Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

ja karmie piersia i jem praktycznie wszystko z domowego menu odmowilam sobie narazie bigosu, a jadlam pizze, schab i piersi smazone, kotlety mielone, salatke z tunczyka, ogorki kiszone konserwowe i jest oki, maly kupki robi bez zmian i odkad zaczelam jesc normalnie maly sie najada, jak bylam tylko na mleku chlebie i serkach to maly plakal ciagle byl zly i malo spal a mleko bylo jak woda teraz jest super malutki spi po cycu i coraz mniej daje mu mm, takze mysle ze na swieta nie bedzie zle:-) slodycze tez jadlam ciastka, cukierki i nawet czekolade i nie ma zadnych alergii czy bolow brzuszka, oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) mam do was pytanie czym parujecie pupy , bo na początku smarowałam małej kremem nivea na odparzenia pojawiły sie krostki więc jechałam sudocremem na począku było ok ale znowu pojawiły sie :( mam maść alantan zobaczymy jak to pomoże , córcia ma delikatna skórke i teraz próbuje wszystkiego ? A wy co proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tylko mąkę ziemniaczaną żadnych kremów. Przy synku też jej używałam i nigdy nie miał najmniejszego odparzenia, czy krostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja smaruje bapantehen bo kupiłam na sutki ale ze nie karmiłam to teraz robi nim małemu pupke i jest oki... My bylismy dzisiaj u lekarza bo myslałam ze mały ma katar ale lekarz mówi ze dziecko moze tak chrapac do 9ms i zeby na siłe tych babolków nie wyciagac...niby dziecku to nie przeszkadza i skoro ładnie zjada i spi to sie nie martwic no ale sama juz nie wiem bo wyobrazam sobie jak mnie by te babole denerwowały... Mój mały wazy 4900 wiec w niecały miesiac przybrał 800g i mierzy 61cm czyli 5 cm mu przybyło:) jest zdrowiutki wiec to najwazniejsze:) wczoraj kolki nie było wiec moze to systematyczne dawanie leku pomogło jak przysla mi sab simplex tez bede dawac codziennie profilaktycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to ta moja żabcia tak wrażliwą skórke ma , z synem takiego problemu nie miałam . No cóż spróbuje każdego sposobu, bephanten mam zobaczymy mąke ziemniaczana też mam. a linomag mam w tubce tak jak olejek to wyglqada to jest to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87hyna
Ja jestem cały czas tutaj czytam sobie,a dlaczego nie pod nickiem napiszę na naszego meila... pozdrawiam L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje z ta moja poczta ze nie moge na naszego meila wysłać zdjęć małej zobacze pózniej. ogólnie z niunią nie śpimy bo chyba naszła ją ochota na pogaduchy i rozgladanie sie a szczegół że mame wykończy tymi nocnymi imprezami :) ale uciążliwe to jest nie powiem :o z synem problemu nie miałam spał od 20 do 2 i potem do 8 więc było zajefajnie a teraz budzik mi nie potrzebny bo sie budzi co do sekundy co 3 godziny :p lusiunia to dobrze że u was wszystko ok czekamy na ciebie :) trzymam kciuki by sie powiodło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny po pierwsze to gratuluje pociech.A ja chciałam podziękować Karolci 24 za polecenie lekarza,jest naprawdę doskonałym fachowcem,miły i bardzo dokładny .Mam jeszcze pytanie do dziewczyn z poznania,czy któraś z Was pisała pismo do szpitala Sw.rodziny o bezpłatną sale do porodu rodzinnego?A i jeszcze Karolcia jak będziesz miała jakieś ubranka po synku to chętnie odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla ciesze sie ze jestes zadowolona z lekarza:) Ostatnio sprzedałam cała siatke ciuszków,ale mój mały rosnie szybciutko wiec zostaw meila jak co bede sie oddzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas nocka rewelacyjna, mała obudziła się tylko 3 razy!!! To pierwsza taka noc, a dzisiaj kończy miesiąc!!!! Idziemy dzisiaj do pediatry po receptę na bebilon peptii, to zobaczymy jak urosła, a przy okazji niech ją osłucha, bo coś czasem tak dziwnie charczy, a młody był znowu chory i boję się o nią. Co do dupeczki, to mała raz dostała delikatniej wysypki i