Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Go艣膰 Miodmalina

A co prawda to prawda, kwas hialuronowy zapewnia jednakowe nawilzenie ust, Tez mia艂am wype艂niane je Restylane. Opr贸cz tego mia艂am te偶 tym preparatem wype艂niane usta. Grunt to bezpiecze艅stwo 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elka

Ja wybra艂am wype艂niacz Restylane Kysse i wyboru nie 偶a艂uj臋. Usta mam pe艂ne, j臋drne ale nie za du偶e, wygl膮daj膮 nadal bardzo naturalnie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna

dziewczynny, niedawno robi艂am sobie usta i uwa偶am, 偶e to moja jedna z lepszych decyzji. Pi臋kne s膮 cudowne wr臋cz <3! Robi艂em je u w klinice "gwiazd" to jest klinika dethloff i powiem wam, 偶e nie dziwi臋 sie czemu je wybieraj膮.. Tam czujesz si臋 specjalana, ze serio im zale偶y na Tobie! Teraz moja kole偶anka idzie na to samo tam... ale ma wi臋ksze szcz臋scie bo 艂apie sie na ich walentykowe promo na usta... ah.. 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sabina88

Ja te偶 zrobi艂am sobie usta, bo moje by艂y naturalnie w膮skie, taka moja uroda. Po zabiegu jest duuu偶o lepiej, efekt jest naturalny, ale usta mam pe艂niejsze i w ko艅cu wida膰, 偶e je mam 馃檪 Zabieg powi臋kszania wykonywa艂am u dra Miga艂y w Klinice Sfera w Warszawie, polecam, bo lekarz ma duuu偶e do艣wiadczenie i potrafi doradzi膰 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beatka

Ja robi艂am modelowanie ust w Zamo艣ciu u doktora Waldemara Dzikiego. Koszt 1000 z艂 opuchlizna 2 dni.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Adrianna

@Martynka, Beata Dethloff to klasa sama w sobie, pe艂na zgoda. Jak ja pr贸b贸wa艂am si臋 zapisa膰 na usta u niej w klinice, to mieli kalendarz grupo do przodu zape艂niony! A呕 TYLE CH臉TNYCH BY艁O! Ale laski warto poczeka膰, serio usta robi膮 ZAJE....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milenawojek

polecam zabieg powi臋kszania ust w Estetyka Day Spa w Piasecznie 馃槈聽dawno nikt tak profesjonalnie mi tego nie zrobi艂聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 weronikawi

Nie zawiod艂am si臋 na Knack Clinic gdzie powi臋ksza艂am usta. Nowoczesna klinika, a聽opieka na miejscu przyjazna i dobrze przeszkolona, doktor Knakiewicz godny polecenia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emma

sta艂o si臋 laski! dosta艂am od swojego kochanego ten zabieg!!! Bardzo wam dzi臋kuje za pomys艂 na usta u Beaty Dethloff! Juz nied艂ugo to zrobie i to jeszcze w tak kultowym mijescu! NIE MOGE UWIERZY膯!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gilda889

To super 馃槈聽Gratuluj臋 w takim razie. A czym mia艂am powi臋kszane usta? ja mia艂am powi臋kszanie preparatem Restylane Kysse 馃槈聽Mam pi臋kny efekt, bardzo naturalny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Brenna88

Mia艂am powi臋kszane usta ze wzgl臋du na kompleksy zwi膮zane z doln膮 grubsz膮 warga. Wygl膮da艂o jakbym mia艂a doln膮 szcz臋ke wysuni臋t膮 a tak wcale nie by艂o. I tak troche mnie szpeci艂o. Zdecydowa艂am si臋 na powi臋kszanie u siebie w Warszawie w Saska clinic. Te偶 mia艂am powi臋kszane preparatem Restylane. Zanim jednak zdecydowa艂am si臋 na ten zabieg, bardzo du偶o czyta艂am 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oliwia

Ja zabieg powi臋kszania ust moge poleci膰 , sama robi艂a w klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/聽聽聽 i wysz艂y bardzo 艂adnie, wygl膮daj膮 naturalnie i sa du偶o wi臋ksze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina

Ja jestem zadowolona z powi臋kszenia ust. Zabieg robi艂am w Magnuccy聽 w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/ i bardzo fajnie mi tam zrobili. Mam r贸wny kszta艂t ust i wi臋ksze. Zabieg nie boli , a efekt d艂ugo si臋 utrzymuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Na usta je藕dzi艂am Krakowa do kliniki. Powi臋ksza艂am je kwasem, ale potem wyczyta艂am o powi臋kszaniu w艂asnym t艂uszczem, a 偶e zna艂am dr Pabia艅czyka聽z tej kliniki to zdecydowa艂am si臋 na zabieg u niego i zrobi艂am sobie ca艂u艣ne usta. Dziewczyny poczytajcie o tej metodzie jest oczywi艣cie dro偶sza ni偶 kwas ale w og贸lnym rozrachunku wychodzi taniej bo ja musia艂am kwasem min. co p贸艂 roku robi膰 i tu mam spok贸j na par臋 lat.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kamilka

