Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

witaj pablinka dawno cię nie było-ale dobrze,że wszystko ok,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek tako captiva mohican 3w1 http://www.2o2.pl/produkt,19913,nazwa-produktu.html kolor czerwono grafitowy :) tyle że u mnie wózek wybierał tata mój bo się uparł że kupi wózek dla wnuka ja tylko powiedziałam czego oczekuje od wózka i w sumie jestem zadowolona :) No i podziwiam dziewczyny które dopiero zaczynają kompletować wyprawkę :) ja nie mogłam się powstrzymać od wcześniejszych zakupów :P no i latwiej nam trochę jak kupowaliśmy co tydzień coś bo teraz przy tym remoncie byłoby ciężko kupić wszystko w 2 miesiące tak że mam już wózek, kołyskę , wanienkę z przewijakiem i półkami na kosmetyki ( udało nam się okazyjnie używane kupić :)) kocyk , rożek, ubranka wszystkie już oprócz bodziaków ale mimo wszystko dużo zostało do kupienia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Witaj Pablinko po dłuższej przerwie :) Ja jak widać nie mogę spać już którąś noc z kolei , albo koszmary albo siku, albo mała daje czadu i tak w kółko :( przez to chyba ostatnio mnie jakaś deprecha dopadła i nawet pisać za bardzo mi się nie chciało :) zero weny i ogólnie dopadła mnie jakaś głupia myśl , że przedwcześnie urodzę :( prześladuje mnie to i może przez to spię jak na szpilkach i czuwam :) jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera....23, 1,3 -siku. 3-5 gapienie sie w sufit lub na akwarium (no i 2xsiku...no bo po kazdym łyk-dwa wody)...cos sie rypie nasz grafik spania...a na poczatku ciazy mozna było spac i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........28....... .C.....28.11.2011 madzianietka.....27.......DolnyŚląsk.............18.... ..........01.12.2011 Szun.................25........Płock................27.. .....D......01.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... ...........02.12.2011 Asia B!..............29.......k/Opole...............26.....D. ......02.12.2011 Mzelle83.............27.......Warszawa..........25.....D. ........03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........22......D.. .....04.12.2011 MLLO................29.......Kielce................18.... ............05.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............26....C H........05.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........26.....C H.......06.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............25.....CH......07.12. 2011 Dree.................27.......Poznań..............24.... ..D........07.12.2011 barbera.............29.......Leszno..............27...... D........07.12.2011 nikita................29.......Opole...............18.... ............07.12.2011 olcik777.............26.......Kraków.............26..... ..D.......09.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko..............23.......D......10 .12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22...... D........11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów................21.... .........12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..26....D.. ....12.12.2011 madziulinka........27.......uk.....................23.... ...........14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... ..........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ...........17.12.2011 skorpion_j.........36.......Katowice.............11...... .........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.......24......CH. . ....18.12.2011 MISIA ANULA.......28.......Kraków...............20............. .18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20..... D.........18.12.2011 Ciężarówka 29....29.....KIELCE.................20....D..........18.12.2 011 Julita84............26.......Łódź...................12 ... ...........19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn...............24.....CH. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska...........19..... ...........19.12.2011 Millea...............34........Łódź..................2 2....D.........24.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?. ......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce.................23....D. ... .....24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..23....CH... ...27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ .....28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................24... ..CH.......