Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

ja wrocilam ze szpitala-wyniki bardzo dobre i schudlam 1 kg:D prawie 1 kg:) teraz mam mierzyc co 2 dni ckkier i za 3 tygodnie sie zjawic. Z tego powodu az zjadlam normalny obiiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet malenka super ze dajesz sobie rade!! własnie dzisiaj mi mowil ksiegowy z pracy ze sa 2 dodatkowe tyg wiec super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zawiozłam zwolnienie do pracy to mi tez babka z dzialu kadr mowila ze pod koniec normalnych 20 tyg urlopu mac. moge przyjechac i zlozyc wnisek o dodatkowe 4 tygodnie urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z urlopem dodatkowym jest tak, że normalnie 20 tygodni i dwa tygodnie dodatkowe, ale u mnie kadrowa ma się przyjrzeć temu bliżej i zobaczyć, bo teoretycznie w 2012 należy się dodatkowo 4 tygodnie urlopu dla was. Ja będę miała 31 tygodni normalnie i dodatkowo 6 tygodni, ale nie daje jeszcze gwarancji. A tak poza tym to ja raczej będę miała dziewczynki. Mama bąbelków ma już chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to sie dowiedz prosze i daj znac moja szefowa wyjechala na urlop i nie zlozylam jeszcze ani L4 ani zaswiadczenia do urlopu macierzynskiego to poczekam albo zadzwonie do zusu i sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
ten poprzedni wpis to ja miniaczek.cos zle mi sie wkleilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
julianna widzialam zdjątka na mailu fajnie ze juz jestes przygotowana,ja jestem toche ostrozna i my z mezem łózeczko skrecimy jak wrocimy z niunia do domu alboa jak bedziemy w szpitalu a tatus bedzie sie nudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie wczoraj. Był to 35t5d, mała waży 295g, jak zwykle nie pokazała twarzyczki tylko zasłoniła rączkami, ale w pełnej okazałości po raz kolejny mogliśmy potwierdzić, że to na pewno dziewczynka. 4 listopada następna wizyta i na niej umawiamy się już na cc, no chyba żę prędzej zacznie się coś dziać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna naprawde ekstra kacik:) ja na razie mam kazda rzecz w innym pokoju:) ale najpierw zmezem kupimy nowe cos przed tv i dopiero zaczniemy przemeblowanie:) bo musi mi nasza komode zbielizna wyniesc z sypialni, wniesc tam komode Małego i łozeczko:) mi tez ostatnio coraz gorzej jest sie poruszac, do sklepu ide jak babunia stara :) a w wannie to juz całkiem jak maly wieloryb:) co do rozstepow to nie mam za bardzo na co narzekac mam tylko takie centymetrowe czerwone paseczki po bokach,ale tez od poczatku ciazy w sumie sie smaruje jakimis kremami , najpierw z ziaji mialam od 4 miesiaca , a teraz uzywam z PERFECTA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bąbelków powinnaś zanieś L4 w ciągu siedmiu dni do pracy, bo inaczej jest płatne w 80% - tak mi się wydaje. Zanieś też i zaświadczenie czy coś, aby już naliczali urlop macierzyński od dnia urodzenia chłopców. Nam na pewno należy się 31 tygodni. O ten dodatkowy trzeba złożyć wniosek jak będzie się kończył podstawowy. Dziś przyjdą założyć mi karnisz do pokoju dziewczynek. Będzie zielony z końcówkami Kubusia Puchatka i Prosiaczka. Coś podobnego do tych http://sklep-moderno.pl/category.php?id_category=34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry;) U nas dzisiaj nocka taka sobie;/ Rozmawiałam z babka z Zusu i faktycznie tak jest ze przysługuja nam dodatkowe 2 tygodnie czyli razem 24;) zawsze cos:) Juliana sliczny kącik dla małego:) wszystko tak ładnie przygotowane nic tylko rodzic:) Maleńka dobrze ze u Ciebie wszystko oki z wynikami:) Agnieszka super ze z córcia wszystko dobrze;) Ja mam kilka rozstepów na tyłku ale to z własnego zaniedbania bo nie smarowałam bo liczyłam ze tam nie wyjda,a na brzuchu narazie nie mam nic co nie powiedzianie ze nie wyjda po porodzie... Wczoraj wieczorem udało mi sie wylicytowac dwie nowe czapki zimowe dla małego za 4,25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mamo bąbelków super że mały przybiera na wadze oby tak dalej :) U mnie pogoda paskudna, brakuje tylko deszczu ;/ wstawiłam kolejne pranie, dzisiaj powinno przyjść łóżeczko z materacykiem i przewijak już nie mogę się doczekać :) julianna fajowy ten Twój kącik, u nas za bardzo nie ma miejsca na takie coś ale wszystkie drobiazgi mam ogarnięte w jednym miejscu tylko codziennie je oglądam, przekładam, układam, a mąż krzyczy że mam leżeć :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Ale dziś miałam nockę - pobudka była o 3 nad ranem i takie bombardowanie w żebra , że aż mi brakowało tchu. Nie wiem co ta małą dziś ugryzło, ale kręciła się strasznie - a brzuch falował jak w dzikim tańcu. O 5 rano tak mnie ssało , że musiałam zleźć na dół na jakieś śniadanie. Mała się też trochę uspokoiła i oczywiście koło 7 zasnęłam takim snem, że telefon dzwonił na poduszce obok a ja nic! Dopiero jakąś godzinę temu się obudziłam. Julianna_Szcz - bardzo fajny ten Twój kącik! U mnie łóżeczko dalej nie złożone - mój Marcin twierdzi, że łóżeczko to on złoży jak ja pójdę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
