Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Hej dziewczęta!!! Witaj le_soleil! Co do butelki lovi, ja mam ze smoczkiem 3+, ale i tak z niego nie pije! za to kaszkę połyka z tej łyżeczki od butelki, ale u nas to takie dopiero śladowe ilości ok 50 ml. Ja również życzę wszystkim półroczniakom wszystkiego najlepszego!!!! duużżooo zdrówka Szkrabki!!!! Co do tych krzesełek, to mnie aż tak bardzo ta ceratka nie martwi - ponieważ dziecko nie będzie spędzało tam nie wiadomo ile czasu, bardziej martwi mnie to czy szybko nie popęka?! Ponieważ w tych drewnianych krzesełkach (co mam po synu) też jest ceratka i było ok, ale dwóm koleżankom popękała na siedzisku! Mimo wszystko ja się chyba skuszę - tylko jeszcze nie wybrałam wzoru, jak macie ochotę to możecie podać swój typ (który kolor wybrałyście/ wybrałybyście) bo każdy u nas wybrał inny ;-) (tzn. syn, ja i mąż!) http://allegro.pl/praktyczne-krzeselko-stolik-do-karmienia-kidsplay-i2359569243.html ech... nasza Natala już tak pięknie nie sypia!!! chyba będą zęby! kolejna noc z pobudką! (dzisiaj winowajcą była burza), ja ostatnio mam problemy ze snem - długo nie mogę usnąć, a jak zasnę zaraz budzi się Natalia! wiec zostaje mi jakieś 3,4 godz snu!!! ja chcę stare dobre czasy!!!! A do tego Kamil chory i mnie też coś gardło boli! i czuję się strasznie! Słabo, duszno... ech starość nie radość!!! ;-) Olcik całkiem fajny ten stojak - jestem ciekawa jak spodoba się Tosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka, my też już w spacerówce (w końcu!) ale tej z zestawu (3 w 1), pewnie niedługo będziemy się rozglądać za czymś lżejszym, także daj znać jak małej się podoba - bo wygląda na zadowoloną! :-) Piękny torcik miał Rafałek (mamusia gratulacje zmysłu artystycznego!), a te spojrzenia jego - obłędne oczęta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer Starbuck - dokładnie trafiłaś w moje typy!:-) Mężowi podoba się ten w misie, a synowi czerwone jabłuszko i gwiazdki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie! ;-) Olga - śliczności!!!! A najbardziej zazdroszczę tych włosów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) dziękujemy za komplementy Oczęta po tatusiu :) Zuzkaa a ten twój sen o mojej ciąży... kurcze tak chciałabym mieć dwójeczkę, a z drugiej strony to chciałabym iść do pracy, myślę gdzieś za 2 lata.. Szkoda że się wcześniej nie zabraliśmy z mężem za produkcję :) Teraz byłoby idealnie. Mój w spacerówce za nic nie chce siedzieć, na szczęście zostało man jeszcze parę centów gondoli, tylko co ja zrobię jak już wyrośnie na dobre... Widzę że Oldze też włoski tak pojaśniały jak Rafałkowi Jednego dnia słyszę jak mąż mój podejrzliwym głosem do małego mówi " synio a co ty mi się jakiś taki blondyn zrobiłeś ? " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa tak ciemne i geste jak po urodzeniu ale cos tam sie zachowalo i juz duzo nowych wiec jakas tam czuprynke ma :) ale wczesniej czy pozniej kazde dziecko bedzie mialo wloski, juz niedlugo i Ty bedziesz kucyki robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec tego dobrego! Mały ssak już się kręci!!! No ale mamusia trochę odpoczęła, więc mam siłę!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck no mam nadzieje, ze beda te kucyki ;-) bo jakies blond piorka wyrastaja! Paczku fajne te inspiracje odbicia raczek i stopek! Ja robilam cos podobnego z dzieciaczkami w przedszkolu - takie aniolki, odbite dlonie to skrzydelka, faktycznie wystarczy dodac buzke dziecieca i super kartka swiateczna gotowa! Mozna zrobic z odbitych dloni super ptaszki i wiele innych ciekawych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie najbardziej podoba spring a mężowi stars albo apple :) Marysia bardzo lubi zielony kolor, więc staramy sie kupować rzeczy w tym kolorze :) Zuza, najgorsze jest to, ze nawet pierś jej nie uspokaja!! :( czasem jest tak że płacze bo chce pierś, dam jej, a ona zamiast pić to sie bawi nią i GRYZIE!! Jak zabiorę - ryk, no i bądź tu mądry. Dzisiaj mi się śniło że wyszły jej 2 górne jedynki i dwójka, może proroczy sen? :D Przynajmniej by było wytłumaczenie :) zmykam na pocztę pooglądać Wasze cuda, zanim moja królewna śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączku, ale