Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Dzien dobry zapraszam na kawe(bez kawy):D znaczy ricore, przeszylam dzis male zdziwienie kiedy o 9 rano z lozka wyrzucil mnie kurier z fotelikami:) nawet nie minela doba od zamowienia a ja mam je juz w domku i sa boskie super material nie taki sztuczny tylko bardziej bawelniany porzadna budka skladana i kolorki super okazalo sie ze sa 3 kolory bo otuliny na psy sa jeszcze w innym odcieniu bezu.Kurcze zaczyna sie robic powaznie:) i pytam sie ktora z was zlicytowala kombinezon z autkiem co???:Dhi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień! Również jestem już po kawce ale po normalnej rozpuszczalnej...:) Musiałabym się też wziąć za zakupy a nie wszystko na ostatnią chwilę... ale mam takiego lenia że masakra... chociaż może dzisiaj sie wybiorę na "spacerek" po galerii...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
witam, to nie ja zalicytowałam z autkiem kombinezon tylko z rakieta:) udalo mi sie :) skorzystałam z waszej rady :) ja mieszkam 22 lata na wsi i nie wyprowadzilabym sie do miasta...no jest jedno takie gdzie bym mogła mieszkac a mianowicie Sokołów Podlaski:) ok.Siedlec. a w mojej wioseczce to jest szkoła podstawowa i gimnazjum nawet!:) z 10 sklepów apteka osr. zdrowia mam pod domem:) tylko poczte nam nie dawno zlikwidowali:( i mam swoj kawałek lasu za domem:D hehe jest gdzie odpoczywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek tylko pozazdrościć!!! Z miłą chęcią bym uciekła z miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartowalam z tym kombinezonem :D szukam fajnych ale nie takich samych nie moge sie przekonac zeby blizniaki ubierac tak samo to smieszne zabiera im sie czesc siebie przeciez kazdy jest inny i trzeba im na to pozwalac wiec nic nie kupilam takiego samego poki co:) oprocz sprzetow jak foteliki czy lezaczki ale to bardziej z wlasnych upodoban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
blizniaki jak blizniaki a jak mama i corka nastolatka ubieraja sie tak samo!!:) hehe do dopiero smiesznie wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak tu masz racje:D chociaz szczerze sie przyznam ze ja nie moglabym kupowac "damskich ciuchow' spodnie kupuje z krokiem w kolanach uwielbiam bluzy z kapturem i smieszne koszulki sukienki spodnice ale nie takie powazne choc mam juz 31 lat ale mam tez 152 cm wzrostu i nie cierpie " tego doroslego ubierania sie"moj syn zawsze mowi mamo wygladasz zajefajnie jak wskocze w nowe "inne" spodnie to najwiekszy komplement:) ciuchy kupuje w house cropp H&M -czesto w dziale dzieciecym:D taka moja natura:9 ale z golym brzuchem czy w mini nie smigam nigdy bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam tak samo...chociaż jak już kupuje sukienki to z dekoltem..i jakoć dusze się w golfach..wole bluzy z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
hehe no ja tez nie chodze zgolym brzuchem :) i nie chodzilam :) moja dzidzia dzisiaj od rana byla taka ruchliwa ze az bylam w szoku:) kolo 7 zaczął tak kopac az mi brzuch podskakiwal:) chyba wie co go wieczorem czeka;) USG i wizyta u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie idziemy podgladac w poniedzialek:) teraz mam wizyty czesciej bo co 3 tygodnie a potem moze i co 2, wiecieco chyba mi zylaki troche odpuscily od dwoch dni ich nie czuje moze sie dzieciaki inaczej ulozyly i dlatego:) wlasnie odebralam spiworki do spania. Sliczne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia dekolt musze miec bo mam spory biust i w zabudowanych koszulkach czy innych ubraniach wyglada na jeszcze wiekszy niestety :( juz przywyklam ze mi zagladaja w zasadzie tak bylo od nastolatki i juz sie oswoilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
