Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dree... to tak jak u nas do moich rodzicow mamy ponad 100 km , i mamy z nimi wspanialy kontakt, moj ich uwielbia, a jego sa na miejscu i sa bardzo bardzo bardzo ehhhhhhhhhhh..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi tesciowie sa wspaniali. Moi rodizce mieszkaja za granica i nie maja jak teraz ze mna byc bo sa tam wlasnie po to zeby nam sie zylo lepiej. jak nie pojde do tesciow to bede sama calymi dniami i nocami bo moj ciagle pracuje . a sama nie moge nic robic. mam lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mój M. dzisiaj przyszedł i w będąc jeszcze w drzwiach krzyknął: "Znowu większe..." i wyszczerzył zęby. Chodziło oczywiście o mleczarnie :D Mam wielkie z natury, ale teraz to chyba mi świat przesłonią :/ Z jednej strony oboje doceniamy ich wielkość, ale z drugiej zaczynają powoli przesadzać :) Wyrastam już z 75G :) SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam teściów:( mam tylko mamę, która mieszka w innym mieście. Dzidzia będzie miała tylko babcię. I nie będziemy mogli liczyć na żadną pomoc, tylko na siebie, zresztą, jak zwykle;) Przyzwyczajeni jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze masz G? To musza byc ogromne ;O :) ja zawsze mialam C i narzekalam ze sa za duze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast mam wspanialych rodzicow :) sa przecudowni, natomiast jego rodzice, sa bez humoru, bez zycia a pogadac idzie z nimi normalnie przy flaszce i to o pieniadzach tylko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Wiara... to tak samo jak u nas. Ostatnio mój powiedział mojej mamie "ja paną jak własną matkę traktuję" :) Moi i jego rodzice mieszkają w tym samym mieście - 150km od nas, więc teściów mamy z głowy, ale moi równie daleko :) Koło poznania jest miejscowość Czacz. To największe w Polsce skupisko ludzi sprzedających rzeczy używane z zagranicy. Można tam znaleźć wszystko. Masa mebli, rowerów, wózków, zabawek, sprzętu. Dosłownie wszystko poza ciuchami (choć i te się czasem znajdą). Niedługo przyjeżdżają moi rodzice i jedziemy zrobić pierwsze zakupy. Trzeba na taki wypad poświęcić cały dzień, bo tyle tam tego, a ja niedługo ze względu na szyjkę macicy zostanę uziemiona w łóżku, więc się śpieszymy. Wózki jak pamiętam mają w cenach od 100 do 400zł (te najlepsze, warte w sklepie kilka tysięcy). Jest mega tanio. Tylko każdą rzecz trzeba dokładnie wyczyścić, bo wszystko tam jest brudne. Jeżeli chcecie się zaopatrzyć, to naprawdę warto się tam udać wielkim samochodem. Ja ostatnio kupiłam piękną lampę za 20 zł. Później widziałam ją w sklepie za 1000. Dlatego naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mam 75 pod biustem i 105 w biuście. Zawsze nosiłam dobre staniki i dzięki temu są super jędrne. Ale trochę się boję że po ciąży mi sklapcieją... :/ A jeżeli chodzi o wielkość, to my tam wiemy, że są wielkie ale mamy z tego frajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznan.... jest mega daleko ja mieszkam kolo Opola, Wroclawia... to wiecej na paliwo by mi poszlo niz na zakupy ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Wiara, z Wrocławia do Czacza jest 120km. To 2 godziny... 120zł za paliwo. A oszczędzisz na zakupach kilka tysięcy :D Ja z poznania mam z 70. A moi rodzice będą jechali 200km, więc nie narzekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kapusta wyszła super, dzięki za przepis. Wracając do psów i kotów to tak ogólnie jak jeszcze nie wiedziałam ,że jestem w ciąży to miałam mały wypadek, wyszłam ze swoim Yorkiem na spacer, był na smyczy i nagle zaatakowały nas 2 owczarki. Z całych sił broniłam mojego psiaczka, a że stanęłam w jego obronie to niestety pogryzły mnie. Pojechałam do szpitala i dostałam szczepionkę przeciw tężcowi i teraz tak myślę czy to mogło zaszkodzić fasolce? Muszę w poniedziałek spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam owczarka niemieckiego dlugowlosego, ale jase strasznie kochana dzieciaki moich kolezanek traktuja ja jak konia... heh... bo jest taka duza :) a jak widzi obcego psa to olewa, ale koty sa biedne ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nie były miło nastawione, aż się sama dziwię, że mojemu pupilkowi nic się nie stało. Jeden złapał go za łepek a drugi za ogon, ciągnęły go i szarpały. Jak się później okazało nie miał nawet zadrapania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo musiałam walczyć. Mój psiak jest taki kochany, nie myślałam nawet o sobie, chociaż może gdybym wiedziała, że jestem w ciąży nie byłabym taka odważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie z facetami siedzą, mój niestety jest daleko bo w Lublinie. Przyjedzie jutro i znów pojedzie do Niemiec, denerwują mnie te delegacje wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 3 lata pracowalam w niemczech... powiedz mi kochana tez masz takie bole brzucha a raczej jajnikow jak na okres.? bo ja mam zlapia mnie i trzymaja ok 5 min a potem puszcza....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A ja siedzę z moim i czytamy sobie, co piszecie :D Jak przeczytałam mu wątek, że koty są ble, to prawie pogryzł monitor ;) On do tych kotów jak do swoich dzieci czasami. Instynkt ojcowski go chyba podżera cichutko :D A właśnie - chcecie rodzić z partnerami? Bo wczoraj jak moja mama zasugerowała, że może M. nie chce, to oboje na nią wsiedliśmy. Jak można nie chcieć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Wiara, ja parę dni temu miałam takie bóle, że myślałam że jakiś mega-okres dostanę. A okazało się, że wszystko ok. Mówiłam lekarzowi o tym a on uprzedził mnie, że macica może bardzo boleć i póki nic więcej się nie dzieje - nie ma co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się naczytałam to objaw chyba normalny jeśli nie dokucza aż za bardzo. No chyba, że poczujesz jakieś skurcze to może być wtedy źle. Będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree... ja w tym przypadku nie mam nic do gadania, moj Ł powiedzial, ze bedzie i tak zostanie... heh... wiec widzisz nie bede sie spierac bo i tak nie wygram.. :) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×