Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Mam jakieś śpiworki w domu, stosowałam jak był mniejszy ale teraz trudno mi sobie wyobrazić że będzie chciał w tym spać, bo już nie pomacha tak nogami :) a lubi (swoja drogą śmieszeni to wygląda jak z łóżeczka wystają tylko dwie stopki w górze :) - mamy jeszcze na najwyższym poziomie łóżeczko) No ale może spróbuje. Co do nieprzejmowania się to w sumie bym tez tak do tego podeszła tylko obawiam się że jak zmarznie to się obudzi a staram się unikać powodów dla których miałby się wybudzać bo i tak robi to dość często. od dzisiejszej nocy postanowiliśmy się zamieniać z narzeczonym i na przemian będziemy mieć dyżury nocne :) to też pozwoli mi go powoli odstawiać od cyca w bo w "noc taty" dostanie butelkę a nie cyca. Do tej pory głownie ja zajmowałam się nim w nocy, chyba że wysiadałam psychicznie a były takie momenty to wtedy on przejmował małego a teraz ja się zamykam w innym pokoju i tam śpię i niczym się nie przejmuje aż do rana :D Pierwsza taka noc z nami i chłopaki poradzili sobie świetnie a ja pierwszy raz chyba od urodzenia Szymka przespałam całą noc - no, do 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mamo babelkow jak moja byla na oskrzela to 10 dni była. Zależy jak sie antybiotyk przyjmie . Ale jak lekarz mówił to od 7-14 dni trzymają. dziewczyny to moja Ala to rasowy głodomor chyba jak mama lubi jeść :p no i u was problem że, małe po calym pokoju . A u mnie od paru dni córcia w miejscu siedzi , bawi sie i potrafi tak godzinke :) a i byliśmy na badaniu kardiologicznym i okazało sie że to szmer niewinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo babelkow... dużo zdrówka dla Jeremka, a dla Ciebie dużo sił, a Kubuś na pewno lepiej sobie poradzi niż mamusia!!! Odezwij się co u Was jak tylko znajdziesz czas... Zośka też spała na najwyższym poziomie do przedwczoraj, czyli do momentu, kiedy złapała się za szczebelek i próbowała się podnieść. Na szczęscie byłam w pokoju, bo zazwyczaj odkładam ją i wychodzę, a ona trochę się pokręci i zasypia. To już są 7,8 miesięczne niemowlaki z różnymi pomysłami i ciekawością świata, więc trzeba bardzo uważać :) Zośka śpi przykryta w cieplejsze dni kocykiem w chłodniejsze kołderką, ale również się odkopuje. Jednak tym się nie przejmuje aż tak bardzo, mój starszy synek do tej pory się odkrywa, kiedyś biegałam i go przykrywalam pół nocy, a on za chwile i tak spał na kołderce. Po tym dowiedziałam się od alergolog, że dzieci ze skórą atopową nie lubią być przegrzane, w ogóle nie lubią ciepła, bo wtedy ciałko zaczyna je swędzieć. A moje łobuziaki mają ten typ skóry. Kontroluje tylko czy nie są zmarźnięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dużo zdrowia dla maleństw. Mamo bąbelków - musisz być spokojna, gdyż chłopcy będą odczuwać Twój nastrój. Dasz na pewno radę. Ja byłam z Hanią w szpitalu, gdy obie karmiłam jeszcze piersią - żadnych wyrzutów, że Kubuś będzie sam i tak jak powiedziała Magslom Kubuś to lepiej zniesie niż mama. Moje dziewczyny śpią w śpiworkach, inaczej spały by odkryte. Łóżeczko już mamy na średnim poziomie, ale zastanawiam się czy nie opuścić niżej, gdyż Hania już trzyma się barierki, gdy klęczy. Jeszcze chwila i będzie stawać przy barierce. Z jedzeniem powoli eksperymentujemy. Dziewczyny dostają powoli po kawałku tego co my jemy, tzn. ziemniak, warzywo, kawałek kiełbasy do polizania :) Ale podstawą jest mleko i ich obiadki (samodzielnie gotowane), oraz deserki z Hippa z jogurtem. Ostatnio dałam kawałek brzoskwini i ona zrobiła furorę. Kupiłam wreszcie krzesełko do karmienia. http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-klups-agnieszka-i-sosna-24h-i2424859720.html Na razie jedno, bo nie było w sklepie i stwierdzam, że dziewczyny rewelacyjnie w nich jedzą i się brudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Iza przynajmniej Zosia miała znak szczególny :) Wiem