Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość Ania23L
Witamy w naszym gronie :) Dziewczyny właśnie zjadłam troche sałatki jarzynowej na to kilka koreczków śledziowych na koreczki lody a na lody spaghetti :)( zachciało mi sie spaghetti i zrobiłam a takie mi wyszło że miche wciągłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No to już 3 z Wielkopolski są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No jak wyciągałam mięsko na spaghetti to mi sie przypomniało że mam lody w zamrażarce no widzisz dobrze że o tych lodach napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie nie mam lodow w zamrazalce:( a mi ochoty narobilyscie. Wstretne baby! Julianna_Szcz - planowana ciaza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w moich planach życiowych w ogóle nie było dziecka, ale...:) Najwyraźniej ja byłam w jego planach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko zachciankę na cole.... :) ale póki co dość mocno walczę, w ciągu 3 miesięcy jedna mała szklanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od alkoholu zupelnie odrzucilo- a nigdy nie gardzilam jakims drinkiem pysznym czy winem;-) niestety popalalam, ale do tego tez zupelnie mnie nie ciagnie. moze jakos podswiadomie moj orgaznizm odrzucil te produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011................2 ................wiel kopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2.............. ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011................1. ...............zach.pom Erka.................27...........12.11.2011...............2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011...............1.. .............wilekopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011...............2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1...............małopo lskie ch*jna82............29............24.11.2011..............3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011...............2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011.............. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011...............1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1..............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............mazowie ckie ogarnęłam tabele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czasami mam chęć na redsika:D a cola to juz praktycznie norma(podczas wczesniejszych mdlosci bardzo mi pomagala). A apropo chorób- to ciągle cos nowego mam. Ledwo wylecze sie z jednej to wpadam w druga i tak w kolko. A teraz jeszcze w Łodzi sypie snieg to juz wogole;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś popalałam, w życiu spaliłam może z 3 paczki. Na szczęście dla mnie jestem wolna od nałogów. Ale ostatnio coraz częściej mnie ta Cola wzwywa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie uzalezniona nigdy nie bylam, poprostu pijac alkohol fajnie bylo zapalic;-) co do coli to wypilam kilka szklanek ( moze 4) w ciagu ostatnich tygodni, ale ja nigdy nie bylam specjalna milosniczka gazowanych napoi...nie ma co przesadzac ani w jedna ani w druga strone rozsadne ilosci nikomu nie zaszkodzily;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda:) ale choć krci mnie smak, to jednak mój brzuch i jego reakcje, jak również reakcja reszty organizmu o dziwo jest zupełnie inna niż reszty ciężarówek :) Mnie po tamtej szklaneczce Coli złapała taaaaka zgaga;/ a jelita mi jeździły pół nocy;/ Więc co najwyżej raz na jakiś czas łyczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Dziewczyny złapałam jakiegoś wirusa :właśnie wróciłam ze szpitala tak mnie od kaszlu i kichania bolało w klatce piersiowej i pojechałam i pech chciał że złapałam jakieś świnstwo przepisano mi m.in. Tantum verde , stodal i wit. C i wapno no i szałwia musze płukac gardło teraz to mnie nic nie uspokoi żeby mojej dzidzi nic sie nie stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, spokojnie, nie denerwuj się, kuruj się tym co Ci przepisano, szybko wrócisz do zdrowia i będzie po kłopocie !! Dzidzia da sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten syropek o ktorym tu bylo wczesniej wspominane jest bardzo dobry i syrop z sosny- mnie dlugo meczylo przeziebienie, ale doszlam po takiej kuracji do siebie. mleczko z miodem i czosnkiem- na kaszel najlepsze i duzo sie wygrzewaj. a przede wszystkim sie nie martw- napewno szybciutko wrocisz do zdrowia!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wiecie bądź co bądź jakiś nie pokój jest ale czułam że coś mi sie zagnieździ i patrz :( miejmy nadzieje że szybko wróce do zdrowia a jeszcze synek jest i jak go zararze masakra :( a może to przez ta pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczny ból glowy
