Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dzis byly u mnie na kawie mama i siostra. najpierw siostra mowi,ze chyba bedzie chlopiec (bo pozno mniw wybilo), za jakis czas mama (nie wiedzial co siostra mowila) mowi,ze nisko mnie wybilo wiec pewnie bedzie wnusia na to moj maz mowi-jedno jest pewne:albo chlopak albo dziewczyna, nic innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się wsciec....:-( idę do przychodni a tu sobie wisi kartka że dziś nieczynne... Żadnego telefonu wcześniej ani nic, a termin od 3 tyg mialam, zresztą jak wiele innych osób co klamke pocalowaly.... Dzwonilam do lekarki, wcisla mnie na 20 ale prywatnie do siebie i to tylko dlatego że o 23 na lotnisko jedziemy... Tam bym miala na nfz a tu pewnie 50zł nie moje :-/ I jak zwykle wszystko na ostatnia chwilę...grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam dzisiaj mój detektor tętna i zajebista sprawa , fakt , że trzeba dobrze wyszukać serduszko bo maluch jest ruchliwy , ale słychać fantastycznie jak bije a mój M prawie się poryczał :D a dzisiaj idę wieczorem na wizytę i jestem spokojniejsza, ale trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaa.... super z tym detektorem.... a moja Mama oszalała i kupuje każde ubranko, jakie jest w promieniu 4km. I różowe, i niebieskie, wszystko, wszystko. Jak nie wypiję kakao, to się pochlastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! dziekuje askab za kontakt bez niczego da mi zwolnienie musze isc pod konbiec miesiaca czyli 30 !!! maly ma juz 15 cm nioh nioh ale nie powiedzial mi czy jest siusiak czy kaska zdrowy jak ryba wg usg mam termin na 22 listopad ale jaja :D jestem szczesliwa widzialam jak maly fika :D szok to jest nie mozliwe ze w moim brzuszku jest malutki czlowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla333 super że pomogłam , ciesze się że się udało teraz jesteś spokojna :) i dzidziolek też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla to ladna rozbierznosc terminow i badz tu czlowieku madry i wiedz kiedy doszlo do poczecia:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj zna nietoperk jak tam :) kurcze fajnie w tym gabinecie sluchajcie dziewczyny jaka siara tam sie ubiera spudnice jendorazową i obuwie jednorazowe zeby przejsc 2 kroki . w zyciu tego nie widzialam . i mi mowi lekarz ze mam przejsc do kabiny obok i ubrac sobie spudnice i obuwie jednorazowe, a ja ze nie wiedzialam ze trzeba ze soba zabrac . poczulam sie jak taka baba ze wsi wypuszczona do miasta szok :P u was tez ubieracie spudnice??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska g i wytlumacz mi czym ja sie teraz mam sugerowac a jesli chodzi o to toskoplazmoze to mam dawną infekcje :D a moj lekarz wysylam mnie i wysylal niepotrzebnie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal
spUdnice? Nie u nas ubiera się spÓdnice.Byk za bykiem Karla. A i na nalot z ZUS czekaj. Latasz jak fryga, kombinujesz pierwsza klasa i Ty chora niby jesteś? Zdrowa jesteś jak byk, tylko patrzysz jak to zarobić żeby się nie narobić. Wstydziłabyś się. Zmieniasz pracę, żeby wydębić kasę i zaraz kombinujesz jak tu zwolnienie załatwić. Boże uchowaj od takiego lenia i kombinatora każdego pracodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal
weź słownik ortograficzny i poczytaj swoje posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az zal jedz sobie dzinnie 80 km do pracy z odruchami wymiotnymi zycze szerokiej drogi i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam takiej potrzeby :) jesli sprawia ci to przyjemnosc szukac bledow w postach to rob sobie tak dalej nie przeszkadza mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez niby doszlo do zaplodnienia teoretycznie wtedy kiedy ja niby nie mialam plodnych dni tzn jakies 12 dni po miesiaczce a ja nie mialam regularnych cykli 28 dniowych tylko jakies 30-32 dniowe ale natury nie da sie zrozumiec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla nie przejmuj sie pomaranczami takie pustaki trzeba ignorowac i nie odpisywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal
Karla przesadzasz... to po co do tej roboty poszłaś jak już w ciaży byłaś? żeby kasę za friko wydębić... To nie jest kombinowanie? Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po wizycie :) wszystko w jak najlepszym porządku i chyba będzie dziewuszka ,ale tyłek chowała i nie można było powiedzieć na 100 % :( ale lekarz powiedział, że wg niego raczej nie ma wacka , ale potwierdzimy za dwa tygodnie. Urosła jak cholera aż był zdziwiony , że aż na pępku mi się kończy ciąża i jak narzekałam ,że nie mam brzucha to normalnie mi wyskoczył jak trza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal
eeee tam. Kulturalnie piszę samą prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie muszę już leżeć plackiem :) i mogę sobie robić spacerki jak najbardziej tylko takie max pół godzinki , ale i to mnie bardzo cieszy i nie mam zamiaru przesadzać :) Karrrlla nie zwracaj uwagi i nie dawaj powodu do odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera to super wiesci kurcze:)oj ja tez chcialabym juz wiedziec co bede miec.czuje ze dziewczynka ale moj m mowi ze bedzie jego wymarzony Oluś:)a wlasciwie to ty barbera czemu musialas lezec plackiem bo ja juz sie poglubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×