Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość @@@a-Sialalinka

Kto z Was po rozwodzie wrocil do ex meza/zony???

Polecane posty

Po 9 latach małżeństwa z mężem z trójką dzieci mój mąż zaczął wychodzić z innymi damami i pokazał mi zimną miłość, kilkakrotnie groziło mnie rozwód, kiedy chciałem zapytać go o jego romans z innymi panienkami, Byłem całkowicie zdewastowany I zdezorientowany, dopóki stary przyjaciel mnie nie opowiedział mi o lekarzach miłosnych o imieniu DR Goko, którzy pomagają ludziom w ich związku i ich małżeństwie, wprowadza mnie do tego lekarza, który naprawdę pomaga mi, kiedy skontaktowałem się z nim, dostał mojego męża z powrotem w ciągu 48 godzin, więc zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z damami, a on jest ze mną na dobre i na prawdę. Skontaktuj się z tym lekarzem miłości w związku z małżeństwem i problemem i znajdź wszelkiego rodzaju problemy, które okazują się trudne do rozwiązania i będzie dla nich trwałym rozwiązaniem. Oto jego adres e-mail, (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com możesz go dodać do whatsapp i viber +2348056398964 Powodzenia wszystkim

Gość gość
kiepsko przetlumaczona reklama i naciąganie ludzi. Uwaga,czytaj prefiks czyli polaczenie zagraniczne nabije niezlą kasiorkę podszywaczowi. SPAM !!!!!!!!

Gość gość
Miałem problemy z mężem, co doprowadziło go do mieszkania jego przyjaciół. Wszystko stało się gorsze, ponieważ zaczął chodzić do barów i często kręcić kluby z przyjaciółmi, upijać się i gasnąć. Zawsze mnie groził telefonicznie, kiedy go nazywam ze względu na całą złą radę, którą dali mu jego przyjaciele. Kocham go i byliśmy razem przez 8 lat przed nagłą zmianą, nie mogłem zajść w brzuch i dowiedziałem się, że to moja wina. Byłem tak smutny i sfrustrowany, że pewnego dnia przeglądałem Internet i zobaczyłem, że Pani dzieląc się zeznaniem na temat potężnego zaklęcia rzucającego dr Ojenga, który pomógł jej przywieźć chłopaka z powrotem do niej z zaklęciem, więc zdecydowałem się to spróbuj też i skontaktowałem się z pisownią dr Ojenga przez email na adres greatojenga@yahoo.co.uk i wyjaśniłem mu wszystkie problemy, a dr Ojenga powiedział mi, że nie powinienem się martwić, że pomógłby mi rozwiązać moje problemy , mój mąż wróci do domu, a doktor Ojenga powiedział mi, że może też wykonać zaklęcie ciążowe. Powiedział mi też, że czar nie jest szkodliwy dla mnie, ani nie jest szkodliwy dla mojego męża. Postanowiłem spróbować, a ja zrobiłem wszystko, co kazał mi zrobić natychmiast i zrobił dla mnie zaklęcie. 2 dni później mój mąż wrócił do domu i przeprosił, mówiąc, że żałuje za to, co kosztował mnie, a teraz jesteśmy szczęśliwi i żyjemy razem szczęśliwie. Dwa miesiące później zdałem sobie sprawę, że jestem w ciąży. Teraz jestem naprawdę szczęśliwy, bo nie wiem, co mam powiedzieć, ale jeśli tam jesteś, czytając to i mając ten sam problem ze związkiem lub masz trudności z uzyskaniem ciąży męża lub chłopaka lub jakiegokolwiek problemu, który znajduje się poza medyczną moc proszę skontaktować się z dr. Ojengą na jego e-mailu: greatojenga@yahoo.co.uk i być w 100% pewien, że ma rozwiązanie Twoich problemów.

Gość lucy216
Ta strona utorowała drogę dla mnie, aby spotkać mężczyznę, który rzeczywiście pomógł mi dostać mojego uroczego męża do domu. Widziałem różne świadectwa o różnych zaklęciach kółeczkami na tej stronie, a ja zdecyduję się wybrać jedną z nich, aby sprawdzić, czy jego modlitwy są prawdziwe. Teraz jestem świadkiem, że modlitwa proroka jest potężna, Jego czar działa tylko w ciągu 5 dni. mój mąż jest z powrotem i żyjemy razem szczęśliwie. Dzięki Tobie prorokowi. Naprawdę mi udowodniono że te świadectwa o tobie są real.CAN NIGDY nie mówię o swój TEMPLE JEGO adres e-mail jest: HOLYPROPHET8@GMAIL.COM KONTAKT Z NAMI DO ROZWIĄZYWANIA WSZYSTKICH PROBLEMÓW

