Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ja przed ciaza mialam czesto zapalenie pecherza bardzo czesto a to wydaje mi sie ze od czestego seksu bo teraz ani sesku nie ma ( raz na ruski rok) ani tego a furaginy w ciazy brac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szczerze mowiac boje sie kochac teraz.... Moj to tak nalega, dlatego kochamy sie raz na tyd czasem rzadziej bo ja sie poprostu boje, jeszcze lekarz powiedzial mi ze facet nie moze w kobiecie skonczyc bo moze wywolac akcje porodowa, bo plemniki maja jakas tam wlasciwosc, ktora szkodzi dziecku a szczegolnie na samym poczatku ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym spuszczaniu tez slyszalam ze sperma posiada jakies hormony co u kobiety otwierają szyjke czy cos w tym stylu nie pamietam dokladnie a lekarzem nie jestem wiec mam do w dupie jakie tam reakcje zachodza . seks nie szkodzi w prawidłowo rozwijającej sie ciazy ale bez zlewania sie w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do "zabójczych bobków" - wiem coś o tym Kobiety... Też się morduję okrutnie. Ale to też jest podobne do czasu brania piguł. Wtedy też miałam problemy z zaparciami. Ale mogłam się wspomagać jakąś Xenną, czy innym wynalazkiem, a teraz? Katastrofa. Dobrze, że chociaż ten soczek na mnie działa, bo inaczej byłoby kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zapalenia pęcherza polecam wode z cytryną, urosept bawełniane gacie i częste ich zmiany nawet kilka razy dziennie przewiewne spódnice zakaz kompieli i basenu - tylko prysznic jedzenie kwaśnych potraw podmywanie się po każdej wizyciw w wc i to w odpowiedni sposób od 4 roku życia mój organizm mnie nieźle pod tym względem przeczołgał :) może to wszystko jest bardzo męczące, a ja wole to niż co 2 minuty biegać ze łzami w oczach z kroplą moczu w pęcherzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobity! Pierdzielicie zabobony z tym seksem i kończeniem w środku! Jak nie ma komplikacji to można normalnie jak biali ludzie się kochać i właśnie do końca - bo co? niechcianej ciąży się boicie? ;) Bez jaj! Totalna nadinterpretacja z tą akcją porodową! A jak kiedyś kobiety się dowiadywały w 3-4 miesiącu, że są cieżarne i bzykały się normalnie? Żadna by nie donosiła! Teraz po prostu są lepsze zdolności diagnostyczne i wcześniej się wykrywa... A w tego lekarza, co takie uzasadnienie wystosował, to mi się nie za bardzo chce wierzyć? Lekarz może odradzać, ale na pewno nie z takich przyczyn, że się komuś "szyjka otworzy"... Widocznie coś jest niehalo i nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja mialam na szczescie 2 razy w zyciu zapalenie, ale zaczyna mnie szczerze mowiac cos meczyc bo zaczynam juz czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci faceci maja tylko jedno w glowie wiem jak moj przyjdzie z roboty wykapie sie ja przychodze z pod prysznica prxebieram sie a temu juz namiot stoi albo wystarczy ze do lozka wejde i ja sie pozniej musze meczyc odmawiac itp az usnie . i ja sie tak dzinnie mecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co więcej - większość światłych i douczonych lekarzy wręcz poleca współżycie w trakcie ciąży, ponieważ ma bardzo korzystny wpływ i na Mamuśkę i na Bejbiska... Zdrowej Babie chyba jeszcze seks nie zaszkodził - ze zdrowym Chłopem oczywiście... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu z kad ja to znam, nawet jak sie poloze w lozku i jest normalnie to jak tylko odwroce sie tylem do niego to... masakra, walka na calego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zapalenia pęcherza - też nie dramatyzujcie! Nie każde pieczenie i częste latanie do kibelka to już bakteryjne zakażenie dróg moczowych... Czasem to po prostu efekt zbyt zagęszczonego moczu, jak się za mało pije, a hormony robią swoje... Podobnie jest jak się żre za dużo słodkiego - piękące siuśki też wtedy są... Czysta chemia! Żadnej mikrobiologii! