Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ogólnie to też wyczytałam że na nfz badanie usg robi się między 11 a 14 tyg ciąży czyli to wypadałoby przy następnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na USG go poproszą i żeby sobie mógł popytać lekarza, ale macanko jest tylko dla kobitki i faceta przy nim nie ma. Chyba, że kobieta chce żeby facet przy macanku też był. Ja byłam sama. Żaden komfort, żeby przy tym pierwszym USG dopochwowym mój patrzył jak mi lekarz sondę wkłada. Ale za mną była taka para co od razu wchodzili razem i jeszcze laptopa i pendrive ze sobą mieli. Brakowało tylko kamery i widowni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym widziała mojego brata :) on zawsze żonie toważyszy - no ale kto co lubi tylko boje się ze mój to bedzie bardzo zawiedzony jak mu nie pozwolą bo bardzo wczół się już w rolę bardzo troskliwego i opiekuńczego tatusia, a ja się załamię jak mi nie zrobią już jutro usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że zrobią. Chociaż na 100 % nie powiem bo ja w pierwszej ciąży na wizycie byłam prywatnie i zrobił mi USG, a teraz to chyba ciągle prywatnie będę chodzić. Wizyta 120 zł i jak mi powiedział w tym jest wliczone USG. To za każdym razem będzie mi je robił? Ja mam 2 wizytę dopiero 18 maja. W sumie to ciekawe jak często będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby są co miesiąć a pod koniec ciąży co dwa tygodnie no chyba że jest potrzeba spotkać się częściej też chciałam chodzić prywatnie ale co miesiąc 100 zł + nawet 100 za komplet badań to bym chyba z torbami poszła a poza tym problemy z pracą moją raczej już do końca ciąży pracować nie będę (bo skoro jestem w ciąży to będą ze mną same problemy i się do niczego nadawać nie bede - myślenie szefa) mąż na szczęście po swoich problemach znalazł inną pracę ale z jednej pensji to bym ciągnąć nie chciała więc zdecydowaliśmy po naradzie że liczymy póki co na państwą opiekę medyczną no chyba że bedzie potrzeba to wybierzemy się prwatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zobaczę jak dalej będą wyglądać te prywatne opłaty. Bo ja chciałabym zrobić jakieś badanie prenatalne. Więc tych kosztów pewnie będzie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszja ja mojemu tylko wydruki pokazuję do tej pory bo to raczej głupi widok jak leżysz a ktoś obcy przyrządem w tyłku mi grzebie :D dopiero teraz do wpuszczę bo będzie usg przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a zastanawiałyście się nad wózkiem? Bo ja tu będę miała problem jak diabli. Musi być lekki bo z 3 piętra muszę go zdygać w razie co. No i zima będzie jak się dzieciaki porodzą więc dość zabudowany... Szukam i patrzę fajne są ale ceny masakra. A ja nie chcę wydawać fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przemyślałam i na pewno nowego nie kupię bo wiadomo jakby było jedno to można szaleć, ale bywa tak, że te wózki krótko się wykorzystuje a można kilka tysięcy na to stracić. A przy bliźniakach też jak najlżejszy chociażby z powodu pchania i wagi dwojga dzieciaczków w nim :D bo do mieszkania raczej takiej klubryny nie będę wnosić tym bardziej, że mieszkam na 8 piętrze a winda dziwna więc muszę mieć nosidełka żeby dzieciaki do domu a stelaż do piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja swojego uświadomiłam jak wszystko wygląda to skomentował -- no i co z tego :) więc jak jemu nie przeszkadza to mi to wisi :) a co do wózka to ja też raczej używany kupię albo jakieś dary po rodzinie bedą bo sporo tych maluchów u mnie w rodzinie już jest a i mamy taki zwyczaj że tym co się nie ptrzyda a nie jaest zniszczone wszyscy na wzajem się obdarowują więc się tym jeszcze nie martwię raczej tym ż ejaka mnie tym wszystkim zasypią to nową szafę bede musiała kupić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek po córce GRACO ale nie byłam zadowolona bo koła nie pompowane i nie miałam gondoli tylko wkładka dla niemowlaczka wąska a w zimie jak ubrałam córkę to było za ciasno Zastanawiamy się nad kupnem innego ale nie mamy jeszcze konkretnego upatrzonego Teraz wiem co musi mieć dobry wózek a nie koniecznie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka właśnie x-lander i pojedyńczy i dla bliźniaków bardzo mi się podoba . A jak