Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

A mi chyba nie będzie pisane połówkowe :( Już drugi raz mam przesuniętą wizytę;( Za pierwszym- gin się rozchorował. A teraz się okazało, że od dzisiaj jest na urlopie.... Probuje się prywatnie gdzieś umówić, ale teraz pora urlopów jest, i mało gdzie przyjmują, a jak już, to za takie ceny, że aż szok. 2D za 200zł??!! 300 zł za 3/4D ??!!! No maskara, mówie Wam:( W dodatku od 2 dni dzidzia jakaś markotna, niby się wierci, ale jakoś nie kopie tak jak zawsze.... Czasem puknie kilka razy, ale to też jakby na odczep-się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Mam pytanie-macie tez tak ze w czasie ciazy macie obfite uplawy? taka przezroczyste, bezwonne? bo u mnie leci i leci i nie wiem czy to normalne. Ja w piatek kupilam lozeczko i mam nadzieje ze jutro juz bedzie:D a dzisiaj w szale zakupow kupilam 2 ubranka, mialam wziac 4 ale przypomnialo mi sie ze znajomi maja nam podrzucic bo swoim malenstwie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
ja z tymi uplawami mam roznie...kilka dni sa obfite i przezroczyste, a za kilka dnie sa znikome.... a ja nie mam jeszcze łożeczka ale juz zamowilam sobie posciel;)w ogole w piatek wpadlam w szal zamawiania :)a teraz nawet licytuje sliczny kombinezon na zime:) mam nadzieje ze mi sie uda bo jest cudny:) drugiego takiego nie znalazłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juliana u mne dzidzia tez mniej aktywna...;/puknie raz po raz jakby chciał powiedziec "jestem tu nie denerwuj sie" hehe u mnie 4D 200zł wiec u ciebie duzo wiecej... Malenka u mnie z upławami róznie czasami wiecej takie własnie przezroczyste,mój gin mi zapisał lactovagical dopochwowe bo mówi ze własnie kobieta w ciazy ma wiecej tego sluzu i zeby uzupełniac pałeczki mlekowe czy cos takiego.... Ja dzisiaj od rana pijechałam zrobic badania krew i mocz,o 15 jade po wyniki a na 16 do lekarza i zobacze mojego łobuza:D juz sie nie moge doczekac,a z drugiej strony jakis stres mam zawsze przed wizyta;/ Trzymajcie kciuki zeby było wszystko dobzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
czesc dziewczyny ja niedawno wrocilam ze szpitala(oddzial ginekologiczny) gdzie nie chcieli mnie zbadac wyslali mnie do poradni gdzie troszke sie naczekalam az w koncu przyjela mnie gin(nie moja) i w koncu zrobila usg powiedziala ze wszystko ok z dzidzia nie mam sie martwic odpoczywac i ten twardy brzuch i zaparcia to pewnie cos zjadlam "nie dobrego" i nie moglam do konca strawic dzisiaj rano obudzila mnie biegunka...nie wiecie jak sie balam przez ten weekend troche mnie uspokoila ale jakby do jutra nie przeszlo to dala mi juz skierowanie do szpitala... :( musze chyba cos kupic na allegro dla małej zeby sie odstresowac i nie myslec Karolcia zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Witam brzuszki :) u mnie weekend nawet pogodny ale duszny a wieczorem deszcz i burze, teraz też świeci słonko ale mówią, że duszno na dworze więc pewnie wieczorem znowu coś spadnie z nieba SweetMalenka ja tez mam różnie z tymi upławami chwilami to myślałam, że to może wody ale za chwilę leciało mniej albo wcale albo robiły się takie białe... więc wiedziałam, że to nie to a zresztą czytałam że wody nawet jak się sączą to jest tego sporo. Wiem, że na wody jest dużo za wcześnie ale wiecie jak to jest. Mi gin zapisał pimafucin bo jakaś infekcja mi się wkradła :( ale infekcja zniknęła ale upławy są. A i mi gin też mówił, że kobiety w ciąży mają więcej upławów niż te nie ciężarne:) kasiek ja też mam szał na licytację, kilka fajnych rzeczy przeszło mi koło nosa ale też udało mi się kilka fajnych wyłapać teraz czekam na paczuszki :D łóżeczka jeszcze nie mam na razie się wstrzymuje ale już wybrałam :D u mnie dzidzia jakoś ostatnio szaleje, nawet dla taty się ukazała :D u mnie USG 4D 200zł ale ponoć jest też taniej u innych lekarzy... to faktycznie trochę sporo Julianna u Ciebie a na zwykłe nie możesz się zapisac tak dla skontrolowania sytuacji ? dziewczyny znalazłam cudowną pościel do łóżeczka zakochałam się w niej ale jak za 3 częściowy komplet to trochę sporo ale jest taka cudowna :D:D może uda mi się męża namówić chociaż coś przybąkiwał że tania to nie jest :) http://allegro.pl/kubus-disney-posciel-3-el-90x120-najlepsza-jakosc-i1693320991.html jakoś wcześniej kubuś puchatek mnie nie ruszał ale ten mnie urzekł a i mam szał jeszcze na Hello Kitty taką są śliczne dresiki i w ogóle różne rzeczy dla dziewczynki z tym kotkiem. Miód malina :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
