Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka bbbbb

Jak radzić sobie z bólem kręgosłupa?

Polecane posty

Gość vinakinga
Czyli akurat ten masaż nie tyczy się kręgosłupa. A myślałam, że w tej klinice tylko kręgosłupy rehabilitują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż centryfugalny
nie nie. trochę poszperałam i teraz już wiem, że ta klinika specjalizuje się w rehabilitacji kręgosłupa i stawów, stąd taki zabieg w ich ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu34
a jeśli mam ból od chorych jelit, biorę leki oczywiście asamaxi i inne rzeczy to jaki brać przeciwbólowy lek na kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle pleców są wkur....
powiedzcie kto bierze zastrzyki p.bólowe i po co lekarze zapisuja czasem b12 do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
jak to po co ? dla zdrowotności a tak serio,to ta Vit ma coś wspólnego ze szpikiem i układem nerwowym pozdrawiam masazysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle pleców są wkur...
ok to dlaczego lekarze zapisują dodatkowe zastrzyki z B12 jak sie dostaje w tyłek zastrzyki przeciwbólowe, jesli można brać tabletki np taki vegewit czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
Vit B jest wydalana z organizmu a, optymalny poziom we krwi zapewniają zastrzyki i to przyspiesza powrót do zdrowia pozdrawiam masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle pleców są wkur...
dopytałam się lekarza :(neurologa mówi , że się odchodzi od zastrzyków B12(bo wtedy dawka terapeutyczna powinna wynosić 1000mg w jednym zastrzyku aby działało), bo są bardzo bolesne i nie każdy pacjent to toleruje, i lepiej stosować suplementy z dużą zawartością tej wit B12(wegevit to sa po prostu drożdże piwne co się dowiedziałam, a drogie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Jones
No różne są metody - od ćwiczeń, po regularne wizyty na basenie czy utratę wagi. Ja polecam masaże wodne (jest ich od groma), jakie oferuje np. Klinika Rehabilitacji w Nowym Dworze (wykupiłem sobie tam kiedyś pobyt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
jesli jestes z warszawy to mozemy sie dogadac co do masazu. bedziesz zadowolona na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
a ile bierzesz za masaż odchudzający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOKkkkkkkkk
Witam mam na to świetną radę ! sam miałem takie problemy i diametralnie sie to zmieniło po uzywaniu urządzenia o nazwie Minimedic podam stronkę w razie pytan prosze na maila : stoszek.klaudiusz11@gmail.com http://pl.henexglobal.com/produkty/dlaciebie/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie bolały mnie plecy o siedzenia przed komputerem. Próbowałem wzmacniać go na wszelakie sposoby- bezskutecznie. Masażery i inne bzdety nie działają (przynajmniej na mnie). Pomógł mi dopiero pobyt w klinice (Nowy Dwór), gdzie mnie powyciągali, pokawałkowali i jestem jak nowo narodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henricque
Ten Nowy Dwór to jakaś rekomendowana klinika? Poszukuję dla żony naprawdę dobrego miejsca w którym zdecydujemy się przeprowadzić zabieg. Wszędzie spotykam się z pozytywnymi opiniami o Nowym Dworze. Czy lepiej robić to w Polsce, czy może za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
tak ta klinika jest chyba jedną z lepszych w europie świadczą usługi na b.wysokim poziomie masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spartakus
Polska prywatna służba zdrowia przestała już odbiegać jakościowo od krajów zachodnich. Co raz częściej spotykane jest to, że z zagranicy pacjenci przyjeżdżają na rehabilitację właśnie m.in. do Nowego Dworu, bo jest to ośrodek znany i kojarzony za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekoman
Niestety nie wszystkie ośrodki zabiegi utrzymują na tak wysokim poziomie jak klinika w nowym dworze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również bardzo pozytywnie wspominam mój pobyt. bardzo mili ludzie byli ze mną w ośrodku, a to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi coś więcej napisać o tej klinice w Nowym Dworze? najbardziej interesuje mnie to, jak traktuje się tam pacjentów. W wielu ośrodkach traktuje się ich poprostu jak bydło niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
znam ten ośrodek z opowiadań pacjentów opinie są różne bardziej i mniej pochlebne, niektórzy trochę narzekali na obsługę,ale nikt nie narzekał że, mu nie pomogli tamtejsi specjaliśći ,pod tym względem prezentują bardzo wysoki poziom masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy dwór leczą
na NFZ czy tylko prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczyłem się w Nowym Dworze prywatnie, ale klinika honoruje również ubezpieczenia zdrowotne. Również podpisuję się pod stwierdzeniem, że klinika oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem chyba nikogo, kto musiałby czekać na zabieg. W sumie to w głowie mi się nie mieści jak to jest możliwe, że w większości ośrodków trzeba czekać na to, za co zapłaciłeś... i z łaską później Cie obsługują... W ND nie spotkałem się z czekaniem, wyglądało na to, że nikt z uczestników nie musiał borykać się z tymi kwestiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest jakikolwiek sens inwestowania w maty rehabilitacyjne i sprzęt do ćwiczeń domowych? wyjazd do sanatorium to kilka dni wyjętych z życiorysu, zastanawiam się, czy nie można by zastąpić tego domowymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×