Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

wszystko przez dzisiejsze usg połówkowe 3d :) mam nadzieję, że ciśnienie mi znowu nie skoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Barbera - wysłałam wczoraj maila z fotkami pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
:) nie odświeżyłam strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziewany pączku, jak dla mnie tej spider wygląda bardzo ładnie, nie wiem jak na "żywo". Nie wyświetla mi się ten drugi link z kolorem :( Jaką kolorystykę wybrałaś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck, ja wciąż czekam na feedback rodzinny, dostałam zakaz kupna wózka i fotelika, miałam dostać emmaljungę i fotelik m-c ale narazie cisza :) Czekam, czekam, jeszcze odrobina cierpliwości mi została :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to spoko :) ja zostawiam zakup wozka na koniec listopada - wczesniej tylko wybierzemy, zarezerwujemy lub zamowimy a odbior juz na sam koniec - bo fotelik bede miala wiec będzie jak wrocić ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wczoraj, temat wózka jakoś przeszedł na drugi plan.. Moja przyjaciolka rodzila pod koniec lipca i jak do tej pory nie miala nawet czasu wyjsc z dzieckiem na spacer, wystawia go do ogrodu albo na taras i tyle.. Taki zapieprz, co 3 godziny butla a w miedzyczasie cycek, raz prawy raz lewy, potem kupa, potem zwroci i trzeba przebrać.. Mały tak rośnie, że mama boi się, że wyrośnie z gondoli raz dwa- już nie może się powyginać jak należy..Druga moja kolezanka miala wypasiony wozek ale trafila jej sie siarczysta zima, maly mial najpierw zoltaczke wiec wrocil do szpitala, potem sie przeziebil..i nawet nie miala kiedy nacieszyc sie gondolka. A spacerowka byla taka duża, że raz dwa wymieniła ją na parasolke,chyba najtańszą z możliwych z samu w carrefourze :] Więc jeśli rodzina nie podrzuci swoich sprzętów to pewnie kupię coś używanego albo właśnie espiro..chociaż nie wiem - jeszcze w sklepie go nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie calkowicie :) najlepsza bylaby opcja dostanai wozka w spadku :) no ale jak juz trzeba kupic to trzeba coś wybrać, a dużo tego na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholernie..ale najgorsze jest to,że mi się gust z miesiąca na miesiąc zmienia. najpierw chciałam koniecznie mutsy- fioletowy, potem fioletowego x landera, potem espiro gtx. a teraz to juz chce święty spokój tylko. kółka takie bądź śmakie, amortyzatory, czy torbe dorzucają, jaka rączka, jakiej wielkości gondola.. oszaleć można. Starbuck, Tobie chociaż oddają maxi-cosi- masz spokoj przynajmniej z fotelikiem : ] Ja muszę w tym tygodniu przycisnąć brata, dopytać czy kupił już łóżeczko i czy dostane wreszcie wozek i fotelik. koniec sierpnia to juz nie przelewki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak zmienię temat.. Którejś już płynie siara :(? Ja od wczoraj jestem już "mleczna", chyba trochę wcześnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nie dużo CI urosły piersi? bo sie tak zastanawiam czy to ma sie jakoś do rozmiaru bo ja mam takie średnie (przeskok z małych na średnie :) ) wszedzie piszą ze od 6tego m-ca moze sie pojawic a niektorym kobietom wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wielkość nie ma znaczenia chociaż często tak jest, że z małych jest więcej mleka niż z tych dużych :) ja wyrastam już z E a co najgorsze co idę do sklepu to kończy nie na dd jak dupa , a takiego za ponad 100 zł to mi szkoda kasy , ale jak będzie trzeba to zainwestuję :( moja bratowa miała A i nawet jej nie urosły w czasie ciąży a przedszkole by wykarmiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle mi jakieś 2-3 dni temu się pojawiła. Najpierw popękały mi sutki i myślałam że to ropa się sączy więc biegiem do lekarza, ale okazało się że wszystko w jak najlepszym porządku. Od 6 miesiąca to żaden zły znak przynajmniej mi tak lekarz powiedział. Pocieszył mnie że nie będę musiała z utęsknieniem czekać żeby pokarm się pojawił po porodzie (bratowej pojawił się dopiero w 5 dobie po porodzie i musieli dokarmiać sztucznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to super!! Starbuck, mi sporo urosły ale tak jak pisze Barbera -nijak sie ma wielkosc do ilosci mleka. mam kolezanki z małymi co miały rzekę badz niewiele/nic i z dużymi, które mogły karmić tylko modyfikowanym. Moja mama mlekiem nie karmiła, mam nadzieje, że ja będę mogła chociaż trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka............26.......Manchester...........19..... . D. ......28.11.2011 madzianietka.......27.......DolnyŚląsk...........18.... ... ........01.12.2011 Szun.................25........Płock.................24. ... .D........01.