Gość gość
Jestem Bellą Tina po imieniu. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to świadectwo. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (3) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta rzuciła na niego urok i zostawił mnie i dziecko, by cierpiał. Pewnego dnia, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post, w jaki sposób rzuca czar na ten adres, pomogę kobiecie odzyskać męża ..... i dałem mu odpowiedź na jego adres, a on mi powiedział że kobieta miała zaklęcie na mojego męża i powiedział mi, że mi pomoże, a po 2 dniach, że będę miał mojego męża z powrotem. Uwierzyłem mu i dziś cieszę się, że wszyscy wiecie, że rzucający czar ma moc przywracania kochanków. ponieważ jestem teraz szczęśliwy z moim mężem. Dzięki za jeśli masz problemy z następującym: (1) Jeśli chcesz być członkiem konfraterni naiwnej (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko (6) Chcesz być bogaty bez ludzkiej ofiary (7) Chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz mocy i uroku, aby wygrać dowolną sprawę sądową (9) Duchowa pomoc dla ludzi Bożych (10) Jeśli potrzebujesz zrobić, co mówię, zaklęcie (11) Jeśli potrzebujesz dźwięku dowodzenia (12) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (13) Ziołowa opieka (14) Jeśli możesz być w stanie zaspokoić swoją adoleskę seksualną swojej żony do niskiej erekcji. (15) Jeśli masz HIV AIDS i jakiekolwiek rodzaje choroby (16) Przywróć skradzione własności * Ochrona własności i biznesu (17) Cukrzyca * Pecha * Udar * Rozwój biznesu (18) uprawianie seksu we śnie * Duchowy mąż / żona (19) problemy z ciążą * Kobiety z problemami menstruacyjnymi (20) uroki za dostarczanie narkotyków, takich jak kokaina, itp. (21) jeśli chcesz, aby Twój ex powrotem ...... zadzwoń do nas na ten numer ..... + 2348076821983. ... lub jaka jest nasza aplikacja +2348076821983 .... E-mail: chiefprist@priest.com ........ Lokalizacja: nr 20 ijar ogbogbo area Ijebu od, Ogun State, Nigeria Dr.Mako. +2348076821983 .... Albo jaka jest aplikacja +2348076821983

Jestem mężatką od ponad 6 lat i to było tak straszne, ponieważ mój mąż naprawdę mnie zdradzał i szukał rozwodu, rozpadliśmy się rok temu i wróciliśmy po tak wielu błaganiach z miłymi darami miłości. Tak bardzo kocham mojego męża, że nie ma ani godziny dnia, przez który nie myślę o nim, on jest dla mnie światem, cenię go w ten sam sposób. być tak, że nie mogłem zrobić nic, aby go skrzywdzić lub sprawić, by poczuł się smutny. Natknąłem się tutaj na blog blogu Świadectwa z imienia pani "Osawe jennifer" w Internecie, jak przywrócił Lord Oduduwa, Wielką Kapłankę z Oduduwa Świątyni jej były mąż w domu po 3 dniach lunchu zaklęć miłosnych. Czytałem tak wiele różnych post-komentarzy na temat Oduduwa. Wielkie moce pomogły ludziom na całym świecie, bez względu na odległość, przyniosły ex-miłość i pomogły rozwiązać rozwód, a oddzielne relacje wróciły z miłości i sprawiły, że ludzie byli szczęśliwi w związku. Muszę być w 100% pewny, więc spróbowałem i wysłałem wiadomość kontaktową, którą skopiowałem z komentarza do wpisu na blogu. Wyjaśniłem mu swoją sytuację związaną z relacją, a następnie staram się o pomoc lub pomoc w doprowadzeniu mojego męża do domu. Czekam na odpowiedź mailową. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, otrzymałem po odpowiedzi kilka munitów i powiedział mi, że mi pomoże. powiedział też, że moja sprawa jest dla niego łatwa do rozwiązania, powiedziałem "ok .. więc jak to działa", on mnie nakręcił, jak kupić jakieś materiały do zaklęć, co zrobiłem, kupiłem każdy z elementów listy i wyślij je do niego, dał mi swój adres Świątyni, by go zlokalizować. 2 dni po tym, jak zjadł zaklęcie miłosne, aby zwrócić mego męża w moim imieniu, byłem tak zassany, że dostałem telefon od mojego męża Andersona. Nie zadzwonił do mnie przez ostatnie 11 miesięcy po tym, jak zostawił mnie i nasze dwoje dzieci w domu . Byłem zaskoczony, rozmawiał ze mną ładnie na telefon i przeprasza, że nie skontaktował się ze mną przez długą historię ... historia ... historia ... wyjaśnił, ale tak naprawdę to nie obchodzi, po prostu chcę go z powrotem do domu ja i nasze dzieci, aby być szczęśliwym, on nawet musi przelać pieniądze na moje konto bankowe za pomocą transferu pieniędzy z aplikacji mobilnej, byłem tak zaskoczony. To zaklęcie Oduduwa naprawdę działa jak magia i oto dziś świętuję, bo mój mąż wrócił do mnie, mój mąż całkowicie zmienił się na dobre, kocha mnie bardziej niż kiedykolwiek, jest naprawdę niewiarygodny, ale jeśli spróbujesz to będzie praca dla Ciebie. to jest magia kryjąca się za zaklęciem miłości. Naprawdę cieszę się, że moje małżeństwo zostało przywrócone, co za wspaniała pożyteczna informacja, którą przeczytałem z tego bloga na temat kryzysu relacji, to był właśnie ostatni tydzień tutaj, wszystkie te wydarzenia się zdarzają, kontaktuję się z Oduduwa zeszłego tygodnia w środę i do piątku rano otrzymałem telefon od mojego mąż, w ciągu 2 dni aktywne zaklęcie miłości. Mam również tę mocną intencję, aby podzielić się z nami tymi świadectwami, aby okazać moje uznanie dla Oduduwa za jego dobrą pracę, a także zainspirować niektórych z nas, aby nie porzucili naszej prawdziwej pierwszej miłości. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje pomocy, aby przywrócić męża do domu, jest to odpowiedni czas i właściwe źródło. tutaj jest adres e-mail, z którym się kontaktuję dr.oduduwaspellcaster(at) gmail . com Możesz również skontaktować się z nim pod num erem Proszę przyjaciół, nie bójcie się, strach zabija szybciej niż HIV / AIDS. Ten wspaniały człowiek Oduduwa ma uprawnienia do wykonywania następujących czynności: - Jeśli chcesz swój ex powrotem. - Zatrzymaj rozwód i połącz ponownie swoje małżeństwo - Odzyskaj zaufanie od swojego ukochanego - jeśli zawsze masz Nightmares lub złe sny w nocy. - Chcesz awansować w swoim biurze. - Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni byli dla ciebie pociągnięci. - Jeśli chcesz mieć własne dziecko. - Zaklęcie na Powers, Wealth and Fame. - Zaklęcia do wygrania, LOTTO wygrywa magiczne liczby. - Ziołowa pielęgnacja i leczenie wszelkich chorób krwi. Ten człowiek jest w 100% gwarantem sukcesu, szczerości i bezpieczeństwa.