oczęta ma młody :D super ! :) A tort - pierwsza klasa! Kobieto, kiedy Ty znalazłaś czas żeby go zrobić?? ;) Ja mam aspiracje, lubie piec i gotować, ale czasu BRAK BRAK BRAK! :P Olga faktycznie ma dużo jaśniejsze włoski, zaraz bedzie złotowłosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le_soleil powiem szczerze że przygotowania to była masakra,bo chrzciny w domu, i jedzonko robione. W sobotę wstałam o 6 i stanęłam przy blacie w kuchni o 18 pojechałam do kościoła, potem znów do kuchni i ok 1 w nocy poszłam spać. Robiłam ciasta, tort, sałatki, jajka faszerowane, jajka w orzechach,pszczółki z oliwek, wycinałam różyczki z rzodkiewki i rybki z ogórka do dekoracji, jednym słowem głupolek :D Ale prawda taka że ja strasznie lubię gotować. Odstresuje mnie to, więc mimo fizycznego zmęczenia byłam zadowolona. Tylko w kościele jak siadłam to sobie uświadomiłam że od rana nic nie jadłam mimo tego że cały dzień przy garach, normalnie myślałam że zemdleję :) Też mi się ostatnio śniły ząbki małego, że mu 4 na raz wyszły. Rano szybko w paszczkę zaglądam a tu nic :( Kanatika no właśnie te rączki-aniołki to wzięłam z jakiejś strony o metodach Montessori. Ty jesteś przedszkolanką? Fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Paczku! No to niezly maraton mialas przed tymi chrzcinami! Ale fajnie, ze wszystko sie udalo! Zgadza sie pracuje w przedszkolu i uwielbiam moje dzieciaczki! Juz mi sie za nimi teskni! Ale nie wyobrazam sobie juz zostawic Natalke - dobrze, ze rok szkolny zaczyna sie we wrzesniu! ;-) a my z Kamilem siedzimy w poczekalni do lekarza... Bo temp rosnie, gardlo boli - buuuu! Oby Natalce nic nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprodukowałyście :)) Po kolei :)) Starbuck Kubuś tez taki antyprzytuleniowy był dlatego się dziwię... Zawsze jak go chciałam przytulić, a szczególnie jak płakał np to krzyczał na cały regulator i sie odpychał :D :D a teraz położy łapkę na ramieniu i na to główkę :D :D miodzio :D Do mnie jutro krzeselko powinno dojść więc napisze jaka jest ta tapicerka, z tym ze ja wzięłam tą materialową a nie ceratkową.. jedynie wkurzyłam się trochę na sprzedającego.. Dziś dostałam od nich maila z informacją że rachunek i kartę gwarancyjną mogę znaleźć w wiadomości o wygranej aukcji którą dostalam 2 dni temu i skasowałam, zreszta zawsze to robię bo po co mi te maile.. pierwszy raz się spotkałam żeby ktoś coś tam zalączał... poprosiłam o ponowne wysłanie to mi odpisał że informatyk za odzyskanie u nich wiadomości chce 25zł !! chyba ich pogięło.. Zdjęcia: Pączku jakie Rafałek ma pełne i kształtne usta :D a zdjęcie w spodenkach czadowe, no i chylę czoła przed tortem :) Olga ahhh te oczeta :) Czekoladko ty zawsze wystroisz pannice, piekna sukienka :) Pączku u mnie mąz tez już dlugo powtarza że dziwnie Kubusiowi włosy pojasniały..:P On po urodzeniu mial prawie czarne a teraz ciemny blondynek :P :P Ale ja takie same miałam :) U nas dzis szczepienie, wzw.. następne po roczku odra, świnka i różyczka - pytalam znajomą pielęgniarkę - szczępią priorixem, nie zdażały sie u nas po szczepieniach powikłania.. za to po chorobach tak. Polecała tez dodatkowo szczepienie na ospę.. Ale mamy trochę czasu jeszcze. Mały wazy tylko 7200, glówka 42cm.. lekarka stwierdziła że on taki malutki jest bo strasznie ruchliwy.. kopał ja jak chciala mu do gardła zajrzeć tak mocno że mąz mu nózki musial trzymać :P Mamy wprowadzić żółtko 2x w tygodniu i rybkę, a jesli bede dawać mm to już 2.. Póki zdołam - odciągac pokarm i mrozić żeby na czas mojej pracy było :) A dzisiejsza kapiel - dawno się tak nie uśmiałam, połozylismy Kubusia na brzuszku w wanience i puściliśmy w samopas... co się działo... pływał tak ze wychlapał połowe wody z wanienki a ile radości bylo... równoczesnie machał obiema rączkami i nogami też :D :D nagralam filmik, postaram sie wrzucić :D :D Zdrówka dla Kamilka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nietoperku - ale niestety Kamil dostal antybiotyk! - angina bakteryjna! Pytalam co zrobic zeby uchronic Natalie, a p. dr stwierdzila, ze nic nie da sie zrobic, jak bedzie miala sie zarazic to sie zarazi! :-( ale ja jestem optymistka i wierze, ze bedzie