Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Gość madziuchna2205
Dzień dobry moje dietowiczki :P Niech tam sobie każda robi jak uważa, ja bazuję na regułach od kuzynki ze Stanów, która schudła 20 kg i ma się świetnie, bez efektu jojo! W chudy dzień jem 500kcal a w tłusty 1500kcal. Po 14 dniach chudy należy zwiększyć do 700kcal i ciągnąć do uzyskania upragnionej wagi. Po tym czasie tłusty dzień max 2200kcal a chudy 50% tłustego, z tym że twórca radzi nie przekraczać 1000kcal. Po dwóch dniach chudych, dziś nadszedł upragniony tłusty. Rano był serek wiejski (150kcal), zielona herbata a teraz jabłuszko (ok 70kcal). Koło południa zjem grahamkę z pomidorkiem (ok 300kcal). Na obiadek pierś z warzywami na parze (nie wiem ile to będzie, ale poszperam ile mogę zjeść), zielona herbatka no i jak będę wieczorkiem po bieganiu czuła głód to jakiś owoc. Myślę, że mieszczę się w normie, tym bardziej że będzie troszkę ćwiczonek więc część kalorii się spali :) Czekam na Wasze relacje moje drogie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartraata
a czemu robilas 2 dni chude? i dzieki za wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Hej poczytaj pierwsze dwie strony tam dziewczyna opisuje wszystkie zasady. Ja robię sobie 2 dni w tygodniu po500 cal a pozostałe około 1500. Wynik przez miesiąc 3 kg w dół. Powodzenia. Dziś ten gorszy dzień robię oczyszczanie gotowane pory z sokiem z cytryny i oliwa i woda z gotowania. I dużo dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartraata
ewkol okey zaraz tam zajrze a te 2 dni chude robisz po rzad? czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartraata
no tak , chudy 500 kcal a tłusty 1500 a po 2 tygodniach zwieksza sie chudy na 700 kcal a tłusty o ile zwiekszyc wtedy? na 1800? bo tego nie zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga000
Dieta polega na tym ze dzień chudy to 25-30% tego tłustego. Czyli przez pierwsze dwa tygodnie dzień chudy ma 500 kcal to wtedy dzień tłusty to jakies 1600 kcal :P Po dwóch tygodniach zwiekszamy dzień chudy do 700 kcal i również zwiekszaja nam sie kalorie w dniu tłustym czyli wynosza około 2300 kcal. Tylko pamietajmy aby pić dużo wody i ograniczac słodycze fast foody i napoje gazowane i bedziemy PIĘKNE NA WIOSNE :P Powodzonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faryrata
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faryrata
a ja polevam stronke ile wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Nie ma znaczenia kiedy robisz chude. Ja wybieram dni kiedy jestem jak najbardziej zajęta i nie mam czasu myśleć o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
Ooo hejj ;) czytalam o tej dwiecie w " Claudi" w piatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraniia
a nie na przemian ?raz chudy dzien raz tlusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga0000
Tak na przemian, wlasnie na tym ta dieta polega :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
więc i ja sie melduję, chudy dzień za mną !!! wypiłam litr soku pomidorowego, zjadłam 2 jaja i ćwiartkę surowej kapusty z sosem jogurtowym z jog. naturalnego i ziól. Po tej kapuście tak mi brzuch wydęło że nawet głodu nie czuję, ale już sobie marzę co jutro zjem. Oczywiście w mniejszych ilościach niż zazwyczaj i o stałych porach. Coś czuję ze ta dieta jest dla mnie stworzona, jeden dzień męki a potem można cokolwiek normalnego. Oby tylko efekty były :) na rano planuję pól bułeczki z serkiem , potem naszykowałąm sobie sałatkę do pracy na jutro, taką warzywną, potem kefir i na kolację jesczcze nei wiem co ale coś lekkiego i w małej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikity
Efekty są świetne. Dołanczam się! ale od świąt wielkanocnych bo chodzę na tudia i nie chcę żeby na wykładach mój brzuch był głośniejszy niż wykładowca :(. mój cel 55 a waże 62 przy wzroście 170:) chude dni tylko wazywka, owoce oi może jeden jogurcik na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