o właśnie karolciaa tak się rozpisałam i zapomniałam trzymamy kciuki :) wszystko będzie ok :D MUSI BYĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam:) zaczynamy szal zakupow:) wiec tak ja wczoraj na pchlim targu nakupilam pierdol fisher price w tym super karuzele na lozeczko za cale 20 zl z projektorem itd i miekkie zabawki:) a dzis rano wreszcie zakupilismy foteliki na allegro nowe graco za 129 zl jeden:) i teraz pol tygodnia bede czekac na przesylki :) bo jeszcze nie dotarly te z poprzedniego tygodnia a juz sa nastepne aaa i jeszcze licytuje kombinezony ale uzywane i takie na 74-80 cm bo nie wiadomo jaka dluga bedzie zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
no ja wlasnie sama nie wiem jak to z tym kombinezonem, ale rozgladam sie za rozm.68... moonia:) faktycznie slodziutka ta posciel ale za 3 elem, to faktycznie duzo ale w tym przypadku to o logo disneya bardziej chodzi:) ja tez znalazłam fajna 3 el.ale za 49 :P i do tego w ten sam wzor rozek i przewijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
a i tez nie wiem jak z kombinezonami : czy polarowe tez brac pod uwage, czy tylko takie z materialu jak kurteczka?? nie wiem czy te polarowe tez tak dobrze oslonia przed wiatrem i chlodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna ta pościel z kubusiem . Z cena to faktycznie. Ja mam po synku wiec to mam z głowy. dziewczyny odebrałam wózek i powiem wam tak że nie czuć tej wagi bebecary mają to do siebie że ważą koło 20 kg i ja osobiście nie czułam tej ciężkości ( a mam 160 cm i taka mała jestem :p ) ae jest szeroki gondola 35 cm więc dla kogoś z krótkimi łapkami będzie ciężko a tak wózek śliczny duży ale tak zrobiony że wygląda zgrabnie . I tak mnie skręca że sie nie moge na niego napatrzeć ( jest to używany wózek bo nowy 2800 :o a stwierdziłam że na zime nie warto kupywać nowego bo i tak za dużo sie nim by nie pojezdziło prędzej we wakacje ) ale wygląda jak nowy ze sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ślicznotki! Właśnie wróciłam z połówkowego... CHYBA będzie dziewucha ale jeszcze na 100% nie potwierdziła, musze czekać na y4D aż do 29 lipca. Oby sie nie pomyliła...:) Tak więc na usg było widać ze Młody/Młoda ma czkawkę, zaj****cie to wyglądało. Ostatnio również było mało ruchliwe ale dzisiaj tak wierzga że szok...! 3mam kciuki! Będzie ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza daleko posunięta... Wybaczcie mam mózg w ciąży..:) A więc Młodzież mierzy 17,5 cm i waży aż 430 gram... Nawet lekarka się zdziwiła że takie ciężkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wiecie może kiedy jest ostateczny dzwonek na połówkowe...:(?? Bo ja już 23tc mam za sobą i strasznie się denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna nie denerwuj sie ja też bede miała późno bo w 27 tyg więc bedziemy razem sie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna-nie martw sie, moja gin mi powiedziala ze daje skierowanie ok.26 tc(plus 3 tyg czekania) czyli ok 29 tc jest polowkowe. Ja zaczelam 20 tc i w pt ide do gin wymusic usg. A co do disneya-to w realu jest jakas przecena, body z dlugim rekawkiem ze wzorami disneya-za 5zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Can_do gratulacje następna dziewczynka :D taki mały babiniec sie robi na naszym topiczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie trochę uspokoiłyście... Ja bym bardzo chciała chłopca, więc dziewczyny proszę nie zarażać :P W dodatku za tydzień wybieram się na badania krwi, moczu i glukozy. I troche niepokoi mnie ilość słodyczy jaką ostatnio wciągam... Wiem, że przesadzam, ale to jedyny sposób na poprawienie sobie humoru tzw tanim kosztem... I nie wiem czy przez to nie zaszkodze jakoś dzidzi... Ale co ja mam poradzić, batoniki mnie uspokajają :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna nie martw sie ja jestem wcale nie lepsza wcinam czekolady te z całymi orzechami :p na dodatek pije pepsi jem fast foody , te zupki a właśnie dzisiaj byłam na hamburgerze ze świerzej kapustki mmm pycha chyba z 2 tyg go nie jadłam a jak go zisiaj dostałam to w 5 min zjadłam na dodatek na autobus sie spóźniłam :) . Dziewczyny bądz co bądz w dzisiejszych czasach wszystko szkodzi nawet powietrze i te ilości spalin itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
