Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Kurde dziewczyny skąd wy macie te apetyty mi nie wchodzi nic oprócz pomidorów :/ więc jem albo pomidora z cebulą i ze śmietaną labo kanapki z pomidorem a jak już się zmuszę do czegoś innego to ból żołądka murowany ;/ zazdroszczę wam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upieke sobie podudzia z kurczaczka w piekarniku ziemniaczki w mundurkach nadziewane groszkiem i buraczki... o tak! ooo! ide ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś już lepsze samopoczucie, ale wczorajszy ból głowy to szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ja jem dopiero od soboty, wczesniej schudlam prawie 6 kg ...a ja poprosze ziemniaczka...kurczaczek jakos mi nie wchodzi...nawet ta piekna zarumieniona skórka... cześć edith :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith mnie przez poprzednie 2 tyg ciągle bolala głowa i to chwilami aż zawroty miałam ale zwiększyłam ilość wypijanych płynów z litra do 2 lub czasem 2.5 i jest ok już od klku dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mi przejdzie z tym jedzeniem :P w końcu już mam prawie skończony 18 tydzień! Ja to ja zjem pomidora i dobra ale mój Paweł z mamą to mnie zamordują za to jedzenie ciągle mnie wyzywają że nic dobrego dziecku nie dostarczam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith wpadnij do mnie na obid ;D brzydał by sie ktos do szorowania kartofli hihih ;D a do mnie zaraz przyszly chrzestny mojego bejbika wpada ;D napic sie chce ze mna hahah ;D ale bede miala banie.... %% po soczku ;D ijeaaa ;D ale wiecie cooo.. piwo z sokiem imnbirowym mi sie marzy... ale spoko wytrzymam te... duzo czasu ;O uh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie najlepiej znoszę mięso-od 2 tyg już mogę więcej potraw jeść, ale i tak mam wstręt do mięcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mięsa wcale a przed ciążą byłam zdecydowanym miesożęrcą :P no trudno nie ma co narzekać :P a co do piwka soniu to ja kupuje sobie lecha free w takich białych puszkach małych i pije z soczkiem smakuje jak piwko a jest dozwolone polecam :) szczególnie w upalne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith juz pisze musialam na chwile zejsc do mamy wizyte mam 12.07...miesiac czekania wstaje i ide na podworko, bo ile mozna...w sumie juz od 16.06 na zwolnieniu mam ,że m oge chodzic, ale jakos nie wypuszczzam sie na miasto, boje sie ze zrobi mi sie słabo (a czasem tak jest i mam zawroty głowy jak za dużo chodzę) wole nie oddalac sie od łóżka...niby mam juz jakas energie, ale jakos nie do konca to jest to...na razie tylko zjeb---łam brata i poskarżyłam mamie na niego i jej tez parę rzeczy powiedzialam na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee ;) nie tylko do kartofli.. jeszcze do przyjemnej konsumcji :) we dwoje razniej, tak samej dla siebie jak dzis to kapa pichcic oj oj a moj T juz w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu1893 ja biorę duphaston. Brałam go 3x1, ostatnio lekarka powiedziała żebym powoli zaczęła odstawiać, tzn najpierw zmniejszyć do 2x1 i tak przez 2-3 tyg a potem 1x1 i też tyle czasu aż do 20-22 tygodnia i przestać. Własnie mówiła żebym absolutnie nagle nie odstawiała a jak mnie brzuch zacznie pobolewać to wrócić do poprzedniej dawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak tez czytał,że schodzi sie z dawki. chyba bede schodziła z 2 do 1 , dojem opakowanie i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam brac luteine az sie skonczy opakowanie i odstawic... biore 2x2. myslicie ze zejsc do 1x1 i wtey odstwwic jak sie skonzy? albo jeszcze do 1 dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym schodzila tak sie zastanawiam czy nie wykupic duphastonu (mam recepte) i do wizyty nie brac po 1...moze to i glupie, bo bez wiedzy gin brac leki...ale troche sie boje tak odstawic...a jak zaczne plamic, a ten dol brzusia to tak ciagle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze uciekac bo przyjechali juz chopaki ale napiszcie co myslicie o tym dufastonie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od jutra schodze do dawki 1x1 :) mnie nawala brzuch ze szok... jak na okrs.. skurcze ;/ zawsze tak mam jak jade do gina bo jade autobusem i tak w tych busach mnie zaqwsze wytrzesie ze sa efwkty ;/ aua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja nie odstawiłabym od razu tylko zmniejszała dawkę stopniowo ale nie sądzę by wykupienie następnej dawki i branie bez wiedzy i porozumienia z lekarzem było dobrym pomysłem ;/ ale zrobisz co uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :) pablinka.............26..........Manchester........17.. ...D....28.11.2011 karrrla333..........24...........Opole...............17 ..........01.12.2011 Czarna56565.......25........Brzesko...............17..... ... ...01.12.2011 madzianietka.......27........Dolny Śląsk...........17.......... 01.12.2011 domi1906............27..........Jaworzno..........17..... ... ....01.12.2011 AsiaC.................23.........Lubin / Głogów.....16...........02.12.2011 Asia B!...............29.........k/Opole..............17......... ...02.12.2011 Mzelle83.............27...........Warszawa.........16.. ...D....03.12.2011 Esska271............36..........Bielsko-Biała........17. .. .CH...03.12.2011 Starbuck80.........31...........Warszawa..........17..... ... ...04.12.2011 olcik777.............26...........Kraków..............17 ... ........04.12.2011 MLLO................29............Kielce...............15 ... ........05.12.2011 Nietoperek.........28............Bielsko..............17. ... .......05. 12.2011 Gosiek_76..........35............Katowice...........17... ... .....07.12.2011 nadziewany p......29.............o/Bielska..........13...........07.12. 2011 Dree.................27............Poznań..............1 6.. .........07.12.2011 barbera.............29............Leszno..............17. ... .......07.12.2011 tosieńka87.........24............Katowice.............9. ... .......08.12.2011 maaartttika........24...........Białystok............16 ..........09.12.2011 Soniówka89.........22...........Mysłowice...........16 .........10.12.2011 Niunia855...........26...........Tarnów...............14 .. .......12.12.2011 Asia1893............28.......zachodniopomorskie...15..... ... ..12.12.2011 madziulinka.........26...........uk.....................1 4.. ........14.12.2011 Magda...............29...........Olsztyn...............13 ..........16.12.2011 kitka27............. 27...........Poznań ...............14..........17.12.2011 skorpion_j..........36...........Katowice.............11 .........17.12.2011 Edith78..............33...........o/Warszawy........14... ... ....18.12.2011 MISIA ANULA........27...........Kraków...............15.......... 18 .12.2011 Julita84..............26...........Łódź............... ... 12..........19.12. 2011 Figazmakiem84.....26..........Olsztyn...............11... ... .....19.12.2011 joasmo...............37......Małopolska...............14 ..........19.12.2011 Majkowa.............30..........Gliwice.................9 ...........21.12.2011 Mama Oliwki.........26..........Płock...................8....... ... 23.12.2011 Ganesh...............24..........o/lublina.............. 8............24.12.2011 Myszka281..........24......FR......................13 ... ........24.12.2011 mooniaaa123.....34.........Siedlce................14. ... .......24.12.2011 Aska_G20............23......kujawskopomorskie.....14.........27.12.2011 Wiara_nadzieja....21......Kędzierzyn-koźle.....13... .. ....28.12.2011 *aszja85...........26..........Kalisz................. .14..........28.12.2011 TuLipannek.......23.........Szczecin................11 .........29.12.2011 marchewka81...29........Warszawa..............11..... ... ..29.12.2011 Fizyczka..........22.........Łódź................... ..13.........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dawek to kategorycznie powoli zmniejszać ja brałam luteinę 3x3 i codziennie zmniejszałam po 1 a i tak było za szybko i dalej to już wiecie jak to się skończyło :( teraz jestem ciekawa jak będzie mi kazał brać leki bo mam luteinę 2x2 i duphaston 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tragedia!!! W Bielsku upał a u nas w studni brakło wody. Niestety co roku tak jest bo studnia mała a w domu jest 9!! osób :/ Na szczęście w końcu kopią kanalizację i do końca roku będzie gotowa, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji z maluszkiem :/ Wiadomo co roku jak tylko przychodzi lato ta woda się kończy i trzeba beczkowóz zamawiać ale szwagierga ma to w d... i pierze dzień w dzień po 2 razy a garnki pod bieżącą wodą myje....grrrrr Na następne szczęscie w piątek wyjeżdzamy na wczasy i za żadną wodę płacić nie będziemy... a do tej pory będziemy się kąpać u mojej mamy i właśnie pranie przed wczasami robimy ;) :D dobrze ze mieszka tylko 4km od nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście nietoperku nie wesoło macie, przerąbane z tą wodą ale nie rozumiem też nieodpowiedzialnośći szwagierki powinien beczkowóz nie przyjechać i by miała!! ale upałow i tak wam zazdroszczę ja u nas jeszcze w bluzie chodzę a krótkich spodenek jeszcze w tym roku nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinko beczkowóz przyjedzie owszem ale jak zapłącą 150zł :p... więc my się do tego nie dokładamy... ich jest 6-ro...+ te jej zużycia :/ A upał.... próbuje troszkę poleżeć na słoneczku żeby mnie na wczasach nie zjarało ale co 10 minut wstaje bo już nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tato to sie smial ze jak w lipcu przyjedziemy to od razu nas zamkna w szpitalu na ciezka anemie bo bedziemy wygladali jak bysmy z mlyna uciekli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim! ja za 3 dni, w sobotę, wychodzę za mąż;) nerwówka jest z lekka i mnóstwo załatwiania, bo wesele na 95 osób, ale co tam... byle do przodu;) sukienkę ślubną musieli z lekka poszerzyć w brzuszku, bo jak kupowałąm we wrześniu to byłam płaściutka, a teraz to...hmmmm... wiadomo:) w każdym razie i tak nie widać w sukni, że jestem w ciąży. co prawda nie mam się czego wstydzić, tym bardziej, że wszyscy wiedzą, bardziej o komfort noszenia mi chodziło... nietoperek, jak ja Ci zazdroszczę wylotu na wakacje...ja marzyłam o Grecji i mieliśmy już takie plany na zaraz po ślubie, ale w takiej sytuacji mój przyszły kategorycznie się nie zgadza, żebyśmy gdziekolwiek lecieli samolotem... no i zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×