Dobry lekarz medycyny estetycznej to najwa偶niejsza sprawa. A druga to dobry wype艂niacz 馃槈聽Trzeba wybiera膰 te bezpieczne 馃槈聽U mnie wype艂niacz Restylane sprawdza si臋 rewelacyjnie - mam pe艂ne usta i bardzo mi艂e w dotyku 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinga

Ja sobie powi臋kszy艂am usta u dr Dominika Bolig艂owy w Krakowie ale zdecydowa艂am si臋 na implanty bo u mnie sz艂o by poszale膰 z kwasem ani t艂uszczem z r贸偶nych powod贸w. Jednak usta mam doskona艂e moim zdaniem i nic nie czu膰 偶ebym co艣 tam mia艂a. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Melly55

Powieksza艂am usta w BonaDea w Krakowie kwasem Restylane Kysse. 1 ml na ca艂e usta. Zabieg mia艂am jakie艣 7 miesi臋cy temu i efekt ca艂y czas si臋 fajnie trzyma 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Edra38

Dzien dobry. Chcialam zapytac Panie, ktore raz robi艂y zabieg powiekszania ust 1ml. Czy po wchlonieciu kwasu, ustasa jedrne jak przed zabiegiem, czy zabieg spowodowal ze usta sa bardziej sflaczale?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malgorzata23

Na pewno nie mo偶na decydowa膰 si臋 na powi臋kszanie ust u kosmetyczki, lepiej zainwestowa膰 wi臋cej pieni臋dzy, ale mie膰 pewno艣膰, 偶e usta zostan膮 zrobione jak nale偶y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AleksandraOlka

Co racja to racja, p贸藕niej mo偶na mie膰 problemy, wiem 偶e niekt贸re dziewczyny maj膮 problem z grudkami w ustach po 藕le zaaplikowanym kwasie hialuronowym. A gdzie wykonywa艂a艣 zabieg?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malgorzata23

Ja powi臋ksza艂am usta w klinice medycyny estetycznej聽 w elite, jakby kto艣 szuka艂 dobrego specjalisty z Warszawy. Pytajcie o dr Marzen臋 Janasik, ja jestem bardzo zadowolona z efekt贸w, usta nadal wygl膮daj膮 naturalnie, ale s膮 pe艂niejsze. Zabieg trwa艂 chwil臋, nie by艂 bolesny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Katija

Je艣li kto艣 szuka w Gda艅sku - ja pr贸bowa艂am w salonie Estela i jestem zadowolona z efektu. Ba艂am si臋, sama z natury mam niewielkie usta, ale zale偶a艂o mi na nieprzesadzonym efekcie. Panie by艂y bardzo sympatyczne, rozumia艂y sytuacje i dzi臋ki nim uzyska艂am pe艂niejsze, ale naturalne usta. A tak si臋 ba艂am! Teraz czuje si臋 sto razy lepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pola

jak d艂ugo u was si臋 utrzymuje wymarzony efekt. czy ma tu jakies znaczenie lekarz kt贸ry robi ostrzykiwanie albo preparat kt贸ry jest wstrzykiwany?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda

Ja naturalny efekt uzyska艂am w klinice doktora Macieja Krajewskiego w Warszawie. Usta wygl膮da艂y naturalnie, a efekt p贸ki co utrzymuje si臋 ju偶 p贸艂 roku. A ma pono膰 d艂u偶ej, tak偶e zobaczymy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marlena kuznik

U mnie Restylane spokojnie utrzymuje sie do roku czasu 馃槈聽 Nie mam 偶adnych problem贸w. oczywi艣cie nie wolno nadmiernie sie eksponowac na s艂o艅ce itd.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Renia

Ja modelowa艂am usta u dr Franciszka Strza艂kowskiego i efekt utrzymuje si臋 ju偶 kilka miesi臋cy. Jestem bardzo zadowolona, bo usta wygl膮daj膮 zupe艂nie normalnie, nie ma takiego "kaczego dzioba", o co si臋 martwi艂am. S膮 delikatnie wi臋ksze, tak jak chcia艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jolanta

Polecam dr Bolig艂ow臋 powi臋ksza艂am u niego w Krakowie usta przeszczepem w艂asnej tkanki t艂uszczowej efekt jest mega i w przeciwie艅stwie do kwasy, trwa艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dagmara

Polecam dr Pabia艅czyka przyjmuje w Krakowie, robi艂am u niego tzw. lip lift i fajnie wysz艂o. Ma te偶 mi艂e usposobienie, jest uprzejmy dla pacjentek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pola

Wyb贸r profesjonalnej kliniki nie jest prostym zadaniem. Dlatego warto skorzysta膰 z portalu www.klinikiurody.com.pl, gdzie znajdziecie zar贸wno renomowany gabinet jak i opis zabieg贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Betina22

W Gda艅sku jest klinika Dobosz, kt贸r膮 bardzo polecam. Mia艂am tutaj powi臋kszane usta i spo艣r贸d wszytskich klinik ta najbardziej polecam. Co do wypelniaczy to mia艂am powi臋kszane tutaj Restylane Kysse.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×