Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

U mnie nadal cisza/?? 33 d.c. Ale dzisiaj mi niedobrze a wczoraj miałam zgagę....A może to przez spóźniająca @ Jak tam dziewczyny kotka, kaffeterina, aniauu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :-) u mnie 21 dc nadal delikatny ból w dole brzucha jak na @, tyle że nie boli mnie caly dzień, pobolewa i przestaje. Pozatym od wczoraj zaczeły mnie piersi boleć ale nie tak mocno jak na @ poprostu jak dotykam czuje ze mnie bolą, ale nie do tego stopnia żebym nie mogła je dotknąc.Dzisiaj jakoś wyluzowałam, mam dzień wolny staram się nie skupiać na jednym :-)) Pozdrawiam Ps: Malwina jak z tym testem nadal wychodzi negatywny?Trzymam kciuki, ja muszę zaczekać do przyszłej niedzieli albo przyjdzie @ albo ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotkamiauczka ja robiłam tylko wtedy w 31 d.c. i wtedy negatywny dzisiaj 33 d.c. i nadal @ nie ma... Nie robiłam testu jeszcze drugiego, ale nigdy mi się tak nie spóźniał max 4 miesiące temu ale 30 d.c. wtedy z rana a zwykle mam 28-29 dniowe więc już sporo się spóźnia..... Robię w sobotę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina masz mega cierpliwość :-) kurcze ale super jak będziesz w ciązy, przepraszam ale nie pamiętam czy sie staracie o bobaska? Ja za to cały dzień fatalnie sie czuję, nie dobrze mi jest, jakbm miała zaraz zwymiotować i taka pełna fujj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Malwina daj znać jak już zrobisz test, masz dużą cierpliwość, ja bym nie wytrzymała :) U mnie dopiero 6 d.c. więc musimy poczekać jeszcze kilka dni na staranka. Kotka a u Ciebie jak tam? Nadal masz różne objawy? Ale na testowanie chyba jeszcze czekasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniauu no robilam test bo kolezanka mnie namowila ale nic nie wyszlo, nastepny zrobie w przyszlym tyg pozatym w miare, dzisiaj czulam sie fatalnie pewnie przez pogode :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pogodę to i ja się czuję okropnie, to niskie ciśnienie źle na mnie wpływa. Kotka musisz poczekać, najlepiej test rób w dzień miesiączki, także kilka dni jeszcze poczekasz :) Ja bym już chciała zacząć staranka ale jeszcze kilka dni trzeba poczekać żeby były owocne :) Kotka trzymam kciuki :) Kafferina jak tam samopoczucie? Jakieś objawy już są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Malwina - zastosuj się do mojej rady, dzień przed testem pij mało płynów. Mi tym sposobem wyszły tak mocne krechy, że mogłyby posłużyc jako ilustracja do testów. A 3 dni wcześniej, kiedy piłam normalnie (2/3 l) to nic wyszło:) Z objawów - lekka zgaga, ogólne zmęczenie, niechęc do jedzenia, sennosc... Piersi mnie nie bolą, ale gin powiedziała, że nie będą na razie bolały, bo niedawno byłam w ciąży i one nie zareagują teraz tak jak wcześniej. A bolesność miałam taką, że nie mogłam ich dotknąć. W ogóle wizyta u gin była bardzo uspakajająca. Powiedziała, że nie wyśle mnie na usg, bo gdyby nie było jeszcze zarodka, to będę się przejmować, a nie musi jeszcze być. Usg i wizytę mam we wtorek i też jeszcze nie musi jeszcze być niczego widać, ale w 6 tc. jest większe prawdopodobieństwo. Zbadała mnie i potwierdziła dużą ilośc śluzu i lekkie rozpulchnienie macicy. Łykam duphaston 2 x dziennie. No i został mi jeszcze tydzień pracy. Później mam wakacje do 25 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tu pusto, nie było mnie kilka dni zajęta, w dodatku tesciu był u nas na 3 dni i troche pojeździlismy... U mnie wszystko ustało, żadnych bóli itp.. Wszystko sie wyjasni w niedziele :-) czekam Pozdrawiam Co u reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jakoś cicho tu? Niewiele miałam do nadrobienia. My wróciliśmy w weekend z wakacji. Staranka w toku, zobaczymy za jakiś czas czy coś nich będzie. Kotka testowałaś wczoraj? Kafferina jak się czujesz? Już jakieś objawy masz? Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