jeszcze myślałam, że będzie jedno to oglądałam w sklepie i jest super espiro, x-lander (chyba najlepiej wypadł) i implast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest świetny, ale ile masz w cenie a jak policzysz wszystko osobno to wcale tak dużo nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne te wózki. Lżejszych niż 14 kg to chyba nie ma. Ale 2000 zł to trochę dużo jednak. Chociaż może się trafi na jakąś promocję albo używany w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki: Ale postów przybyło! Wszystkie przeczytałam:) Co do wózków to my kupimy albo maxi cosi mura albo chicco TRIO S3. http://allegro.pl/wozek-maxi-cosi-mura-4-3w1-zffotelikiem-cabrio-fix-i1587937811.html http://allegro.pl/chicco-wozek-trio-s3-top-fotelik-auto-fix-astral-i1584619997.html Wiem, że wózki nie są tanie, ale my postanowiliśmy kupić jeden z tych dwóch właśnie. Mieliśmy okazję bardzo dokładnie się im przyjrzeć z bliska, pomacać i zobaczyć ich funkcje. Wg nas rewelacja! Jest dużo fajnych wózków używanych na allegro w bardzo dobrym stanie, które można nabyć za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj byl teraz normalnie ze mna wszedl mimo ze mialam USG DOPOCHWOWE bo inaczej w 7 tyg serduszka nie widac... i nie bylo zadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szybko piszecie ;) Fajnie, że jestesmy tak udomowione. Przeleżałam wiekszośc dnia, ilośc plamień nie zwiększyła się, głownie to co rano i delikatne oczyszczanie. Brzuch boli, ale jestem dobrej mysli. Ostatnie dwa dni miałam dośc nerwowe i tak myslę, że się przeciażyłam. Zobaczymy jutro :) Mam straszna ochotę na pomidory ze śmietaną, zrobię sobie michę i bedę się zajadać :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, super wózki. Zwłaszcza ten chicco, waży tylko niecałe 13 kg. A ja wierzcie mi doceniam każdy kilogram mniej. Trochę się boję trójkołowców na nasze polskie chodniki. Zdania są podzielone a ja tak na żywo nie przymierzałam się jeszcze do żadnego więc jak wezmę w rękę to sprawdzę osobiście :D Ja się obżeram herbatnikami w czekoladzie a mój T. jeździ po całym mieście i szuka pojemnika do sikania dla mnie. Muszę zanieść mocz do analizy i chciałam jutro rano. Więc jak nie znajdzie to wezmę pudełko po musztardzie albo słoik po ogórkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamozuzki :) Za mną dzisiaj chodziły placki ziemniaczane i byłabym się skusiła na opakowanie z Knorra ale nie było, zadowoliłam się więc dwoma talerzami ogórkowej hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoZuzki, tez szczerze mówiąc obawiam się trochę trójkołowców, ale on naprawdę dobrze się prowadzi. Tak czy siak pewnie wygra maxi cosi, jest naprawdę rewelacyjny i co najważniejsze świetnie się go prowadzi, ale za coś się też płaci... Esska - idź albo zadzwoń jutro do lekarza - będziesz spokojniejsza. Mój B. przyniósł dzisiaj chleb ciemny pełnoziarnisty - był tak chrupiący jak nigdy! Przepyszny! Zjadłam prawie cały bochenek... A teraz obżeram się suszonymi śliwkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... dziewczyny ale wy tu szybko piszecie...;p a ja sobie leze i odpoczywam dzisiaj wyjatkowo mnie pobolewa brzuszek..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, żeby nie zginęła:) Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..............15.12.2011 Wiara nadzieja, brzuszkiem się nie martw, on ma prawo czasem boleć, maleństwo w końcu rośnie:) a każda z nas odczuwa to inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam wózki na allegro i dostałam oczopląsu :D chyba kupię ze 100 sztuk bo się nie zdecyduję :D Esska a te placki z paczki są dobre? Bo ja też uwielbiam ale nigdy pyrów mi się nie chce trzeć a ucierać w robocie kuchennym wstyd przyznać ale nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, pewnie macica się rozciąga. Ja też odczuwam od czasu do czasu takie rozpychanie od wewnątrz. No i zawsze wieczorem czuję się jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................9.. ...........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock..............7............. .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011 Uaktualniam bo ciągle jestem albo w 9 albo w 10 tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×