Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facetowski2

Czy kobiecie po 30-ce wypada?

Polecane posty

Gość Facetowski2
Na nos to rozdział "Zdrowie i Uroda" a tu chodzi o dopasowane spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetowski :P no to powiem tak :P muszę się za siebie wziąść bo mi ostatnio mąż powiedział że apetycznie wyglądam a to oznaka że 5 kg plus weszło na biodra😭 wtedy bede zmuszona nosić luźne barchany 😭 Od jutra wracam na zarzucony fitness i nie ma że boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet w weekendy tak wstaje :O Jakis taki zegar biologiczny albo starośc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dołączam do klubu tych, które wstają wcześnie nawet wtedy, kiedy nie muszą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to broom my jak stare dewoty :O do Koscioła na 6 spokojnie mamy szanse chodzić :classic_cool: Tylko wtedy kiecka jak habit prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej broomko:) faktycznie ,to chyba starośc:P nas dopada,bo normalne to to nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy i tak od dwóch tygodni codziennie 😭 Za to następny weeken sobie przedłuzam o 2 kolejne dni :P jak znam życie to nie pośpię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wagary,ale od jutra praca:( ach,muszę wykorzystać na maxa ten dzisiejszy dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epona czyli jutro punkt 5.30 zbiórka na najbliższym rogu. :D Obowiązkwa chustka na głowie, skromna spódnisia u buty na płaskim. :D I oczywiście czyste myśli. :D Ja dziś na wagarach. Takich gwarantowanych kodeksem pracy ale ważne, że nie trzeba się przedzierać przez poranne korki. Nastraja mnie złośliwie optymistycznie kiedy patrzę, co się dzieje za oknem a ja tu sobie z kubkiem kawy siedzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No broomko to mamy podobny relakksik:) jeszcze sobie leżkuje w łóżeczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zerwałam z łóżka skoro świt. :D Teraz czekam z niecierpliwością, żeby włączyć odkurzacz i mieć za sobą pierwszy punkt z planu na dzisiejszy dzień. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj broom pozazdrościsz ty mi tych gwarantowanych wakacji w lipcu :P 5.30????? a co przez pół godziny bedziemy gorzkie żale spiewać??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop w lipcu mnie nie nęci. :D Zwykle chadzm na urlopy, kiedy wszyscy z niego wrócą i zdążą zapomnieć. :D Epona a co będziesz w łóżku tak długo robiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom siejesz zgorszenie pytając się kobiety po 30tce co ma zamiar w nocy w łózku robić:classic_cool: temat o legginsach i obcisłych spodenkach kontynuujmy zatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legginsów to ja w zasadzie nie noszę. Mam może jedną parę ale do sportu je wykorzysuję. Jeśli go akurat uprawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księdza? A w jakim celu? :D Możemy iść na poranną kawę. Zjeść ciasteczko typu croisant. Co z ksiedzem miałybyśmy robić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam broom że ty wiesz co mozna robic u ksiedza:P Ja nawet nie wiem jak plebania wyglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy od rana zaczepiać chłopaków z budowy. :D Młodość i krzepa. :D Zdrowy rumieniec od pracy na powietrzu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaków z budowy zaczepiać:P hihi Najlepszy sposób na nude dla trzydziestek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no,nie było mnie tu całą noc a wy nieźle sobie poczynacie;) wieczór był bosssski;)noc z kolei ciężka,przez ten nos nie mogłam spać,no ale już nic nie piszę więcej bo facetowski za raz mnie pogoni na zdrowie i urodę żebym was nie zarażała, pomimo tego,że nie palę to mam taki kaszel jak u dziada-bleee,dobra milknę bo wygląda na to że narzekam;) czyli po 30 można wcześnie wstawać,ufff to dobrze bo już myślałam,że to tylko ja tak mam;) a o co wam chodzi z tymi spodniami?chyba nie w temacie jestem?osobiście nie noszę rurek bo krzywe nogi mam ale w pupie obcisłe zawsze a nogawki proste;)może być?czy znowu mnie przegonicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydziecho kochana:) jak najbardziej zostań z nami,portki se nos jakie chcesz:P ,A jak facetowski Cię przegoni hihi,to ja mu dam:P popalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do miłego trzydziecho:) a ja jeszcze sobie troszkę tu posiedze,a potem na małe wagary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydziecha ,co ty gadasz z tymi nogami jakie krzywe ,jakie krzywe ??? Się mówi ,jedyne w swoim rodzaju :classic_cool: Ja mam nogi jak podpórki do fasoli pnącej i jeszcze do niedawna myślałam ,że nie wypada ,że źle ,że brzydko ...i powiem ci coś .... pierdol system ,bądź sobą :classic_cool: 🖐️ Kawę stawiam \_/? \_/? \_/? \_/? \_/? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze napisać ,bo to bardzo ważne jest ...strasznie mi się podoba ta reklama Lidla z tym motocyklistą :classic_cool: dziękuję za uwagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×