mocno jej się dupcia zaczerwieniła, była akurat na wizycie położna i poleciła maść clotrimazol dla dorosłych, żeby posmarować raz dziennie i zeszło wszytsko szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania linomag to maść w takiej małej tubce... my byłyśmy dzisiaj u szczepienia malutka troche płakała ale szybko przestała :) oby było wszytsko dobrze, następne 31stycznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie mamy, mam pytanie czy dopajacie swoje pociechy, wodą, glukozą czy herbatką z koperkiem. Moja córcia ciągle siedziałaby przy cycu i pojadała, trochę jest to uciążliwe. Więc jeśli któraś z mam podaje coś oprócz piersi byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale się rozpisałyście, nie wiem, kiedy zdążę nadrobić :) Wiosna ja dopajam małą herbatką rumiankową, zamierzam też kupić koperkową. Właśnie się obudziła i znów sobie nie poczytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) wiosna ja swojej małej daje wodę z glukozą, a co jakiś czas herbatkę koperkową mamy z hippa :) dziewczyny mam pytanie możliwe jest, że dostałam już okresu?? :| bo przez ostatnie kilka dni na wkładce prawie nic nie było a dzisiaj krew nie dużo tak jak przed ciążą miałam przy okresie, chwilami czuje się jakbym dostała okresu, jakoś delikatni brzuch pobolewa, ale może to początek sama nie wiem, może coś innego się dzieje nie dobrego... dodam, że w czwartek minie 6 tydzień od porodu... U nas nocka też była dzisiaj super mała po kąpieli o 19:30 wstała jakoś koło 21 żeby sobie dojeść a potem dopiero 3:30 i potem 6 rano i pospałysmy do 8 :) kilka pobudek ale ogólnie to się chyba wyspałam :) a jeśli chodzi o bioderka idziemy w czwartek :) lekarz powiedział im szybciej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie ale napisałam bez sensu... jakbym miała 13 lat i nie wiedziała co to okres ;/ wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa kiedy moja niunia przespi dłużej niż 4/5h i troche sie wyśpie bo padam już na twarz.. miałam zapytać dzisiaj lekarki odnośnie kaszki/kleiku i kij zapomniałam ona zawsze mnie tak przegada że połowy zapomne co chciałam sie dowiedzieć..wrr monia odnośnie okresu to jeśli nie karmisz piersią to okres może pojawić sie własnie koło 6tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka karmię mała tylko piersią... ale czytałam na forum innym, że zależy od organizmu jedne karmiąc piersią dostają w 6 tyg inne po kilku miesiącach... sporo kobietek, pisało, że karmiło piersią a już w 6 tyg dostały okresu.... sama nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karolcia 24 oto mój mail paaula84a@wp.pl,jak będziesz miała jakieś ciuszki do sprzedania to daj znać,z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały w nocy marudny był zasnął dopiero o 2 ale spał do 6 ;) meczy go chyba w nosu to chrapanie i dlatego,ale co moge zrobic psiakam mu tam,oczyszczam a lekarz mówi ze to nic takiego i samo preejdzie...nie moge patrzec jak sie meczy:( U nas dzisiaj spadł snieg pierwszy w tym roku:D jaka radosc hehe moze na swieta troche bedzie:) A jak u was mamusie z przygotowaniami na swieta?mój ma teraz wolne az do nowego roku to sie troche zajmie małym a ja porobie wszystko w tym czasie bo inaczej nie dałabym rady... Prezenty kupione??my małemu kupilismy hustawke fisher price bo on tak lubi byc bujany to moze hustawka nas troche odciąży:)gratis dostalismy mate edukacyjna wiec bedziemy sie kształcic:) Paula mysle ze za 2 tygodnie bede miała juz siate ciuszków napewno sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, coś cisza przed świąteczna panuje na kafe. My po wizycie u pediatry, mała przybiera na wadze, choć mogłoby to jej lepiej iść, wczoraj skończyła miesiąc i waży 3290g. Ropiejące i łzawiące oczka są efektem opuchniętych i zatkanych kanalików łzowych, dodatkowo mała od 2 dni dziwnie charczy i jest to powiązane z chorymi oczkami. Dostaliśmy skierowanie do chirurga, mała będzie miała przycinane wędzidełko podjęzykowe. Oby na święta