Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Julianna jeśli jesteś pewna że to czop to w ciągu od paru godzin do paru dni powinno ruszyć . ale może to być wydzielina z pochwy podbarwiona krwią oznacza że szyjka sie skraca i rozwiera . U mnie jak wypadł czop to był biało-przezroczysty i po dwóch tygodniach szpital . Więc uważaj Kochana pilnuj tego . Jakby krew zaczęła lecieć , czy skurcze to leć do szpitala bo możliwe że sie zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie. mojej kuzynki córka złapała ospe i z tą ospą prowadzała ją do przedszkola i teraz martwie sie że mój syn złapie tym bardziej że oni wszędzie razem :/ xdaisyx twoja mała przechodziła ospe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie. mojej kuzynki córka złapała ospe i z tą ospą prowadzała ją do przedszkola i teraz martwie sie że mój syn złapie tym bardziej że oni wszędzie razem :/ xdaisyx twoja mała przechodziła ospe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie. mojej kuzynki córka złapała ospe i z tą ospą prowadzała ją do przedszkola i teraz martwie sie że mój syn złapie tym bardziej że oni wszędzie razem :/ xdaisyx twoja mała przechodziła ospe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie noc ok spalam znowu jak zabita chyba wiem co mnie czeka niedlugo i dlatego spie jak suseł :) szkoda ze nie idzie wyspac sie na zaś :) Karolcia ja wczoraj wieczorem sobie zrobilam domowe spa..ach jak miło pilingi i te sprawy :) tesciowa byla z rana dokonczyc okna wiec jest juz czysciutko wstawilam pranie z chodniczkami pozniej posciel i wszystko dziewczyny wszystkiego naj naj naj 100lat!!i szybkiego porodu i zdrowka justa ja tez slysze od dluzszego czasu takie pstrykniecia!!!!ale nawet nie pytalam gin co to moj m tez to slyszy :) ciekawa sprawa...?! niedlugo pojde sobie do sh i do sklepu po twarog bo mam ochote a po 15 pojdziemy do USC zalatwic ojcostwo mam nadzieje ze uda sie za jednym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam pewność, że to czop, nie da się tego pomylić z nawet najgęstszymi upławami :) Skurcze wciąż są, ale nieregularne. WIęc sobie poczekam, może odkurzę mieszkanko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia a jak często musisz chodzić na wizyty i czy im blizej porodu to trzeba coraz częściej?A USG masz na każdej wizycie i czy maż może być przy usg?a długo już do niego chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo brzuszki :) Julianna z tymi pieszczotami to coś jest na rzeczy, jak leżałam na oddziale babka sobie "uciekła" załatwiła sprawę z mężem i za nie długo rodziła :) ona już była po terminie sporo więc w akcie desperacji opuściła szpital ale Ty póki co jesteś w domu :d u mnie nocka spoko nawet na siku ostatnio nie wstaje aż dziwne. Dziewczyny a mam pytanie czy macie czasem coś takiego jakby Was coś dotknęło w krzyżu i czujecie takie mrowienie jakby odrętwienie w nodze?? Ja tak mam od jakiś dwóch trzech dni, wydaję mi się że to mała mi sprzeda kopniaka w jakiś nerw czy coś bo dosłownie czuje w prawej nodze kilka sekund takiego drętwienia... dziwne :) A i solenizantkom życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i wytrwałości oraz porodu szybkiego i bez komplikacji w najlepszym dla Was i Waszych maleństw terminie :):*!!! Też jestem ciekawa co tam u Erki pewnie już opiekuje się maleństwem swoim... oby wszystko było ok. Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maglsom , Kasia wszystkiego najlepszego do tej pory nie narzekałam na dolegliwości ciazowe ale chyba czas zaczac, przy kazdym ruchu brzuch sie mocno napina, przy chodzeniu okropne uczucie klucia w pochwie, pod wieczor ciezko mi sie oddycha ze niewiem jak sie polozyc, ale jak mi sie uda to nocki w miare przesypiam, niestety sama, spie na lozku synka a syn spi z moim mezem bo oni obaj chrapia jak smoki i sie ciagle kreca wiec za nic bym sie z nie wyspala, wogle jestem jakas nie do zycia, nic mi sie chce tylko bym spala, ale to przez meza bo on mial kilka dni wolnych i nic nie pozawalal mi robic i sie rozleniwilam, na szczescie wrocil dzis do pracy, moja mama zabrala synka na zakupy i moge poszalec zaczne od zrobienia ciasta;-) ostatnio w nocy pojawily sie skurcze przepowiadajace na szczescie udalo mi sie je pokonac bez paniki, a rano odszedl mi czop, bezbarwny wiec jest szansa ze za szybko porod sie nie zacznie, wizyte mam dopiero na 2 i boje sie ze nie dotrwam a nie mam zadnych badan aktualnych, moze jakos uda mi wcisnac na wizyte w przyszlym tygodniu, ale nie mam pewnosci, chcialabym wytrzymac chociaz do 5 zeby juz miec wszystkie badania, no ale chyba jak zaczne rodzic wczesniej to mnie z izby przyjec nie wywala;-) tez slyszalam ze najlepszy na wywolanie porodu jest sex ale polozna mi mowila zeby uwazac bo po odejsciu czopa bardzo latwo o infekcje no troche sie rozpisalam teraz ide robic ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pula wizyty co 4 tygodnie i narazie nic sie nie zmieniło mimo ze to juz końcówka u mnie, na kazdej wizycie masz badanie na fotelu i usg...ja chodze do tego lekarza od marca znalazłam go sama pczytaj moze w internecie jest duzo opini na jego temat... Ja juz po SPA ;) od razu człowiek lepiej sie czuje :) jutro piore ostatnie rzeczy małego jak wyschna to moge rodzic i nawet chce;) wkoncu to juz leci 37tydzień;) ale mi jak narazie nawet czop nie odszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już chce rodzić - dziś skończyłam 36 tydzień i mogą dziewczyny wychodzić na świat. Lekarz kazał odstawić fenoterol najpóźniej w niedziele, ale ja mam inny plan odstawiam fenoterol już jutro i pobawię się ze swoim w łóżku :) Przecież i tak w poniedziałek ide do szpitala, ale czy trafię na ginekologię czy na położnictwo to jest mi to obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że każda juz chce rodzić hehe ciekawe jak tam Erka pewnie juz sobie leży ze swoim maluszkiem.. :) już sie zaczęła cisza weekendowa na kafe... załatwiliśmy uznanie ojcostwa :) wiec po porodzie m sam bedzie mógł isc po akt urodzenia niuni miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
MAGLOSOM I KASIA wszystkiego najlepszego. jejku dziewczyny juz wam czopy odeszly masakra.tez bym chciala.dzis bylam u swojej poloznej i niby mala glowka wchodzi juz w kanal rodny .nie wiem one to pomacaja i wiedza ci i jak z dzieckiem.zmartwilo mnie tylko tetno malej bo zawsze tzn co 2 tyg miala po 132-135 uderzen na minute a dzis bylo 150 niby polozna pow ze wszystko jest ok.sama tez czytalam na necie ze limit jest niby do 160 no nie wiem w czwartek mam usg zobaczymy co tam powiedza. a tak wogole co dziewczyny bierzecie na przeziebienia?bo moj maz sie przeziebil i chyba cos od niego zaczynam lapac......:( ciekawe jak tam erka ........ http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na chwile- Aniu chyba mnie pomylilas, bo ja nie mam corki ani sama ja tez ospy nie przechodzilam teraz tylko jak dzieckiem bylam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zmeczona, nic nie chce mi sie robic, na nic nie mam sily... nawet lezec:( oslabiona sie czuje i taka "wymemłana". Jeszcze bajaderkami sie objadlam i mam wyrzyty sumienia... mysle co trzeba bedzie jeszcze kupic przed porodem. Uplawy ciagle sie leja, ciagle mam mokre wkladki i juz nie wiem czy to uplawy czy wody. Wszyscy mi mowia ze wod nie pomyle z niczym innym...nie wiem. Dobrze ze mala wariuje chociaz, mam pewnosc ze z nia ok:) w sumie musze kupic koszule do karmienia, gaziki, waciki, termometr, poklady, podpaski,mydelko i tyle z tych najwazniejszych. A i tak mam wrazenie ze polowy rzeczy nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xdaisyx przepraszam faktycznie pomyliłam cie ze scarlett :) więc kieruje pytanko do scarlett czy twoja córcia przechodziła ospe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo serdecznie za życzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od