Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

Hej mam pytanie .. okres mi się spóźnia 4 dni, często mi się chce siku, brzuch mam strasznie nadęty;/ i czasami czuje kłucie. Ogólnie to jestem senna i zmęczona. Często mi sie "odbija" i w ogóle tak się dziwnie czuje. Temp ciała 37.3. A i dodam że stosunek był przerywany. Czy możliwe jest to ze jestem wciąży? występują takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Występuja takie objawy jak najbardziej, wiesz ze wszystko mozliwe nawet przy stosunku przerywanym, najlepiej zrob test.Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Cześć! Kotkamiauczka, mówisz, że bóle piersi ustaną? Ja jestem w 5 tygodniu i bolą mnie tak, że w ogóle nie mogę dotknąć. Poza tym na szczęście spokój. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew: spokojnie dasz rade, mnie już przeszło, tylko mam wrazliwe sutki bardziej niz dotychczas. A ja już w przyszłym tyg zaczynam 9tyd-3 miesiąc. Jakoś tu cichutko... Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie pytająca
Hej, jestem właśnie na etapie starań o maluszka. Cieszę się , że nie brałam wcześniej tabletek, może będzie lepiej zajść. Czytałam dużo o monitorku cyklu - Cyclotest Baby i jestem ciekawa, czy któraś ze staraczek tu obecnych korzystała z niego? Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To moj drugi cykl starania z Clo...w paitek bylam u ginekologa czy pecherzyk rosnie mial 20mm w sobote rano maz zrobil mi zastrzyk Ovitrelle...wczoraj bol jajnikow i podbrzusza:( jutro ide na kontrol co to ten bol? czy grozny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
HEJ KOBIETKI.... WCZORAJ ZROBILAM TEST CIAZOWY I WYSZEDL POZYTYWNY:)...... JAK JA SIE CIESZE:)... POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncia u mnie też 2 kreski :) Gratuluję Ci!!! Może będziemy mieć podobny termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
ANIU...JA MAM WIZYTE U GINEKOLOGA W PONIEDZIALEK... JA TEZ TOBIE GRATULUJE!!!!A MOZE WYMIENIMY SIE NR TEL LUB EMEIL? POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncia to mój mail aniauu10@wp.pl :) Ja dopiero będę się zapisywać na wizytę. A u Ciebie który to tydzień ? Mój 5 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
aniu moj email malinaczarna@interia.eu ktory tydz bede wiedziala jak pojde do ginokologa ale podejrzewam ok 7 tyg moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
doszedl email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
To popatrzcie, paru już się udało! Tak się cieszę i gratuluję, dziewczynki! Może wrócimy do tabelki? Ja już w 10 tygodniu, dzidziuś będzie pod koniec marca. W ogóle nie mam żadnych dolegliwości, z czego jestem bardzo rada, nawet ból piersi przeszedł. Powiedziałam szefowi, tak więc teraz tylko relaks i czekanie:) PS Mój lekarz bardzo mnie nastraszył przed podróżą. Zmiany ciśnienia i przyspieszenia mogą mieć tragiczne skutki. Dlatego zrezygnowaliśmy z wojaży po Europie. Jak możecie nie jeździć, to lepiej sobie odpuścić. Ale po mieście ok, ja jeżdżę do pracy i w porządku. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew27 jakoś nie pamiętam żebyś pisała że jesteś w ciąży więc gratuluję kochana :) Kolejna mamusia do kompletu! Oby więcej takich wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha spojrzałam i teraz już widzem :) Jakaś zamotana jestem. A Ty jak się czujesz Ew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Wspaniale! Żadnych nudności czy zawrotów głowy. Mogę jeść wszystko (unikam surowizny, oczywiście, chociaż na sushi bym poszła...:)). A Wy, kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :-D Widzę, że dobra passa trwa. Super, gratuluję Wam baaaardzo 🌼 Ja walczę dalej. Wczoraj miałam usg - i niespodzianka w 20dc miałam pęcherzyk 20mm :-O .Normalnie szok totalny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotka! Fajnie by było gdyby Tobie też się udało :) Trzymam kciuki! Ew27 ja na szczęście nie mam problemów z surowizną bo nie lubię sushi ani podobnych rzeczy. Tylko fetę muszę ograniczyć, bo za dużo też podobno jeść ie można, a ja bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
HEJ ANIUU JA OGOLNIE SIE BARDZO DOBRZE CZUJE... OPROCZ BOLU PIERSI I OD CZASU DO CZASU BOLU PODBRZUSZA NO I JAK NIC NIE ZJEM TO MNIE SSIE I NIE DOBRZE MI.... A TY JAK TAM... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iwona! Mnie dziś w nocy trochę męczył ból podbrzusza i nie bardzo mogłam spać. Ale ogólnie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny długo mnie nie było,widze ze doszły kolejne przyszle mamusie :-) Aniauu gratuluje 2kresek :-) !!!! Jak samopoczucie? ja już zaczelam 12tc i jest super bylam ostatnio na usg i widzielismy dzidzie jest cudne serduszko bije i rosnie zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
ANIU JA BOLE PODBRZUSZA MAM RACZEJ W DZIEN ALE SLABE W NOCY MNIE NIC NIE MECZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
jestem w 7 tyg ciazy potwierdzone przez lekarza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×