Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka bbbbb

Jak radzić sobie z bólem kręgosłupa?

Polecane posty

Gość gość
Przy problemach neurologicznych to zdecydowanie powinniśmy w odpowiedni sposób pomóc. I to najlepiej żeby zajął się nami profesjonalista. A u nich możecie na pewno na takich specjalistów liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam siedzącą pracę i niestety kręgosłup często mi wieczorem dokucza. Staram się nie brać leków, ale jak ból staje się nie do wytrzymania, to sięgam po rozpuszczalną pyralginę, żeby się go szybko i skutecznie pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam pracę siedzącą. Dostałam od koleżanki koszulkę z wełną owczą na plecach. Polecam każdemu mi przyniosła ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również bardzo dokuczal kręgoslup, mam siedzącą pracę i niestety bóle były już nie do zniesienia. doktor zalecił mi wizytę w ośrodku, gdzie przeprowadzą mi różne zabiegi. Pojechałam do verde montana w kudowie zdroju, gdzie dobrali mi indywidualnie wszystko. A ból minął, wróciłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie w takim przypadku należy od razu wybrać się do sprawdzonego neurologa. Ja mam zwyrodnienia w kręgosłupie i pogłębioną skoliozę – często nie mogłam już nawet leżeć bez bólu, o siedzeniu nie wspominając. Wybrałam się do neurologa u mnie w Przygodzicach - niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Jestem wciąż „w terapii”, ale ból powoli mija. Polecam tego specjalistę: http://neurologprzygodzice.pl/oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym miejscem na leczenie wszelkich bóli kręgosłupa jest centrum terapii we Wrocławiu www.ctkregoslupa.pl. Stosują tam nowoczesne techniki uśmierzania bólu i pomagają nawet osobom w podeszłym wieku, u których leczenie operacyjne jest wykluczone bądź skazane na bezskuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na pewno Rosadzińskiego jak dla mnie najlepszy fizjoterapeuta, w każdym razie ja na lepszego przez ostatnie cztery lata nie trafiłem, jedyny konkretny który nie leczy po omacku na chybił trafił ale wie co robi i dlaczego i wszystko człowiekowi na bieżąco tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często bolał mnie kręgosłup i chodziłam do różnych masażystów jednak dopiero po zakupie fotel z firmy prowelnes udało mi się zwalczyć ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej rodzinie też występują problemy z kręgosłupem. Wujkowi pomagała opaska akupresurowa, którą zakładał na łydkę. Łagodziła ból pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek4988
Też pracuje w trybie siedzącym i pomaga mi rozciąganie się i spacer. Jednak jak już bóle są nie do wytrzymania biorę Gardan https://adamed.expert/product/gardan/. Pomaga zniwelować silny ból i normalnie funkcjonować. Jest niedrogi i co najlepsze dostępny bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Warto wzmacniać kręgosłup ćwiczeniami oraz dodatkowo zaopatrzyć się w poduszkę lędźwiową, która wspieraja kręgosłup przy wielogodzinnym siedzeniu. Swoją kupiłam na Mdh.pl i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×