Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Co za gnoje.!.!.!.! Ja na Twoim miejscu jak bym sie juz wylezala, wyzdrowiala, i z maluszkiem bylo by juz ok.... to przeszlabym sie tam... co za dupki, az trudno w to uwierzyc jak ludzie potrafia byc obojetni wobec drugiej osoby, a juz wobec przyszlej mamy to paranoja.!.!.! .... Teraz trzymaj sie i lezz, ja tez leze bo musze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, musze Wam powiedziec, ze tak jak na nic nie mialam ochoty szczegolnego, tak dzisiaj jak zobaczylam reklame pizzy to myslalam, ze wylize ekran;p ... dlatego Moj Ł. ubral sie i polecial mi po pizze mala, na szczescie mamy pizzerie obok siebie ;p;p serek, kukurydza i pieczarki... mmmm, i to pyszne ciasto... mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka My oprócz tego mieszkania, co kupiliśmy w styczniu - mamy duży dom (180m2), ale 35 km od miasta, w którym ja pracuję. Taki pusty w stanie surowym prawie, ale z drugiej strony wymagający tylko wykończeniówki... Jak kupowaliśmy mieszkanie, to myśleliśmy, że Dzidzi jeszcze trochę pewnie nie będzie, bo zakładaliśmy problemy przy poczynaniu.. A teraz to się sama zastanawiam, czy nie powinniśmy od razu do tego domku się wprowadzić... a mieszkanie wynająć komuś... Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa... Ja uwielbiam szpinak, to znaczy uwielbialam do momentu ciazy, teraz jakos nie moge na niego patrzec... ale napewno przejdzie...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka Cały nasz ból polega na tym, że: mieszkanie jest w mieście, w którym ja pracuję - bardzo fajnym ucywilizowanym mieście... :) domek jest w mieście, w którym pracuje mój P. (35 km od tego poprzedniego) i jest to mniejsza mieścinka i tam się nic nie dzieje... Jak się przeprowadzimy do domku, to będę musiała codziennie dojeżdżać do pracy pociągiem 20 min w jedną stronę... Ale - dom jest duży i nowy, okolica piękna... las, sad, łąki - ale to jest domek na osiedlu domków takim willowym tylko ostatni na uliczce... Mieszkanie jest dość małe, ale za to w fajniejszym mieście i nie musiałabym dojeżdżać tylko 10 minut spaceru do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ja na Twoim miejscu zostalabym w domu, zawsze marzylam za dzieciaka biegac po lakach a nie wdychac spalenizny...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ja na Twoim miejscu zostalabym w domu, zawsze marzylam za dzieciaka biegac po lakach a nie wdychac spaliny...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie było mnie parę dni a tu tyle czytania. Jedyne co mi naprawdę utkwiło w pamięci to ten cholerny szpital Soniówki. Trzymam kciuki, będzie dobrze, musi być. Jak tak czytam to zazdroszczę Wam tych mieszkań i domków. Ja niestety mieszkam u teściów, niby wszystko oddzielnie, kuchnia, łazienka, ale jednak pod jednym dachem. Ewcia jak najbardziej zostań w domu. Popieram wiarę_nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam male mieszkanko swoje bo swoje, dwa pokoje ale ile bym dala za domek... ojej... zeby moje malenstwo moglo sobie po trawce pobiegac... :) kiedys sobie zbuduje a co...;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, postawię mały domek z kominkiem i ogródkiem, a w ogródku same kwiaty i trawa, żadnych drzew ani krzaków. Na środku podwórka będzie duży plac zabaw dla moich dzieci, oj jak fajnie sobie pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja właśnie wrócilam og lekarza a tak naprawdę z poczekalni :/ wstałam wcześnie rano leciaam jak głupia żeby sie załapać a tam na drzwiach karteczka że lekarza dziś nie ma. ale przyjmuje tam jeszcze 6 innych więc czekamy wszystkie co przyszły bo może się jakiś inny zjawi a tu nic. na tablicy obok kartka " jestem po adresem....." jak tylko ją zobaczyłam to gnam na drugi koniec miasta może się załapię a tam słyszę od pielęgniarki że żaden nie przyjmuje dziś bo wszyscy co dziś mieli przyjmować mieli ważny wyjazd :/ jeśli mam pilny przypadek to może przyjmą mnie jeszcze na drugim końcu miasta. dziś sobie odpuściłam. Ale zapisała mnie na wtorek byle do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ja tez marze... tylko z moimi marzeniami musialabym 3 razy w totka wygrac ;p *aszja a co sie dzieje .