Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

a tam, nie przejmujcie się, mnie często pytali o dowód jak jeszcze paliłam i chciałam kupić fajki :) a jak byłam w ciąży z córką (miałam wtedy 23 lata) to jakaś babcia z oburzeniem mówi do drugiej - patrz, dzieci mają dzieci :D Druga sytuacja - w szkole - jakieś 2 tygodnie temu: rozmawiam z koleżanką, która też jest w ciąży i mówię jej, że źle się czuję, mam mdłości itd i że jest gorzej niż w 1 ciąży. Rozmowie przysłuchuje się inna laska, która robi wielkie oczy i pyta: to ty już masz jedno dziecko? to ile miałaś lat jak urodziłaś? Biedna przyznała, że dała mi góra 20 lat (mam 26 :D:D) Teraz już się nawet nie złoszczę tylko śmieję. Oczywiście jak się odpowiednio ubiorę i wymaluję, to jako tako wyglądam, ale ogólnie mam to gdzieś, a malować się nie lubię , ewentualnie rzęsy. Więc nie przejmujcie się głupimi komentarzami , bo to tylko i wyłącznie Wasza sprawa w jakim wieku macie dziecko. Czekam teraz aż mąż wróci z pracy i jedziemy na zakupy, coś czuję, że na pewno zahaczę o dzieciecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna nie masz racji, nie dopuszczaj nawet takich mysli do siebie, bo zamiast tak w 100% cieszyć się ciążą Ty się będziesz zastanawiała, że krzywo na Ciebie patrzą. Ja pierwsze dziecko urodziłam mając 22 lata, w mojej rodzinie uważali, że to dużo za wcześnie ( moja mama rodziła mając 34l) a sąsiadki co bezczelniejsze mówiły do mnie wprost: "taka młodziutka i już życie zmarnowała,a w dodatku matce taki wstyd zrobiła!" Nawet nie wiecie jak mnie to bolało, a dzisiaj juz mam gdzieś takich wrednych ludzi!!! Dziś już bym się tym nie przejęła. W ludziach jest tyle nienawiści, że nam się nawet w głowach nie mieści!!! Pamiętaj to z zazdrości głownie ludzie tak mówią. Dziś są takie czasy, że zdarza się coraz częściej, że nastolatki rodzą dzieci, ale jest też częstym przypadkiem, że kobiety odkładają macierzyństwo na później, robiąc najpierw karierę.....i to właśnie często takie zazdroszczą!!!! Mam nadzieję, że niekogo nie obraziłam, ja nie generalizuję, ponieważ wiem, że każdy przypadek tak naprawdę jest inny, nie oceniam też, tylko wyciągam wnioski z obserwacji:) także Julianna głowa i pierś do przodu.....i brzuszek też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny widzę, że u Was zakupy na całego:) ja sobie jeszcze nie pozwalałam na dużo, ale co tam, przecież na koniec wszystkiego nie zostawię!! Lepiej przecież stopniowo, po troszku;) Aniu mi się ten wózek też bardzo podoba;) na początku na niego zachorowałam, właśnie na mura 4, ale teraz mam 2 typy, ten i jeszcze Implast bolder sd ecoline, też są ładne, takie jakby lżejsze i zgrabniejsze, no i można do nich zamocować foteli maxi cosi, a ja o takim marzę;) ale mnie naszło na zakupy dla maluszka;) już mi chyba coraz lepiej:) dzisiaj to czuję się całkiem dobrze, tylko ta pogoda;( niby słońce świeci, a zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No ja też mam dwa ABC desing mamba 2011 lub coś w podobie bo maja 3 podobne rodzaje jest jeszcze cobra i jakiś tam jeszcze . Już myślałam że sama choruje na ten wózek ;D chociaż na jeden wydatek pozwolić sobie chyba moge bo ja praktycznie wszystko mam własnie po za wózkiem i akcesoriami typu butelki itp a tak nie mam co głowy męczyć :D załatwiłam sobie od tego mojego siostry bo ma aby jeszcze nad nowym łóżeczkiem sie zastanawiam takie fajne drewexa z całymi bocznymi ściankami ale to zobaczymy jeszcze do porosu dziewczyny 5.5 miesiąca to troszke daleko no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Dobrze