Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Kaja

Myślę, że powinnas sprawdzić La Guel. Moja siostra powiększała tam usta i choć byłam przeciwna na początku, to naprawdę usze przyznac, że super wygląda. Nie ma tego sztucznego efektu. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy nie zrobić tego samego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Myślę, że powinnas sprawdzić La Guel. Moja siostra powiększała tam usta i choć byłam przeciwna na początku, to naprawdę usze przyznac, że super wygląda. Nie ma tego sztucznego efektu. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy nie zrobić tego samego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dr Lenartowicz powiększała mi usta, a z efektu zabiegu jestem bardzo. Zabieg przede wszystkim nie był bolesny, bo otrzymałam znieczulenie, drobne siniaczki znikły mi dosłownie po trzech dniach, a usta wyglądają pięknie. Są naturalne, ale bardzo pełne i wyglądają tak młodzieńczo. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że zawitam do was ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Moja przyjaciółka powiększała sobie usta w Krakowie w Dermedika i wygląda to super, bardzo naturalnie. Teraz poleca wszystkim koleżankom 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Najlepiej wybrać się do miejsca sprawdzonego. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić w Oświęcimiu Instytut Zdrowia Boczarska Jedynak. Powiększałam tam swoje usta i efekty są doskonałe do dzisiaj. w Instytucie pracują doświadczenia specjaliści, którzy wiele mi doradzili odnośnie wielkości i kształtu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Ja w Warszawie nic ci nie polecę. Sama jeżdżę specjalnie do Krakowa. Jest tam gabinet Dermedika, która robi mi usta od lat. Wygląda to bardzo naturalnie i jestem zadowolona z efektu. Nie chce mieć ust glonojada, więc nie przesadzam nigdy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja w Warszawie nic ci nie polecę. Sama jeżdżę specjalnie do Krakowa. Jest tam gabinet Dermedika, która robi mi usta od lat. Wygląda to bardzo naturalnie i jestem zadowolona z efektu. Nie chce mieć ust glonojada, więc nie przesadzam nigdy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika

Powiększanie ust powinno się na pewno robić w sprawdzonym miejscu. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Dr Paradowską w Krakowie, już wiele razy korzystałam z ich pomocy. Usta powiększała dr Dominika Paradowska i jest to sprawdzony fachowiec. Zabieg został wykonany precyzyjnie i bez żadnych powikłań. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 30.08.2019 o 10:25, Gość nunek napisał:

ja mam piękne usta po salonie w Magic Visage, robiła mi je Estera w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52, polecam to miejsce jeśli chodzi o Warszawie. 

Proszę przestać zaśmiecać każdy temat swoimi reklamami tego typu zabiegi wykonuje się u LEKARZY  a nie kosmetologów ! z powodów oczywistych! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktoś pomóc  w znalezieniu jakiejś fajnej kliniki która wykona zabieg z góry dziekuje 🙂 (prosze o link albo nazwa storny) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananan272

ja mam usta powiekszone kwasem Restylane Kysse i sa teraz piekne, od zawsze o takich marzyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananan272

ja mam usta powiekszone kwasem Restylane Kysse i sa teraz piekne, od zawsze o takich marzyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IDEALE (lek. Stojak i lek. Jakubik) na Jerozolimskich 117. Dwójka lekarzy, którzy robią wspólnie zabiegi. Zrobili mi super modelowanie ust, a mojej mamie botoks (redukcje zmarszczek). Super efekty. Polecam jeszcze raz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam w Krakowie gabinet Dermedika. To co tam robią jest piękne i bardzo naturalne. Świetna atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiększałam usta w SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolona naturalnym ich wyglądem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok kilku lat jestem wierna Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie na Wrocławskiej i tutaj pierwszy raz powiększyłam usta cztery lata temu i nie była to łatwa sprawa bo miałam zdeformowany kształt po nieudanym zabiegu w innym gabinecie. Tutaj wracam teraz tak co 10 miesięcy aby utrzymać efekt soczystych i pełnych ust a jeśli zostaje coś preparatu to Pani podaje mi go np. w bruzdy, kąciki lub gdzie tylko potrzeba. Kameralny klimat , bez tłumów i ograniczonego czasu na klienta(bywa różnie). Polecam Wam zabieg powiększania badz korekty kształtu ust w tej Klinice. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat pozostaje wierna Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie na Wrocławskiej. Trafiłam tu cztery lata temu po nieudanym zabiegu powiększania ust u dlatego kwestia naprawy tego nie była łatwa. Teraz wracam tutaj tak co 10 miesięcy aby moje usta były w stanie idealnym, soczyste i większe. Tutaj zawsze uzyskuje efekt jaki oczekuje a jeśli zostanie preparatu to Pani podaje mi go w bruzdy bądz konciki. Kameralny gabinet, bez tłoku o wyliczonego czasu na klientkę, a bywa różnie. Polecam Wam powiększanie badź tez korektę ust w tej Klinice serdecznie bo cena klasyczna, efekt cudowny i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy Modelki na szkolenie lekarzy medycyny estetycznej.

Zgłoszenia do wtorku.

Data: 1-2.07.2021 NICI/KWAS HIALURONOWY 

Gdzie: Warszawa

Kto przeprowadza zabieg: Lekarz

Modelka ponosi koszt za materiał 100-120 zł/NIĆ lub 250 zł kwas hialuronowy

biuro@wydarzeniamedyczne.pl

Zgłoszenia pod nr 668585867

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×