było lepeij, bo chcemy wyjechać do rodziców do Torunia :) A dzisiaj pierwszy śnieg w Poznaniu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. U nas nocka bardzo dobrze.. Mikołaja wykompałam... pozniej troszkę wyczesałam mu ciemieniuchę.. a idzie to ciezko bo mamy bujną czarna czuprynkę.. :P Do swiat czas sie powoli przygotowywac a ja do tego mam chrzest 26 malego... a wy już chrzciłyście maluszki swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom to dużo zdrówka dla małej:) mój tez tak włąsnie charczy ale lekarz mówi ze tak moze byc do 9 ms;/ my chrzest bedziemy robic dopiero gdzies kwiecien maj bo chce zeby było troszke cieplej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my na święta wybieramy się do rodziców więc za wiele nie szykuję, coś tam zrobię ale bez szaleństw :) porządki już porobione prezenty prawię są zostało jeszcze kilka drobiazgów :) u nas śnieg pada od wczoraj z przerwami i jest go nie wiele ale ważne że w ogóle się pojawił :D Amelka ładnie spała w nocy więc jestem zadowolona :D a jeśli chodzi o chrzest to planuję na Wielkanoc :) pogoda mam nadzieję będzie a do tego udało nam się dokonać zamiany z naszego mniejszego mieszkania na większe dwa pietra niżej niż mamy w tej samej klatce :) tylko, że czeka nas spory remont ale do kwietnia się ogarniemy i trochę odkujemy bo kasy trochę pochłonie takie remont, ale przynajmniej mieszkanko będzie większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie moja mała też charczy ale nie widze żeby przez to sie męczyła..lekarz mówił że powinno przejść po 4 miesiącu.. Maja pobiła rekord bez jedzenia wczoraj szkoda że nie łączyło sie to ze snem :)zjadła o 21 a potem o 4 rano :) a poszła spać przed 24.. później jadła przed 8 i spała do 11.. :):):) u mnie też dzisiaj pierwszy śnieg spadł i cały czas sypie.. mój m też ma od dzisiaj wolne więc byłam na zakupach reszte prezentów dokupić on troche posprzątał a na kolacje idziemy do teściów i do moich rodziców więc koleda jak co roku :) szaleństw porządkowych nie było w tym roku bo nie mam kiedy okna tylko pomyłam i lodówke troche :P firan nie mam więc nie mam specjalnie co prać w sypialni tylko zasłony.. aha i jeszcze kafelki umyłam w łazience i tyle a co do jedzonka to robie bigos i sałatke warzywną i dorsza upieke mhhmmm palce lizać aha a chrzciny żałuje że nie zrobiłam jednak w święta..mój m chce w lutym..a ja myślałam o wielkanocy ale on mówi że mała już będzie za duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) ja za bardzo czasu nie mam dwójka dzieci do tego sprzątanie domu a jeszcze musze ugotować wszystko na 7 osób :o a jestem sama bo moja mama ma na popołudniu do pracy więc praktycznie troszke pomoże a tak sama . Do wieczora padam na twarz ale rano już zregenerowana jestem więc nie jest źle odespie w 1 święto , tato będzie sie opiekował mała :p ja chrzciny robie też na wielkanoc najlepiej tak , synka też tak chrzciłam :) a jeśli chodzi o nocki córcia z synkiem dali mi pospać do 9.30 :) jak będe miała chwile sie odezwe trzymajcie kciuki za mnie żebym dała rade z wszystkim zdąźyć do wigili :p pozdrawiam was dziewczyny i buziaki dla waszych maluszków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze u wszystkich przygotowania pelna para;-) my dzisiaj postawilismy choinke, ale musimy kupic nowe lampki, wiec ubieranie jutro. Na szczescie swieta mamy objazdowe, wiec gotowac za bardzo nie musimy. Dzisiaj bylismy na pierwszym szczepieniu i synek byl dzielny tylko ja sie poplakalam i nie moglam patrzec;-) Jak do tej pory znosi dobrze, najbardziej sie balam jakis komplikacji. My w nocy mamy praktycznie jedna pobudke zawsze, pozniej to juz kolo 5-6 i znowu spimy do 9- widac Synek po mamusi lubi pospac. Teraz juz jest z nim naprawde fajnie bo juz sie ciagle usmiecha i bardzo lubi wspolne zabawy. Jedynie mamy problem z tym ze przyzwyczailismy go do usypiania na rekach- a wy jak usypiacie?? Buziaki dla Was i maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×