Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

sorry soniówka, ale widzę, że ci wszystko przeszkadza to pewnie hormony . Już zgłosiłam do usunięcia swój post z tabelką żebyś wiedziała kogo usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musialas :) sa poprzednie tabelki... nie mam nastrojow wlasnie o dziwo. tylko zwracam uwage czy dziewuchy wroca do nas, czy moze cos sie stalo i juz nie. nie musisz sie odrazu puszyc na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem barbera po co sie odrazu denerwujesz. jak chcecie tu z dziewczynami dopisywac za te ktorych nie ma to ja tez bede i nie widze w tym problemu. NIE CHCE NIKOGO USUWAC Z TABELKI! Bo mam nadzieje ze wroca, ze sie nic nie stalo. Lubie stara tabelke tylko z jednego powodu choc mnie wkurza ze jest taka niepoukladana a ta twoja odrazu wyglada tak dobrze. porpstu widze po starj ze dre mniej zaglada, ze tulipanek od dlugiego czasu sie nie odezwal itd. a co do nastrojow to wierz lub nie ale chcialabym je miec bo nic mam zadnych objawow i nie raz sie martwie ze cos jest nie tak. chce juz poczuc ruchy zeby wiedziec ze ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam mysleć.... Zadzwonili do mnie z kliniki gdzie robiłam genetyczne, połączyli z lekarzem, który oświadczył, że test Pappa-a wyszedł niedobrze tzn. ryzyko wystapienia wad rozwojowych 1:109 czyli poniżej normy i czy zdecyduje się na ammiopunkcję. Normalnie zbiło mnie z nóg :( Wg badania USG ryzyko było 1:2066 a po krwi tak dramatycznie się obnizyło. Czytałam na forum, że te wyniki wychodza różnie, a potem rodza się zdrowe dzieci. Boję się :( Nie zdecydowałam się na badanie bo lekarz stwierdził, że przy tym zabiegu tez istnieje ryzyko uszkodzenia płodu. Zwariuję... Czekam do drugiego USG i zobaczymy. Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska tak mi przykro :( wierze ze sie boisz. ale my tu jestesmy z toba? skoro nie decydujesz sie na to co w takim razie? koljne badania? przeprzam jesli pytania sa glupie. ja porpstu sie nie znam na tym wsyztskim jak wiekszosc z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniówka spoko koniec tematu tabelki bo to dziecinne o takie rzeczy się spierać, ale się namęczyłam z tymi kropeczkami :( nuda dobija i głupoty się wymyśla :) pozdrawiam cieplutko Esska a ty miałaś jakieś wskazania do robienia testu pappa bo mi lekarz powiedział, że jeżeli coś wyszło by nie tak na usg to wtedy daje skierowanie i też czytałam, że te z krwi nie są miarodajne i często się mylą i dopiero test z wód płodowych daje pewność, ale tak jak piszesz jest to niebezpieczne dla dziecka . Myślę, że jeżeli usg jest ok to nie masz się co martwić i nie potrzebnie stresować trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dawno mnie nie było, więc chwilkę mi zejdzie z zaległościami... Dzięki, za zaktualizowanie moich danych:P:P:P ciągle o tym zapominałam.:) Nawet jak się nie udzielam, to jestem razem wami>) Będę się przypominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie spieram o nia laseczka:) ja ci napisalam z jakiego jednego powodu lubie te tabelke bez ładu i składu hehe ;P a tak to wiesz... zaraz tu wiara nadzieja wkroczy ze zminila na 11 tydzien a ty jej na 10:)i bedziemy wojowac :) zartuje oczywiscie z wojowaniem, ja naprawde mam dobry humorek :) napisalam tego posta bez minek i moze dlatego go odebralas jakbym sie dowalila doi ciebie ale nie nie;* i serio barbera tabelka w twojej wersji taka poukladana to dla mnie miodzioo ...:) to co grupowy mentalny buziak wielki i uscisk dla eski? mua ;* PRZYTULAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszecie dzis wcale o jedzeniu i nie wiem co mam zjesc:( bylyscie moja inspiracja ;D a wczoraj wyladowalam w mc donaldzie o 23... ico najlepsze to nie ja mialam smaki tylko moja kumpela wcale nie bedaca W CIAZY ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki USG wyszły bardzo dobre , jednak po takiej informacji zaraz zaczynasz mysleć . Wskazaniem do tego badania jest wiek powyżej 35 roku zycia. Nerki mnie zaczęły boleć :( Odezwe się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dzisiaj czuję sie bardzo dobrze, mimo,że mam trochę kaszel....ale kuruje się domowymi sposobami:P Byłam w czwartek u lekarza, pocieszył mnie,że w końcu krwiaki się wchłaniają:P:P czyli ostatnia seria leków i zacznę normalnie funkcjonować:P Wczoraj w nocy wymyśliliśmy z mężem imię dla dziewczynki Izabela, a dla chłopca Eryk, ale to tak bez dłuższego zastanawiania tak jakoś nas naszlo przed snem..... ale pewnie jeszcze nie raz się zmienią pomysły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo :) wszytsko idzie w doibrym kierunku genesh:) no u mnie wyglada an to ze bedzie Lena albo Filip. w kazdym badz razie mam liste i watpie zeby cos do niej doszlo badz odeszlo z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 8telni brat ma na imię Filip:P sama mu je wybrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip ładne :) i jeszcze Kacper mi sie podoba :) a pozatym juz nic mi nie pasuje jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy Pola lub Franciszek:) Mój bratanek ma na imię Kacper, niezłu łobuziak z niego;) Tymi testami papa nie ma co się przejmować. Znajomą nakręcili strasznie, wymyślili jakieś wady itp., a dziecko zdrowe jak rydz! Medycyna jeszcze nie wszystko ogarnia. Grunt to pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty,,,.......