moich chłopaków dostałam torcik i perfumik i nawet trafili w zapach ;) A jutro zapraszają mnie na obiad. Czasami są tacy kochani, a czasami mnie do szału doprowadzają ;))) Faceci już chyba tak mają :D Ojjj, ja nie należę do tych którzy chcą się rozpakować, już nawet nie chodzi o tygodnie, bo to połowa 34 tc, ale boje się, że mała będzie taka jak mój straszy synek... tych wszystkich nieprzespanych nocy (Hubert budził się co godzinę do pierwszego roku życia) Więc jeszcze chwilę skorzystam z powiedzmy, że całościowo przespanych nocy :P Jeśli chodzi o czop, to faktycznie chyba nie można go pomylić z upławami, on ma taką brunatną barwę. Mi odszedł w ten sam dzień co wody płodowe (które z kolei są mętno białe). Czop z rana, a wody popłudniu. A był to 37 tc i 6 dzień. Ruszam się teraz zrelaksować w wannie... Spokojnych nocek życzę, a dla oczekujących bardziej... szybkich porodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Julianna.Jeśli chcesz przyspieszyć poród to z mezem do końca,wiadomo o co kaman+duży wysiłek fizyczny a efekt powien być widoczny za pare godź. ;) Do Ani 23... mój starszy syn rok temu przyniósł ospe z przedszkola,potem młodszy syn był chory no i Ja na koncu.Róznica w czasie ok. 2/3 tyg. Ja to bardzo źle przechodziłam,wiadomo im czł. starszy to gorzej takie choroby przechodzi :/ Jesli zauważysz na ciele bąblei wodniste z otoczką czerwoną idź do lekarza. Smaruj tym płynem i wytłumacz dziecku by nie drapało tych ran bo będa paskudne dziury :( Kaska85...który to tydź.? Sweet malenka13... u mnie tez wkładki non stop mokre,ale mam widoczny żółtawy sluz przy tym. Wody to chyba nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszłam z moim dosłownie kawałeczek do sklepu i w drodze powrotnej doznałam dwóch skurczy które były tak bolesne ze uklękłam;/ potem w domu znowu..,teraz leze i czekam co bedzie dalej bo czop mi narazie chyba nie odszedł przynajmniej nie zauwazyłam,ale jesli skurcze sie powtórza to jedziemy... Na dodatek mam taki ból pleców ze masakra wiec cos czuje ze przy porodzie czekaja mnie bóle krzyżowe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie;) Ja dziś niestety źle spałam miałam taką mocną zgagę że musiałam siedzieć bo jak się położyłam to było jeszcze gorzej tabletki nawet nie pomagały dopiero po szklance mleka choć trochę przeszło.Na dodatek mój pies mi nie dał spać bo suczka w okolicy ma cieczkę i taki niespokojny całą noc biegał po domu piszczał chciał wyjść na dwór masakra pierwszy raz tak się zachowywał . Dzisiaj byłam u teściowej w szpitalu bo okazało się że ma żółtaczkę ale nie zakaźną aż mi ulżyło. Bałam się że jestem zarażona bo ostatnio byłam u niej na kawie.Ale cała jest żółta nawet białka w oczach ma żółte nieciekawie to wygląda teraz jej robią badania żeby się dowiedzieć z czego się jej to wzięło. Chyba wezmę z was przykład i też sobie zrobię jutro małe spa trochę się zrelaksuję bo cała połamana jestem i źle się ostatnio czuję.Relaksująca kąpiel mi dobrze zrobi ;) Wszystkiego najlepszego solenizantki:) Dobrej nocki wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJCIE MAM WIADOMOŚĆ ŻE JULIANNA OKOŁO GODZINY TEMU POWINNA MIEĆ CESARKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby udało jej sie wygonic Aleksa z brzusia juz dzis??? co za newsy:) zaraz sie okaze ze wszytkie bedziemy październikówkami;) Ja tez nie wiem co ze mna bedzie bo skurcze sa ale czekam na cos wiecej bo nie chce panikowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhghjgg
ciekawe czy julianna zdrowe dziecko urodzi skoro pila w pierwszym trymestrze... szkoda dzieciaczka tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska a skad masz takie newsy ?? :) ciekawe co tam u niej może się nie długo znowu odezwie, dziewczyny nie szalejcie tak z tymi porodami :P :P bo my z końca listopada jeszcze tyle musimy czekać na swoje maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×