Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

też nie cierpię tych brzuchołapaczy brr.. ostatnio nawet moja klientka mnie złapała :/ a co do wózków to wczoraj pooglądałam parę skle[pów i faktycznie duże wyprzedaże są i miła pani sprzedawca uprzedzała mnie żeby nie czekać na grudzień z kupowaniem wózka bo na koniec roku mały wybór jest i żeby kombinezon zimowy koniecznie kupić we wrześniu bo potem wybór bardzo mały. ja od ostantnej wizyty nic nie przytyłam, trochę się tym zmartwiłam ale lekarz powiedział że to nie ma znaczenia bo najważniejsze żeby brzuszek rósł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa dziewczyny!! brzdąc się poruszył!! Siedzę sobie a tu nagle brzuch pach pach!! chyba fikoły robił i zahaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik mnie też ;-) w ogóle szkoda że mamy dwa fora - na obu są fajne laseczki :) ja tam piszę i czytam na obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita super! a ja ciagle czekam na te ruchy :( jest ktoś jeszcze kto nie czuje w 19tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączek masz racje , w grudniu moze być problem bo wtedy to juz prawie wiosenna kolekcja wchodzi trzeba jesienią porobic choć trochę zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana poczujesz zobaczysz!! nie smutaj się!! ja już od tygodnia byłam na podsłuchu i miałam wrażenie że mi coś bulgotało i non stop czułam bicie własnego serca, nawet jak do brzucha rękę przyłożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze widzialam je w ubiegly pt na monitorze jakby nie ta wizyta to bym się dopiero stresowala a tak co mi pozostaje, czekam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita82 super uczucie no nie :) Starbuck80 nic sie nie martw niby pierwsze ruchy to po 20 tc powinno się czuć, zobaczysz i ciebie dopadnie :) a mnie teściowa już od miesiąca raczyła tekstami o tym że ona w ciąży to już dawno czuła ruchy i ja też już powinnam, wszystko po to zęby mnie zestresować, grrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział że dopiero za 2 tyg coś poczuję a tu proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olsik777 ja tez sie zastanawiałam , trochę to dziwne ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a nie puchniesz czasem? jak nie zmieniłas jakos sposobu odżywania to moze wodę organizm zatrzymuje i stad ten wzrost wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stsrbuck80 sama nie wiem :( zaczełam jeśc więcej zdrowych rzeczy a może tak ma być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki wiekszy przyrost mialam 15-18 tyg pozniej znow sie trochę unormowało - moze Twoje ciało tak ma :) u mnie następne ważenie w sobotę rano (raz na tydzień) - zobaczymy a i zdjecie brzucha, bo w końcu po raz pierwszy zrobilam sobie tydzień temu i postanowiłam teraz co tydzień robic żeby mieć pamiątke nietoperek- to czekamy obie :) aaa prawie 17ta - do domu :)) a jutro już kochany piąteczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita gratuluje :) super uczucie :) !!! a co do dotykania brzuchów znowu to cholera poszłam sobie do sklepu i spotkałam kuzyna żonę i co ? bach za brzuch , ale najlepsze jest to, że za żołądek i ździwiona , że jeszcze płasko :) beszczelna normalnie , zamiast się spytać jak się czuję co słychać to zaraz się bierze za macanie. a co do dziewczyn , które nagle się wypisały to każdy ma wybór i mało nas nie zostało i oczywiście ekipa super :) a ja mam jutro wizytę do południa więc trzymajcie kciuki , a później zaraz na deser i herbatkę mrożoną z kolejną koleżanką :) i jakoś samotny dzionek przeleci i w sobotę rano mój M wraca !!!! już się nie mogę doczekać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te mam jutro wizyte :) a co do dziewczyn to sadze barbera ze nie chodzi o to "wypisanie" ale styl w jakum to zrobiły a co do jutra to tez wyskakuje na deserek po wizycie to juz taki rytuał :) a puźniej sie zale ze puchne achhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez jutro na deser z koleżanką :D dzień deserów :D idę książkę poczytać, w końcu mam czas yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wiem, że o to chodzi jak się wypisały , ale to ich sprawa co tu się rozczulać jedni odchodzą drudzy przychodzą , ślubu z nimi nie brałyśmy :) a do listopadówek się nie zapiszę bo jestem grudniówką :) no i trzymam kciuki za wizytę i smacznego deserku :) ja ostatnio odkryłam pyszny o nazwie leśne runo nie za duży i nie za słodki :dwie kulki lodów jagodowych bita śmietanka i reszta maliny i jagody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Czy możecie podać najbardziej aktualną tabelkę?? nic ostatnio nie pisze z powodu braku czasu:( staram się chociaż w miarę na bieżąco czytać. Tak na szybko.... to moja "ukochana" szwagierka właśnie zaszła w ciąże... 