mamo babelków a ten pchli targ to w sensie allegro ? tam takie cuda wyłapałaś bo nowa karuzelka z projektorem nie jest taka tania :) no wiem właśnie, że to głównie logo disneya no ale cudowna jest... ale właśnie za ta cenę mogę mieć cały zestaw nawet z baldachimem. Ehhh... u mnie reala też nie ma wszystkie inne sklepy są tylko nie tesco i nie real :( ale za to buszuje codziennie po allegro i tam szukam różnych ubrankowych skarbów :) Julianna życzę synka ale cóż zrobić ostatnio jakiś wysyp dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Ania23 ja też tak uważam, że teraz to ze wszystko szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
can_do - gratuluję córeczki :D Ja też wcinam słodycze, głównie pieguski i bounty, które nigdy w życiu mi nie smakowały, bo nie lubię kokosu. Od czasu do czasu zupka chińska też się zdarzy, a co do coli, to tylko jak mąż mi kupi w puszce - nie wiem czemu, tylko cola z puszki mi smakuje. Ale i tak rzadko piję cole, bo strasznie słodka jest i jeszcze bardziej mi się po niej chce pić. Julianna ja od początku ciąży miałam przeczucie, że to dziewczynka, więc kto wie, może u Ciebie mieszka chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada na pewno nie szkodzi;) a czytałam nawet, że wręcz pomaga, ponoć jak kobieta w ciąży je czekoladę dzidziuś będzie optymistą;) a ja właśnie rzadko mam ochotę na słodkie, trochę tak, ale niewiele weekend u mnie przeminął cudownie, śliczna pogoda, 2 dni na basenie;) coś pięknego!!!!!! a dzisiaj upał, ale tak duszno, że wytrzymać nie można;( ja się dzisiaj bardzo źle czuję, nogi mi puchną i ręce:( nic nie robię tylko leże i zdycham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też upał. Ale mi na szczęście nic nie puchnie. A jutro jadę sobie do babci na wieś i będę się relaksować, o ile oczywiście mała pozwoli. I też będę siedzieć w basenie - to nic, że dmuchanym :D Zapomniałam wcześniej dopisać, że u mnie hitem jest teraz masło orzechowe - pycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zajadam batonikami 3bit i drażami orzechowymi :P Też bym chciała pójść na basen, ale ostatnio 5 minut przy zlewie kończy się bólem pleców:( Mam nadzieję, że to chłopiec, nie wiem czemu, ale od samego początku jestem nastawiona na Niego. Co nie zmienia faktu, że jeśli będzie dziewczynka, to będzie tragedia. Po prostu jakoś nie mam tęsknoty do falbanek i wstążeczek, oraz do różowej wyprawki :P Nie lubie różu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym bardzo cchciala chlopca, i od poczatku mam przeczucie ze to chlopiec:P a sni mi sie dziewczynka, a ze sny snia sie na odwrot to licze na dziewczynke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odwrotnie - nie wyobrażam sobie być matką syna :P O dziwo, mój P też woli dziewuchy, może dlatego, że kilkanaście lat mieszkał z 3 siostrzeńcami. Ale nie wykluczam kiedyś trzeciego dziecka i to właśnie małego faceta ;) A co do różu, to ja też nie jestem zwolenniczką, pewnie, że córcia ma różowe ubranka, ale sporo ma też białych, żółtych, fioletowych, zresztą prawie w każdym kolorze coś się znajdzie :) Zastanawiam się nad kolorem ścian w pokoiku młodszej, może coś doradzicie? Niestety ten pokoik jest miniaturowy - 2x3 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od początku jestem nastawiona na chłopca ale jak będzie dziewczynka to tragedi nie będzie :) ważne żeby zdrowe było :) u mnie też reala nie ma jedynie w poznaniu jest . Tesco jest ale ubranek dla dzieci nie ma to takie tesco z żywnością i troch AGD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalas nad brzoskwiniowym?:) albo blekitny? Ja mam blekitny pokoj i ladnie wyglada:d a co do rozu-ja uwielbiam! ale jakos kupuje rzeczy niebieskie teraz, bp licze na chlopca:P moj TZ tez woli chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciany może lawendowy z jakimiś białymi wzorkami fajnie to wygląda ręcznie malowane elementy na ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×