Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość Kasiek1989
ja co do koloru sciany to bym proponaowała swietne laczenia kolorów jesli to ma byc dla dziewczynki to bym polecila pomalowac pokoj w 2 kolorach np. do polowy sciany (w poziomie) jagodowy a na gorze jasny rozany kolor:) ewentualnie bialy pasek do tego od sufitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, brzoskwinia albo lawenda. Tylko jaka podłoga? Teraz mam tam zwykłą wykładzinę jasnobrązową, ale ją wyrzucę. Myślałam o jakiejś innej wykładzinie, tylko w jakim kolorze? Najgorsze, że ten pokój jest taki mały, no ale mała jak podrośnie na pewno będzie się cieszyła, że ma swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
warto tez przejsc sie do marketow budowlanych..czesto maja tam gazetki gdzie producenci farb maja pokazane fajne laczenia kolorow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa kolory to też fajny pomysł. Zapomniałam napisać, że mam tam żółte rolety, które muszą zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
mi osobiscie podobaja sie baaardzo ciemne panele....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
mozna tez np polaczyc fajny zielony kolorek z zoltymi elementami:) np jakies pasy lub wzory z szablonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie chcę robić paneli w dziecięcym pokoju, przynajmniej nie teraz, bo taki dzieciak spędza dużo czasu na podłodze - raczkowanie, nauka chodzenia, zabawa. Myślałam nad połączeniem właśnie zieleni (oliwki) z żółtym albo cytrynowo - lawendowo. Tylko ta nieszczęsna wykładzina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
teraz jest duzo wykladzin do wyboru i fajne wzory, nawet nie roznia sie cenowo od paneli, tylko trzeba szukac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wybrać i pooglądać i to w najbliższym czasie. A w ogóle to moim marzeniem jest dom z ogródkiem i przestrzennymi pokojami a nie małe klitki w bloku. Ale póki co trzeba się cieszyć z tego co się ma:P Dziewczyny czemu nie aktualizujecie naszej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A apropo ubranek na allegro to idac waszym tropem dalam sie wciagnac w "akucjowanie". Teraz tylko modle sie, aby to nie z wami sie bic o te perelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
he he no ja juz nie moge sie doczekac bo zostaly jeszcze 2 godz do zakonczenia mojej licytacji i mam nadzieje ze wygram bo ktos ma tez chrapke na upatrzony kombinezonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
no to super:P:P bo tak sie napaliłam na ten kombinezon ze masakra:D:D podobnego nie znalazlam moj jest taki niebieski w gwiazdki:) sliczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
widze ze piszecie o allegro ja dzisiaj juz sporo nakupilam na allegro dla naszej niunki ale jeszcze czekaja mnie 2 aukcje ktore sie niedlugo koncza:) nasza mala bedzie narazie z nami w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nameczylam sie ale wyszukalam tego Twojego kombinezonika:D:d cudny:) ja czekam teraz na przewijaj z wanienka-kombo-od znajomej:D za 40 minut bedzie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka my też będziemy spali z małą w pokoju, a jak podrośnie wyniesiemy się do siebie :) W 1 ciąży też baaardzo dużo kupowałam na allegro, szczególnie ubranka. Teraz też często zaglądam i nieraz uda mi się korzystnie wygrać jakąś aukcję. Ale jak już pisałam, mam mnóstwo ubranek po małej i wiem że kupowanie kolejnych nie jest zbyt rozsądne, dlatego staram się ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
ja wybieram sie jeszcze jutro na zakupy do PEPCO po wizycie u lekarza:) maja tam tanie body i inne rzeczy, a w srode chce odwiedzic tesco... a jak mi sie nie uda z ta aukcja to juz upatrzylam drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
heh ale nie odpuszcza mi ta babeczka i ciagle mnie przebija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszło mnie na batony przez tę rozmowę o słodyczach hehehhe:) Ja mam fazę na nektarynki ojjjjjjj mniam mniam:) ja na allegro zlicytowałam tanio spodnie dżinsowe ciążowe..fajna sprawa i jeśli mam coś doradzić to najlepiej zlicytować rzecz w ostatnich 30 sekundach czyli jak jest ponizej minuty,bo można tanio zdobyć fajne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, licytuj dopiero jak jest minuta, i to ok 2 zl wyzej,a jesli cos jest mega tanie to 5zl wyzej wtedy mniejsze prawdopodobienstwo ze ktos przebije, bo ludzie zwykle przebijaja 1 zl wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
i chyba poczekam do ostatniej chwili... moja dzidzia tez na poczatku bedzie miec lozeczko w sypialni..tez nie bardzo chce zeby byla ze mna w lozku chociaz pewnie to by bylo dla mnie bardzo wygodne ze wzgledu na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szaleje na punkcie zakupow teraz- bardzo mnie to relaksuje zwlaszcza ze jestem strasznie zla. jutro mam obrone mgr i dopiero jutro sie okarze czy recenzentka dopuscila nasze prace- wiec jak cos bylo nie tak do obrony moze nie dojsc, zwlaszcza ze babsztyl czepia sie nawet literowek. Co do pokoju to my pomalowalismy na taki kawy z mlekiem do tego biale panele, biale meble i masa slodkich nalepek ;-) na allegro znalezlismy tez fluorescencyjne gwiazdki i przylepilismy na sufit. Teraz to moj ulubiony pokoj;-) A slodycze to tez ostatnio moja slabosc- az mam wyrzuty sumienia... no i malinki- po 2 opakowania dziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny to pokażcie czasem co tam ładnego na tym allegro wylicytowałyście;) a co do pokoju, póki co my też urządzimy kącik dla maleństwa w naszej sypialni, a później zobaczymy co zrobimy, my mamy do dyspozycji 3 pokoje, Scarlett to Wy macie spore mieszkanko, skoro jest pokoik córci, maleństwa i Wasza sypialnia:) nam by się też jeszcze jeden, nawet malutki pokoik przydał, ale może kiedyś będzie duży dom z ogródkiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie mamy w Poznaniu taki prawdziwy pchli targ ,starocie ubrania i smietnik przywieziony przez polakow z niemiec holandii francji i bardzo czesto sie takie trofea trafiaja:) ostatnio ten sam facet mial sterylizator tommee tippee za 30 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
wedlug mnie to dla dziewczynki jest fajniejszy wybor nawet wsrod tych uzywanych:) sa takie rozowe i slodziutkie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek chyba wiem ktory:) wiecie co ja jednak kupie wieksze kombinezony bo zima moze byc dluga a dzieciatka nam porosna i sie potem nie zmieszcza:) tak wam pisze z doswiadczenia mamy dwoch grudniowych chlopcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×