MY SIE STARAMY.... ZOBACZYMY CO BEDZIE........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane troszke nie pisalam ale za duzo jest na glowie ale bylam 13-tego u gina i jak on to stwierdzil ze nastepnym razem jak u niego bede juz na wuzycie to bede w ciazy, zastosowalam sie do zalecen czekamy a rozwiazanie sie sprawy :) oby pomyslnie a co tam u was kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-D U mnie walka trwa. W poprzednim cyklu, pierwszym z CLO miałam piękny pęcherzyk, 27mm w 15dc a jak byłam w 17dc na usg to już go nie było. Owulka potwierdzona, ale niestety się nie udało :( Teraz będziemy walczyć ponownie :-D i za kilka dni usg.....Mam nadzieję, :) ze się uda - kiedyś Pozdrawiam :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - wiesz jak to ciężko czasem....??? Znika do pracy, miłego dnia dla Was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) Ja robiłam dzisiaj test i jestem w ciąży, niesamowite uczucie zobaczyć dwie kreseczki :-) Powodzenia dziewczyny napewno sie Wam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...jestem tu nowa dziewczyny co sie udalo...ile cyklow czekaliscie na fasolke?? u mnie juz 9 cykli...i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka gratuluję:) Super że się udało! Oby więcej takich dobrych wiadomości. Ja testuję dopiero za 1,5 tygodnia, bardzo mi się dłuży ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi2012
Cześć dziewczyny :) tez staramy sie o dzidziusia ale króciutko, wczoraj byłam u gina żeby zrobił mi usg i zobaczył czy wszystko w porządku i czy nie ma żadnych przeszkód do zajścia w ciążę, no i całe szczęście wszystko jest OK:) więc dzialamy. Mam już 6 letniego synusia, który strasznie chce mieć rodzeństwo - wolałby braciszka a my dziewczynkę ale najważniejsze żeby dzidziuś urodził się zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Roxi :) To masz już trochę doświadczenia po pierwszej ciąży, fajnie bo może czasem nam coś podpowiesz :) My też dopiero zaczęliśmy się starać. Czekasz na zrobienie testu? Ja dopiero w następną sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka - gratulacje! U mnie wszystko dobrze, następną wizytę mam w 12 tygodniu ciąży. Miałam trochę stresu - bo w 5 tc nie było widac akcji serca, ale w 6 tc serce biło jak dzwon:-) Wyniki zgadzają się z datą ostatniej miesiączki. Mam lekki stan zapalny i cytologia wyszła mi 2 grupa. Muszę się wyleczyc - dla maluszka:) Co do objawów - mam wszystkie oprócz wymiotów, 5,6,7 tydzień daje mi się we znaki - ogromne nudności, zgaga, huśtawki nastrojów, bolesność piersi, senność. Mąż jest wniebowzięty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! :) jestem tutaj nowa a na kafeterii są świetne fora więc postanowiłam sięgnąć po poradę tutaj. Otóż z mężem staramy się o dzidzie. Tabletki odstawiłam poltora roku temu i nadal nic. Od ostatniego czasu jakoś dziwnie się czuję chcę mi się spać, potworne bole pleców i głowy. Chcialam się spytać czy możliwe jest na początku ciązy miec bialy papkowaty śluz (nie ciągnący się!) a ostatnio jak kochałam się z mężem miałam wrażenie jakby było ciasno (chyba z 3 razy)i miałam na poczatku lekki ból. Nie chce robic sobie nadziei i znowu wydawac pieniedzy na testy dlatego wolalabym sie kogos poradzic czy przy takich objawiach mozliwe zeby cos sie wykluło?? pozdrawiam wszystkie kobitki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi2012
aniauu - narazie nie robię testu mam teraz dni niepłodne więc nawet nie robię sobie nadzieji :( a co do doświadczenia jak tylko coś będę mogła podpowiedzieć to fajnie, pytaj postaram się pomóc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade_11 to zmęczenie i ciągła senność to może być jakiś znak, że ktoś zamieszkał w Twoim brzuszku a resztę tych objawów można przypisać do wielu rzeczy. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym teścik - nie są przecież takie drogie :) i koniecznie napisz co tam wyjdzie ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arcade
Ja byłam w ciąży 3 razy, w tym jedno poronienie i powiem Ci, że każdą ciążę wyczuwałam już w okolicach spodziewanej miesiączki. Moje objawy w tym czasie to pdużo przezroczystego śluzu, jak w dniach płodnych, SENNOŚĆ i bolesność piersi. Senność przede wszystkim. Zmęczenie. Poza tym warto obserwować swoje ciało. Ja owulację mam bardzo widoczną - jest to 2 dzień płodnego śluzu, ogromne pobudzenie, ogromna ochota na seks, bardziej miękka skóra niż w pozostałe dni. Łdniejsza cera, świcące oczy. Łatwo rozpoznać jak nosi się małą ilość makijażu. Te 3 razy zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×