Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Urodziłam w 35w2d ale moje babsko ważyło poniżej 2 kg. Ale ja już sie pytałam i mają ją zaszczepić za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, szmatex : ul. Powstańcow śląskich 104. Obok jest sklep z zabawkami, książkami dla dzieci "Świat Malucha" czy jakoś tak. W tym samym budynku jest piekarnia Dragan (tylko z drugiej strony), sklep z produktami rehabilitacyjnymi, fotograf i optyk. Na wprost szmatexu jest mały plac zabaw dla dzieci. Tam w okolicy jest kilka szmaciarni ale tylko w tej są ubranka wyłącznie dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle pięknie Twoja córcia trzyma główkę. Mój Kubuś ostatnio się leniwy zrobil, wcześniej pięknie podnosil i długo trzymał a teraz główke kładzie a zajmuje sie podnoszeniem do góry pupci :D :D Coraz fajniejsze te dzieciaczki :) Tez wyslałam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne wsze Bąble :) u nas plan dnia chyba już istnieje mały wstaje ok 8 i o 10 śpi godzinkę lub dwie, potem ok godziny zabawy i znów zasypia na 4-5 godzin :), a o 19 już zasypia na noc, w nocy są jeszcze 2 pobudki. Normalnie czasem aż zaczynam tęsknić za nim w ciągu dnia :) Co do piosenek i kołysanek kupiłam takie coś http://allegro.pl/stos-poduszek-i-maluszek-cd-papilon-wysylka-0-zl-i2063661828.html nie zasypia przy tym, ale lubi słuchać, a i książeczka bardzo ładna. powybieram jakieś zdjęcia i też wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam topik na kafe Jak być wystarczająco fajną mamą i nie zwariować - katechizm uśmiałam się do łez!!! Wczoraj wysłałam maila na kafe ale niestety odpowiedzi brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączku, to co piszesz o rytmie dnia brzmi dla mnie jak bajka... Zazdroszczę. U nas dalej rytmu brak, raz jest lepiej, raz gorzej. Mały przesypiał już w nocy nawet do 5, 6h, nakarmiony i odłożony do łóżeczka w nocy ładnie spał, oczywiście ten etap trwał krótko, teraz znów się budzi na karmienie co 3h, 4h, a odłożony przebudza się po chwili i ryczy:((( a tu np 2:00 w nocy, ja mam za sobą dopiero 2h snu ciągiem po męczącym dniu i potem to jest tak (np. ostatniej nocy), że obudzi się o 2:00 na jedzenie, a potem tak marudzi, trzeba usypiać, odkładany znów się budzi itp., że po tej pobudce o 2:00 zasypiamy dopiero o 3:15... :(((((((((( Niektóre z Was piszą, że radzą sobie bez pomocy męża w nocy, u mnie tak się nie da, bo rano w ogóle byłabym nie do życia... W miarę stabilne u nas jest to, że wstajemy koło 9:00-10:30 oraz wieczorne marudzenie tak już od 18:00... Ostatnio Mały miał wyjątkowo udany dzień (za to już noc nie), pojadł, pobawił się chwilę i spał po godzinie, nawet 2h w dzień. Ale to był nietypowy dzień. Często ostatnio robię tak, że karmię go piersią na naszym łóżku, przy zasłoniętej rolecie, w tle cicho leci płyta z kołysankami, najedzony usypia przy piersi, wychodzę i czasem udaje się, że pośpi z godzinę, ale często jest o tylko 15, 20 minut:(( W ciągu dnia spokojnie jest w stanie poleżeć do 30 minut (bawiąc się rączkami lub na macie lub pod karuzelą lub w kołysce nad którą wiszą zabawki do trącania), to jest niestety za krótko, aby cokolwiek konkretnego zrobić, szczególnie, że często w międzyczasie uleje się mu, zrobi kupkę, siku i trzeba przebierać. Minęły prawie 2 tygodnie od ostatniego ważenia w przychodni (co tak mało przybrał wtedy). Nasza domowa waga (nie jest niestety typowo niemowlęca) pokazuje od tego czasu tą samą wagę. Od wczoraj dajemy oprócz piersi mm. Pierwszy raz dostał normalne mleko (nie antyalergiczne) z Hippa i kupka była jakaś dziwna: wodnista z gęstszymi częściami, w których były takie jakby kawałki ryżu (tłuszczu?). Nie wiemy, czy to normalna reakcja na takie mleko, czy też alergia. Wcześniej jak sporadycznie dostawał mm, to zawsze było to HA i nie było takich problemów. Dziś już dostał Bebilon HA, zobaczymy, jaka kupka będzie. W poniedziałek idziemy do przychodni na "profesjonalne" ważenie. Zobaczymy, ile faktycznie waga pokaże i co na to lekarz powie. Jak nic faktycznie nie przybrał, albo niewiele, a lekarz znów machnie ręką, to się wkurzę. Dziewczyny, piękne są Wasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia na maila:) Nietoperek ależ masz słodziaka!! a jakię zabójcze ubranko z tą czapką marynarską!! BoMba!! Barbera ... Twoja Kamilka to będzie łamaczka męskich serc!! a ten boski sweterek! też chcę taki... Starbuck... jakie piękne włoski ma Twój Słodziak:) a jakie porteczki:) Mzellle ... ślicznotka:) a ta opaska..:) Szun.. Tosia to druga mamusia:) Anneska .. Majka jest śliczna:) Millea... stroisz swoją córcie stroisz:) Piękna! A ta czerwona sukieneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle na razie zdążyłam obejrzeć. W ogóle same słodziaki, przystojniacy i ślicznotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera dziękuję za hasło tylko