Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

jak mozna sie udusiac wlasnymi cyckami :P hehe to jaki ty masz rozmiar D?? mi tez urosły ale nie wiem jaki mam rozmiar:) chodze bez stanika a jak juz wychodze to ubiore taki ogromny co kiedys od ciotki dostalam i byl mi za duzy. pamietam jak bylam szczupla to praktycznie bylam plaska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt mnie tez rosną bardzo :( Aż się martwię bo juz mam 80C a jak urosną w tym tempie to chyba z 85 E będę miała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki-jestem już po wizycie-HUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRA wszystko OK.Dzidziulek piękny i zdrowy, cały czas się wiercił, przezierność 1,4mm, więc wszystko dobrze, jest kość nosowa, serducho biło 150/min.Cudowny to widok i nawet na 50% powiedział mojemu M płeć-jestem taka szczęśliwa.Jedynie co do tych boleści to powiedział, że może albo jama macicy do końca nie zamknięta albo jakiś krwiaczek, bo coś jakby na usg było widać.Dlatego do następnej wizyty zalecił leżenie.Ale najważniejsze,że z dzidzią ok.taka jestem szczęśliwa!!!!! asia dzięki za troskę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mialam czym oddychac, bylo C, teraz jest D... moze nawet i wiecej wiecie jak to jest.... na targu C a w porzadnym sklepie dobrze dobrany to i F... narazie mam takie duze D :) uf ale mojej porzyjaciolki to i tak nigdy nie pobije w rozmiarze... oj ta to ma mleczarnie ;D nie wspominajac o tym co bylo jak ciezarówka bylA ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ci to karla wyjasnic czemu uwzam ze sie dusze... no np w golfie to bym eygladala jakby najpierw wchodzily cycki a potem dlugoi dlugi nic i ja a jak leze na plecach a laptop na kolanach oparty i glowe unosze to moge brode sobie oprzec na moich zderzakach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie taki styl ubierania :) Kupie sobie cygańską spódnice tylko skąd taki kapelusz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze Edith, że jesteście juz po wizycie i wszystko jest dobrze. ja ide jutro sprawdzic czy krwiaczek sie zmniejszył. masz dalej brac luteine? ciesze sie ogromnie,że wszystko ok :) ściskam i przesyłam buziaki :* starbuck, mi na doplerze (takiem małe cos , jak talerzyk deserowy, z głowicą jak do usg) odnaleźli tetno w 12 tyg, ale na saaaaaamy dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ociążała dziś coś jestem :/ Dzięki którejś z Was zakupiłam rybaczki jeansowe na jednej z reklamowanych aukcji :D powinni wam płacić za reklamę ;) Edith cieszę się, że te bóle nie oznaczały w sumie nic groźnego i że dzidzia zdrowo się rozwija. Zaraz chyba w kimono i spanko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla, co do tych bzdur z nauk.... Spirala dokonuje zmian w ścianie macicy, tak, że nie zagnieżdzi się w niej jajeczko. A tabletki działają w bardzo różny sposób: jedne nie dopuszczają do owulacji, inne do przedostania się plemników przez szyjkę, a inne nie dopuszczają do zagnieżdżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kupujecie adapter do pasów do auta? Ja sporo jeżdżę, do pracy codziennie 60km w obie strony i już powoli mnie pas denerwuje, no a poza tym kwestie bezpieczeństwa. W najbliższym czasie muszę go kupić no i jeszcze poduche motherhood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szustka11
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz autem nie jezdze ale gdybym jezdzila kupilabym ten adapter do pasa :) witam witam :) zasiedzialam sie przed tv a tu juz tak pozno ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Hej dziewczyny, Moja szyjka ma już tylko 1,6cm i miałam mieć założony szew okrężny. Byłam na konsultacji w szpitalu i co? Nie założą mi szwu, bo nie ma na co O.o A jak się zacznie szyjka rozwierać to co? Nic nie mogą zrobić. No i mam nakaz leżenia 24h. W 20 tyg fenoterol, później sterydy na rozwój płuc i jak coś to na dobre do szpitala. Załamać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano wpadła mama do mnie i pyta się czy coś mi kupić, bo idzie na rynek....wymamrotala, , bo jeszcze spałam.....wu-zet-ke...poł nocy mi sie śniło ,że jadłam to pyszne ciastko :) cos czuję ,że będę miała pyszne śnadanko-bułeczka z masełkiem , jajeczkiem, sałatą, ogóreczkiem (swoimi ze szklarni) i mlekiem z kawą zbożowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest nas 4 tak myslalam,ze jeszcze ty lezysz, ale nie bylam pewna, ...chyba jeszcze 1 dziewczyna biierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Tak, mierzą na USG. Co tydzień :/ Bogu dzięki mam super lekarza, który powiedział, że w razie czego może jeszcze operacyjnie zaszyć szyjkę "na supeł" ale to przezbrzuszny, bardzo inwazyjny zabieg. Powiedział mi, że się bardzo martwi, co będzie dalej, że od 24tc można dziecko ratować i mam się spiąć - szczególnie do tego czasu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree znaczy,ze twoj gin wie,ze cie odprawili....a moze sprobowac w szpitalu obok (innej miejscowosci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja biorę luteinę , duphaston i nospe Dre spytaj lekarza o krążki są zakładane bezboleśnie i podobno lepsze od szwów , ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywają gdzieś ostatnio w gazecie wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×