Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

A my skończyliśmy cycowanie. Nie mogę się odnaleźć. Nie wiedziałam że będzie mi tak strasznie ciężko chodzę i becze jak głupia chyba to jeszcze nie był mój czas. Na początku nie chciałam a teraz nie mogłam przestać;P ale stwierdziłam że jak zacznie wołać to mi dopiero wtedy będzie bardzo ciężko. Już teraz serce boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek wyslalam Ci maila Majcys - najtrudniejsze sa poczatki, pamiętam jak Barbera odstawiala najważniejsze dla dziecka jest pierwsze pol roku! wiec to co najlepsze jej dalas :) ja mam zamiar jeszcze ze 2 miesiace karmic - ciekawe jak mi pojdzie odstawianie, choc juz teraz czuje ze lekko nie bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupy nie znajdziecie , bo jest tajna , wysyłam jeszcze raz swoje dane do fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik z racji , że ty już byłaś członkiem system nie chce cię dodać i musisz sama jakoś poprosić o dodanie , ale nie mam pojęcia jak . Wyskakuje mi taki komunikat "Nie możesz dodać starego członka grupy, który nie poprosił o ponowne dołączenie do grupy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, też bym chciała z Wami być na FB, mam konto, ale po pierwsze średnio jeszcze łapię FB, a po drugie FB wydaje mi się być zbyt publiczny, denerwuje mnie to, że wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą "X lubi stronę Y", "Z lubi komentarz R", "M ma nową znajomą T", aaaaaaaaa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Olcik napisala, nikt nas nie widzi procz czlonkow grupy. A ja tez nie jestem mistrzem FB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzkaa dawaj :D ja się wkręciłam rano i wyłączyć nie mogę :P Teraz to już w ogole mąż mnie....%%!!%&&^@ :D Rano wziął mi telefon i laptopa żebym śniadanie normalnie zjadła :P Kubuś ma dalej rękę troszkę popuchniętą po wzw a to już tydzień :( co prawda już nie jest czerwona, nie boli i guzek się zmniejszył ale dalej jest twardy, nie wiem czy nie podejdziemy do lekarki.. No i znowu się mu odwidziało jedzenie, teraz padło na zupki, pierś taaak, deserki jak najbardziej, soczki, woda bardzo proszę ale zupki bleee ;) a dodałam jeszcze dziś pół żółtka, posiekane ale nie na papkę i myślałam że się udławi, takie miny robił jakbym mu nie wiadomo co okropnego dawała, może zjadł 1/4 słoiczka :( Już jest malutki, a tu takie numery odprawia.. na owocach nie przytyje ;) Majcys :* Ja sobie też odstawienia na razie nie wyobrażam, liczę po cichu że syncio sam się na mm przestawi jak do pracy wrócę... to już za 6 dni aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik ale ja nie gotuje zupek tylko grzeje słoiczki do ok 37 st wiec by się nie ścieło... chyba ... a poza tym powinien już jakieś kawałeczki małe zjadać a nie tylko papkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Widze, ze zaniedlugo wszystkie uciekniecie na FB! :-( ale mam nadzieje, ze bedziecie tu zagladac! Natalia swoje 6 miesiecy swietowala prawie cala noc! Jeszcze nigdy nie mielismy tak fatalnej nocy!!! Non-stop ryk - tylko przy cycu spokoj! Az w koncu o 3 wyladowala w naszym lozku (maz o 4.45 wstaje do pracy) - pewnie chodzi jak zombi! A ja juz boje sie dzisiejszej nocy!!! Stawiam na zeby! Oby szybko wyszly! W koncu kupilam krzeselko do karmienia! Wybralam po wielu dyskusjach to czekoladowe - dam znac jak przyjdzie! Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj widzę że wszyscy uciekają ... smutno trochę. Szkoda że tak się dzieje, zwłaszcza że odnoszę wrażenie że FB jest zupełnie nie dla mnie. Pod wpływem wczorajszego dnia niby założyłam sobie konto ale ... chyba tego nie ogarniam ... nie rozumiem o co tam chodzi. jeszcze może popatrzę spróbuje się przełamać, ale jeśli nie uda mi się was odnaleźć to chyba sobie odpuszczę. (barbera jeśli mogą być dziś jeszcze chwile otwartości to spróbuję znaleźć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello . jestem i ja po kilku dniach nieobecności :D u nas nic nowego, mała je coraz więcej nowych rzeczy :) ostatnio nawet jak leżała na poduszce to sama siadła ale po chwili przewróciła sie na bok ;p tak sie siłuje żeby wstać co u was ? ja od dwóch lat jestem na fb ,ale nikt mi nic nie wysłał a nie chce mi sie szukać :) kanatika super że kupiłaś krzesełko , ja jak sie bujaka pozbęde to też kupie bo mało miejsca w mieszkaniu mam :) daj znać jak sie sprawdziło . u nas noce przespane, ale od wczoraj tak sie nauczyła piszczeć że szok tylko eeee eeee , chyba zaczaiła że to jej głos, dziś mieliśmy koncert od piątej rano :D ale jej to sprawia radoche. miałam też dodawać żółtko do zupek ale sie boję troche :) nie wiecie czy są słoiczki już z żółtkiem w składzie? od jakiegoś czasu daje biszkopta do deserku i nic się na szczęście nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem i będę, moje uzależnienie od grudniowek sięga zenitu :P Czekoladko widziałam krem dyniowy z żółtkiem mały słoiczek ale nie wiem z czego i z bobobity duży sloiczek jakaś nowość -wołowina i też ma w składzie żółtko. Czytałam ze to jest żółtko w proszku wiec ja bede jednak normalne dawać, kupuje domowe jajeczka :) Bede dawać o ile mały bedzie chciał jeść :/ dziś musiałam wyjść, mąż mu próbował dać jogurt z hippa to go olał ;) zanim przyszłam miał 6h przerwe w jedzeniu a i za bardzo piersi też nie chciał :P maly niejadek.. mówią żeby dziecku nie wciskać ale jak to robić jak on taki malutki i jeszcze jeśc nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie też mam dostęp do jajek z gospodarki to chyba lepiej takie podam :) ale w słoiczki też sie zaopatrze :) po tak co drugi dzień daje raz robie a raz słoik :D 3 razy w tygodnie coś z mięskiem a raz rybka to chyba dobrze robie nie? no moje uzależnienie to od fb i kafe :D jak mam tylko wolną chwilę :) i zapodam wam taki głupi żart dla tych co mają fb :D przychodzi babka do lekarza i mówi że jest uzależniona od facebooka, a co lekarz na to ? lubie to ! :D troche głupie ale może wam humor poprawi :) ja tu często zaglądam ale nie ma niekiedy co napisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zaglądam bo właśnie wróciliśmy z wojaży. Teraz dopiero mam zagadkę wpisując grudniówki 2011 wyskakują dwie grupy jedna 25 członków druga 26 członków więc która to wy? hmmm obie grupy zamknięte rozumiem że muszę poprosić o przyjęcie tak? (ja mam konto założone na córę wyjaśnię dlaczego jak się do Was dostanę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dolanczam do uzaleznionych od kafe! ;-) jak tylko mala przy piersi to mamusia z komorka w dloni i podczytuje! Wlasnie wrocilismy z rossmana, poszlam po gerberki- ale gdzie tam! Juz puste polki byly! Ale kupilam rozne miksy (zupki i owoce) bedziemy probowac! Ale poki co smakuje jej wszystko :-) kupilam jej tez soczek z bobovity winogrona z koprem wloskim i rumiankiem i o dziwo pierwszy raz na dluzej zassala butelke! Wypila z 10 ml ;-) - hura! Czekoladka to jeszcze chwilka i Martynka usiadzie na dobre! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kantaika :) też czasem daje ten soczek ,ale z mięta też jej smakuje :) a pogrzewasz jej soki? moja zawsze musi mieć wszystko cieplutkie :) a jutro też jest ta promocja w rosmanie ? :) jak tak to sie wybiore :) ja już mam wolne na dziś, właśnie zjadła i od razu usnęła :) wogóle to oglądałam zdjęcia Natalki na poczcie, i dosłownie cała mamuśka :P a powiedz mi gdzie kupiłaś te pudełka na zabawki? bo by mi sie przydało takie :) jak na allegro to wrzuć link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×