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa zle mnie zrozumialas ja tak gdzies czytalam na innym forum . a ja mianowalam ze ja lekarzem nie jestem ciumciasz??? ale nech moj chlop mysli ze nie mozna bo nie mam zamiaru z mokrymi majtkami chodzic ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje bidne się boi, że mi może krzywdę zrobić i nie dość, że się do mnie nie dobiera, to w ogóle mnie traktuje jak chroniony okaz - jednorożec normalnie... Niech mu tam. Na razie mi się po prostu nie chce za bardzo, bo się "wczuwam" w nową sytuację, ale.... Podobno w II trymestrze to my będziemy za chłopami latać.... a nie oni za nami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 : Co kto lubi... Ja tam sobie nie wyobrażam innego seksika jak normalnie na żywca i do końca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym slyszalam ze w 2 trymestrze jest straszna ochota na seks nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wole na zywca ale jak pozniej hetolitry spermy wylatują to mam dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak... ale.... heh... co tu duzo mowic Moj skarb jest napewno niewyrzyty;p;p ale juz dzisiaj sobie odpuscil, bo widzial jak sie zwijalam pol nocy z bolu brzucha... nie przyjemnie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ide moczyć fuge bo zaraz do rodziców jade :* moze bede wieczorem . nioh nioh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, widzę, że pokrewna dusza z Ciebie! Też rzuciłam fajki niedawno i kocham kulinarne eksperymenty:) No,a co do seksu, mój mąż też ostrożnie podchodził do tematu. Zapytałam lekarza. chyba się uśmiał trochę ze mnie, a już na pytanie, czy lepiej w gumie, to juz w ogóle się uśmiał. Stwierdził, że seks w gumie byłby wskazany ze względów higienicznych, jakbym różnych partnerów miała. Tak więc nie ma co przesadzać. A zabobony to straszne slyszłam - żeby brzucha nie masować, żeby rąk nie podnosić do góry...no masakra. Słowa mojego gina: Żyje Pani jak dotychczas, tylko wysiłek fizyczny zredukować tak o 25%. Jak spytałam o witaminy, to powiedział, że nie ma takiej potrzeby póki co, skoro się nie odwadniam, nie wymiotuje bardzo. Co innego jak ciąża jest zagrożona. Ale w dobrze przebiegającej ciąży nie ma sobie co wymyślać głupot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 Zgadzam się z Pańcią w 200%! Jak to Ciotka Jadźka powiedziała: "Ciąża to nie jest stan UPOŚLEDZONY. Ciąża to jest stan BŁOGOSŁAWIONY." I tej wersji zamierzam się trzymać. Dopóki nie ma problemów, nie ma złych wyników - zamierzam się cieszyć tym stanem i nie będę grzeszyć wyszukiwaniem sobie problemów i kolejnych powodów do stresu! A ja się szykuję do wyjścia z pracy dopiero... i jedziemy z Moim meble kuchenne zamówić! A dopiero potem apteka, kosmetyki i do domu... Padnę dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj lekarz mi powiedział ze moge normalnie sobie współzyc. A w ostatnim miesiacu ciązy juz w prezerwatywie bo "fiutek meski jest brudny" i to kwestia tylko higieny. I tez mi nie zabraniał niczego. Kawe itp moge, karmi gada ze moge. Roznica polega na tym zeby tych grzeszkow nie robic non stop i do oporu a tak jak ja raz na 2 tygodnie kawa z tesciami czy karmi do ogniska to powiedzial ze jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. Przez to plamienie boli mnie dół brzucha i strzyka nie[przyjemnie w jajniku. Ech.... Apetyt na szczęscie dopisuje. Leże i jem. Boje sie, że waga wzrośnie do gigantycznych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska dlaczegop ty jestes w domu jak masz plamienie? ja w ubioegly czwartekmialam plamienie to odrazu polecialam na poloznictwo i mnie zatrzymali... i jestem na podtrzymaniu ciazy.. ja bym nie lekcewazyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONIÓWKA JA NIE LEKCEWAŻE, ZWIĘKSZYŁAM LUTEINĘ JAK ZA PIERWSZYM RAZEM I LEŻE, JAK DO JUTRA SIĘ NIE USPOKOI IDE DO MOJEGO GINA I ZOBACZYMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :D ale się uśmiałam a tym nie spuszczaniu się bo wywoła akcję porodową :D dobre o tym jeszcze nie słyszałam :D mojemu nawet o tym nie powiem bo ten we wszystko wierzy i panikarz jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten lekarz :D w życiu takich rzeczy nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×