Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

arcade_11 to zmęczenie i ciągła senność to może być jakiś znak, że ktoś zamieszkał w Twoim brzuszku a resztę tych objawów można przypisać do wielu rzeczy. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym teścik - nie są przecież takie drogie :) i koniecznie napisz co tam wyjdzie ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade_11 to zmęczenie i ciągła senność to może być jakiś znak, że ktoś zamieszkał w Twoim brzuszku a resztę tych objawów można przypisać do wielu rzeczy. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym teścik - nie są przecież takie drogie :) i koniecznie napisz co tam wyjdzie ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade_11 to zmęczenie i ciągła senność to może być jakiś znak, że ktoś zamieszkał w Twoim brzuszku a resztę tych objawów można przypisać do wielu rzeczy. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym teścik - nie są przecież takie drogie :) i koniecznie napisz co tam wyjdzie ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za informacje ..;) moj maz stwierdzil ze moze jestem w ciazy bo chodze bardzo nerwowa i ciagle na niego wrzeszcze hehe ;) jutro wykonam tescik i powiem czy moze cos sie nam wykluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie wróciłam z apteki i kupiłam sobie teścik :) jutro z rana jak tylko otworze oczy wykonam go i mam nadzieje ze nie rozczaruje sie znowu. A jak tam wasze starania o dzidzie ? trzymajcie kciuki za mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade_11 no to szybciutko napisz jaki wynik testu, trzymam kciuki za dwie grube czerwone krechy :) ja narazie czekam na okres i czuję, że go dostanę ale gdy tylko się skończy dzialamy i mam nadzieję że to będzie ten miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi2012 a moze los ci splata figla i bedzie jednak fasolka :D jak nie uda się tym razem to moze nasteonym a jak tam samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciowa
Dołączam się :) Staramy się od roku i nic :( a niby wszystko w porządku. Kupiliśmy Cyclotest (monitor cyklu), ostatnio na różnych forach pojawiają się ciekawe opinie na jego temat więc zaryzykowaliśmy :) zobaczymy może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciowa wszystkie staramy sie o dzidzie niektóre nawet o wiele dluzej ale w koncu i na nas przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arcade, Dzieciowa witajcie na forum:) A ja mam od 3v dni jakieś bóle w okolicach prawego jajnika? Czy to może być związane z niedawno zakończonymi staraniami? Roxi może Ty coś podpowiesz :) Z kalendarzyka mi wypada na jutro możliwe zagnieżdżenie, czy to może dawać jakieś objawy? Sama nie wiem. Podpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm trudno powiedziec aniau wiedzę, że już wszystkie każdy objaw próbujemy traktować jako ciąże albo zagniezdzenie :):) no ale miejmy nadzieje ze Ci sie uda trzymam kciuki :)::):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem. Może to jakiś normalny ból, a ja już myślę o nim pod kątem ciąży. Za tydzień wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkamiuczka
Aniauu: Kochana ja miałam bóle brzucha tak nisko około 10 dnia po stosunku przez około tygodnia i potem przestało..Miałam wrazenie ze to ciąża, ale wtedy nie chciałam sie łudzic a niedługo potem okazało sie ze bede mamą.Trzymam kciuki :-) na dzien dzisiejszy mam obrzmiałe piersi i strasznie bolą, teraz gorzej niz na @ Daj znac jak coś bedziesz wiedziala :-) Jutro idę do lekarza :-) pierwsza wizyta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie do bóli podbrzusza, doszły wczoraj bóle piersi, nie są jakieś bardzo bolesne, ale są. Już nie mogę wytrzymać z tej niepewności. Test pewnie zrobię już w piątek albo sobotę, a powinnam w poniedziałek ale mam w sobotę panieński więc może się dowiem rano czy będę mogła coś wypić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a ja mam w planie dotac w niedziele okres ale jakos strasznie juz mnie piersi bola nawet jak chodze sa nabrzmiale i jajniki mnie jakos cmia choc nie chce sie nakrecac zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem po wizycie :-) jestem w 6 tyg ciąży super, wszystko ok gdyby nie to ze dostałam zwolnienie na tydzien bo zaczely sie u mnie nudnoscii to megaa dzisiaj prawie zemdlałam w przychodni...nie wiedzialam ze az tak to bedzie wygladac, moja siostra ma dwójke jedna19miesiecy druga 4 miesiace i nic takiego nie przechodzila. Nie wiem czy wspominałam ze mieszkam w Irlandi a tutaj opieka jest beznadziejna,pierwsze usg w 19 tyg ciązy ale chcemy isc na prywatne za 2tyg. Aniuu: Ja miałam taką nerwówke jakies dwa tyg po stosunku potem przeszlo i przyszedl taki spokój i wiedzialam ze to juz ciąża nawet nie spieszylo mi sie z tesem, zrobilam 3dnia po okresie.Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, nie odzywałam sie ponieważ wróciłam po urlopie do pracy i nadrabiałam zaleglości, ale juz wyszłam na prostą więc mam trochę wiecej czasu. Osobiście czuję sie dobrze ale niestety dzisiaj rano dostałam wstrętną @ więc narazie fasolki nie ma :( aniauu - ból jajnika moze wskazywać wiele rzeczy wiadomo że my dziewczyny które pragną mieć dzidziusia będziemy zawsze mialy nadzieję, że to znaczy akurat to na czym nam najbardziej zależy. Mnie bolalo podbrzusze a raczej macica jak zaczęla sie powiększać ale już wtedy wiedziałam że jestem w pierwszej ciąży. objawów typowo ciązowych nie miałam po prostu zanikla mi @ :) ale to było 6 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo znalazlam troche czasu i postanowilam napisac i spytac sie co tam u was?? ja wybralam sie do fryzjera i zmienilam kolorek wlosow:) a tak wogle to cos sie ze mna dzieje i tu musze sie zglosic do was o porade... jakies 3 dni temu myslalam ze dostalam okres jednak okazalo sie to zwykle plamienie troche polecialo tyci i the end... a od dwoch dni mam bole w podbrzuszu zwlaszcza z lewej strony... czy wiecie co mi moze byc?? niepokoi mnie to plamienie bo nigdy nie mialam jeszcze takiego czegos czekam kobitki na podpowiedz z waszej strony :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arcade ja słyszałam że czasami przy zagnieżdżeniu występuje niewielkie plamienie. Więc może to :) Ja też od kilku dni mam bóle podbrzusza i piersi. Czekam do piątku na zrobienie testu. A Ty kiedy masz spodziewaną @? Może powinnaś zrobić niedługo test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade: ja też myślę ze to ciąża, oczytałam się że dziewczyny w małych procentach mają lekkie plamienia na czas @ co oznacza ciąże...to co mogę powiedzieć to tylko test "powie" czy to dzidzia :-) życzę powodzenia.Daj znać. A ja mam takie prywatne pytanko?! co dziewczyny z seksem w 6 tyg ciąży?moj mąż sie troche boi..moja siostra za to używała ile mogla hehe :-)Tylko powaznie pytam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ja myślę że trzeba korzystać :) Tylko może tak trochę ostrożniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wam powiem, że to plamienie jednorazowe wogle mój organizm wariuje :D zawsze przed okresem- ok 10 dni zaczynaly mi sie bole piersi a 4 dni przed @ musialam sypiac w staniku maskra dziewczyny mowie wam... @ powinnam najpozniej dostac 3 sieprnia gdyz mam cykle 29-32 dni zazwyczaj poczekamy zobaczymy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a ja dzisiaj sie rozaczrowalam bo w pracy dostalam lekkie plamienie a teraz chyba dostane normalny okres i przyszedl o 3 dni za wczesnie :( juz niewiem co sie dzieje :( i w tym cyklu zas nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w koleżanką na zakupach, w 3 godziny obeszłyśmy pół miasta ale kupiłyśmy co chciałyśmy :) Spotkałyśmy koleżankę mojej koleżanki i ona już półtora roku po ślubie się starają o dziecko i okazało się że ona w ogóle nie ma owulacji no i właśnie zaczęła się leczyć. Mam nadzieję że szybko im się uda :) U mnie trochę minęły bóle piersi, ale jak robię dużo rzeczy i się zmęczę to czuję silniejszy ból podbrzusza. Kupiłam testy, w sobotę rano spróbuję, może coś już wyjdzie :) Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni czytam fora i szukam odpowiedzi (nadziei) na bole podbrzusza i piersi i starania o dziecko..dzis niestety dostalam okres..ale czytalam dalej..liczac na to,ze moze jednak..jakims cudem..dziewczyny czy to tylko ja sie oszukuje i za wszelka cene szukam jakis objawow.. Czlowiek zyje w nadziei caly miesiac i taki jeden dzien wszystko psuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida każda z nas tak ma. Jak się zaczynamy starać to każdy ból czujemy dwa razy silniej. A zanim zaczęłyśmy się starać to nawet nie zwracałyśmy na to uwagi. Ja teraz czekam właśnie na @ i mam nadzieję że nie przyjdzie. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Ci tego z calego serca..bo rozczarowanie cholernie boli.. kolejny miesiac..i "zabawa" od poczatku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakieś newsy? Ja mam mdłości i nie umiem sobie z nimi radzić, nie wymiotuje ale męczy mnie...Żadna kobitka u mnie w rodzinie nie miala mdłości i przyszło na mnie :-( Bóle piersi ustały.Pozatym jest super.Powodzenia dziewczyny, jak u Ciebie aniuu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×