Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gosiek_76, Teraz juz jestem skołowana. Faktycznie w kolorowym M jak mama piszą, że jest do dodatkowo płatne. Z tego co mówił moj lekarz to bede je miala robione w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam czytam te forum od poczatku i przegladalam rozne inne stronki ale nie swiruje niepotrzebnie. nie przypisuje sobie objawow nie wmawiam ze jest zle. to zalezy od czlowieka :) ty tez tam nie panikuj laseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos czuje ze wyladuje u prywatnego gina. tylko znajdz teraz dobrego na szybko o_O hy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozyk tez chce kupic za granicą sa duzo tansze . moj chlop czesto jezdzi do niemiec sluzbowo i po drodze bedzie tez przywozil papmersy bo tez sa duzo tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sie karla wcale nie dziwie :) jakbyscie sobie odkladali te roznice ceny miedzy polska a niemcami to za rok macie wakacje za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier z reszta tez kupujemy w de bo nie bede wydawala 7 zl za cukier posrało ...gdzie w niemczech jest za 65 centow . bede miala na drzemiki jak przyjdzie sezon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrla, masz juz jakis wozek upatrzony? chociaz kolor albo markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita84, A co w pakiecie? Szwecja, Dania, Norwegia? Polecam zaopatrzyć się w dobre kremy. Po powrocie ze Szwecji wyglądałam na początku jak mulatka..a potem już jak muchomorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam bym miec ten wozyk tzw "kombajn" :P tam jest wszytsko siodelko wersja dla niemowlaka i juz dla duzego dziecka, spacerowka itp... . zeby miec za jednyn zamachem wszytsko . nie mam upatrzonej marki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolor to chcialbym miec uniwersalny kremowy albo zielony bo chce miec wiecej dzieciakow a nie bede co 2 lata kupowala nowego wozyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkowicie sama nie z pomocą mamy ale w tym roku bede musaial juz sama robić bleee:P ale co sie nie zrobi dla smaku swojskiego dzemiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat zakupów rozgorzał na dobre ... ja główne zaopatrzenie mam made in USA ... Byłam tam ponad rok czasu mam sporo znajomych i jak się dowiedzieli o stanie błogosławionym zaczęły do mnie przychodzić paczki z ubrankami które muszę chować przed swoją mamą bo ona jest zdania że nie wolno przed porodem kupować bo można zapeszyć ... co innego tam. W USA jest przecież zwyczaj baby shower. I prawie całą wyprawkę dostaje się na długo przed porodem od znajomych. Więc póki co nie rozglądam się za ubrankami bo nie wiem czego będzie mi brakować. Na razie na pierwszy tydzień ubranek mam wystarczająco dużo. Ale co racja to racja ceny w polskich sklepach są zabójcze. Za 2-3 dolary można mieć zestaw 2-3 par body .... a u nas za to samo .... trzeba zapłacić około 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Julita84, a tę Skandynawię to będziecie zwiedzać samochodem? Jak z noclegami, bo tam strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333, Niezle, zdolniacha z Ciebie. Taki domowy dżemik to musi być coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja zauwazylam tak jak skonczylam studia i skoncyzlam czytac ksiazki tak zaczynam robic wiecej bledow i moj zasob słow jest mniejszy czesem brakuje mi słów katastrofa wracam do ksiazek !! choruje na wtórny analfabetyzm jestem wykonczona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jest plan zobaczyć jak najwięcej ale zobaczymy tyle na ile mój stan pozwoli. Dzięki promowi mamy własne auto do dyspozycji więc myślę że uda się zobaczyć całkiem sporo. Zaczynamy od Sztokholmu i to jest pewne a dalej ... nie wiem. Myślę że jak nie zobaczymy pierwszym razem wszystkiego co chcemy to będzie okazja do kolejnego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzele to nic trudnego powaznie !!! jak chcesz moge ci dac prosty przepis od mojej mamy i sama sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sztokholmie mam znajomych i oni nam pomagają co do noclegów. Więc nie będzie to zabójcze dla naszego portfela. Naprawdę warto mieć znajomych porozsyłanych po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333, jak sie pojawia tegoroczne owoce to sie zgłoszę do Ciebie po ten przepis :] Smaku mi narobilaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad zawsze jest niezawodny rosołek, który własnie pyka na kuchence :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, rosołek też bym chętnie zjadła. Szczególnie takim cieniutkim makaronikiem..mmm Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowej to i ja bym zjadła, przed chwilą zjadłam kanapeczki wiosenne, ale to nie był dobry pomysł-bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z Wami nie można przebywać w porze obiadowej ... no słowo daje. Teraz mam ochotę na wszystko i co ja mam biedna zrobić? A tak z innej beczki orientujecie się który tydzień ciąży jest istotny przy badaniu przezierności karkowej? Bo według @ jestem w 9 tygodniu i 3 dniu według USG w 8 tygodniu i 5 dniu. Umówiona jestem na to badanie kiedy będę w 11 tygodniu z okresu ale wtedy na USG będzie dopiero 10 więc zastanawiam się czy nie przesunąć terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita, Ja poszłam na USG w 10t 5 d i lekarz kazał mi przyjść za tydzień, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam dzisiaj jakąś manie na marchewkę:) chodzę i chrupie cały czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×