że się powtarzam, ale dziewczynki podobne jak dwie krople wody, i jakie "dorosłe" już się zrobiły :) A moja Lola śpi już 1,5 godziny - sama w to nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyśle mi ktoras wkoncu nowe haslo do poczty bo jak widac od kilku juz dni pisalam o tym ale nikt mi nie wyslal.... kasiuleczka99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuleczka wyslałam Ci hasło Iza dziewczynki nie do odróznienia:) Ja dzisiaj byłam z Borim u lekarza na kontroli i lekarz doszedł do wniosku ze juz sam nie wiem czy to była ospa czy nie;/ lekarz i nie wiem myslałam ze wyjde z siebie!!! i w ksiezeczke wpisał nam "wysokoprawdopodobne" przy ospie...chyba poszukam jakiegos prywatnego lekarza,starszego z wiekszym doswiadczeniem bo u nas w przychodni jest jakis młody ledwo po studiach i posiada chyba tylko wiedze kasiazkowa nic pozatym;/ Bori spi pod kocykiem a w cieplejsze dni po flanelka,odkopuje sie non stop w sumie stopy zawsze musi miec na wierzchu,ale mamy ciepłe mieszkanie w upalne dni w domu mamy po 33 st.wiec nie zmarznie napewno... Co do krzesełka do karmienia na poczatku siedział w nim chetnioe,bawił sie itd teraz tylko kombinuje jak sie z niego wydostac,siedzi w nim jedynie jak daje mu jesc...a dzisiaj dostał pierwszy raz spaghetti i bardzo mu smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę o hasło, tak jak wspominałam, komputer mi padł, ale poczty nie udało się odzyskać, a tam było hasło i login... będę wdzięczna! magslom@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Hej dziewczynki jesteśmy w szpitalu 2 dzień a planują od 5-7 dni leczenia więc bez tragedii,mimo że małemu zeszło na płuca to czuje się super tylko rzezi nic więcej ,robię mu inhalacje i dostaje dalej antybiotyk ale dozylnie.na oddziale jest 3 dzieci więc super spokój właśnie dlatego nie leży w poznaniu bo tam jest dramat. Aniu u nas pewne będzie krócej bo mały tydzień już jest na antybiotyku a prawda jest taka że złapał wirusa i dlatego tak długo się to ciągnie bo antybiotyk leczy objaw a na wirusy nie podziała. Powiem wam że jest dużo lepiej po tych instalacjach;)a co do Kubusia jutro go mój M przywiezie i ją sobie pójdę z nim na spacer a tata zostanie z Jeremiego.będę się odzywać jak mi się uda 3macie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Inhalacjach* oczywiście;) mój telefon zglupial i usiłuje myśleć za mnie:)niedoczekanie jego hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za hasło ;) maluszki cudaśne :) również wysłałam kilka Zośkowych zdjęć. mamo babelkow, ciesze się, że Jeremek czuje się co raz lepiej! Dużo zdrówka dla niego i szybkiego powrotu do domku i pozostałych chłopców! Muszę dzisiaj poogarniać wszytsko w domu, bo Hubert jutro idzie ostatni dzień do przedszkola i zaczynają się wakacje! Z dwójką będzie weselej ale i dużo mniej czasu na pozostałe sprawy. Miłego dnia zyczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za hasło ;) maluszki cudaśne :) również wysłałam kilka Zośkowych zdjęć. mamo babelkow, ciesze się, że Jeremek czuje się co raz lepiej! Dużo zdrówka dla niego i szybkiego powrotu do domku i pozostałych chłopców! Muszę dzisiaj poogarniać wszytsko w domu, bo Hubert jutro idzie ostatni dzień do przedszkola i zaczynają się wakacje! Z dwójką będzie weselej ale i dużo mniej czasu na pozostałe sprawy. Miłego dnia zyczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę Jeremkowi duuużo zdrowia! magslom - moja Emi też jutro ostatni dzień w przedszkolu i aż się boję, co to będzie przez te dwa miesiące - mała już dziś miała niewyraźną minę i pytała, kiedy skończą się wakacje, bo ona nie wytrzyma bez przedszkola i koleżanek :D A Lola pobawiła się godzinkę i znów zasnęła, mi też to niskie ciśnienie daje się we znaki, nawet kawa nie pomogła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlett...mój Hubert stał się strasznie krzykliwy przez to przedszkole i