soniowka,taka niby ciaza zagrozona a o 23 łazisz po mc donaldach?przeciez masz lezec,podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pomaranczo ciazy zagrozonej tylko mam infekcje ;p PISZ SE CO CHCESZ KOLO .... MI LATRASZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska, ja sie zupelnie nie znam na tych testach.. Ale myślami jestem z Tobą. Kiedy masz nastepne USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tylko pierogi wmusilam bez waszej inspiracji. milej reszty dnia kobietki. do potem bo lece poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska - sam test Pappa nie jest miarodajny. Jeśli przezierność wyszła Ci dobrze to będzie dobrze, zobaczysz. A poza tym policz sobie prawdopodobieństwo z tych dwóch testów. Ono jest naprawdę małe. Mam koleżankę, której testy wyszły źle - jeden i drugi, miała amniopunkcję i okazało się, że maluszek zdrowy jak ryba! Teraz ma roczek i jest super:) U ciebie będzie tak samo. Ale nerwy czekają każdą z nas bo to, że badania wyjdą dobre jeszcze o niczym nie świadczy. Niestety. A większość kobiet, którym wychodziły złe wyniki rodziły zdrowe dzieci. Prawdopodobieństwo 1:100 oznacza, że 1 matka na 100 urodzi chore dziecko. Ono nie jest duże. Mnie też czekają te nerwy, bo też zamierzam oprócz badania USG robić test z krwi. Nie wiem po co ale zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska jak to ci lekarze zadzwonili?? apo co ci wogole te badania robili ja takiego czegos nie mialam.. zobaczysz do kolejnego usg . jak przeczytalas ze wychodza rozne wyniki a rodza sie zdrowie dzieci to bym sie tym tez kierowala ... bo inaczej byc nie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, soniówka, z ta tabelka to malo istotny szczegół ale też jestem za tym żeby jej nie zmieniać. ja np liczę po swojemu, tzn jestem w 13 tyg 2 dn ciazy i dla mnie jest to 13 a nie 14 tydzien :) a ktos mi zmienil na 14.. Dzisiaj bylam u kolejnego gina ktory potwierdzil mi,ze wlasnie tak sie liczy tygodnie. Jak urodzi sie w 37 tyg 6 dn to lekarz wpisze, ze dziecko urodzone w 37 a nie 38 tyg. I tak jak mowi soniówka -bedziemy wiedziec kto jest z nami a kto nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, to już nie można wyjść do miasta bo wszędzie szpiedzy czyhają... Ale jazda!:) Dziewczynki, będziemy sławne!:) Co do tabelki to mnie jest obojętne jak będzie, bo pamiętam, kto tutaj się udziela i które mamusie piszą. Jem pyszne lody... odpływam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie poszlama tu tlok.. posiedze chwilke :) a no tam wlasnie o to mi z tabelka chodzilo o nic innego ale to jest najmniej wazne. z tym liczeniem mzelle sama wiesz jak jest. lekarze licza tak jak wlasnie gadasz bo tylko pelne tygodnie ktore minely a sa tacy co biora pod uwage dni i nie ma co tu debatowac :) ksiazka mnie nie wciaga... bzdety jakies. musze poszukac czegos ciekawszego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniowka czytalam zalegle posty, zauwazcie ile osob musi nas czytać .. :) jak ta pomaranczka cie zaatakowala . a tak apropo co masz za infekcje??? przeziebienie cie wzielo czy infekcja tamtych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek a cos ty nie wiedziala ze infekcja to juz max zagrozona ciaza i jak pojechalam do maca do jestem wyrodna matka? ;D no nie gadaj ;D dzis tez bym pojechala na kawke ale coz.... ;P odgrazam ciaze w domu ;P truskawki truskawki.. ale mam smaka ;D ale sie ciesze ze mi luteine odstawiaja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, tez bylam w Macu, z rana na sniadanie : ] toz przed wizyta u gina a za mna w kolejce stała gigant ciężarówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomarańczki są takie "słodkie", że oddychać nawet nie można by było jak jest się na chorobowym w ciąży :D totalny olew na takie zaczepki bo to ich nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie się dowiedziałam. Trzeba się wystrzegać wychodzenia;) Ale są ludzie i ludziska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×