erka że już ci lepiej :) bo wcześnoej to z tego co pisałaś było źle ale naszczęście chwilowe to jest aby w 1 trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, dzięki;) a dziś to w ogóle mam wyjatkowo ddobry humor, tak sie cieszę tą ciążą, że aż mi się śpiweać chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) oj, damy radę zleci te prawie 6 miesięcy;) ciekawe która z nas pierwsza urodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No właśnie ciekawe która pierwsza pójdzie na stól żartuje :) bo to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma to jak optymizm;) hehe ja już po obiedzie, tak się objadłam, że az strach, czuje się jak Kubuś Puchatek;) ale jakoś nie mam umiaru jak takie pyszności na stole;) chyba czas na jakąś siestę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No właśnie ja to jak zobacze gorące ziemniaczki sosik buraczki to wcinam bez opamiętania :) (mięso nie ble odrzuca mnie od świnki ) schabowe z piersi kurczaczka to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ja mam tak samo, kurczaka to jeszcze, ale najgorzej jak u Ciebie ze świnką;) a tak najchętniej to bym ryby jadła, ale takie w panierce...ponoć najmniej zdrowe:) cóż.... w ogóle mięsa jem teraz mniej, nawet jak na obiad to nakładam sobie dużo mniej niż kiedyś, nie wiem czemu, nadrabiam za to innymi dobrociami typu ziemniaczki czy kalafior;) ciekawe czemu z tym mięsem tak, bo mi to się wydawało, że w ciąży właśnie powinno się mięso jeść:) a u mnie taka niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemajej
czesc wam, mimo ciaglego braku czasu postanowilam ze dolacze bo od czasu do czasu jednak was podczytuje, termin mam na 26 listopada choc moze to sie jeszcze zmienic bo jestem wciaz przed pierwszym usg, mieszkam w uk i jestem troszke przerazona bo to jest moja druga ciaza a po pierwszej jeszcze nie odespalam :) mam synka ktory ma osiem miesiecy tak ze prawdopodobnie jeszcze tak ze dwa lata nieprzespanych noc ale pozniej mam plan sobie odespac te latka, pozdrawiam wszystkie listopadowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No właśnie z tym mięsem dziwne to nie na widok kiełbasy to mnie odrzuca jem teraz na zdrowo warzywa owoce . No w hamburgerze to też zjem kotlecika ale z baru no i te KFC-owskie kurczaczki a tak nie rusze nic miesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jestem spokojna usg genetyczne nic nie wykazało:)))))i dzieki tmu nie musiałam przechodzic tych prenetalnych inwazyjnych.. jestem taka szczesliwa ze z tej okazji kupiłam sobie lody truskawkowe i zamierzam zjesc sama całe pudełko:D U mnie dzis cieplutko,wiesci dobre az chce si zyc:) a jak u was ? buziaki w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam szału jedzeniowego ^^ Od rana nie mogę opanować głodu.... Jem wszystko co wpadnie mi pod rękę i nie zdąży uciec na drzewo:P Mój TŻ teraz pojechał gdzieś załatwiać jakieś sprawy firmowe, ale już go zmolestowałam przez telefon że ma zahaczyć o mcdonalda i kupić mi tego przeklętego chessburgera. I shake'a :D albo i dwa chessburgery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w Łodzi też strasznie ciepło. Od mięsa również mnie odrzuca;/ Ja już dawno po 1 usg,ale chętnie bym znowu poszła, zobaczyć co tam u maluszka:D i jednak mialam racje ze jestem najmlodsza-Julianna_Szcz -jestes o rok starsza:) i rowniez boje sie troche glupich koomentarzy, a jednak uwielbiam przechadzac sie po dzialach dzieciecych i ogladac spioszki, smoczki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy sie nie przejmujcie ludźmi!!! Cieszcie sie ciążą bo to jet najwazniejsze kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, chyba w poniedziałek/wtorek pójdę przełamać lody na miasto;) I nie wrócę do domu dopóty, dopóki nie kupie czegoś dla dzidzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowo:) ja miałam straszne opry przed ogladaniem nie mówiac o kupowaniu bo w pierwszej ciazy miałam wszystko dopiete na ostatni guzik i sie nie udało:( ale teraz po tym usg genetycznym itd jestem spokojniejsza i zacznam szalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczynam się czuć jak ciężarówka i to ta z tych większych;/ nigdy nie byłam szczupła, mam fałdki na brzuchu, ale kiedyś potrafiłam wciągnąć brzuszek a teraz nie. Ciągle dziwnie mi brzuch wystaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro jade na zakupy musze jakies spodnie sobie kupic leginsy itd bo te co mam to juz ciasne sie robia,ostatnio jak miałam jazdy na prawko to wierzcie mi musiałam guzik od spodni odpiac bo tak uwierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia cieszę się, że u Ciebie w porządku:) nie zapeszam dziewczyny, ale póki co u nas, mimo chwilowych obaw, wszystko super się układa;) oby tak dalej;) nie przesadzajcie dziewczyny z tym wiekiem...za dużo o tym myslicie;) ostatnio jak byłam wymieniać dowód pani w urzędzie powiedziała mi, że jestem taka młodziutka i juz wszystko mam: męża, jedno dziecko odchowane, drugie w drodze, niejedna by mi pozazdrościła;) no i powiedziała, że kto wcześnie zaczyna ten daleko zajdzie:) nie wiem skąd ona to wzięła, pewno sama wymyśliła, ale miłe było:) i Wam też życzę takiego nastawienia i podejścia do życia!!!!! a tak w ogóle to narobiłyście mi ochotę na wizytę w McDonaldzie;) jak nie wpadnę na jekiś zestaw i nie wypiję shake'a waniliowego to chyba oszaleje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja postawiłam dzisiaj na pizze z pieczarkami i z szynka dziewczyny :) ale ogóreczki też były i lody i zastanawiam sie gdzie ja to mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj, teraz karmisz dwa żołądki :D Ja już się nie mogę doczekać tego niezdrowego żarcia z mcdonalda:) po prostu aż mi się ślinka zbiera ;D Wolę nie myśleć jak mało pożywne to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy kusicie,ja jadłam lody ale teraz mam ochote na Mc albo kfc...tylko nie chce mi sie ubierac i leciec...Bede twarda i wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kfc to tylko Twistera :) Albo Longera:) Nic innego :D Zaszalałam:) Mój pojechał, a ja w tym czasie ogarnęłam mieszkanie :) Wróci to się zdziwi, bo zapowiadałam, że dzisiaj leżę i pachnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co- takiego smaka robic doslownie na wszystko?? ehh to ja ide do kuchni...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Temat jedzienie :D to już tutaj norma podpowiadamy sobie ze smakami a jadlyście już jakieś dziwne połączenia np ogórki kiszone z nutella albo lody przegryzane rybka ha ha ja raczej nie przypominam sobie zreszta z koncentracja mam kłopot i z pamięcia. Ja dzisiaj cukierniczke do lodówki wsadziłam też to macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb d lodówki, klucze w drzwiach na cały dzień, talerze do śmieci zamiast do zlewu- norma :P Dzisiaj zjadlam 2 kanapeczki z nutellą i jeszcze nie zdążyłam ich przełknąć a już wciągałam pizze margeritte ;P Następnie zjadłam lody truskawkowe i zagryzłam je kanapkami z pastą jajeczną ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×