4 tydzień:P nie ma to jak komuś pozazdrościć:D a przez trzy lata mowiła,że nie zajdzie z ciąże bo by oślepłaaa:D co ona ma w głowie zamiast mózgu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba ostatnia :) pablinka..............26........Manchester............19. .....D.....28.11.2011 Czarna56565........25..........Brzesko...............18.. ... .......01.12.2011 madzianietka.......27........Dolny Śląsk..............18.............01.12.2011 domi1906............27.........Jaworzno..............18.. ... .........01.12.2011 AsiaC.................23.......Lubin / Głogów.........18..............02.12.2011 Asia B!...............29..........k/Opole...............18....... .......02.1 2.2011 Mzelle83.............27.........Warszawa.............18.. ....D......03.12.2011 Starbuck80.........31.........Warszawa.............19.... ... ........04.12.2011 olcik777.............26..........Kraków................1 8...............04.12.2011 MLLO................29..........Kielce..................1 8...............05.12.2011 Nietoperek.........28..........Bielsko.................17 ...............05.12.2011 nadziewany p......29.........o/Bielska...............18.....CH......07. 12.2011 Dree.................27..........Poznań................1 6...............07.12.2011 barbera.............29..........Leszno................19. ... ...........07.12.2011 nikita................29.............Opole............... 18. .............07.12.2011 tosieńka87.........24.........Katowice................9. ... ...........08.12.2011 Klaudyna213.......25.........Poznań................17... ..........11.12.2011 Niunia855...........26..........Tarnów................17 ..............12.12.2011 Asia1893............28.....zachodniopomorskie.....17..... ... ......12.12.2011 madziulinka........26...........uk......................1 4.. ............14.12.2011 Magda...............29.........Olsztyn.................16 ..............16.12.2011 kitka27..............27.........Poznań ................16..............17.12.2011 skorpion_j..........36........Katowice................11. .............17.12.2011 Edith78..............33........o/Warszawy...........17... ... ........18.12.2011 MISIA ANULA........27.........Kraków.................17.......... ....18.12.2011 Ciężarówka 29.....29........ KIELCE ..................16..........18.12.2011 Julita84..............26..........Łódź................ ...12..............19.12.2011 Figazmakiem84....26.........Olsztyn.................16... ... ........19.12.2011 joasmo...........37........Małopolska...............16.. ...........19.12.2011 Majkowa..........30.........Gliwice..................9... . ............21.12.2011 Mama Oliwki........26.........Płock....................8........ .......23.12.2011 Ganesh..............24........o/lublina.................8 ...............24.12.2011 Myszka281......24..........FR.......................13 .............24.12.2011 mooniaaa123.....34........Siedlce...................16. .............24.12.2011 Aska_G20.........23.....kujawskopomorskie.....15......... ....27.12.2011 Wiara_nadzieja..21..Kędzierzyn-koźle.........15...... ........28.12.2011 *aszja85.............26.........Kalisz................... 15. ............28.12.2011 bellybaby............28.........Bydgoszcz............14.. ... .........28.12.2011 TuLipannek.........23........Szczecin................11.. ... .........29.12.2011 marchewka81......29........Warszawa..............11...... ... .....29.12.2011 Fizyczka............22..........Łódź.................. .13.............31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) pamiętacie ciotke pablinkę ? pamietam o was ale na razie brak czasu juz po przeprowadzce remont wrze i zaraz urlop w pl nadrobię wszystko jak się trtochę ogarnę czuje się ok chociaż nadal jem bo powinnam ale już 2kg na plusie i czekam i czekam aż maluch do mnie zapuka ale ciągle cisza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, ja wciąż nie czuję ruchów, czasem tylko mi się wydaje ale nic na 100%.. (18 t 5 d) Jeśli chodzi o spodnie ciążowe to ja mam szorty z H&M, ogrodniczki jeansowe z C&A i czarne lniane spodnie z C&A i jestem bardzo ze wszystkich zadowolona. W tym ostatnim mają całkiem fajne jeansy według mnie :) W biodrówkach już nie chodzę bo lubię czuć luz a ten pas ciążowy w spodniach dla ciężarówek sprawia, że czuję się komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wróciłam do domku :) ...wynudziłam sie jak Gucio :) od soboty do dzis "urlopowałam" na oddziale ginekologicznym :) jakis ból mnie zlapal i zostawili mnie na obserwacji...podkarmiają mnie dufastonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo sie pozmieniało - podglądałam was w internecie w telefonie, ale nie mogłam tam się wbić w pisanie - ktos sie wypisał/ktos sie dopisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ja jestem w 16 tygodniu a już od jakiegoś tygodnia czuje maluczka ale to moja druga ciąża i jestem szczupła to pewnie dlatego :D Zakupiłam dzisiaj parę fajnych ciuszków dla syna bo są spore wyprzedaże i kupiłam fajne spodnie ciążowe dżinsy ale takie modne nawet nie widać że to ciążówki a co najważniejsze kosztowały 35 Euro ale po przecenie zapłaciłam 10 a nawet mają regulacje na brzuchu takie gumki po bokach od środka. Miałam nie kupować typowo ciążowych ale ta cena mnie skusiła i są bardzo wygodne ciągnący dżins nie sztywny, tylko ja jestem wysoka i są takie na styk nie zawsze mam z tym problem :P jak dobre w tyłku to za krótki bo przeważnie 36 robią krótsze a im większy rozmiar tym dłuższe bezsens :( Oczywiście było mi niedobrze podczas jazdy samochodem i po niej ale jakoś dałam rade, też mnie męczy łażenie po sklepach zaraz mi niedobrze bleee. Oglądałam też na żywo swój upatrzony wózek i się w nim zakochałam kiedyś wklejałam linka.A tak u nas ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×