dobrze! Ale Kuba mial pewnie radoche z kapieli! Nie balas sie, ze Kubus w tej kapieli wpadnie twarza do wody? Bo ja zawsze mam taki lek! Napisz jutro recenzje krzeselka! No i faktycznie przegieli z tym mailem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak kładę Tośkę w wannie. Miała etap chlapania rękami i nogami na raz. Teraz robi mi fik na plecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam maila :D Kanatika ostatnio ciągle słysze o anginie, krąży wokoło :( Oby szybko przeszło i się nie rozprzestrzeniało ;) Co do kapania pewnie że na poczatku miałam stresa :D ale widze że Kubuś za bardzo się tym nie przejmował :P a musieliśmy cos wykombinowac bo ostatnio zacząl nam marudzić w kapieli i trzebabyło go szybko wyciągać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo oto jajka :) http://www.przepis-kulinarny.pl/kulki-jajeczne-w-orzechowej-skorupce-id843.html nietoperek zarąbisty filmik :) muszę mojego tak położyć bo ostatnio ciągłe się próbuje przekręcać w wanience. A te pełne i kształtne usta to też tata :), zresztą on wygląda jak miniaturka taty. Mąż mi w piórka obrasta bo co ktoś do nas przyjedzie to jest jeden tekst "o jaki on śliczny! no cały tata" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu u mnie mąż się złości bo wszyscy.. jakie piekne niebieskie oczy, oczywiście po mamie i kręcone włosy, też mama. zresztą Kubuś to cała mama :P :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cudne te Wasze dzieciaczki!!! Pączku, brawa za tort!!! Kanatika, zdrowia dla synka. Myślę, że Natalka się nie zarazi. Starbuck, a jakiej firmy jest ta zabawka? Nie jest to jakiś chiński "no name"? Pytam, bo mój Szkrab wszystko liże, wkłada do buzi, więc staram się, aby zabawki były w miarę bezpieczne, bez, jak ja to nazywam, "farby wzbogaconej uranem";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. my też dziś mamy szczepienie :) nietoperrek ale mały pływak z Kubusia :D ja bym sie tak bała zostawić małej w razie gdyby mi głowę opuściła do wody :D a i sukienka od chrzestnej :) troche duża ale za niedługo będzie w sam raz. Pączku tort bombowy ,a ten napis zrobiłas z marcepanu? może zrobie jakiś na pół roczku małej :) kanatika ja też woziłam we wózku 3w1 ale jest za ciężki jak chce wyjść jak jestem sama :) a ten to jest super zadowolona jestem z niego tylko kolor taki bardziej na chłopca ,bo nie było dużego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Bardzo dziekuje za zyczenia zdrowka dla Kamila :-) dzisiaj czuje sie troche lepiej wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze! Wreszcie sie wyspalam! Natalia spala od 21.30 do 7.15 - wrocily dawne czasy! Oby na dluzej! Jestem ciekawa czy to nie zasluga zelu Dentinox! Bo pierwszy raz uzylam i sie nie budzila! Ja kapie mala w pokoju, tez klade ja na brzuszku, ale trzymam pod brzuszkiem/ pachami i mam juz zachlapane pol pokoju! Wiec jakbym ja zostawila samopas to pewnie wychlapalaby cala wode z wanienki! ;-) a ostatnio lubi siedziec i trzepotac raczkami wode :-) musze koniecznie obejrzec Kubusia w kapieli jak tylko dostane sie do komputera! Czekoladka wozeczek fajny -mysle, ze kolor taki uniwersalny! Moze byc i dla dziewczynki i dla chlopca (moze bedzie kiedys braciszek) ;-) Natalia tez caly tatus - a mamusia miala nadzieje, ze chociaz jedno dziecko bedzie do mnie podobne ;-) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ale się rozpisałyście , nadążyć nie można :))) śliczne te nasze dzieciaczki , Kubuś rzeczywiście skóra zdarta z mamy i te włoski jak marzenie :* naszej wreszcie odrastają i za parę miesięcy spineczka pójdzie w ruch :) czekoladka zastanawiam się ile Twoja córa ma tych sukienek ? normalnie modelką zostanie :) Kanatika dużo zdrówka dla dzieciaczków :* dla reszty forumowych dzieciaczków również dużo zdrówka , szczególnie dla naszych biednych alergików :* u nas bolesnego ząbkowania ciąg dalszy , ale camilia pomaga i żel orajel , działa natychmiastowo i młoda się zaraz uspokaja :) wszystko by zagryzła a szczególnie moją twarz :) jak mnie obejmuje rączkami , otwiera paszczę i jak dziki zwierz rzuca się na mnie :D śmieszne to jest , gorzej jak już ząbki wyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×