non stop gada, bryyy... jest ze mna od 15-tej, ale pod koniec dnia ciężko już go słuchać :D Ja zapisałam go na dyżur sierpniowy w przedszkolu, zobaczymy jak minie nam lipiec, jeśli nie będzie takiej potrzeby to go nie puścimy, a jak będziemy na głowe dostawali, to niech idzie chociaz na kilka godzin, tak do 13-tej :D Zośka też troche marudziła z rana i oczka tarła, więc poszła szybciej spać niż zwykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom mała ma fajne dzinsy szukałam takich dla Mai ale nie mogłam takich znaleźć..kupiłam jej w reserved kids ale to jeszcze nie to co chciałam :) Zośka ma super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka87... dzięki. To są rurki Next. Kupiłam jej na allegro. Jak mi czegoś brakuje, to kupuje używane na sztuki, zapłaciłam za nie 14 zł. Kupuję w ten sposób, bo to są ubranka dosłownie na chwile, a spodenki wyglądały jak nowe. Oczywiście nowe też mamy, ale w sklepach teraz wszytsko jest na lato i trudno znaleźć coś na chłodniejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja też ma bardzo dużo rzeczy NEXT ciuszki tej firmy naprawde są supe,r też często przeglądam all ale takich nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zośka slicznie wyglada w tych dzinach to fakt. Mi też bardzo sie podobaja dziny u dziewczynek, ale my mamy problem bo mojej to dziny tylko do zdjecia zakładam-ma troche brzuszek dużawy i mam wrazenie ze beda cisły. Szukam akich ala legginsów ale nie moge znalezc.byłam wczoraj na szczepieniu i mała ma 9,5 kg, jest co dzwigAĆ, Mamo abelków zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honia 83... my też tego typu spodnie zakładamy tylko na spacery, bo faktycznie nie sa najwygodniejsze, w domku albo rajstopy, albo leginsy, czy jakies wygodniejsze bawełniane portki :D Ja dla Zosi kupiłam w Zara takie leginsy, imitacja jeansów i nawet fajnie nogawki mają podwinięte, kosztowały ok 35 zł. O właśnie takie, tylko w kolorze jeansu i w sumie żałuje, że nie kupiłam granatowych, bo są super! http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/245037/632247/d%C5%BCinsowe%2Blegginsy W ogóle teraz te ciuszki, zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców takie cudaśne, a im mniejsze tym słodsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julci na 2 dzien goraczka minela.. ale ja wysypalo. Nie wiem czemu. Rano byla cala w krostach, oprocz rak i nog. Ale pediatra stwierdzil ze to nie jest zakazne i mozna ja szczepic. A teraz ma wiecej krostek i juz na rekach sie pojawiaja. kurka, nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie tez takie dżinsy się u dziewczynek podobają. ja małej zakaładam często leginsy, nie ukrywam że spodnie dresowe też bo kolanami to potrafi wypolerować podłoge :p młoda zaceła popierdzielac po domu wszedzie jej pełno :) młoda lubi siedziec na dworze na kocyku np gdy wieszam pranie frajde ma nawet jak raczkuje po trawce :) sweetmalenka to dziwne moze pierwszy dzien był bezobjawowy ? mamobabelkow zdrówka dla jeremka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie zalogowac
Malenka i inne mamy Nie chce gadac bo mnie zaraz zjecie ale prosze pamietajcie,ze jesli cokolwiek sie dzieje z dzieckiem typu wysypka,stan podgoraczkowy,katar nawet minimalny to sie go nie szczepi. Prosze Was pamietajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie zalogowac
Malenka Czy masz mozliwosc zrobic zdjecie tych krostek i wstawic je na forum? Jutro bede miec w domu dermatologa dzieciecego i moze by to zobaczyl,dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pediatra podejmuje decyzję o szczepieniu... sprawdza ogólny stan dziecka, robi krótki wywiad, osłuchuje... ale faktycznie jeśli występuje wysypka nieznanego pochodzenia dziwna wydaje się być decyzja o szczepieniu. A tak poza tym, to gorąco, ale fajnie... cały wieczorek na dworzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×