Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

A my będąc na zakupach zajrzeliśmy do sklepu z wózkami. Miły, sympatyczny pan pokazał nam te, które chcieliśmy- X-Landera, Mutsy i Maxi Cosi, Do każdego w zestawie fotelik Maxi Cosi. Pan był super. Wszystko nam pokazał - jak się składają, jak się montuje, doradził na co zwrócić uwagę, który jaką ma zaletę. No i - X-Lander super się prowadzi i jest taki terenowy, ale jest największy po złożeniu i najcięższy. Na Mutsy była super promocja. 1950 zł za wszystko z fotelikiem, ale tylne kółka musiałabym zmienić z piankowych na pompowane. Zdecydowanie wygrał Maxi Cosi - najdroższy, ale składa się jedną ręką, adaptery super wmontowane, że nie trzeba nic ze sobą wozić i zmieniać, lekki. W ocenie Pana ze sklepu - Maxi Cosi zdecydowanie wygrywa z Mutsy jako wózek zagranicznej produkcji. Z X-Landerem (polski wózek) jest jakościowo porównywalny, poza tym, że X-Lander gorzej się składa (dużo gorzej bo sama widziałam), jest większy. No i jeszcze fotelik nam Pan pokazał, jak się montuje na pasach, a jak na dodatkowym adapterze....Fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już w piątek Jutro ostatnia moja nocka...:-) przynajmniej na rok :-P Ale się tu ruch zrobił :-) Ganesh szwagierka rzeczywiście bomba. Ja tak kiedyś tu żartowalam że tylko czekać aż moja też zaciazy ale to wcale nie byłoby śmieszne bo to by było już 4-te a nie przelewa im się i ta 3 już nam popalic daje.. Więc mam nadzieje że tym razem malpowanie odpusci ;-) Jednym slowem możemy sobie rękę podać :-D Co do spodni ja już od miesiąca nie moge ubrać normalnych jeansow bo mnie gniota a niestety w pracy to najlepsze i najwygodniejsze wyjście bo na magazynie zimno. Kupiłam ciazowe jeansy z C&A za 79zł i jestem super zadowolona. Inne ciuchy używam swoje "stare", nie będę wydawać kasy bo sporo tuniczek, sukienek w szafie mam, a poza tym podoba mi się podkreslony brzuszek a nie workowate duuuze ciazowe ciuchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak można by pospać do 9 :) to nie !bo oczy otwarte jak 5 zł juz o 4.50 ciekawe co ja mam teraz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cieszę się, że nie jestem sama :) ja też już od 5 otwarte oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo śmigam na wizytę więc trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze no i żeby jednak była dziewczynka bo te ciuszki co kupiłam są takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 14 mam wizyte barbera napisz koniecznie co u dzidzi :) trzymamy kciuki za zdrową dziewuszkę ! ciekawe czy mi coś dzisiaj powie ? raczej na to nie licze bo ten do którego ide ma kiepski sprzet :( dopiero 28.07 mam wizyte u swojego prowadzącego który bedzie tez tego dnia robił mi usg połówkowe chcem tez podczas tej wizyty ( 28.07) zrobic sobie usg 4d , a wy kiedy planujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dzisiaj mi zrobi 4d a najpóźniej na następnej wizycie . Właśnie przymierzyłam moją starą tunikę, w której mam zdjęcie na grudniówkach i niestety muszę ją schować w kąt bo znowu mi cycki urosły , to jest jakaś masakra . Na szczęście tylko to i brzuch :) ale jak tak dalej pójdzie to sobie zęby powybijam jak podskoczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wstają a ja się kładę :-P Trzymam kciuki za wizyty... Co do usg 3d/4d mi dr Włoch powiedziała że nie poleca przed 30tyg bo dzidzia wygląda do tej pory nieciekawie, chudo, ma wciągnięte policzki i wielu rodziców poprosiło o wyłączenie tego widoku, bo nie mogli znieść albo inaczej sobie to wyobrażali. A jako takie usg nie daje nic lekarzowi w diagnostyce. Dlatego ją poczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre barbera :) :) :) mam podobnie nie wiem gdzie ja stanik dostane w 7 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) ja wstalam o 5.30 (mój do pracy sie szykowal, a mi zostalo przyzwyczajenie z oddzialu:) ) poszłam z mamą na rynek, kupiłam troche owoców, warzyw, goloneczkę dla męża do pieczenia na niedzielę, skrzydełka na grila, teraz leżę i jem kalarepkę :) AsiaB...taki normalny, tylko,ze namolny , tepy , podobny do kolki, calkiem nad spojeniem łonowym, trzymal mnie od 3 rano , a o 21 zdecydowalismy sie pojechac-lepiej dmuchac na zimne :) szyjka byla zamknieta, na swoim miejscu, to nie byly jakies skurcze-po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwsze ubranko jakie kupiłam było w kolorze niebieskim i się sprawdziło. wczoraj lekarz potwierdził na wizycie, że będzie chłopczyk:) Co do usg 3d/4d to lekarz mi przełączył na moment na 4d i pokazywał twarzyczkę dzidzi i to fakt śmiesznie to wygląda. Jak mój k zobaczył te zdjęcia to pytał czy przypadkiem nie jestem w ciąży z kosmitą:P ale i tak niesamowite przeżycie zobaczyć dzidzię w tym wymiarze. Polecam, bo mimo tego jak ona wygląda to dla nas samych działa bardziej na wyobraźnię niż zwykłe usg:) Tak więc moja dzidzia ma sie bardzo dobrze i fika już strasznie (zwłaszcza w porach kiedy mama ma ochotę na sen) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku do tej pory wszyscy polecali właśnie ok 20 tygodnia zrobić, ale spytam dzisiaj mojego gina :) bo może masz rację z tym , że ostatnio mi mówił, że później dziecko jest za duże żeby zrobić ładny obraz , więc już sama nie wiem bo to trochę kasy kosztuje. Z drugiej strony nie chodzi tylko o wygląd bo najbardziej chodzi mi o dokładne badanie a w 3d jest o wiele lepsze i to na pewno mi dzisiaj włączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam połówkowe w 3d za 3,5 tygodnia. Już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Provicie gdzie robię polowkowe widok tylko teraz nie wiem czy 3 czy 4d kosztuje +100zł. Lekarka mi zaproponowała że jak mam ją wydać to lepiej żebym echo serduszka zrobila bo tyle samo kosztuje a więcej pożytku :-) Oki idę już spać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
cześć dziewczynki, ranne z Was ptaszki. Asia, dobrze, że wszystko OK. Myśmy wczoraj pojechali pierwszy raz do sklepu bobkowego i wyszliśmy głupsi niż weszliśmy. Dużo wszystkiego. Barbera, ty masz zajebiaszczy wózek i chyba się będę kierowac Twoim wyborem. Tylko mam dylemat odnośnie wielkości gondoli. Myślę, żeby była jak najdłuższa, ale czy potem bobek taki 6-8 miesięczny to jeździ w gondoli, czy juz w spacerówce? Napiszcie jakie pieluchy kupujecie, czytałam o wielorazowych z wymiennym wkładem bambusowym, podobno fajne,nie odparzają tylko nie wiem, gdzie wkłady dokupić, bo na allegro są po 35 PLN i do tego 2 wkłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
a, i co z łóżeczkiem? Chyba najlepsze te takie, co są możliwe 2 poziomy, ma możliwość kołyski i nałożony jest taki podest do przewijania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo :) Maaartttika - super że już wiesz też już nie mogę się doczekać ;-) Olcik - wszystkie 3 typy wózki o jakich piszesz brałam pod uwagę, i dokładnie takie opisnie jakie piszesz też czytalam, i tez pewnie je przetestuje w jakims sklepie :) Ganesh - wykrakałaś, dobrze ze macie kilka m-cy masz do przodu :) Asia dobrze że jest ok :) moonia co do wózka - rodzimy w grudniu, wiec gondola wystarczy nam na 6 m-cy, pozniej w lato ładna pogoda to pewnie i spacerówka wystarczy , tak mi się wydaje, i też myślałam o tych ekologicznych pieluchach, zapodaj linka jak znajdziesz jakieś fajnie, tanie i z dobrymi opiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle będziesz robic usg 3d?, sprawdzałaś już może gdzie i za ile można to ogarnąć w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, będę robiła zwykłe USG w C.M. Damiana za 2 tygodnie. Na 3D się jeszcze nie zastanawiałam. Byłam na początku 14 tygodnia u Salama Salti w C.M "Praga". Tu masz cennik: http://www.usg4d.pl/ Wyszłam zadowolona, USG tak na oko laika to robił dokładnie i długo, było też 3D. Mooniaa123, ja kupiłam sobie takie dwie wielorazowe pieluszki i podobają mi się bardziej niż na zdjęciach na allegro. Z pewnością dokupię więcej. Podobno potrzeba około 14 żeby wyrobić się z praniem :] A czy starczy motywacji to się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory też nie, ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić, tylko jeszcze trochę później - jakas tam pamiątka