wybaczcie gdzie je mam wpisać??? (Przepraszam ale straszny żółtodziub ze mnie w tych sprawach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Ci wczoraj wyslalam hasełko wchodzisz na poczte na wp.pl login grudniowki20011 i to hasło które dostałaś i oglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak zrobiłam i cały czas wyskakuje mi błędny login lub błędne hasło :-( zmykam próbować dalej dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj blondynka ze mnie straszna! Aż mi wstyd! z uporem maniaka loguje się na onecie!!! ale już dotarłam pod właściwy adres, więc zmykam pooglądać Wasze skarby, a moje podeślę w tygodniu, bo jutro szykuje się wyjazd do prababci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam oczu oderwać, ale super są te Wasze dzieciaczki!!! nie będę wymieniać po kolei bo wszystkie są urocze i tak już się pozmieniały!!! Takie wyrośnięte niemowlaczki! A wystrojone, że hoho!!!:-) urocze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, no to i ja wysłałam Olcik Antosia słodziutka, w życiu nie podejrzewałabym, że jest wcześniaczkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzkaa... biedna Ty :( ja męża też zaprzęgam do pomocy kiedy tylko się da :) Co do zasypiania to może niepotrzebne te kołysanki, mój mały u siebie w pokoju ma kompletną ciszę. Mieszkamy na takim zadoopiu że w ciągu dnia koło domu max 5 aut przejeżdza, sąsiedzi daleko, a do pokoju małego zamykam drzwi, żeby domowe odgłosy wyciszyć. I naprawdę jest głucho to dopiero wtedy zasypia. Kołysanek to my słuchamy w ramach aktywności :) też wysłałam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza butla za nami, poszło gładko - trochę się dziwną minę Młoda miała - mleko mamy a tu tata z jakiegoś plastyku karmi ;) moge ich zostawić samych - dadzą sobie radę beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączku, my niestety mieszkamy przy ruchliwej drodze, także nawet przy zamkniętym oknie jakieś słabe hałasy czasem dochodzą. Te kołysanki lecą bardzo cicho i wydaje mi się, że chronią nas przed tym, że jakiś gwałtowny hałas go obudzi, a niestety dopiero teraz zauważamy, ile hałasów, stuków, puków generuje człowiek podczas normalnego funkcjonowania w domu, a my mamy niewielkie jednopoziomowe mieszkanie, między kuchnią, salonem, jadalnią i przedpokojem nie ma drzwi, a ściany pokoju, gdzie mały śpi są z gipsu. Niestety nie da się uniknąć sytuacji, aby nie stuknąć talerzem itp. Nie chcieliśmy ogólnie Małego przyzwyczajać do idealnej ciszy w trakcie spania, bo potem nic się nie da zrobić, a każde stuknięcie budzi dziecko, jednak od kiedy zaczął tak źle sypiać w dzień, to i tak ograniczamy mocno hałasy, ma to tę negatywną stronę, że niewiele w domu mogę zrobić, bo albo Mały nie śpi i się nim zajmuję, a jak już zaśnie to jest taka radość i ulga, że człowiek boi się cokolwiek zrobić, aby go nie obudzić. Ta noc była koszmarna. Ja czułam się okropnie, jakby mnie brało jakieś choróbsko, a Mały budził się co 1,5h-2h i miał po każdym takim budzeniu się problem zasnąć. A mi głowa pękała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy Wasze maluchy tez sa ostatnio bardziej marudne? moj maluszek chyba ma kolejny skok...I chyba je jakos intensywnie przechodzi. Juz mi spal ladnie w nocy, robil tylko 2 przerwy na karmienie ale usypial sam przy cycu, a tu nagle od kilku dni wybudzal sie czesciej. Myslalam ze to bąki go mecza. Ale tylko bralam na rece i w jednej sekundzie odlot. No ale wczoraj to sie kawaler popisal...Co chwile wstawal, przy cycu plakal, tylko na raczkach chcial spac. i jak w dzien spi to w momencie kiedy sie budzi patrzy na wszystko jakby bylo nowe i obce, takimi duzymi oczami, czasami zaczyna plakac albo marudzi. Jak myslicie, czy to moze byc skok? czy moze jakas choroba...Sama juz nie wiem.Jutro konczy pelne 11tygodni i zaczyna 12, wiec by sie zgadzalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, moja (skonczyla 12 tygodni) wlasnie tak od tygodnia jest bardziej marudna i tez czesciej budzi sie w nocy zastanawiam sie czy to czasem nie zabki, bo i do tego slinienie na maxa i pchanie piąstek do buzi... wiec moze to kolejny etap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika jaki przystojaniaczek z Kamila aż Olga uśmiechała się do monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj synek tez sie strasznie slini. Ciagle musze mu buzke wycierac :-) Moze rzeczywiscie zabki...Jednym slowem jak nie urok to...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck bardzo mi milo, ze Oldze Kamilek wpadl w oko :-) u nas dzisiaj konczy sie 11 tydzien i tez jest zmiana! Ostatnio chwalilam sie, ze cale noce przesypia, a tu dzisiaj do polnocy nie spala a potamem pobudka po 4 :-( mam nadzieje, ze to tylko przez zmiane rytmu dnia i dzisiaj wszystko wroci do normy! Bo ja spioch jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×