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............21.....D ........28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin.............17....... ........29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa...........11........... . ...29.12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... ...........28.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu witaj w klubie :) pewnie jeszcze nie jedna się do nas dołączy :) u mnie znowu na początku też był brak snu z ekscytacji, że się udało i pełno obaw itp. później z dwa , trzy miesiące gitara a teraz wracam do korzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera dokladam jeszcze zgage, ktora przechodzi gdy leze na lewym boku...nie chce jeszcze brac rene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - musisz przestać się zamartwiać... pomyśl sobie ze Twoje emocje docierają do dziecka... po co ma się stresować w tym cudownym dla niego czasie :) Wypij przed snem ciepłe mleczko z miodem... może idź spać trochę później ? Ja przez kilka dni chodziłam spać po 20 a później w budziłam się w połowie nocy i myślałam, że umrę... teraz staram się wysiedzieć do ok 23 i śpię jak zabita :) no i nie jem kolacji bo leżała mi ona na żołądku i jakoś ciężko mi się spało... :) Co do kopania moja mała tez coraz bardziej buszuje :) Czasami jak mnie kopnie znienacka w jakieś czułe miejsce to nawet boli i potrafię głośniej krzyknąć hihi Co do wózków... na razie moim nr 1 jest właśnie espiro enzo evo, nr 2 baby design dreamer miesiac temu był tako captiva mohicanin :) ciekawe co będzie za miesiąc :) Muszę powiedzieć że spadam z ceny ;) bo podobają mi się coraz tańsze wózki:) Co do zakupów mam tylko full ubranek... wózek chce kupić w grudniu ze względu na gwarancję... a gdzieś pod koniec września zacząć kompletować juz całość. Wrzesień zaczął mi sie pracowicie... latam za książkami, zeszytami załatwiam korepetycje z języków, itp. Ehhh... i jakoś nie wpadłam jeszcze w nastrój dzidziusiowo - zakupowy, jestem w nastolatkowo - szkolnym hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zgaga to już nie wspomnę chociaż ostatnie dni były w miarę spokojne i nie paliło aż tak , może dieta inna albo mała inaczej się ułożyła :) Millea wiem, że dzidziuś czuje moje emocje , ale już wracam do normy :) a ty to już doświadczona mamusia jesteś pewnie przez to nie masz jeszcze dzidziusiowego nastroju a my pierworudki (stare w moim przypadku :) ) to chcemy wszystko na cacy i na już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millea późniejsze spanie czy lzejsza kolacja nie działaja wstajesz do łazienki i oczy w słup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera brzusio rosnie do gory i cisnie na zoladek my rosniemy z dnia na dzien - w oczach widac :) wystarczy,ze ktos mnie nie widzial 2-3 dni i widzi róznice...centymetr krawiecki tez wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie czy się pójdzie wcześniej czy później i tak to samo :) a jeszcze dzisiaj jakiś cholerny komar na koniec wakacji doleciał do nas na 8 piętro i pożarł w kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobra , my lecimy do piekarni po bułeczki na sniadanie :) rano przegryzłam mały jogurt...ale chodzi mi po głowie mała ciepła bułeczka z masłem i przyprawa do masła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób smaki :) ja już jestem po muesli z mlekiem i właśnie tak sobie siedząc wypiłam 1,5 litra wody :) będzie pół dnia sikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero trzy razy zaaplikowałam sobie luteinę, a dzisiaj rano Mąż mi się pyta czy ta luteina to jakieś hormony, no i powiedziałam, że tak. Później się zastanawiałam o co mu chodziło i czemu się pytał - no i już wiem - beznadziejna byłam wczoraj dla niego i dzisiaj od rana też zła jak osa. Na Was też tak to działa? Kurcze mam nadzieję, że mi to przejdzie, bo za żadne skarby nie chcę mu sprawiać przykrości i złościć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, zdanie tej pani ze sklepu odnośnie fotelików, ocen i jej wiara w prostą zależność "drogi fotelik/bogata firma - lepsza ocena" mija się chyba z prawdą. Jeśli popatrzymy na te testy, to owszem tańsze foteliki nie mają raczej najlepszych ocen, ale często te drogie, z wyższej mają też gorsze albo i bardzo słabe oceny. Poza tym testy