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin /Głogów........18..............02.12.2011 Asia B!..............29.......k/Opole...............24.....D..... ...02.12.2011 Mzelle83.............27.......Warszawa...........25.....D ... .....03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........22......D.. ... ...04.12.2011 MLLO................29.......Kielce................18.... ... .........05.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............25..... CH. ......05.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........25.....C H.. .....06.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............22.....CH......07.12. 2011 Dree.................27.......Poznań..............24.... ..D ........07.12.2011 barbera.............29.......Leszno..............26...... D.. ......07.12.2011 nikita................29.......Opole...............18.... ... .........07.12.2011 olcik777.............26.......Kraków.............25..... ..D .......09.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko..............23.......D.......10 .12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.... .D.......11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów................21.... ... .......12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..24....D.. ... .12.12.2011 madziulinka........27.......uk.....................23.... ... ........14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... ... ......16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.. ...........17.12.2011 skorpion_j.........36.......Katowice.............11...... ... .....17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.......23......CH. ... ..18.12.2011 MISIA ANULA.......28.......Kraków...............20............. 18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20..... D.. ......18.12.2011 Ciężarówka 29....29..... KIELCE.................20....D........18.12.2011 Julita84............26.......Łódź...................12 ... ...........19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn...............18.....CH. ... ..19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska...........19..... ... .......19.12.2011 Millea...............34........Łódź..................2 2.. ..D.........24.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?. ......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce.................23....D. ... .....24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..17......... ... .27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ ... ...28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................20... .CH .......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............21.....D ... .....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin.............17....... ... .....29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa...........11........... ... .29.12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... ... .......28.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za wsparcie wszytskich kafeterianek :) jesteście kochane :* My czujemy się bardzo dobrze, więc utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłam :) ale Wam fajnie, że jesteście już zdecydowane na jakieś wozy, ja narazie to wszystko odłożyłam w czasie, zobaczymy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, wiem nie rozmiar ma znaczenie :) z najblizszego otoczenia - kolezanka naprawde z big big cyckami nie karmila wcale, a druga z takimi niepozornymi juz pol roku i bez problemu ciagnie dalej :) bardziej mi chodzilo o to czy znaczne powiększenie ma wplyw na wczesniejsza siare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki wpływ ma rozmiar na siarę, ja z moich C jak całkiem całkiem :) doszłam do E jak dla mnie Ekstremum :) Mąż natomiast nie narzekał ani przed ciążą ani teraz.Siarę dostałam w 24 tygodniu Siara jest zapowiedzią laktacji, a w ogóle laktacja siedzi w naszych głowach. I jeśli same uwierzymy że możemy karmić to będziemy karmić. Największy wpływ na szybkie pojawienie się pokarmu ma to jak szybko po porodzie dostawimy dziecko do piersi. Ponoć decydująca jest pierwsza godzina od momentu narodzin. Przy czym wiem że praktycznie w Polsce jest nierealne otrzymanie dziecka w godzinę po cesarce. Ot teoria teorią a życie życiem. Ale już kilka dni temu dziewczynki poruszały temat że w grudniu zostanie wszystko zweryfikowane przez nasze dzieciaczki. Teraz jedynie możemy pomarzyć o tym że dzieciaczki będą same sypiać w łóżeczku, że nie damy smoczka, że nie będziemy dokarmiać sztucznie czy wystawiać na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem po badaniu tzn. usg 4d i jestem przeszczęśliwa :) niedosyć, że malutka jest prześliczna (oczywiście po mamie :) hihi ) to zdrowa jak rydz :) HURA !!!!!!!!!! a waży ? uwaga , 770 g :) a tak się martwiłam :) postaram się wrzucić jakieś zdjątko na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×