Gość Mirjam
Ja nie wierze w żadne rozwody, małżeństwo to jest poważna decyzja poważnych ludzi i wiąże się z życiem we wspólnej kulturze, wyznawaniu wspólnych wartości-nie ma miejsca na rozwód i separacje w prawdziwym małżeństwie. Jeżeli małżeństwo było pomyłką - czasem świadomość budzi się z czasem, to rozwód również nią się staje i wtedy są powroty. Jak można lgnąć do kogoś od kogo się odeszło, przecież miało się powód ku temu - niebłahy, nieprawdaż?

Gość RomeoWWL
jestem dwa dni po rozwodzie z winy żony,bo zakochała sie w innym z pracy i takim co siedzi za pobicie ale wychodzi niedługo...mamy oboje prawa rodzicieleskie ale to ze mna sa moje córeczki ...po rozprawie powiedziała ze byłem jedynym facetem którego kochała a przez głupotę straciła...proponowałem wszystko od nowa ale bez odpowiedzi zostałem ...teraz nie chce nikogo i czekam az sam na nowo sie zakocham bo chce byc jeszcze szczęśliwy czego jej również zyczę...ot takie życie.

Gość RenatkaWee
Ja miałam bardzo skomplikowaną sytuację z meżem. Byliśmy bardzo długo parą, a później wzięlismy ślub. Po 3 latach małżeństwa wszystko się rozpadło i byliśmy w separacji - nie chcę podawać przyczyn, co sie stało i w ogóle - po prostu sytuacja doprowadziła do naszej separacji. Ja z dzieckiem zostałam w domu, on się wyprowadził. Po czasie jednak postanowiłam do niego wrócić i skorzystałam ze strony odzyskacbyla dzieki czemu udało mi się uratować naszą miłość. Na szczeście nie doszło do rozwodu, ale było blisko. Teraz jesteśmy znowu razem szczęśliwi.

Gość karol36
Ja wróciłem do swojej ex żony po roku od rozwodu ;) Cały czas ją kochałem i nie mogłem sobie wybaczyć, że tak potoczył się nasz los... Ale znajomy polecił mi Pana Miłosza Barszczaka, który pomógł mi odzyskać byłą żonę! Dziś jesteśmy szczęśliwi jak nigdy wcześniej :)

Gość Ella

W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim (  a g b a z a r a @ g m a i l . c o m  ) lub WhatsApp / Call: ( +234 810 410 2662 ), i być szczęśliwym na wieki, tak jak teraz z jego doświadczeniem. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować