Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Nietoperek ja tez 1,5kg na plusie a lekarz nic nie mówił że mało, więc jest ok. Wydaje mi się że za wcześnie, ale teraz jest tak dużo wózków na allegro i takie super okazje, że chyba coś kupimy. Najwyżej schowam w szafie, żeby mi nie truli że za wcześnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co barbera, mój mąż miał wczoraj urodziny i byłam po pracy na zakupach, później sprzątałam itd a tak się okropnie zmęczyłam że aż mnie brzuch rozbolał. Poczułam się jak inwalida jakiś, czy to już tylko gorzej będzie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja za to miałam dziś cieżki dojazd do pracy jakoś mi się mega słabo zrobiło i gorąco, i nie wiedziałam czy mam siedzieć czy wyjść na ktoryms z przystanków ale dojechalam do konca - a dluzula sie droga :/ (ja mam dlugi dojazd - ponad godzine) na świezym powietrzu juz bylo lepiej :) teraz już też a dziś po raz ktoś zauważył że jestem w ciazy, ktoś kto nie wiedział - "piękny brzuszek" tak mi posłodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze czas najwyższy zacząć go eksponować :) - nie mówię że ustąpi miejsca w autobusie, bo z tym jest słabo ale przynajmniej zeby sie na mnie nie pchali, nie lubie jezdzic takimi autobusami, ludzie pedza, przepychaja sie do wyjscia, nie patrząc na nikogo :/ caly czas musze się rozgladać i wypatrywać takich idotów Jak na razie chodzę w zwykłych ciuchach - tzn w niskich biodrówkach do ktorych musialam wczesniej nosic pasek, i luzne bluzki - to tego nie widac za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chodzę w swoich spodniach, ale przymierzałam te z H&M, dzizas okropne były. Więc chyba będę śmigała w kieckach i leginsach. Sukienek mam dużo. Ja kupuje rzeczy w zwykłych sieciówkach tylko wybieram takie sukienki które mają zapach na brzuszek :D A spodnie? Będę się martwiła jak się zimno zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - takie zwykle ciażowe spodnie są okropne - te ktore zakupiłam w H&M są z materiału, takie letnie więc jeszcze ok i wybierałam je pod kątem pracy, żeby jeszcze jakoś wyglądać ale jeansiwe - blleee, kolory i reszta... muszę sie przekonać do "ledżynsów" :D w pozniejszej ciazy będą jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wszystkie spodnie z HM i leżą super :) mam rybaczki granatowe , czarne rurki i jeansy , ale kupione jeszcze wiosną i w super kolorze , ale może wtedy był większy wybór . A ja właśnie wróciłam z nad jeziorka bo musieliśmy skosić trawkę na działce i podlać bo upał u nas od wczoraj :) ale jedyną istotą kapiącą się od rana był mój pies , który uwielbia pływać a na szczęście ma wyciąganą smycz i stoję sobie na brzegu a on ma luzik :) bo straszny z niego uciekinier a ludzie boją się takich psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie jesienno-zimowa pogoda i trzeba będzie bardziej przylożyć do zakupów :) teraz to mi sie nawet nie chce przymierzac, w ogole to ostatnie moje wyjście do sklepów bylo super ekspresowe - brak natchnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ciuchy typowo ciążowe, zwłaszcza spodnie się nie podobają. Dlatego też kupuję normalne spodnie, ale np. z jakimiś delikatnymi gumkami, albo materiału takiego, ze nie do końca wiadomo, czy to spodnie czy getry:) sukienki odcinane pod biustem, tuniki. teraz mnóstwo takich rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały problem na tym polega, że normalnie noszę rozmiar 38, a w H&M mierzyłam jeansy 40 które były mocno dopasowane w udach (więc pewnie byłyby później za ciasne) a 42 były takie same tylko ogromny pas. Dodam że były całkiem znośne. Ale kupię sobie inne: http://www.promod.eu/trousers/casual-trousers/printed-trousers-navy-blue-print-R3230065514.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak reagujecie jak ktoś chce dotykać Waszego brzucha, tzn. znajomy ale obcy? Ja miałam wczoraj taką sytuację, że laska jak mnie zobaczyła to od razu do mojego brzucha - mi się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita , ale one też mają regulowane gumki , które zauważyłam po miesiącu noszenia i wciągania na tyłek bo ciągle zjeżdżały :) a ja kupiłam takie lekko ciągnący jeans nie taki sztywny i cały czas są mi takie same. Asiu ja mam pitbulla, który wygląda jak panda i jest przesłodki i właśnie chrapie obok mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie się jeszcze nikt nie wyrwał - ale już wiem że to nie będzie mi się podobało Co jest nie tak z tymi ludzmi ??!! - obce baby pchają się z lapami nikt ich o to nie prosi...grrr ostatnio był gdzieś tak tekst facet skarżył się czemu jak ludzie dowiadują się że żona jest w ciązy to jej gratulują i tylko ją glaskają brzuchu, czemu ich/facetów nie głaszczą po jajkach :D :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja miałam to samo jak koleżanka i to nie taka blisko z zaskoczenia mnie wzięła i bach za brzuch :) no mi też się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera na gumce są te spodnie i jest jeszcze duży zapas. Nie wiem jak Wy ale mnie szlag trafia jak mam chodzić po sklepach i zaglądać do każdego, więc najpierw jak czegoś szukam to robię rajd po necie i szukam. Oczywiście inna sprawa, że połowy tego nie ma w sklepie. Uwielbiam pieski :D heheheheheheheheh serio strasznie dziwnie się poczułam jak mnie bo brzuchu poklepała, ja się zawsze pytałam czy mogę - nawet moich najlepszych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja się tak delikatnie dotykam po brzuchu itd a ona mnie poklepała eh słowem się nie odezwałam, bo mam niewyparzoną gębę i nie bardzo wiedziałam co powiedzieć. Obiecuję Wam tę fotę i obiecuję, ale kiedyś zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiście miałam szczęście w tym hm bo normalnie to też nie mogę dobrać spodni i czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak tak boje się jesieni , co ja włoze na siebie teraz nie ma takiego problemu bo jest lato ale jak przyjdzie mi kupić spodnie uuuuuu zacznie się ! a co do macania po brzuchu to ja tego nie cierpię i uważam że zanim ktos złapie cię za brzuch albo poklepie, pogłaska to powinien sie zastanowic czy jemu sprawiło by to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszły
sobie największe siadary. Karla Soniówa i reszta. Zadymę robiły o wszystko nawet o tabelkę. Były chamskie i niemiłe. Nie zauważyłeście, że jak ich nie ma to u Was spokojniej? Bo byłyście już najbardziej niemiłym topikiem na forum.. A siadary w cichaczu gadaja na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia B! Nic nie bój zrobimy rajd po opolskich 'galeriach' i na pewno coś się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita dobre :) nie interesują nas takie tematy , tylko brzuszki i wzdęcia :) żadnego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatriska03
Hej laleczki :) Ja tez mam termin na grudzien 21 szy, wiec wigilie spedze raczej w szpitalu ;) pozdrowionka dla wszytskich brzuszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita82 słyszałaś moze coś na temat porodówki na reymonta? gdzie ty bedziesz rodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie w Opolu, nie będę nigdzie jeździła. Słyszałam dużo opinii różnych ale moje nastawienie jest takie że będę miała najlepszą opiekę i wszystko będzie dobrze. Słyszałam dużo pozytywnych opinii i Strzelcach i Oleśnie, ale z racji tego że mieszkam w Opolu nie chcę nigdzie jeździć. A najgorszym korku dojazd zajmie mi z 30 min, poza tym jak czegoś zapomnę to nie chcę żeby mój mąż jeździł kilometry itd. Poza tym chcę się zapisać do szkoły. Poza tym Opole, jako szpital wojewódzki ma dużo sprzętów itd. więc jak nie daj Boże będzie się coś działo to są w stanie pomóc zarówno dziecku jak i matce. Kurde zabrzmiało to normalnie jak reklama, ale ja po prostu chcę pod nosem a nie gdzieś jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leżałam w tym szpitalu kilka razy i nigdy nie narzekałam na opiekę , sprzet jest naprawde super nowoczesny ( nie leżałam na porodówce :) ) kilka moich koleżanek rodziło w szpitalach w strzelcach itp. strasznie żle sie wypowiadały o opolu ale same tam nie leżały , natomiast te co rodziły na reymonta są tego samego zdania co ja i ty , ja tez zamierzam chodzic tam do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollowanie trollowaniem, ale mnie do dziś zastanawia to ostentacyjne wypisanie się dziewczyn z tabelki... Ale co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest pozytywne myślenie :D Ja wiem że wszystko będzie dobrze, koleżanki mi mówią żebym się skupiła na sobie i oddychaniu a nie na tym czy personel miły itd. Poza tym nie wierzę w to, że jest aż tak źle jak opisują. Bo wiesz jak to jest, jak jest dobrze to cicho sza, a zawsze się rozdmuchuje historie złe. Ja też nie rozumiem jak laski które w Opolu nie rodzą, mogą narzekać. I tak się to samo napędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×