Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facetowski2

Czy kobiecie po 30-ce wypada?

Polecane posty

ja też i troszkę zmarzłam,ale warto było,szkoda tylko,że z nosa leci mi jak z kranu,macie może jakieś sprawdzone sposoby na katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem pieszczochem :D:D:D muzycznym .....:D ......czasami lubie sie podzielic .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenos nasz DJ ;). Trzydziecha jak lubisz naturalnie, to napar z rumianku i lawendy pięknie go likwiduje. Trzeba sobie zrobić inhalacje 15-20 minut. Można też włożyć na 20 minut liść świeżej mięty pieprzowej do nosa, ale teraz o to trudno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza jest butelka grzanca winnego z miodem ....i sex.....SEX!!!!....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie wszystko co naturalne;)a z tego to mam tylko rumianek,świeża mięta tylko w pracy fiutek 56-każdy temat schodzi na seks,to normalne po 30;)to już nam chyba wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak seks:)a dzisiaj jesetm naprawdę pociągająca;)zresztą nie muszę się całować;)poradzę sobie bez tego:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się zlitujcie nad samotną starą panna. nakręcicie mnie na seks, same pójdziecie w tango z partnerami, a ja co? Do sąsiada pójde? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam stara!?nie obrażaj mnie moraira;) chyba wczoraj wspominałyśmy jak kobiety sobie radzą w ciężkich chwilach;):):):) xenos nie rozpieszczaj nas tak;)"finale" dopiero będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xen dziękuję Ci bardzo za bjutiful mjuzik ;). Słodkich snow. Zastanawiam się czy będzie mi wypadało zapisać sie w Polsce na taniec, czy to tylko dozwolone do lat 18tu ;). I zastanawiam sie całkiem poważnie, czy nie zostanę wyśmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moraira a coż masz za problem z tym tańcem? Pewnie, że wypada a nawet trzeba się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzydziecha ja też mam jutro wolne. :D I we wtorek. :D W środę też. :D Na katar pewnie najlepiej będzie wziąć jakiś sudafed albo coś podobnego. Z "domowych" metod - ulgę przynosi wdychanie takiej mieszanki do inhalacji. Ma formę olejku, wlewasz kilkanaście kropel do szklanki z gorącą wodą i wdychasz to przez dwie, trzy minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooch to może zaryzykuję ;). O i olejek lawendowy bardzo pomaga na zatkany nos :). A latem spróbuję sama wyekstrahować taki olejek i jak mi się uda, to będę go sprzedawać za ciężkie złotówki na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej niespokojnie zaryzykuj.:D Zapisz się na coś energicznego. :D Takiego z temperamentem. :D Teraz jest modny taniec na rurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×