Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Cześć dziewczynki tu ja :) wyjechałam do mojej mamy a tu net ciężko chodzi więc nie wchodziłam na forum. wczoraj bardzo się zaniepokoiłam - zawsze miałam gęsty śluz i taki ciągnący, a wczoraj poleciało mi takie rzadkie - jeju jak się boję, że to np wody... dzisiaj się poobserwuję, ale kota dostaję... tym bardziej, że jestem tu na wsi... masakra.. jak u was wyglądają upławy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun spokojnie ja też mam ciągle mokro a do tego zauważyłam , że mam przecieki i chodzę w "pampersach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Szun, to raczej normalne, bo ja tak mam cały czas raz gęsty, raz wodnisty jak z kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree pokój piękny, jak ja bym chciała już być tak daleko z przygotowaniami Szun ja też tak mam, nie stresuj się zamówiłam wózek, ciekawe kiedy przyjdzie, bo oczywiście już się nie mogę dczekać :) no i mi zostało 104 dni, szok, a dopiero co test robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree pokoik super :-D mi jak lozeczko do sypialni się zmieści to będzie dobrze :-P a kocia jaka zadowolona i dumna, tylko się w tło wtopic jej nie udało :-D Co do sluzu ją też tak mam, czasem nie wiem czy to on czy się tak spocilam czy zsikałam :-D :-D A ciepło mi jest okropnie, oczy mnie już od wentylatora bolą. Zaczyna mnie ten upał drażnić, a i schody też i jak trzeba buty zawiązać :-P. 7kg na plusie zaczyna mi się dawać we znaki, jakąś taka ociezala jestem...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten wózek i do tego tani - zapisze sobie i tez jak będę miala okazje to sobie go oblookam na żywo w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłabym skłonna kupić wózek Tako Captiva ten nowy ale jeśli mi zrobią w jednolitej kolorystyce taki, jak widziałam u producenta. Tylko, ze taki był tylko modelowy i mogą zrobic ale za dopłatą. Fotelik na pewno maxi cosi. Wiem, że to jest fotelik na krótki czas, ale to jedyny fotelik, który w jakichs specjalnych testach dostał 5 gwiazdek. Chyba wolę mieć poczucie, ze z mojej strony zapewniłam dziecku bezpeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek fajny i z wyglądu i cenowo :) Ja też mam maxi cosi , jednak jest najlepszy na rynku :) a ja właśnie ściągnęłam sobie kołysanki Turnau i Umer :) młodej chyba się podoba bo fika przy nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to popularne fotelik i tez jakos mam wrazenie ze to jeden z najbezpieczniejszych i jak by się jeszcze obylo bez adapterow, to jeszcze lepiej wczoraj widziałam na ulicy tatę z espiro GT - fajnie wyglada pamietam ze tu tez dziewczyny sie nad nim zastanawialy nie wiem, z jednej strony szkoda kasy 2,500 plus na wozek skoro pozniej i tak bede kupować lekka spacerowke, i pewnie te tansze tez "dadza" rade, wiem ze niby kolorystyka nie jest wazna ale mi musi sie wozek tez podobac :) taki Mikado Boston/oxford - jest tani , kolezanka ma i sobie chwali, ale zupelnie mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita tak jak pisalam wyzej koleżanka ma Mikado boston i baardzo zadowolona więc ten model pewnie też dobry ;) na stronie producenta nie moge znalezc modelu aston? moze to boston? :) z wozkami latwo nie jest, bo takie szukanie w necie to mija sie z celem pewnie jak wyruszymy na miasto to znajdziemy jakis typ genralnie zawsze szybkie zakupy robimy :) ale wczesniej musze pomacac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym wszystkim radziła namacalnie wózki sprawdzić bo zdjęcia i opisy to jedno ja miałam parę upatrzonych w necie a w sklepie były jakieś takie niestabilne że strach dziecko włożyć Julita ten mikado wygląda bardzo fajnie, szczególnie amortyzatory robią wrażenie :), ale lepiej sprawdzić osobiście gdzieś w sklepie, możesz zadzwonić do producenta i niech ci podadzą najbliższy sklep który u nich zamawia te wózki i sobie sprawdzisz i myślę że dobrze wziąć ze sobą mężczyznę jakiegoś, ze mną był tata i oglądał konstrukcje, łączenia, łożyska jakieś i dużo doradzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez uważam, ze trzeba sprawdzić w sklepie. Najlepiej jeszcze jak w sklepie jest duzo wózków różnych firm, zeby można było tak od razu porównać. fajnie byłoby jeszcze, gdy w tych sklepach nie było tych wykładzin zmniejszających tarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle też wiem że dopóki nie dotknę to nie kupie ... ale czas na rekonesans po sklepach będzie w połowie września (w naszym wypadku równa się to z wycieczką albo do Łodzi albo do Warszawy bo u nas w sklepach jedynie co oferują to że mogą nam sprowadzić coś na zamówienie czyli równa się to zakupowi na allegro) Ten model to ich nowość i jak się kliknie na "start" na ich stronie (u góry) to wyświetlają się wszystkie ich wózki. Pytam się co ludzie mówią bo w sklepie też nie wszystko da się sprawdzić. Kilka modeli u nas odpadło bo wiemy że znajomi mieli problemy (koła odpadały, rama komuś pękła, a to koła się powykrzywiały) a tej firmy nikt wózka nie miał więc nie mam kogo zapytać jak się sprawdzają w życiu. Opinie w internecie niby są dobre jednak moim zdaniem warto po pytać. A tak z innej beczki przymierzam się do zakupów jakiś akcesoriów dla dzidzi (pieluszki tetrowe jakieś rzeczy do szpitala frida do noska, nożyczki ect) wspominałyście o sklepie rajrodzica. Doszły do Was zakupy już? Czy wszystko ok? Zamawiała może któraś z Was pieluchy tetrowe te podwójnie tkane? Jeśli tak to czy faktycznie warto czy lepiej kupić zamiast jednej dwie zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dzięki :) a kot to Pan Kot, tyle że jeszcze młody (1,5l.), stąd mało męskie rysy ;) Ja też mam takie wycieki, że hoho. Żeby było śmiesznie biorę MACMIROR dopochwowo, który zabarwia śluz na ostry, żółty kolor i powoduje, że śluz zachowuje się jak farba. I niestety, jak tylko gdzieś pojawi się przeciek - zostawiam "pieczątki". Nie mówię już o chodzeniu bez majtek albo seksie :) Mój M. musi się po nim kąpać :D:D W zeszłym tygodniu pobraliśmy z moim ginem materiał na posiew i wyszły dwie bakterie :/ Jeszcze nie wiem jakie, ale wyszedł antybiogram na nie, więc jest ich dużo i pewnie znów dostanę antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A.... Podeślijcie mi proszę hasło na skrzynkę grudniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree już ci pisałam wyślij email na grudniowki2011@wp.pl i ci odeślę hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×