Jestem aktualnie w 12 tc. Od Wielkiego Czwartku prawie codziennie męczy mnie masakryczny ból głowy, z reguły prawostronny, tuż nad skronią. Jest raczej pulsujący i długotrwały- nic nie pomaga, apap, sen, okłady zimne, masaż, po prostu nic. Czasem aż mi niedobrze. Przed ciążą często mnie bolała głowa, mam raczej słabą, z tendencją do zatok. Ale te bóle obecnie są nie do zniesienia... Powinnam skontaktować się dodatkowo z jakimś lekarzem? Moja ginekolog trochę mnie olała w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wysokie ciśnienie? Nie przegrzewasz mieszkania? masz obecnie chore zatoki? radzę udać się do lekarza innego niż gin, lepiej dmuchać na zimne, z resztą po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczny ból glowy
cisnienie mam w normie, będąc u rodziców na cisnieniomierzu wychodzil za wysoki puls, teraz nie mam mozliwosci zmierzenia w domu swoim. Zatoki miewalam czesto chore kiedys, teraz juz nie, zreszta bol zatok rozpoznaje szybciej niz lekarz:) Tak mysle, zeby pojsc to innego lekarza, ale pojde do ogolnego, da mi moze skierowanie dalej, a potem panstwoow bede czeeeekac i czekac. A prywatnie mnie nie stac, wydaje niebotyczne sumy na gina...;/ Ech Gin powiedziala, ze to normalne i sobie moge lykac nawet pod rzad pare dni po 1 tabsie apapu czy czegos innego z paracetamolu, ale sek w tym, ze paracetamol to dla mnie jak dropsy;/ nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie pójdziesz do gina z NFZ? Ja już też mam dość tracenia kasy na prywaciarza, choć dobry jest, to pomimo wszystko skubaniutki nieźle kroi ;) A ja wolę tę kasiorkę przeznaczyć na duuużo owoców i innych przysmaków, które są zdrowe dla dzidzi :) A póki co proponuje spać w wietrzonym pokoju, pić dużo soków z cytrusó ( witamina C świetnie działa na ból głowy!!!!) i pójść jednak do lekarza rodzinnego i przedyskutować sprawę :) Może nie bedzie skierowań tylko badanie i recepta ;)? Warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakryczny ból glowy
Może się udam, bo mam wysoki próg bólu, ale jak tego nie wytrzymuję, to znaczy, że boli jak nie wiem co. Horror. Dzięki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No a wracając do nałogów to palić paliłam ale od momentu jak sie dowiedziałam rzuciłam nie pale a z redsem to tak czasem mnie napadnie silna ochota ale to normalne żema sie ochote. wiesz co może to być to co ja mam na początku ciaży przez pierwsze 5 tygodni(co nie wiedziałam że w ciąży jestem ) dzień w dzień bolała mnie głowa zaczynała boleć około 12 tak dopóki wieczorem spać nie poszłam i na następny dzień od nowa ale nie wiem czy to to bo ty już w jesteś wyże. Idź do innego ginekologa ja chodze do takiego gin co jak powiem że mnie głowa boli to odrazu wysyła albo na badania albo sam diagnozuje ale to też przez to może że druga ciąże mi prowadzi i pierwsza zagrożona ale mój gin naprawde spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Zmień ginekologa pójdź na NFZ tak jak wyżej mówia ci co na NFZ to też lekarze i nie różnia sie niczym od tych prywatnych bo te same studia ginekologi no wiecie i praktyki te same :) ja mam gina który przyjmuje i na NFZ i prywatnie i jest dobrym lekarzem osobiście w życiu do baby bym nie poszła :D bo u nas taka jest że nie rozróżnia chyba ciąży od jajnika ha ha :) byłam u niej raz to mnie nastraszyła że synkowi nie regularnie bije serduszko wysłała do szpitala a tam powiedzieli że nic sie nie dzieje że z dzieckiem wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie dziewczyny, nie boicie się porodu? bo ja jakos strasznie sie boje,nie wiem czemu. Tego bolu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja sie nie boje tam wcześniej pisałam że jak do pierwszego porodu szłam to szłam podekscytowana i z takim rogalem że ho ho to zależy od kobiety jakie ma nastawienie ja mam najbardziej pozytywne i to też pomaga kiedy właśnie jest sie pozytywnie nastawionym to poród może być naprawde fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Może to cie uspokoi poczytaj o tym wpisz w google śmieszne albo zabawne porody i poczytaj zobaczysz jak fajnie może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Oglądacie wózki na stronie bobo wózki lub świat wózków naprawde fajne maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×