Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

mowie jej dzisiaj ze chce jechac po wizycie u gin na zakupy, a ona a po co, a na co ....nie kupuj tyle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiegłam od tematu ale musialam to z siebie wyrzucic, bo mezowi nie bardzo moge sie wyrzalic no bo to przeciez jego mama:) a tu moge wylac swoje zale:) tylko ze Wy biedne musicie to czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
Kasiek to wspolczuje na szczescie moja nie jest taka zla zobaczymy co bedzie pozniej dzisiaj przyniosla dla malej 2 koszulki :) i co dziewczyny nie wiecie nic na temat herbatek rozluzniajacych??czy mieta moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedys w jakiejsc ksiazce zielarskiej ze kobiety w ciazy nie powinny za duzo uzywac miety...ale nie wiem na ile to jest prawda, sama lubie herbate mietowa pomaga na zoladek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
aha dobrze wiedziec moja gin mi nie polecila zadnej sama sobie wymyslilam ze moze jakas herbatka pomoze na te skurcze macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
bardzo fajne te kombinezony az niemozliwe ze takie tanie?!ciekawe czy naprawde sa takie grube na zime bo nie wygladaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozków to mam w glowie mniej wiecej co bym chciala i najbardziej mi pasuje ten leviro, maz chcial jakiegos c-landera albo chicco ale mi sie kapletnie nie podobaja i kosztuje prawie 2x tyle... co do tesciowej to naprawde nie mam co narzekac, co nieco sugeruje ale sie nie wpierdziela... kasiek wspolczuje ale radze pogadac z mezem, jak nie jest jakims maminsynkiem to zrozumie i cie wesprze a poza tym po to jest to forum zeby sie mozna bylo wyzalic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny rozpisałyście sie :) śliczny ten kombinezonik . U mnie dzisiaj szaleje oj szaleje :) wierci sie, kopie chyba ćwiczy fikołki jakieś :). Moja mama na szczęście sie nie wtrąca bo mam już jednego synka i z doświadczenia wiem co potrzeba a co nie. Napewno zakupie sobie laktator elektryczny bo powiem wam że jak synka karmiłam to z ręcznym nie nadążałam ściągać cały czas twarde miałam ledwo co ściagłam wszytkie mleko wystarczyła godz. I znowu ból niesamowity nie pomagały kompresy okłady . A synek jak pierś załapał to z drugiej ciurkiem mleko sie lało. Więc wole sie zaopatrzyć i napewno w maść na brodawki "bephanten" używałam przy synku i nie czułam tego bólu jak to przy karmieniu jest na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) Wczoraj bylismy u gin i wszystko jest dobrze:) Nasze małe wielkie szczescie jest duże bo 22 tydzień a wazy 600gram i mierzy ponad 20 cm(dokładnie nie wiem ile bo sie skulił) , całe usg spał i bardzo spokojny był,nie chciał nam buźki pokazac tylko tak z profilu no ale filmik nagralismy i teraz ciagle go oglądam:) Niestety moje wyniki krwi takie sobie mam za mało hemoglobiny i czerwonych krwinek;/ 3 razy dzienie biore ascofar po dwie tabletki i zobaczymy czy sie poprawi! Czytałam ze pisałyscie ze mieszkacie po za miastem:) Ja całe zycie w Poznaniu praktycznie w samym centrum, teraz mam troszke lepiej bo mieszkamy juz na obrzezach poznania no ale w bloku;/ marzy nam sie domek ale na to sa potrzebne fundusze...dzidzia podrosnie bedziemy myslec... Co do aukcji to wpiszcie sobie w google "program do wygrywania aukcji" fajna sprawa bo wpisujesz kwote do jakiej chcesz licytowac i wygrywasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie dlugo mieszkalam w centrum miasta, pozniej na obrzezach a teraz na "prawie " wsi, bo wlasciwie jest to osiedle domkow Szczecina i juz nigdy bym tego nie zamienila. Sa plusy miasta bo wszedzie blisko, ale nie ma to jak po ciezkim dniu wrocic do cichego domku... Chociaz mysle ze przeszkadzaloby mi to gdybym byla nastolatka, bo wszedzie musialabym dojezdzac... Chcialam sie pochwalic ze udalo mi sie dzisiaj obronic magistra;-) Wiec moj Synek jeden egzamin ma juz za soba;-) I jeszcze jedno- podziwiam Was dziewczyny z ta licytacja aukcji- ja do tego kompletnie nie mam cierpliwosci, albo zapominam juz na samym koncu o niej i nic mi sie nie udaje zlicytowac, dlatego dla mnie stworzone jest kup teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki;) Mamo bąbelków bardzo ładne te kombinezony i cena okazyjna:) Kasiek nie martw się ja mieszkam z moją mamą i też się boję że mi będzie cały czas mówić co i jak mam robić z moim dzidziusiem.Boję się że na początku będzie chciała "w dobrej wierze" za mnie kąpać i ubierać.Mam nadzieję że się mylę.Po prostu jest nadopiekuńcza.Ale nie dyryguje mi na co dzień na szczęście. Karolcia moja dzidzia w takim razie jest bardzo malutka bo w 20 tygodniu ważyła 280 gram.Teraz się nie dziwię że ja tak słabo czuję:) Jeśli chodzi o zioła to ja staram się nie pić bo nie wiadomo jakie zioła można pić w ciąży czasem tylko mięty się napiję.Przed ciążą to cały czas piłam herbaty ziołowe różnego rodzaju. Ale szalejecie na tym allegro chyba i ja zacznę tam kupować:) Miłego popołudnia wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak myslalam o licytacjach ale powoli sie ucze i wiecie co nawet mi to sprawia przyjemnosc:) zobaczymy co dzis ustrzele chociaz mam dzis malo zaparcia wiec moze ktos skorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi chlopcy na polowkowym na poczatku 20 tc wazyli okolo 330 gram kazdy:) zobaczymy w poniedzialek ile teraz waza lobuzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xdaisyx gratuluję zdanego magistra!! Pewnie będziesz dzisiaj świętować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie mam cierpliwości do allegro nie chce mi się siedzieć godzinami i szukać rzeczy ale jak widzę jakie wy tam cudeńka znajdujecie to pewnie też zacznę buszować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
