Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Witajcie po krótkiej przerwie niestety spędzonej w szpitalu, bo zaczęłam krwawić zrobił mi się krwiak 1 x 2.3 cm dziś już jestem w domu, po krwiaku nie ma śladu ale mam się jeszcze oszczędzać do czasu kontroli. kurcze mam doła po tych wszystkich historiach szpitalnych, muszę się tu z powrotem wdrożyć i poczytać zaległości. tyle się strachu najadłam na szczęście dobrze się skończyło i przed wypisaniem miałam badanie usg i widziałam maleństwo i serduszko bijące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie może co to jest PMP ? na wypisie przy wynikach z usg mam napisane PMP - 72 g +_10 g. wyszystkie inne wyniki już rozszyfrowałam tylko tego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paczlu :) dobrze ze juz po wszytskim , wiem co o tymbo tez na poczatku wuladowalam z szpitalu , i juz myslalam ze do konca bedzie ciaza zagrozona i bede musiala sie kicis w domu i nie wstaeac jak mi na poczatku kazali. a tu prosze wszytsko dobrze :) nie znam sie niestety na wynikach , ja odrazu jak mam wyniki w rece to do mojego gina zeby mi tlumaczyl :) wiadomo przez co krwiak taki sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Umiecie wesprzeć. Pączku mnie tez się mału krwiaczek na początku zrobił i z tego miałam pierwsze plamienia. Dobrze, że u Ciebie już wszystko w porządku. Gosiek - o kurcze, jesteś skrupulatna, tez musze to skopiowac bo znając mnie zawsze czegos zapomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz tłumaczył że jak się tworzą połączenia łożyska ze ścianką macicy to czasem niektóre naczynka nie trafiają na siebie i zbiera się krew ale nie wiem od czego to zależy, mało ogulnie się dowiedziałam bo się tam mną za bardzo nie przejmowali bo mieli gorsze przypadki więc tak sobie przeleżałam w niewiedzy parę dni w czwartek idę na usg genetyczne to się tam już o wszystko wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączku zapytaj o wyniki testu pappa-a jak możesz. USG wyszło dobrze, a test z krwi słabo, czy jest duże rzyko urodzenia dziecka z wadą genetyczną? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka, wróciłam już od lekarza:) maleństwo brykało w brzuszku:) ma już 5 cm:) niestety nie chciało się ustawić do przezierności... ale moja ginekolog ma zdrowe podejście-twierdzi, że ciąża i tak prowadzi się sama, a lekarz ma tylko kontrolować. papa jest bez sensu wg niej , bo to tylko badanie statystyczne i niczego nie wnosi prócz nerwów. a jak dziecko ma się urodzić z wadą to się urodzi. chyba, że ktoś zdecydowałby się jechać do niemiec i tam usuwać, ale w 15 tyg to raczej żadna kobieta by się nie zgodziła... esska, nie przejmuj się w ogóle i ciesz ciążą, bo te chwile są piękne i nigdy nie wrócą:) a dzidzia będzie zdrowa i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Jakos spac nie moge i wstałam dzisiaj wcześniej. Ciągle się zastanawiam czy mam o tych wynikach powiedziec mężowi? Jest za granicą, nie chce go denerwować, a z drugiej strony bardzo brakuje mi jego wsparcia :( Pozdrawiam słonecznie bo w BB cudna aura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Esska, ja tez juz nie moge spac.. Bielsko pierwsze :D Wczoraj mialam taki odlot ze usiadlam na chwile na magazynie I..usnelam..:D na 10 minut.. Masakra :P Milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Nietoperku, ty jeszcze pracujesz to się nie dziwię że jestes zmęczona bidulko. Jeszcze te nocki... Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Miałam koszmarną noc - śniło mi się, że moje maleństwo nie rośnie:( jutro idę na genetyczne i mózg pracuje, ech... Esska - ja też zapytam lekarza o ten test Pappa i jak to jest z tym prawdopodobieństwem. kitka - wspaniałe wiadomości! Fajnie, że wszystko OK:) Dzisiaj będę jak na szpilkach, strasznie się denerwuję przed jutrzejszym badaniem. Kto jeszcze ma jutro genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły jest odwrotnie niż w snach więc się Gosiu nie martw tylko spokojnie idź na badania . Dzieki za to, że zapytasz bo troche się martwię, nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci Esska, ale nawet jak u mnie będzie wszystko OK to tez będę się martwić aż do końca. Bo wiadomo, że wszystko zdarzyć się może. Esska, jak będziesz na badaniach połówkowych i z serduszkiem będzie wszystko OK, to możesz zupełnie przestać się martwić. Podobno dzieci z wadami mają tez problemy z sercem i to widać na połówkowym właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie sni ze juz dzieciatko jest na swiecie i teciowa wpieprza mi sie w wszytsko czego sie tez obawiam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam wpakowałam sie w niezle gówno zgadzając sie mieszkac z tesciami .. w zyciu nie poznalam takich dwulicowych ludzi - chodzi mi o szwagierke i tesciową ... nie wiem co ja im zrobilam ze tak mnie traktuja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem na pewno - co Ty za bzdury wypisujesz... szkoda słów! A jeśli chcesz doprowadzić do tego, żeby soniówka stąd odeszła to Ci się to nie uda niestety, bo ustaliłyśmy z dziewczynami, że pomarańczami się nie przejmujemy:) Znajdź sobie jakieś zajęcie bo musisz się potwornie nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ! Widze że już mnie ktoś poprawił wczoraj a dzisiaj zaczął mi się 11 tydzień więc ok. Nie wywalajcie mnie bo może ja się za dużo nie udzielam ale w wolnych chwilach podczytuje Was :D Jak zwykle ktoś wyraża swoje myśli na pomarańczowo :P no ale to forum wiec ma prawo. U mnie wszystko ok brzuszek już mi trochę widać...16 czerwca mam USG i mam nadzieje że wszystko ok na pewno zamelduje co i jak...Trzymajcie się cieplutko chociaż u mnie dzisiaj zimno i deszczowo ale upały strasznie mnie męczą wciąż zadyszki i ciężkie nogi eh co tu dużo gadać im chłodniej tym dla mnie lepiej :P Czy Wy już też przytyłyście ? U mnie jest tak rano mogę nic nie jeść albo mało ale tak od obiadu do wieczora mogła bym jeść bez końca i nie mogę się najeść, już niby nie jestem głodna ale wciąż mi się coś chce i jem dalej :P wiem że tak nie dobrze ale chyba dzidzi czegoś brakuje i wymusza na mnie próbowanie i wszystkiego aż nie trafie na to co mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamitacie jak był temat o cesarce to tez pewna osoba kazala mi zajrzec w slownik czy to aby nie ta sama ... bo kto jest taki durny i obserwowal by nasz topik i chcialo by mu sie czytac 160 stron .. kogo by to interesowalo...jest milion innych topikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny od jakiegos czasu nie potrafie zasnac ciagle sie wierce . na brzuchu spac juz nie umiem na plecach tez nie tylko na boku jeszcze ale to straszni e niewygodnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG, ale ktoś musi mieć ubogie życie, zeby się zajmować takimi pierdołami jak wypisywanie bzdur na forach... Na prawdę żal to czytać... Dziewczyny, nie zwracajcie na to uwagi:) Dziś kolejny upadlny dzień... Moje stopy i dłonie mówią stanowcze NIE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam ze wlosy mi sie zrobily fajniejsze w ciazy takie swiecące geste :) ja obetne tak za miesiac i se farbne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×