Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Hej Dziś mam dobry nastrój, może dlatego że do lekarki się wybieram :-D Ewa wiem że nie mogę pracować na nocki ale od kiedy szef się dowie a jeszcze nie wie, czekam do końca 1 trymestru. Poza tym mam nocki co 3 tygodnie i uwierz nie przepracowywuje się ... Jak to się mówi mam ludzi od tego :-P. Zresztą śpię zawsze dużo a zważywszy że na nockach nikt mi tylka nie zawraca są one o wiele mniej streujace niż 1 zmiana. Zapytam lekarki jak ona to widzi ale na razie czuje się dobrze. Odnośnie soczewek ja noszę 3-tygodniowe i do spania sciagam. Kiedyś nosilam bez przerw i rzeczywiscie mi zaczęły naczynka weszłam więc musiałam się przestawić. Oprócz tego w wolne dni noszę okulary....zplaszczane bo ją mam -7,5d :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, w stopce ten link nie działa. Musisz zapisać sobie stronę na forum i stamtąd otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj kiepsko czuję, tak mnie muli, że aż jestem na wszystkich zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Ja tak samo - nie za bardzo się czuję. Pewnie pogoda... Choć walka z kocimi kłakami i furia mnie trzyma na wysokim poziomie pobudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh koty rzadza ;p;p jak ja sie ciesze ze ich nie mam;p nie lubie kotow... ale za to mam owczarka niemieckiego dlugowlosego;p ... moja kochana sunia ma juz 9 miesiecy i jest wielka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty sa najgorsze na swiecie za tydzien do lekarza ah nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Chciałabym mieć psa, ale z kotami jest o tyle fajnie, że zajmują się same sobą. Można je zostawić na kilka dni i nie ma problemu. My często wyjeżdżamy - dlatego też mamy dwa kociaki, bo dzięki temu mogą razem dłużej siedzieć. Jak mieliśmy jednego, to strasznie się nudził sam i wpadał nam w depresję :) A teraz mamy dwa i święty spokój (no poza KŁAKAMI!) a wieczorami, jak się bawią - kupę śmiechu. Już nie mogę się doczekać, jak dzidzia będzie za nimi goniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
hej dziewczyny,jak ja zazdroszczę tym które ciągle coś pitraszą i ciągle coś podjadają.Ja ostatnio zwymiotowałam nawet mineralną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez koty mam toksokarozze i toksoplazmoze nic fajnego , zabic udusic utopic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mllo to musi byc straszne ja jem jak opętana i tylko od czasu do czasu zwymiotuje . ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo przez to mi sie wiecej zmiesci do zoladka i moge dalej jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie lubie kotow, fauszywe sa... i jak wieczorem sie patrza to tak przerazajaco oczy im sie swieca...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy zaś lubie ale niemoge zniesc ich zapachu w ciazy jak zbliza sie do mnie pies to rzucam w niego co popadnie bo jak sie zblizy mam odruch wymiotny . tesciu na mnie krzywo patrzy bo pikuś to jego pupilek nioh nioh nioh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A dlaczego uważacie, że koty są takie złe? Są strasznie inteligentne, towarzyskie i niesamowicie wrażliwe. W obiegowej opinii pokutuje złe wychowanie kotów. Ludzie często próbują je układać jak psy. A koty to tylko frustruje. Później niszczą meble, są agresywne i "chodzą własnymi drogami". A moje koty traktowane inaczej pozwalają sobie na wszystkie zabiegi, łącznie z usuwaniem kamienia nazębnego w domu na kolanach. Spędzają czas z nami, potrafią zrobić parę sztuczek, aportują zabawki. Nawet wychodzą na smyczy na spacer. Jeszcze nigdy nie zachowały się agresywnie. Są tak ufne, że pozwalają się głaskać, obwąchiwać obcym psom na ulicy i nie dają im po nosie. Nawet szczurka, którego przyniósł nasz znajomy po jasnej informacji, że to nie zabawka traktowały jak kumpla i nic, kompletnie nic mu nie zrobiły. Są też strasznie rodzinne. Jak kłócimy się z moim M. - starszy kot przybiega, miauczy, wdrapuje się na mnie łapkami i za wszelką cenę stara się (głównie mnie) uspokoić. Później cały dzień za mną chodzi i się przytula. Mam kompletnie inny zdanie o kotach, niż popularny obraz "wkurzającego samotnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLLO
Masz rację Karrrla-to jest straszne.Czy któraś ma takie okropne wymioty jak ja? Przez te sensacje żołądkowe nawet nie umiem cieszyć się dzidziusiem.Ciągle tylko myślę że nie dostarczam mu tego co potrzebuje:( Nie wspomnę o tym,że za 2 dni zacznie się 10 tydz,a ja ciągle chudnę,żadne spodnie już mi się nie trzymają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze zalezy to od wychowania tak jak z psem, ale ja ich i tak nie lubie a juz szczegolnie zapachu kuwety...;/ masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLLO to wspolczuje... i nie zazdroszcze ja mam tylko mulenia ale jeszcze ani razu nie zwrocilam.... na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mi się wymioty skończyły. Ale był moment gdzieś w 6-7tc, że chciałam na pogotowie jechać - tak mnie wzięło. Dostałam od lekarza czopki przeciwwymiotne na "w razie czego". A od kilku dni mam spokój. I coraz lepiej się czuję. Dużo mi dało pójście na zwolnienie - wysypianie się, polegiwanie i spokojniejsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Mdłości w ciąży świadczą o tym, że wszystko dobrze idzie, więc nie narzekajcie. Hormony działają jak mają i bronią dzidzi. Poza tym gdzieś czytałam, że kobiety, które miały mdłości rodzą statystycznie inteligentniejsze dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree - kociaki śliczne. Ja tam bardzo lubię koty, choć ich nie mam:) wiara nadzieja - ja tez mam psa, sunię goldena retrievera, ma 4,5 roku, jest przekochana, ale włosów gubi tyle, że masakra.... szczególnie widać, jak słońce pada na podłogę. Wszędzie tego pełno. No ale tak poza tym to nie ma żadnych wad:) Zapycham się właśnie chlebem z rzodkiewką i pomidorem, pycha:) Muszę zminimalizować uczucie mulenia, choć dzisiaj słabo mi to wychodzi:/ MLLO - wymioty w pierwszych trzech miesiącach ciąży są sprawą normalną, możesz też stracić na wadze, maluszkowi to nie zaszkodzi:) Ale jeśli bardzo się męczysz poradź się lekarza. Zanim rano wstaniesz z łóżka zjedz sobie banana albo biszkopty to powinno trochę pomóc. Dziewczynki, czego się nie wytrzyma dla naszych maluszków? MLLO Ty przynajmniej wiesz, że Twoja fasolka pięknie się rozwija:) Mam koleżankę, która wymiotowała 9 miesięcy, oczywiście dostała anemii, w 7 miesiącu wylądowała w szpitalu z krwotokiem, ale teraz ma śliczną, zdrową córeczkę, urodzoną o czasie, siłami natury. A te maleństwa w naszych brzucholkach są coraz silniejsze - nie z takimi rzeczami dadzą sobie radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka:) Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. . .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8............. 23.12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8......... .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle do 12 tygodnia, później powinno być już lepiej, jeśli chodzi o mdłości oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree zgadzam się z Tobą całkowicie Cats rules :-D psy mi smierdza... My mamy 3 dachowce, czasem mam ochotę je zabić jak o 3 nad ranem zaczną się gonić ale mruczacy zaspany kociak na kolanach to jest to :-) Naszym myje uszy, obcinam pazurki a ostatnio jak nie mogłam obcinacza znaleźć to dały sobie spilowac pilniczkiem :-D :-D I kicia też zawsze do mnie leci jak się kłócimy i mialczy, a ostatnio nawet jak kicham :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PAMIETAM KTORA ALE KTORAS MI POWIEDZIALA ZE JAK JESTEM W 6TYG I 4 DNIU TO JUZ CIAGNE 7 TYD. TO NIE PRAWDA 7 TYDZIEN ZACZNE JAK BEDZIE 6 TYDZIEN I 7 DZIEN = 7 TYDZIEN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×