Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Gość Ewkol
Strasznie kiepsko mi idzie w tym tygodniu. Chudy miał być wczoraj ale nie wyszło. Dziś muszę dać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Udało sie 600 kalorii i 40 minut szybkiego spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli24
Hej, ja zaczynam od jutra, mam do zrzucenia 10 kg, fajnie że jesteście, razem raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
Ewkol to zupełnie jak u mnie. Wszystkie dni mi się mieszają, miało być chudo- nie wyszło. W sumie ten tydzień zaliczam do straconych, żadnego spadku wagi, ale widziałąm sie z koleżanką , której dawno nie widziałam i powiedziała mi ze widać ze schudłam:). Alez mi poprawiłą humor, dodam, że byłyśmy na pizzy Mnie sie też tak wydaje, niby tylko kg ale u mnie naprawdę widać ren 1 kg jeśłi nie jest zrzucony tylko z tłuszczu a nie z wody.. ale dodam też ze ćwiczę, mocny trening aerobowy 2 razy w tygodniu. od poniedziałku obiecuję poprawę dziewczyny piszcie o wynikach , to zawsze motywuje resztę. Coś słabo sie ten wątek kręci. Ale też zauważyłam, że po dniu chudym, gdzie obiecuję sobie że to wszystko na co mam ochotę zjem jutro, na następny dizeń jakoś już nie mam tej ochoty.. w sumie to jem dużo mniej niż zwykle ale 500 kcal to zdecydowanie przekraczam. jem za to regularnie i nie rzucam się przez to na jedzenie i nie obżeram, zniknęły też zachcianki, tylko efekty przychodzą baaardzo wolno a to nie nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola117
Witam! U mnie po wczorajszym dniu "tłustym" waga stoi w miejscu :) Dzisiaj dzień chudy poza domem, więc zaopatrzyłam się w soczek. Wczoraj do 17.00 zjadłam melona, a później same brokułki i waga nie idzie w górę :) Zapraszam na mój pamiętnik odchudzania, który założyłam na vitalia.pl Dzielę się tam spostrzeżeniami na temat dietki. http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/2022002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaliczyłam skuchę. Wczoraj był mój dzień chudy, trzeci z kolei, ale rozchorowałam się. Pod koniec dnia zjadłam niestety kolację, bo byłam kompletnie bez sił i nie chciałam zażywać lekarstw na pusty żołądek. Kontynuuję dietę normalnie - dziś dzień tłusty, jutro mam nadzieję, że uda mi się zaliczyć dzień chudy. Piszę - mam nadzieję, bo póki co, jestem kompletnie zadżumiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliska25
czesc zaczelam.dzis od glustego niestety powiedzccie czy duzo zjadlam do tej pory jogurt ze stevia potem 2 ziemniaki male i kaszanki troche i surowka coleslaw i teraz paczke palszkow pomarancza i kaealek sernika wlasnego wypieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliska25
te palus ki to z nerwow zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
od poniedziałku zaczynam ponownie i już bez grzeszków. zazdrosze wam wyników, niby taka prosta dieta a i tak nie daję rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ważenie się codziennie jest niestety trochę bez sensu (oczywiście sama też tak robię :P, codziennie rano, zanim jeszcze coś zjem ;)). Ale prawda jest taka, że waga może się nam wahać w zależności od dnia cyklu. A może zrobimy sobie tabelkę, jak ciężarówki i raz na tydzień będziemy zapisywać wyniki? Waga startowa (data) / waga docelowa / waga obecna (co poniedziałek każda będzie wpisywac swoją aktualną wagę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
wiec zaczynam moja tabelka to 70,5/60/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w.pocz. w. doc. w. obec. mocne postanowienie: 70,5 60, 70 kajtusiowa: 71 (05.03) 60, 69,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------------------w.pocz.------ w. doc.------ w. obec. mocne postanowienie:-----70,5----------- 60----------- 70 kajtusiowa:-------------------71 (05.03)----60------------69,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolass
U mnie dzisiaj o 4 kg mniej, nie jestem głodna nawet w dni tłuste nie chce mi się jeść. Jak tak dalej pójdzie to będzie super. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
U mnie dziś chudy, a te wszystkie czekoladki tak patrzą na mnie, ale dam radę !!! Głośna jakoś jestem wyjątkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
jolkas wymik godny pozazdroszczenie. Ile czasu zajęło ci zrzucenie tych 4 kg? jak jadasz w dni tłuste? napisz troszkę wiecej, może pomoze to nam wziąć sie w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
jolass, przepraszam za byka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfxcn
jollas gratuluje a w jakm czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisette
Jola, gratuluje!! Też chciałabym wiedzieć więcej, co jesz w jakie dni, jak zaczynałaś, ile czasu Ci to zajęło, czy ćwiczysz do diety? Opowiadaj, dziel się prosze złotym środkiem! :)) Ja dziś niestety znowu wymiękłam, ale od jutra zaczynam na chudo! iiii 68/ 60 / 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po weekendzie kolejne 0,5 kilo w dół. Bardzo bym chciała stracić jeszcze 4 kg do Świąt. W 2 tyg. powinno się udać :) Oprócz diety zaczęłam jeździć wieczorami na rowerku stacjonarnym. 71/60/69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecik33
Witam, od dzisiaj zaczynam stosować tą dietę. Muszę coś z sobą zrobić bo wyglądam kiepsko ( 165/80kg :( )pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za nas kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli24
Ja też zaczęłam od wczoraj, waga 78 kg/176 cm, cel - 68 kg. Dużo ale jak mi sie udało :P tyle przytyć to cóż, nie mam wyboru;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szariaaa
a zaczynam jutro od chudego , dzis troche tlusty bo ide do dziadka na imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
U mnie po wczorajszym dniu chudym ok. było chudo i do tego trening zaliczyłam. Chodziła za mną bic mac cały dzień ale nie poddałąm sie, przełożyłam tą ucztę na dzień tłusty a rano jak wstałąm to już mineła mi na niego ochota:) Ot taka zachcianka , ulotna. Ale nie poddałąm sie jej. Ja nie lubię słodyczy ale za to chipsy, paluszki , i od czasu so czasu ( raz na 2-3) miesiące zaliczam big mac'a Dziś mnie choroba rozbiera więc dzień tłusty zamienia sie w chudy :) A jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
U mnie teraz 2 chude. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
Trzymamy, a dlaczego 2 chude? U mnie widzę, ze prasują sie wałki po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Bo były 2 tłuste teraz muszę pokutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×