ja tez nigdy nie mialam malego biustu i nie chowam go:) lubie dekolty:) a teraz mam jeszcze wieksze piersi to moj maz mowi " czemu one sa takie duze? nie moga byc takie jak wczesniej , bo mi sie w reke nie mieszcza:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet a co licytowalas? to nie ja jakby co:) ale wesolo bo jak mamy podobny termin to sie moze okazac ze licytujemy to samo hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
czesc Wam dziewczyny mozecie zaproponowac mi jakas herbatke na rozluznienie??pijecie takie??bo te podbrzusze mam jeszcze twarde i pomyslalam o herbatce tesciowa mi przyniosla suszona miete..nie wiem widze ze jest szal na licytowanie na allegro ja tez wczoraj wygralam kolejne 3 aukcje hehe lepiej zeby mi odlaczyli ten internet bo niedlugo nie bede miala gdzie ukladac tych ciuszkow chyba musze pmyslec nad nowa komoda chociaz juz jedna dzidzia ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
can_do świetny wózek, szkoda, że taki ograniczony wybór kolorów :) ale za tą cenę nowy wózek z fotelikiem i resztą 'gartisów' to bardzo dobra okazja :) NO i koła takie konkretne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dopuszczam do mysli ze bedzie dziewczynka:D jestem pewna chlopca. Chociaz wczoraj kolezanka ktora juz rodzila, stwierdzila ze mam brzuch na dziewczynkezobaczymy na usg. W czw. ide do gin. A aukcji z kombinezonikami mam ok.10 wiec jak nie uda mi sie raz to moze byc 2,3, itd;p a lozeczko kupilam takie: http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-super-cena-3-wzory-i1690560349.html i Julianna-ma 2 poziomy:D jeszcze nie montowalam bo to ciezkie cholerstwo! a od znajomej tak jak wczoraj mowilam przewijak z wanienka-cos takiego: http://allegro.pl/zestaw-wanienka-komoda-przewijak-3w1-ceba-i1694450490.html tylko kremowo-blekitne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wczoraj ten wozek znalazlam to sie zakochalam... chcialabym bialy ale wiem ze to by byla glupota a z reszta na punkcie czarnego mam lekkiego bzika...:) Z ciuszkami na razie nie szaleje a co do lózeczka to dopiki nie bedzie siedzialo to bede miala od szwagierki cos podobnego tylko jeszcze z raczka jak prawdziwy wozek...:) http://allegro.pl/my-sweet-baby-wiklinowe-lozeczko-kosz-haft-mis-i1706908617.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Hej brzuszki :) u mnie też szał na aukcje... czekam teraz na przesyłki kilka wygrałam ale też kilka przeszło mi koło nosa fajnych :( muszę poszperać znowu w allegro bo mam jakiś trzy dniowy przestój :D Dziewczyny a byłyście tu ? www.szafka.pl ? Tez jest mnóstwo rzeczy dla dzieciaczków nowych i używanych i czasem można coś fajnego wychaczyć :D wózek fajny tylko jakoś te koła do mnie nie przemawiają, wyglądają na solidne ale nie wiem czy nie do przesady ale każdy ma inny gust :) a i powodzenia na aukcjach życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bąbelków ostatnio kupiłam sobie książkę "Bliźniaki atakują" i mam zamiar dać ją do przeczytania wszystkim, a przede wszystkim teściowej. Ona zaoferowała swoją pomoc po urodzeniu się maluchów i sądzę, że będziemy miały odmienne zdanie. Szczególnie dotyczące ubioru. Wszyscy podkreślają, aby ubierać dzieci różnie, posyłać do innych przedszkoli, a jak nie ma możliwości to chociaż do różnych grup. Dokonałam pierwszego zakupu dla moich dziewczynek 4 szt bodów z długim rękawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem ze moja tesciowa(z ktora mieszkam ;( ) bedzie mi mowila: zrob to, nie rob tego... jest straszna. Dobrze ze wrocila nie dawno do p[racy po dlugiej przerwie, bo wychodzilam sama z siebie. a bo ty musisz robic to, musisz tamto i tak w kolko, a nie zapytala nawet nigdy czy sie dobrze czuje itp....uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze leviroo robi tez blizniaki tylko dlaczego takie ogromne i ciezkie:( tyna os 102 cm a drzwi maja 90:( waga sam stelaz 15kg plus 4kg kazde siedzisko spacerowe masakra:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×