Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Aniu to zostaw imie i nazwisko na poczcie ... Ja juz tez pomału nie ogarniam tych wszystkich kont,haseł loginow itd.... Tak wogóle u mnie dzisiaj 36 tydzień sie rozpoczął:D Jestem ciekawa jak mama bąbelków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój link nie wiem czy będzie działać :) dziewczyny, w zakładce kontakty są wszystkie nasze maile, proponuję aby każda edytowała swój kontakt i uzupełniła dane na tyle, na ile chce :) Wówczas będziemy miały książkę kontaktową z kompletem danych w razie W ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa83
Ja tez poprosze o haslo i login :) moj adres: justao83@wp.pl Ze zdjeciami to jest tak ze obiecalam sobie robic duzo fotek w ciazy(fajna pamiatka)a teraz tak wszystko przegladam i jakos straszniee malo tego jest.Ale cos podesle:)i z mala na pewno nadrobie. Ja tez z kazdym dniem coraz bardziej obolala ale jakos daje rady:) nawet z goleniem pod prysznicem nie mam problemow,faktycznie zadyszka jest ale gole sama wszystko hihi,fakt ze na slepo ale juz dochodze do perfekcji:):) Zmykam na kolejne prasowanko(juz na siedzaco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już wyedytowałam :) Ale u mnie lało przed chwilą , a teraz mam w Markach dwie tęcze, jedna nad drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Jestem w szpitalu na obserwacji bo były skurcze . Robią mi KTG. Martwie sie troszke moim synkiem :( w domu beze mnie a ja tu :( pisze z telefonu więc mam połączenie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, no i na poczcie mamy kalendarz, więc może wpiszemy daty porodu, będzie wygodniej niż szukanie teraz naszej zakurzonej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem dziewczyny . Skurcze często co 2-5 min dali mi leki ale coś czuje że to nie pomoże bo nadal co 2-5 minuty skurcze są . Zobaczymy mam nadzieje że nie dzisiaj . Bo jeśli dzisiaj coś ruszy . To wywiozą mnie na polną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ściskaj nóżki nie daj sie niech dzidzia jeszcze chwile poczeka!!trzymam kciuki!! Owca ja narazie nie kupie takiej chusty jakos nie widze potrzeby na zime... Tez właśnie widziałam ten kalendarz i myślałam żeby wpisać nasze tp dziewczyny wpiszcie przy swoich meilach swoj pseudonim z kafe bedzie łatwiej ide sie oporządzić bo jutro mam wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa83
Ania trzymaj sie,jeszcze troszke posciskaj nogi:) Ja chusty tez nie kupuje tak jak i zapasow pampersowych:)Dziewczyny gdzie wy to trzymacie??ja mam 2 paczki najmniejszych pampersow a reszta bedzie na biezaco,mam za male mieszkanko nawet jakbym chciala wiecej to nie mialabym na nie miejsca.Dobrej nocki zycze wszystkim,Ania Tobie najbardziej,wiedz ze myslami jestesmy z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mówił że dzieciątko ma 2200 ale może być większe i nie będą powstrzymywać porodu bo jest 38 tydzień wrazie jakby sie zaczął poród . Dam wam znać dziewczyny jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23LB To juz jest donoszone Dziecko jesli jestes w 38tyg.Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Lusiunia-małpa jestem bo mogłam Ci tego maila i hasło wysłac.Jakos nie pomyslałam,przepraszam Potem zerkne na poczte i uzupełnie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko:) ja własnie szukam poscieli na allegro i jestem bardzo nie zadowolona.. boe nie ma takich zestawów jak ja bym chciała np. poszewka na poduszkę poszewka na kołdrę ochraniacz ta zasłonka na dół falbankowa przybornik.. ...i np zasłonki ..baldachimy drogie narazie sobie daruje.. w ogóle wszystko drogie!!!! chyba się na Marywilską muszę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Ania może mieć już dzidzie przy sobie nie długo :O jestem w szoku :) Trzymaj się Aniu zdrówka Tobie i maluszkowi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem ciekawa co tam z Anią... Ech... może maleństwo jednak zmieniło zdanie :) Dziś zapowiada się ciężki wieczór - mała się wierci i kopie - nie ma szans spokojnie poleżeć i zasnąć. Na dodatek spuchły mi nogi, jak baloniki, a najlepiej leży się na podłodze. Ostatnio chyba się przeforsowałam z tym wszystkim - latanie po sklepach, sprzątanie , pranie - teraz mi się bąbel rewanżuje :) Lusiunia - ja siostrę wysłałam na Marywilską ostatnio, niestety wróciła z niczym, cytuje : "a idź w cholerę z tą swoją marywilską, drogo, cuchnie kadzidełkami i wszyscy mają to samo." Wysłałam ją po kocyk - skończyło się na tym, że musiałam sobie kupić sama. Dokładnie taki jak tu na zdjęciach 100x140cm, kolor ECRU http://allegro.pl/pluszowy-kocyk-dzieciecy-lovi-100-x-140-nell-i1837277801.html - tylko ja go kupiłam za 40 PLN. Nasz wózek ma takie paseczki, więc myślę że będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ale tam jest facet w hali H który ma pościel tanią..tzn w ogóle trafiłam do niego bo sprzedaje pieluchy Pampersy Niemieckie taniej...nie pamiętam cen ale taniej niż w sklepie ktoś tam mi go polecił i okazało się ze on ma wszystko:) ..tylko że mi sie nie chce jechać hehhehe... tych chinoli ja nie cierpie bo oni znają tylko 2 zdania: jaki kolor? ..i ..jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry mamusie:) U mnie jak zwykle noc kiepska,zasnęłam ok.1 i od 5 juz nie spie... Zastanawiam sie co z Ania czy urodziła czy co...ona ma chyba termin na 1.11 wiec w sumie mogłaby juz rodzic... U mnie narazie wschodzi słonce ale zimno jest jak nie wiem mój termometr pokazuje az 2st... Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - miejmy nadzieję, że jeszcze zapakowanych :) Dziś za mną również ciężka noc. Od 3.00, kiedy biorę tabletkę do 5.00 czytałam książkę w łazience na kiblu co by mojego nie obudzić :) Jestem już po wszystkich zakupach. Mam łóżeczka, pościel, materace, foteliki. Nawet udało mi się kupić body z długim rękawem na 50/56 za 4,99 za szt. Zaszalałam - były tak śliczne, że kupiłam 6 szt. W moim zapasie pampersów znajdują się haggisy 1 27 szt i pampersy 1 78 szt. Na razie musi starczyć. Ja prawdopodobnie ostatni weekend spędzę w domu. W poniedziałek wizyta i zapewne szpital. Mam już 35 tydzień i 1 dzień. Pogoda straszna pomimo słońca temperatura 2 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien Dobry:) ja na szczescie zakupy mam zakonczone, musze tylko jeszcze wygrzebac jakas kosmetyczke i moge sie juz w pelni pakowac do szpitala:) w sumie to torba juz zapakowana, tylko jeszcze dla mnie kosmetyki... no i jeszcze za jakis czas zapakuje torbe ciuszkow na wyjscie dla Malego:) łozeczko juz stoi rozlozone, tylko jeszcze posciel trzeba ubrac, ale to dopiero jak mi przestawia je do sypialni, i ogolnie juz poprzestawiam wszystko tak jak ma byc:) jutro jedziemy z mezem kupic jakas nowa sofe przed tv, zeby mial na czym spac przez pierwszych pare dni lub tygodni:) Pytacie gdzie trzymam zapas pampersow?- na strychu:):) otwieram wlaz w suficie i juz mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×