przeprowadzają niezależni eksperci. Teorie spiskowe teoriami spiskowymi, ale komuś ufać trzeba, bo jak nie im to komu? Przecież sami się na tym nie znamy, przynajmniej ja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, witaj w klubie, ja dziś nie spałam od 5 rano:) Albo mi niewygodnie, albo rozwala mnie wstawanie do WC, albo napadają czarne myśli, albo budzą i drażnią hałasujące niemiłosiernie auta za oknem, bo niedawno nam puścili ruch na drodze zaraz obok domu, a wcześniej długo go nie było:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów, wczoraj zamówiłam sobie przez internet fasolkę do karmienia, ręczniczek, pieluszki flanelowe, tetrowe, otulaczek, rożek miękki (bo gdzieś ostatnio wyczytałam, że te twarde są niekoniecznie zdrowe dla dziecka, ale nie pamiętam czemu i nie pamiętam, gdzie to czytałam).Większość tych rzeczy jest w tym samym kolorze (ten sam wzór), co mnie niezmiernie cieszy, bo nie lubię pstrokacizny i nadmiaru wzorów i kolorów. Kolory i wzory będą miały zabawki i ozdoby dla dziecka, bo dziecko potrzebuje w tym zakresie konkretnych bodźców, a nie pasteli itp (choć to by mi się bardziej podobało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z forum i jak piszę dłuższą wiadomość, to mi ją "zżera" i muszę pisać raz jeszcze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rożka z usztywnieniem to wiem że u mnie w mieście w szpitalu (mamy jeden szpital) nie pozwalają ich używać bo naturalna pozycja kręgosłupa u maleństwa to literka "C", a w takim rożku na "siłę" jest prostowany. Oczywiście nikt w domu nie zabroni używać. Na pewno rożki z usztywnieniem są chwalone przez osoby które nie mają wprawy w braniu maleństwa na ręce. Szczególnie babcie i tatusiowie czują że "bezpieczniejszy" jest ten usztywniony. U mojej bratowej żadne rożki się nie sprawdziły wygodniej było otulać miękkim kocykiem. I osobiście mi było wygodniej brać bratanicę i bratanka w kocyku niż w grubszym rożku, bo wydaje mi się że w kocyku czułam dziecko a w rożku bałam że mi się wyślizgnie. Może to irracjonalne odczucia no ale tak właśnie było. Zuzkaa5 a tak zapytam gdzie w necie zamawiałaś rzeczy? Bo nie wiem czy paczka z raju rodzica w ogóle do mnie dotrze ... i nie wiem czy nie będę musiała poszukać innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata2305
Co do kg to ja jestem 8 do przodu, co do ubranek to ja sie juz obkupilam na czas 0-3 miesiace jak sie tylko dowiedzialam ze bedzie dziewczynka to nie moglam sie powstrzymac :) zastal tylko wozek, rozek i posciele do wozka i lozeczka no i oczywiscie kosmetyki i pieluchy a takze podgrzewacz i chyba to wszystko, mam nadzieje :D bo to wszystko tyle kosztuje ze az nie wiem skad tu brac pieniadze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja też witam po nieprzespanej nocy :/ u mnie jest prawie 5 kg na plus ja też zamawiałam z rajrodzica.pl moją paczkę złożyli po jakiś 3-4 dniach od zamówienia ale jak ją wysłali to już następnego u mnie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wydatków to mam do was pytanie bo mnie normalnie zatkało!!! spisuje sobie ile wydałam na dziecko i na ciążę i orientacyjnie już wiem ile jeszcze będę potrzebować i łączna kwota ze wszystkim wyszła mi 2500 zł łącznie z dodatkowymi badaniami rzeczami do mnie, wózkiem (używanym) i wszystkimi innymi rzeczami do dziecka łóżeczko dostałam wszystkie rzeczy staram się kupować w promocjach i na przecenach a ostatnio usłyszałam że bardzo dużo wydałam i trochę zgłupiałam bo mi się wydaje że mało. bo początkowo liczyłam się z wydatkiem nawet 5 tys. na dziecko i ciążę a u was jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szun, tosieńka a dlaczego bierzecie luteinę? pytam, bo ja też brałam, ale do 20tc i zastanawiam się dlaczego kazał mi odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszja, ja uważam, że to niedużo, ale wiadomo, dyskusja na temat kosztów często wpędza nas na grząski grunt... Ja policzyłam teraz same wizyty lekarskie związane z ciążą oraz dwa dodatkowe badania usg na lepszym aparacie i już mi wyszło 1050zł. Pewnie jakbym policzyła badania krwi i moczu, te wszystkie toksoplazmozy, grupy krwi, "bety" (Beta Hcg) na początku itp, to by wyszło kolejne 200-300zł. Wiadomo, można chodzić na NFZ, część badań mieć za darmo, ale nie zawsze się da, nie zawsze jest do kogo itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×