Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facetowski2

Czy kobiecie po 30-ce wypada?

Polecane posty

ok,już dobrze zrozumiałam :D miałam tu więcej nie zaglądać ale nie mogę się oderwać od was🌼 jak wrócicie do swoich obowiązków to ja też ok;) za kawę dziękuję właśnie wypiłam i jakoś z fotela ruszyć się nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym się przejechała z takim motocyklistą :D wczoraj w naszym mieście jak co roku motocykliści otworzyli sezon,ohhhh byli wspaniali na tych harleyach😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tRZYDZIECHo no ja tez nie moge sie rozstać z wyrkiem hihi,ale muśze prysznic wziąść:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm,motocykliści na swych wspaniałaych rumakach,,Trydziecho nie rozkojarzaj mnie:P takie mam marzenie ...przejechać się harleyem....tylko czy mi sie kiedys spełni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś jechałam z tatą na Junaku i spadłam i złamałam jedynkę ,całe szczęście to był mleczak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiłam o motorze :Dkonia to ja mam na co dzień w domu :classic_cool: a może to byk bo taki troszkę duży jest i ten tego :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byście się wstydziły. :D Konie, byki tak od rana :D Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym Junaku to by trzebabyło jakies motorowe skórzane portki załozyć :P ooo zgrozo a potem "gorzkie żale" na pokute śpiewać 😭 nie wypada, nie wypada....nieee wypada ojoj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skórzaną spódnicę raczej. Wiosna przyszła, nogi trzeba pokazywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódnica i usiąść okrakiem?:P no to by było widowisko :D:D:D Ja sie naprawde starzeje :P nie lubię takich przejazdów :O wolałabym jakiegoś cadilaca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 30-tki!! Ładnie się wątek rozwinął przez ten weekend, no i co ja tu czytam szaleństwa na motorze, ujeżdżanie koni :) oj nie wypada, nie wypada :D Ja dziś do pracy przyszłam w skąpym wdzianku z przypiętym wielkim kwiatem i widziałam te złośliwe spojrzenia na korytarzu - do pracy w czymś takim !!! o zgrozo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patataj patataj :D broom ,ty musisz brumkać :D broom ,broom ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epona chyba dawno na motorze nie jechałaś. :D Okrakiem za prowadzącym siedzisz. Kolankami się do jego kolanek przytulasz. Żeby Cię nie zdmuchnęło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rączkami za szyje trzymasz i podduszasz jak za szybko pędzi :D facet mdleje i ręka/noga z gazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brooom i doope w obcisłych portkach wystawiac tym co prowadzą pojazdy za nami?:O ja pierdykam teraz juz wiem skąd tyle tych wypadków 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek rękoma to się w pasie tego człowieka przytrzymujesz. Dobrze jest wybrać jakiś chodszy egzemplarz, żeby chwyt był pewniejszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epona ja tam na tyłki babskie nie patrzę. :D Chyba, że z zazdrością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak prowadze jestem skupiona na drążku :classic_cool: i drodze ;) ale mój to ma głowe jak na jakimś zawiasie bez ogranicznika :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dążek to prowokacja szyta grubymi nićmi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo co ??skórzany i twardy :classic_cool: drążka nigdy nie trzymałaś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę napisać coś obscenicznego ale się bohatersko powstrzymam. :D Wszak to zakątek dla trzydziestolatków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no tak ma tu byc grzecznie i bardzo kościelnie ide ząłożyc moher :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu grzecznie prysznic biorę:P a wy z drążkami wyjeżdżacie:P kiedys na wakacjach na wsi, z byłym narzeczonym,gnaliśmy po wertepach podziwiając uroki pól,a on był na małym gazie.hihi i wjechalismy do rowa ahaha :D na szczęscie obyło sie na siniakach bo na liczniku było tylko 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________________________________________ ps.ja to bym chciała wypróbować ale drążek ten z wibracjami:Pale mój m twierdzi,że już przestanie mnie zaspakajać jak poznam tego drugiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najważniejszego nie napisałam:D wiecie po co tak gnalismy? PRZEpalować krowę hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jako stara zbereźnica czytam tak : "gnaliśmy po wertepach podziwiając uroki pól," :O "a on był na....gazie" :P "i wjechał....my do rowa" :classic_cool: za mało seksu chyba!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok trzydziecha:)sama tego chcialaś ,moj wibrujący drażek jest w kształcie króliczka:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×