Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

barbera trzymaj się, będzie dobrze. W Twoim przypadku macica może się oczyszczać z resztek. Dzisiaj chodzę nieprzytomna, chyba będę musiała się położyć. Oczy mi się same zamykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barbere...
wiesz co,ja mialam tak okolo 14 tc.po wstaniu mialam na wkladce brudy...wlasnie takie brazowe,ze skrzepami.okazalo sie ze odwarstwilo mi sie lozysko...na to lekow nie ma(i tak bralam juz duphaston bo mialam za malo progesteronu).tylko lezenie moze pomoc-wstawalm tylko na siku,albo lezenie w szpitalu...mi po 2 dniach plamienia ustapily,ale lezalam prawie meisiac zanim wszystko mi sie "poskeljało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek świetna strona :) Wybrałam takie coś: Dla dziewczynki - Alicja, Aurelia, Iga, Wera, Żaneta, Kornelia, Karolina Dla Chłopczyka- Artur, Natan, Mikołaj. Nie wiem które wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "do barbere" dzięki za radę cały czas leżę i tylko na siusiu i na szczęście upławy są mniejsze bo jest tylko troszkę przy podcieraniu i lekko brązowe a nie jak wcześniej z krwią . Zobaczymy co będzie do jutra . pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera mi sei drugie malenstwo wchlonelo ale lekarz mowil ze moge krwawic ( to bedzie sie eliminowal) to mam niezwlocznie isc na izbe zeby sie upewniec ze drugiemu nic nie jest ... nie wiem jak tys tam sie umawaila z swoim lekarzem . u mnie bylo tak ze ten slabszy zardek byl zagniezdzony nizej niz ten silny . idz lepeij sie upewni .. martwie sie bo jestes w tej samej syt jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia :) właśnie wróciłam, bo pogoda zaczęła się psuć, ale nie ma to jak odpoczynek na świeżym powietrzu, zjadłam tez jedną małą kiełbaskę z grilla. A teraz padam troszkę ze zmęczenia... Esska będzie dobrze, ja jestem wprawiona do rozstań : ) buziaczki Gosik - no to masz fajowo że ci przeszło Berbera sprawdzić nie zaszkodzi, mam nadzieję, ze to nic poważnego, ale do lekarza się wybierzesz prawda? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlla poczekam do jutra bo jest lepiej , a lekarze też mnie wcześniej ostrzegali o plamieniach ale mówili , że nie będzie to miało wpływu na drugiego . Czekam do jutra jak całkiem nie przejdzie to na izbę przyjęć od razu jadę. Myślę też, że bardziej jest to wpływ odstawienia luteiny bo duże dawki do tej pory brałam o 9 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty bralas ta luteine moze od tego . mi tez powiedzieli ze nie powinno sie nic stac drugiemy ale lepiej byc pewnym :) jak jest lepiej to dobrze .. dziwczyny jakbyscie dostaly grzybicy albo zapalenia pecherza to co mozna brać . poszlibyscie do lekarza czy jest cos bez recepty . bo dzisiaj sie tak zastanawiam. moj lekarz wogole nie dostepny i gdyby cos sie dzailo to ja bym sie dopiero mogla znim umowic za tydzien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy którejś z Was lekarz próbował określać na USG płeć maluszka? Pytam, bo wiem, że czasami lekarze już w 12 tygodniu są w stanie określić prawdopodobną płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla - mnie lekarz przy pobieraniu cytologii wykrył bardzo głęboko odrobinę grzybiczych odchodów - przepisał nystatynę w czopkach. Dzisiaj biorę ostatni. A masz jakieś dolegliwości? Możesz sama próbować smarować jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek tez slyszlalam o tym ale jak ja zapytalam tego pajaca z usg to on mnie wysmiał ... ciota jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic mi nie jest ale dzisiaj mialam malą przygode z moim T i tak mi popuchlo troszke :P i tak wszytsko inaczej czulam az mi pulsowalo i mysalam ze juz cos tam sie zacznie dziac ze jakas grzybica czy cos ale minelo i tak na zapas sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esska no biedny chlopaczek caly czas z namiotem chodzi :P musaialm mu udzielić pomocy moze troszke przesadzilismy nie wiem czy to nie zaszkodzi ale nic mi nie jest nie krwawie wiec chyba jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, karrrla - grzybica tak się nie objawia, a poza tym wszystkie mają chyba podpuchnięte tu i ówdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare lat temu mialam grzybice jak bylam nastolatka to nie pamitam objawow .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonił kolega - przyjechał znad morza i przywiózł nam dużo świeżej rybki:) Mój B.Pojechał po rybkę i będę porcjować:) Wiecie, że ostatnio przekonuję się do mięsa? Już mi tak nie śmierdzi i nawet jem niektóre mięsne rzeczy:) A i nie powiem - na rybkę tez mam dużą ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonił kolega - przyjechał znad morza i przywiózł nam dużo świeżej rybki:) Mój B.Pojechał po rybkę i będę porcjować:) Wiecie, że ostatnio przekonuję się do mięsa? Już mi tak nie śmierdzi i nawet jem niektóre mięsne rzeczy:) A i nie powiem - na rybkę tez mam dużą ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla masz rację, trzeba pomagać potrzebującym hehehehe. Gosia ja chce bułkę z taką wędzoną rybką....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora wie moze... w piatek mam wizyte a ten nieszczsny gin tak mi luteine przepisal ze konczy mi sie we wtorek.. 3 dni bez zaszkodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2x2 ale moj gin twierdzi ze to za duzo o wiele ale ze mi to w szpitalu zalecili to on sie nie wtraca,. mam isc do szpitala jak chce odstawic albo zminic dawke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniówka jak chcesz odstawiać luteinę to lepiej eliminować jedną dziennie o jak odstawisz od razu to możesz mieć bóle brzucha i plamienia a u mnie praktycznie skończyły się plamienia, ale lekko brzuch ćmi i rano dzwonię do gina czy mam przyjść wieczorem do niego czy leżeć i nie panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ale ja pisalam wyzej, nie che jej odstawic. mam w piatek wizyte... a lutke na pon. 3 dni bym nie miala.. bo tak mi jakos durnie przepisal ze nie sytarczulo i pytam czy nic mi nie bedzie te 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera masz całkowita racje, na te 3 dni po prostu bierz zamiast 4 dwie dziennie, dotrwasz do piątku, a odstawienie na tyle dni to nie jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, Moj gin powiedzial,ze jak zaczne brac luteine to mam o niej pamietac i brac conajmniej do 16-17 tygodnia a potem po konsultacji z nim ewentualnie odstawic. Ja bym na Twoim miejscu poszla do lekarza po recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, Też mi rybki ŚWIEŻE chodzą po głowie. Takie prosto z nad morza mmmm Jak patrze na te reszty z carrefoura albo mrozone pangi to mam niefajny odruch :P Zazdroszcze swiezej dostawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76, ja chce za tydzień, dwa iść na USG nagrac płyte i przy okazji zapytać o plec bo dłużej nie chcę tkwić w niepewnosci. A zakupy wolalabym robic ze swiadomoscia dla kogo je robie. Narazie mam wiekszosc ciuszkow, kocykow i reczniczkow w kolorze granatowym, kremowym i niebieskim a moze jednak zakupię jakiegoś różowego pajaca w kwiatki, gwiazdki i motylki :P Kiedy macie USG i czy będziecie pytalo o plec szkarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×