hej Ja rodzilam w kwietniu tego roku, mam coreczke. Juz niedlugo i wy utulicie malenstwa, to najpiekniejsze chwile w zyciu :) Trzymam kciuki za przyszle mamusie :) mam tez prosbe do was. Oddajcie glosik na moja corcie. Probujemy wygrac mleczko :) mozna glosowac codziennie. http://www.bebiko.pl/home/konkurs/galeria-jak-zwracasz-sie-do-swojego-dziecka/#galeria/okreslenie/1069 z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej kobitki :) mała już tak nie wierzga tylko cie wierci już ma ciasno na maksa chyba :) Julianna ładnie zrobione :) ja wam wyśle zdjęcie łóżeczka uszykowanego ,już sie doczekać nie moge aż maluda będzie w nim spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzyłam sie 3 zdjęć odrazu wysłać nie moge . Wysyłam pojedynczo 1 wysłałam za 4 razem dopiero !!! Jeszcze dwa ale wyśle jak sie przestane wkurzać na tą poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tylko bez nerwów;) Jak jak ogarne wszystko do konca tez wysle zdjecia rzeczy gotwych dla naszego maluszka... U nas dzisiaj pochmurnie i chłodno...ja jakos grypowo sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnie 2 tygodnie więc jakaś tam nerwówka jest wszystko mnie wkurza ale to przed porodem rzecz jasna i cały czas mam wrażenie że czegoś brakuje że czegoś nie uszykowałam a jeszcze ta poczta zakichana mnie wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) pooglądałam te zdjęcia na poczcie:) Aniu czekam na reszte;) fajny pomysł, żeby sobie powysyłać takie kąciki maluszka:) ja wyslę pewno jak już będziemy w domu z Małą;) jak na razie szykuje niby wszystko ale brakuje mi jeszcze materacyka:) a łóżeczko to chyba mąż rozłoży jak będę w szpitalu, sama nie wiem, zobaczymy:) jak się Waszych zdjęć naoglądałam to mam ochotę od razu je rozłożyć;) u mnie póki co bez zmian, leżę i się męczę, ale jeszcze tylko 9 dni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie pogoda ładna slonce siweci nawet przyjemnie jest wlasnie sobie podgrzalam lane kluski mniam.. fajne kaciki prosimy o wiecej kacikow waszych malenstw :) ja tez pozniej zrobie i wysle na poczte malutka szaleje jak opetana przez to ze nie ma juz tyle miejsca mnie coraz bardziej wszystko boli i strasznie uciska na pecherz w nocy wstaje 4-5razy siusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
u mnie dziewczyny noc w miare ok jedynie co to nad ranem czulam takie klucie w pochwie jak kiedys pisalyscie.i jak wstawalam siku to brzuch byl taki twardy i mialam wrazenie jakby ciezki ale nie wiem moze to byly wzdecia jakies bo juz rano bylo ok.jedynie co to powkladalam pare talerzy do zmywarki ogarnelam kuchnie po sniadaniu i co teraz plecy mnie tak bola ze leze :( http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, powiedzcie jak się dostać do tej wspólnej poczty bo chyba przegapiłam te wpisy na których to ustalałyście... jeśli można to poproszę o dodanie mnie :) Mój mail w moich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka widzę, że u Ciebie w szafie króluje róż:) ja też spodziewam się dziewczynki a u mnie niebieski chyba przeważa;) ale co tam, już pisałam co o tym myślę:) ważne żeby nam mamom się podobało, dla naszych maluszków nie kolory sa ważne;) a tak poza tym śliczne łóżeczko! a literki o ile dobrze pamiętam robiłaś sama? No pogratulować:) właśnie mnie naszło na rozkładanie tego łóżeczka, zobaczymy może się jednak przemogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam na ilość ubranek - ja na swoją dwójkę nie mam tyle :), ale jeszcze nadrobię - mam kilka dni :) My dopiero założyliśmy karnisz i rolety do pokoju dziewczynek - teraz sprzątanie i przeniesienie pająka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak króluje róż ale tak poprostu wyszło zawsze to co mi sie podobało akurat było różowe ale napewno z czasem sie to zmieni...a jeśli chodzi o ilość ubranek to sa az do 9mca chyba..heh a literki prawda robiłam sama pare h przy nich spedziłam :) ale efekt zadowalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
agatka piekny kacik.cudne literki.a szafa az peka w szwach :) jej ile ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kącik super jest :) a szafa faktycznie imponuje rozmiarami :) myślałam, że u mnie wyszło sporo ciuszków ale widzę, że są lepsze przypadki :D ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×