u mnie też maleństwo dzisiaj fikołajki ćwiczy od rana a teraz po obiedzie to już całkiem :D ja jak boję się, że zapomnę o aukcji to nastawiam budzik na 10 min przed końcem i potem sprawdzam jak sytuacja :) albo jak wiem, że nie będę mogła w tym czasie pilnować aukcji to daje najwyższą kwotę jaką chce przeznaczyć na daną rzecz i allegro jest na tyle mądre, że przebija każdego kto mnie chce przebić chyba, że ten ktoś da więcej niż ja założyłam... ale jeśli nikt mnie nie przebije to ja kupuje za najniższą kwotę jaka jest możliwa a nie za ta najwyższą która na początku zaoferowałam :D nie wiem czy rozumiecie co tu napisałam ale starałam się jakoś w miarę prosto :D Xdaisyx gratuluje magistra !!! :) Jeśli chodzi o teściową to tragedii nie ma, mieszkamy w mieszkaniu teściowej póki co ale bez teściowej, bo ona mieszka w innym miejscu :D a jeśli moja teściowa próbuje mi coś narzucić to ja potem mówi dla męża po prostu i mam tyle szczęścia, że mąż mnie rozumie i jest za mną a nie za mamusią... No ale jak trzeba to i sama się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje xdaisyx bo to jest stres..pamiętam jak ja sie broniłam to mi słabo było hehehe:) ale potem jest tylko miło:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
ja rowniez gratuluje! my mieszkamy sami wiec nikt nam nie "przeszkadza" a jak trzeba bedzie to tez umiem sie odezwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo;-) oj jest stresik jest, ale juz poznany wczesniej przeze mnie bo juz inz wczesniej bronilam;-) my na szczescie tez mieszkamy sami, chociaz pewnie bedzie brakowalo czasem pomocnej reki;-) a ja zdecydowalam sie na ten wozek ( mialam okazje go prowadzic, ma duza gondole, duza spacerowke, jest leciutki ( 10 kg) z gondola, a czasem bede musiala go wrzucac np do auta;-) http://allegro.pl/nomad-jane-3w1-ion-concord-0-13-torba-kurier-i1696243841.html tylko w jakims przyjazniejszym kolorku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdaisyx gratuluję magistra!!!!!! naprawdę jest co świętować!!! trochę stresu, ale tytuł masz na całe życie;) dzidziuś pewnie dumny z mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiii wygralam licytacje a do tego znalazlam drugi kombinezon taki sam ciutek wiekszy ale wg wymiaru to az 2 cm mimo ze rozmiar z metki jeden wiecej ale chlopcom to nie bedzie przeszkadzac a sa fajne i dlatego beda mieli takie same:) to drugi identyczny zakup :) pierwszy to kurteczki ale nawet nie bylo dwoch roznych kolorow wiec kurtki i kombinezony beda takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam od lekarza:) moja dzidzia to na pewno synus:) a wazy ok.420 gram...caly czas ruszał usteczkami:) a jak siedzialam na poczekalni to chyba nie mogl sie doczekac zebym go zobaczyla bo sie wiercil caly czas:) mnie na nieszczescie dopadly hemoroidy i bede musiala brac jakies czopki i masc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak z nudów czytam te tematy na tym forum...i doczytałam się takiej ciekawej wypowiedzi...tylko te co stoją to niech usiądą bo ja o mało z łóżka nie spadłam... (...)Przypominam, że do 3 miesiąca to wciąż może "wypłynąć" a nikt tego nie nazywa poronieniem, bo często wygląda jak glutek normalny z okresu. Ale niech będzie że to dziecko(...) ręce opadają,mózg się lansuje,żyć się odechciewa i w ogóle.....KAMIEŃ ŁUPANY W TYM KRAJU...no takie zacofanie że szkoda gadać......... a potem się dziwią że tyle dzieci rodzi dzieci....matko gdzie ta edukacja!?!?!?!?!......załamałam się psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdaisyx graulacje :) też czytam nie które i idzie dosłownie baranka strzelić ludzka głupota nie zna granic czytałam to też " glutek " a jak poroniła by w 2 tyg. To jakby nazwała ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ale nie skomentowalam bo szkoda slow ,ale kochana poczekajmy az ona bedzie miala zostac matka uwierz zmieni zdanie w 3 sekundy.Ja przed strata ciazy wychodzilam z zalozenia ze natura wie co robi, ale to nie umniejszylo mojego cierpienia... pol roku trwalo zanim wyszlam z tego... duzo wina i lez ale sie ogarnelam a potem nagle ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jak napisała ta osoba "to" jakby to jakiś nic nieznaczący przedmiot . kurde położyłam sie z synkiem i bombarduje mnie dzidzia po pęcherzu znowu chyba znalazł sobie zabawe może myśli że to piłka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×