Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

Gość iwoncia
chociaz powiem ci ze dzis mam delikatne juz krwawienie niz wczoraj.. jestem zawsze dobrej mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewczyny dziwne uczucie jakbym miała dostać zaraz @ ale to dopiero 17 lipca, miałyscie tak?? Czy to oznaka ciązy? Chyba juz powariowałam, chyba zrobię test na krew ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka niektórym udaje się od razu zajść a niektórzy się dłużej starają. Tak już jest. Wakacje to akurat dobry moment, bo urlopy, odpoczynek to może i starania będą bardziej owocne u nas wszystkich :) Kotka chyba za wcześnie na betę, poczekaj jeszcze trochę :) Trzymam kciuki! Iwoncia może @ szybko minie :) I znów staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramaj
Witam ! Znalazlam was buszujac tu sobie i wyczytujac objawów. Mam tak samo jak Ty --kotkomiauczko---!5-17 ma być @ Ostatnia była 17 .06. I tak sobie czekam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka07
kotka- ja od owulacji mam takie objawy jak na @ Jajniki mnie kują, podbrzusze boli, piersi mam jak z kamienia, ale cierpliwie czekam... Do tego czasem czuję jakbym miała przeziębiony pęcherz. Mój organizm jest tak usłuchany, że jak kilka m-cy temu przeczytałam o objawach ciąży od ręki miałam m.in. mdłości, ba! Nawet gorączkę dostałam :) Ale teraz już staram się wrzucić na luz i... czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaramaj masz jakieś objawy?jak sie czujesz?kiedy współzyliscie?Jaki masz cykl?ja mam 31 dni a seksik 26-27-29-30 wiesz mielismy urlopik trzeba było korzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramaj
Objawy to nabrzmiały i pobolewania w podbrzuszu. Od dzis zgaga od rana i straszne zmenczenie. seks 26,27,29,01,03 od 29 czuje jak bym miał ciągle mokro i przez to chyba ciagle biegam do lazienki.Cykl 28 choc ostatnia byla 31 i mysle ze bylam w ciazy ale sie nie utrzymala. A ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaramaj: kochana u mnie żadnych rewolucji tylko to uczucie jakbym miała w jednej chwili dostać @ i tak od 3-4 dni cały dzień, a zwłaszcza jak sie ruszam..Pozatym chciałabym wiedzieć bo od dawna pragnę dzidziusia.:-) Będe zdawać relacje na bieżąco Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramaj
Przepraszam musze uciekać bende jutro . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam czekam dzisiaj 30 d.c. a ja jeszcze nie dostałam @..Ciężar czuję, koleżanka powiedziała, że dziwnie wyglądam... Test kupiony jutro robię, bo musżę idę na piwo ze znajomymi z pracy więc muszę wujaśnić sytuację w jakiej jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Dziewczynki, uzupełnijcie tabelkę: STARACZKI: NICK............. WIEK...... CYKL....... TERMIN@..........MIEJSCOWOŚĆ marta2387........24..........5........ok.30.05.2011..............Gliwice ajlin................23..........5........ok.23.06.2011............Wrocław gosia34............34.........4........ok.08.06.2011..................O-E aniauu.............25.........1........ok.02.08.2011................Radom Iwoncia27........27..........3........ ok.27.06.2011..............Poznań ew27..............27..........3............18.07.2011.. ............Kraków Dorotka 78.......32.........36........ok.17.07.2011..........Skierniewice kafferina..........23.........1..........30.06.2011...... ........Warszawa oleńka07..........25..........9...........09.07.2011.................Łódź BRZUCHATKI: NICK.............WIEK....Cykl..........TP......PŁEĆ.... ...MIEJSCOWOŚĆ PABLINKA.........26.........3........25.11.11............ .Manchester monique222......28.........1........27.11.11r. .............Wrocław kasiek1984.......27.......14........09.01.2012.. ... .......Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie 19dc czekam, u mnie bez zadnych zmian. Malwina jak tam dostałaś @, a może robilas test?Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę powiedzieć ze mam ogromne parcie na mocz, ale siku mi się nie chce i ból brzucha w dole zwłaszcza kiedy chodzę, powiem Wam ze test robiłam wyszedł negatywny ale wiem ze za wczesnie koleżanka mnie namówila hehe tak to ja sie nigdy nie czułam przed @.Czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 31 d.c. robiłam test i negatywny, nadal nie mam @, dziwna sprawa, 29 d.c. zawsze max dostawałam @ i jeszcze coś rano zrobiłam test później poszłam do pracy ale przed wyjściem patrzyłam ze 3 razy i nic, ale przyszłam z pracy i widoczna druga kreska, nie wiem czy wynik fałszywy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina powtórz może jutro jeszcze raz z rana albo idz do lekarza, ale super jak jesteś w ciąży..trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Hej hej! Co u Was? Jak się miewacie? U mnie wreszcie wakacje i laba. Iwona, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała któraś parcie na pęcherz w pierwszych tyg ciąży?( przypominam że siku to mnie się nie chcę ale same uczucie jakbym sie miała zaraz ....przperaszam za wyrażanie) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ktoś mi skasował wpis! Byłam dziś u gin, ze wzgl. na poranne biegunki (z krwią). Macica rozpulchniona, dużo śluzu, więc podstawowe przesłanki są. Mam łykac duphaston 2x dziennie i czekac grzecznie do wtorku na usg! A tak poza tym to mam poranne nudnosci, zgage, złe samopoczucie - tak do 14.00, a później ok. 16.00 chce mi się spac. Malwina, nie pij wiele przed zrobieniem testu. W moczu musi byc duże stężenie hormonu ciążowego. Ja piję zwykle 3 l wody - po takim dniu test wyszedł mi negatywny, a jak wypiłam ok 4 szklanek (litr wody) przez cały dzien to wyszły dwie kreski! (następnego ranka - i to dwie mocne kreski) kotkamiauczka - ja biegam siku raz na pół godziny :-) w pracy już na bank podejrzewają, że jestem w ciąży!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafferina jak nie chodzę za czesto do toalety, ale mam cały czas takie uczucie parcia na siku i ból w dole brzucha...Pytalam moją siostre bo urozila juz dwie córeczki ale mówi ze nie bardzo kojarzy..:-) czyli nic sie nie dowiedzialam..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie miniparcie na pęcherz, że muszę oddac nawet 3 ml siku bo zaczynam wariowac - wczesniej mogłam nie robic przez kilka godzin i było ok! Ale żadnego bólu przy tym nie ma. Za to mam czasem takie mini-bóle brzucha, ale dużo lżejsze niż przed @. Wydaje mi się, że takie bóle brzucha mogą byc naturalne, ale nie jestem lekarzem... kotkamiauczka, przzeczytaj: http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/bole_brzucha_w_ciazy_grozne_niegrozne_poczytaj.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zapalenie pęcherza? Często zdarza się w początkowych tygodniach ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafferina dzieki za artykuł :-) będe musiala sie uzbroić w cierpliwosc do przyszłego tygodnia i wtedy wszystko sie wyjaśni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też ostatnio mam takie bóle pęcherza, ale to chyba dlatego że więcej wody piję. I takie dziwne uczucie że cały czas mam pełny ten pęcherz. Kafferina daj znać jak będziesz już po usg :) Kasiek jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta a u mnie nadal nie ma @ Już 4 dzień mi się spóźnia, aż dziwne.... To u mnie nienormalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×