Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

i to slyszalam nie od jednego... powiedzial mi tez ze jak kobieta jest po terminie to wledy zalecany jest sex z wtruskiem w glab kobiety, moja przyjaciolka dzieki temu obeszla sie bez cesarki bo byla juz tydzien po terminie...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się spytać na następnej wizycie , ale pewnie będą się ze mnie smiać bo ostatnio jak się pytałam o seks to już było dziwnie na mnie patrzyli i pewnie o takim czymś by powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Ale miałam nadrabiania, wstalam po 15 a teraz skończyłam, a jak się usmialam :-D :-D Po pierwsze komórka nie obsługuje tego programu więc kicha. Po drugie kicham strasznie często :-D Po trzecie moja kosmetyczka zaleciła do smarowania oliwke w dużych ilościach z masazem i nic więcej, żadnych kremów na rozstepy tylko oliwka. Ja kupiłam w rossmanie taką dla mam - jest świetną bo też mam sucha skórę. Po czwarte nie wytrzymam z moim apetytem :-D. Muszę jeść co godzinę bo swiruje :-D. Dziś już będę mądra i się na nocke zaopatrze w odpowiednie ilości bo wczoraj myślałam że umrę ;-) czekolady mam co prawda na około pełno ale akurat od niej mnie odrzuciło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja tam z moim lekarzem otwarcie o wszystkim rozmawiam, jeszcze na temat sexu to rozmawial z Moim, bo byl ze mna zeby zobaczyc serduszko....A jak Moj sie zapytal czy moze ze mna wejsc, to normalnie zaczal sie smiac i powiedzial ze jak go nie walnie jak wlozy mi USG dopochwowe to normalnie moze wejsc;p heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to dobre poczucie humoru:) eh... :* :* nie zazdroszcze ...;p Widocznie malenstwu cos w tym Twoim jedzeniu sie nie spodobalo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mi gin pod koniec ciąży kazała sie intensywnie ciumciać na dojrzewanie szyjki macicy. W spermie są prostaglandyny, które rozmiękczają szyjkę:) A mój to mówi,że chyba w ciąży to jakieś feromony wydzielam, bo tylko sie położę obok, a mu stoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my seksu sobie nie żałujemy, ale Wiara_NAdzieja ma rację, w zafrożonej ciaży sperma może wywołać poród, tak samo jak orgazm u kobiety. A jesli ciąża jest ok, to można wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka to jeszcze nic. Mi moja kumpela powiedziała kiedyś że kochać się nie można bo jak facet wsunie penisa w kobietę to się dziecko może odkształcić!!!! Miała chyba wyobrażenie, że podczas zbliżenia facet, dziecko wackiem po głowie smyra.... Ja oniemiała. hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze... masakra, nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, to moja kolezanka mi powiedziala, ze podczas sexu trzeba kochac sie powoli bo dziecko to boli i potem moze miec uraz i leki po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój G to ma odpał że będzie pukać po główce :-D :-D. Zresztą trochę się boi że mnie zgniecie a ja akurat lubie jak mnie przygniata ;-) ... Bylam w kibelku....goooooool :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój T. ciąg chodzi za mną i powtarza jaka jestem ładna :D też mi kuwa amerykę odkrył. Ale seksu na razie zero. Strasznie mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanko, jak to bylo slodkie na syna a kwasne na core czy na opak.? Pytam tak z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj mowi ze z dnia na dzien ladnieje, ale z jego strony to normalne...;p musze kogo innego spytac;p chociaz moja kolezanka przy synie strasznie zbrzydla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będzie syn to rosna włosy na brzuchu :D No dawać jeszcze zabobonów, uwielbiam słuchać tych bajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciężarnej się podobno niczego nie odmawia, bo temu co odmawia myszy wszystko zjedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *aszja
Hej. mam dylamat, ale błagam nie śmiejcie się ze mnie :) ogólnie to jutro idę na pierwszą wizytę ale w ramach nfz i tu pojawił się dylemat - bo mój mąż oświadczył że idzie ze mną i to do gabinetu nasłuchał się mojego brata że on ze swoją żoną zawsze wchodzi do środka i on też chce (tylko że oni chodzą prywatnie) - a my nie więc nie wiem czy mu pozwolą wejść??? bo jak wcześniej chodziłam to nigdy nie pamiętam żeby jakikolwiek przyszły tatuś czekał przed gabinetem a co dopiero wchodził ogólnie to nie wiem czy na pierwszej wizycie na nfz już w 7 tyg robią już usg czy dopiero później (a mojemu chodzi tylko by dzidziusia zobaczyć) powiedzcie jak to u was było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę prywatnie, ale mąż czekał pzred gabinetem, i dopiero na usg go wołałam. Wolne żarty,żeby patzył mi miedzy nogi jak mnie ginekolog bada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale państwowo często jest tak,że na USG umawiąją dopiero na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×