kolejna będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, byłam też na USG u dr R.Kuźlika- bardzo mi się podobało. Mojego M zabieram na wszystkie USG ale do tej pory tylko Kuźlik poświęcił mu czas i dokładnie paluchem pokazał co i gdzie :) W naszej dzielnicowej Septima Med byłam na USG 3 razy,ale tam zwykle kosztuje 200 zł więc może warto poszukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie standardowe usg (te które są zalecane) robię w Medicoverze - jak bylam w 12tc ty było ok, lekarz ma swój ekran, a nad lóżkiem był drugi na ktorym ja sobie mogłam wszystko oglądać oczywiście też bylismy we dwójkę :) ale 3D to juz nie ma w abonamencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka..............26........Manchester............19. .....D.....28.11.2011 Czarna56565........25..........Brzesko...............18.. ... .......01.12.2011 madzianietka.......27........Dolny Śląsk..............18.............01.12.2011 domi1906............27.........Jaworzno..............18.. ... .........01.12.2011 AsiaC.................23.......Lubin / Głogów.........18..............02.12.2011 Asia B!...............29..........k/Opole...............18....... .......02.1 2.2011 Mzelle83.............27.........Warszawa.............18.. ....D......03.12.2011 Starbuck80.........31.........Warszawa.............19.... ... ........04.12.2011 olcik777.............26..........Kraków................1 9...............04.12.2011 MLLO................29..........Kielce..................1 8...............05.12.2011 Nietoperek.........28..........Bielsko.................17 ...............05.12.2011 nadziewany p......29.........o/Bielska...............18.....CH......07. 12.2011 Dree.................27..........Poznań................1 6...............07.12.2011 barbera.............29..........Leszno................19. ... ...........07.12.2011 nikita................29.............Opole............... 18. .............07.12.2011 tosieńka87.........24.........Katowice................9. ... ...........08.12.2011 Klaudyna213.......25.........Poznań................17... ..........11.12.2011 Niunia855...........26..........Tarnów................17 ..............12.12.2011 Asia1893............28.....zachodniopomorskie.....17..... ... ......12.12.2011 madziulinka........26...........uk......................1 4.. ............14.12.2011 Magda...............29.........Olsztyn.................16 ..............16.12.2011 kitka27..............27.........Poznań ................16..............17.12.2011 skorpion_j..........36........Katowice................11. .............17.12.2011 Edith78..............33........o/Warszawy...........17... ... ........18.12.2011 MISIA ANULA........27.........Kraków.................17.......... ....18.12.2011 Ciężarówka 29.....29........ KIELCE ..................16..........18.12.2011 Julita84..............26..........Łódź................ ...12..............19.12.2011 Figazmakiem84....26.........Olsztyn.................16... ... ........19.12.2011 joasmo...........37........Małopolska...............16.. ...........19.12.2011 Majkowa..........30.........Gliwice..................9... . ............21.12.2011 Mama Oliwki........26.........Płock....................8........ .......23.12.2011 Ganesh..............24........o/lublina.................8 ...............24.12.2011 Myszka281......24..........FR.......................13 .............24.12.2011 mooniaaa123.....34........Siedlce...................16. .............24.12.2011 Aska_G20.........23.....kujawskopomorskie.....15......... ....27.12.2011 Wiara_nadzieja..21..Kędzierzyn-koźle.........15...... ........28.12.2011 *aszja85.............26.........Kalisz................... 15. ............28.12.2011 bellybaby............28.........Bydgoszcz............14.. ... .........28.12.2011 TuLipannek.........23........Szczecin................11.. ... .........29.12.2011 marchewka81......29........Warszawa..............11...... ... .....29.12.2011 Fizyczka............22..........Łódź.................. .13.............31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×