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Soniówka - dużo odpoczywaj, leż, wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki! Piszecie dziewczynki o remontach, ja mam za sobą remont kuchni, ale mamy za to teraz piękne mieszkanko:) Dodam, że mamy bardzo oryginalnie, bo wszystkie remonty robił mąż z moją pomocą (włącznie z kafelkowaniem itp.) Dodam, że mój B. jest prawnikiem i nie ma nic wspólnego z budowlanką;) To taka moja kochana złota rączka;) Ewa - ja bym się wyprowadziła do domku. My też marzymy o domku z ogródkiem... w sumie to mamy 2 mieszkania, które moglibyśmy sprzedać i kupić domek, ale... na razie chyba nam się tutaj dobrze mieszka:) mamozuzki - nie naciągnie Ci lekarz rocznikowo tego skierowania na USG? Wiem, że lekarze mogą dawać skierowania, tylko coś by tam musiał napisać... zapytaj go. A test taki kosztuje 200-250 zł, mniej więcej, ale warto zrobić. Ja też będę wykonywać. Esska- cieszę się, że u Ciebie już dobrze:) Dzisiaj wstawałam w nocy co 3 godziny, masakra... zjadłam bananka i wypijam actimel, a teraz idę po konkrety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, aktualizuję tabelkę:) Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Soniówka, zdrowie ok, czasem pobolewa mnie brzuch, ale są to delikatne bóle i szybko przechodzą. Apetyt ogromny, staram się nie obżerać bo jestem szczupła i już mi brzuch widać, na początku były to wzdęcia, ale teraz już widać, że to brzuszek ciążowy, oczywiście widzą go osoby które wiedzą, dla innych po prostu przytyłam. Jak na 8 tydzień to naprawdę jestem w szoku bo przytyłam już 3 kg ale bardziej weszło w biodra :) Mam teraz gigantyczną pupę :) No ale podobno w drugiej ciąży szybciej widać. A jak Ty Soniówka się czujesz? Lepiej? Leżysz tak jak kazał doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpisałam aktualnego tygodnia... Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak różowo z tym domkiem kobiety... W tej chwili wynajmujemy mieszkanie w moim mieście (gdzie pracuję) - bardzo tanio, bo od rodziny po kosztach opłat. Dom w drugim mieście wymaga wykończenia od podstaw. Na piętrze nie ma nawet podłóg. Nie wiem, czy mamy siłę teraz na takie przedsięwzięcie? Dopiero w trakcie wykańczania mieszkania zdałam sobie sprawę z tego, ile jest przy tym roboty i załatwiania... a co mówić o domku... :( No i te dojazdy zakichane... Poza tym - tutaj mam blisko do lekarzy swoich, do pracy, jest więcej przedszkoli i szkół do wyboru... to miasto jest bardziej cywilizowane niż tamto z domkiem... :( Nie można mieć wszystkiego, ale cały czas bijemy się z myślami, czy w ogóle się wprowadzać do tego mieszkania, czy atakować misję wykończenia domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara_nadzieja Nie grzesz Babo! Chciałabym mieć taki problem jak Ty. Ja zapierdzielam jak mały samochodzik i właśnie się dowiedziałam, że w przyszłym tygodniu 2 kontrole złożą nam się w jeden termin: jedna krajowa i jedna z USA. Zajebiście! Po prostu pięknie! Coraz lepiej... Aleeee... pozytywną sprawą jest, że dostaniemy też "trzynasteczkę"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gosiek:) no leze i wypoczywam tylko ze nawet ugotowac sobie nie moge a moj jest non stop w pracy ;/ masakra... zreszta dowie sie jak dopiero sie obudzi bo po nocce jest. juz widze jak tescie spanikuja.,,, cudowni ludZie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10.. .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy chcialabys miec taki problem jak ja... Lezec lezec, i nic wiecej, bo Twojej kruszynce grozi cos .... Myslisz ze ja leze z przyjemnosci.? Wolalabym pracowac i wiedziec ze wszystko jest ok, niz lezec i martwic sie i co chcwile chodzic do ubikacji i sprawdzac czy nie ma ani jednej kropli krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Oliwki to sie ciesze ze u ciebie dobrze a kilogramami sie nie przejmuj... zrzucisz to potem :) chciec to móc :) a ja leze jak lekarz i polozna kazali :) i juz tak bede lezec caly czas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia pisałam nie raz, że mam apetyt za dwóch. To chyba pozytywny objaw :) Co do jajecznicy z pieczarkami to prosta sprawa. Podsmażasz pieczarki z cebulką na patelni, doprawiasz sola i pieprzem- jak kto lubi. Wbijasz jajka, robisz jajecznice i gotowe. Uwielbiam :) Są jeszcze wersje deluxe ;) ścierasz do jajecznicy ser żółty, a wszystko posypujesz świezym szczypiorkiem. Smacznego. Soniówka na razie nie ma co panikować, spokojnie poczekaj na USG, zrób badania. To że macicia rosnie może u Ciebie akurat inaczej przyrasta, albo są tam dwojaczki lub trojaczki. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się tak zastanawiam, mam okropną ochotę na ser feta, jednak jest on zabroniony w ciąży, czy któraś z Was go jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×