skąd wiesz o efektach? Stosowałąś kiedyś tą dietę? Ja wam powiem że nie chodze bardzo głodna i nie mam zachcianek. Ale staram sie jeść w tych samych porach, moze to jest przyczyną... Ale ogólnie z pierwszych dni - wrażenia na plus. A z drugiej strony może zjadam za dużo kalorii? Zobaczymy na efekty po tygodniu, jeśli bedą marne ograniczę jedzenie , nigdy nie umiałam liczyć kcal . A jak u pozostałych dietowiczek?? JUtro dzień chydy, mam w planie małe sniadano, jeszcze nei weim co, potem kefir, potem ugotowana noga z kurczaka i potem musli, ciężki trening i odżywka białkowa po treningu, taka bez węglowodanów. jakiego spadku wagi tygodniowo mogę sie spodziewać, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niogta
szukam diety moze to ta ? jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Jeśli ktoś posiada smartfona są świetne aplikacje które liczą kalorie i masz je zawsze pod ręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajstKajaaa
a pidasz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Ja mam ze strony Iphona nazywa sie livestrong my plate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Polecam ćwiczenia Ewy chodakowskiej, albo fitappy.pl świetne ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
czy tylko ja juz tu zostałam???? nikt wiecej nie stosuje tej diety? wiec ja coś napiszę o swoich zmaganiach. za mną 2 dni chude i 2 normalne. -1kg !!! w dni chude sie oszczędzam i to bardzo ale tłumaczę sobie moje zachcianki , że jutro to sobie zjem :))) a na drugi dzień już nie mam takich smaków. Posiłki jem o regularnych porach, o ile ie da , ale staram sie. Jutro dzień chudy, przygotowałąm sobie warzywa i ser biały. Kalorii nie licze ale staram sie jeść nieprzetworzone rzeczy aha i sok pomidorowy - idealnie zapycha :)) szkoda tylko ze jestem tu sama, może ktoś dołączy?? efekty są widzę ze spodnie mi się poluzowały wieć na ten kg liczę ze chociaz 20 dag to tłuszcz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna2205
Witam! Po dość długiej przerwie jestem, ale niestety ze złymi wieściami :( Wczoraj impreza z pracy z okazji dnia kobiet i wszystkie postanowienia poszłyyyyyy... Niestety był alkohol, słodkości i dużo dużo innych pyszności dziś nie jestem w stanie nic przełknąć więc może to i lepiej bo będzie dzień chudy i przez weekend zbastuję! Jak tam u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
mnie sie wydaje ze czasami człowiek na każdej diecie grzeszy, ja staram sie tylko w dni chude baaardzo przestrzegac diety, a dni tłuste czasami pozwalam sobie na lampkę wina, jak efekty bedą marne to wtedy dokrecę śrubę :) niestety mam taka nature ze brakuje mi silnej woli i pewnie dlatego każda dotychczasowa moja dieta kończyła sie wcześniej niż sie zaczęła. Ale jeden dzeń ścisłej diety jakoś wytrzymuję. Także głowa do góry zrób dziś mocno chudy dzień i jedziemy dalej. U mnie nadal kilo do tyłu :))dietuje od poniedziałku. Dziś mam przygotowaną pyszna michę sałąty i warzyw do pracy, do tego jabłuszko i sok pomidorowy, obym wytrzymała w ten dzień kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnepostanowienie
acha ale na śniadanie zjadłam kromkę czerstego ciemnego chleba z masłęm i szynką :) na śniadanie jem porzadnie bo zazyczja staję głodna, mam nadzieje ze to nie duży błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Hej czy ktoś podejmie wyzwanie ćwiczenia skalpel Ewy chodakowskiej 3 razy w tygodniu do pierwszego maja. Oczywiście dieta 50/50. zamierzone i związane. To do dzieła. ( głownie dla tych co maja problem z brzuchem) dziś mój pierwszy trening . Mam nadzieje ze dam radę bo mam chudy dzień. I wszystkiego naj naj naj z okazji dnia kobiet!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkol
Udało sie trening nr 1 zaliczony. Czuje wszystkie mięśnie. A na lunch ryba grilowana + jogurt bez tłuszczu z ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna2205
Super Kobietki trzymam kciuki!!! Zarówno za Was jak i za siebie ;) Zobaczymy jak to będzie, a ćwiczonka bardzo chętnie dołączymy :) Dziś je sobie zapodam ;) Wszystkiego NAJ Kobietki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga0000
I jak dziewczynki wam idzie :P ja sie musze pochwalić bo juz 2,5 kg spadło :) Ale myśle ze to wieksza zasługa ćwiczeń :) Bo niestety nie do końca przestrzegam diety... :( Staram sie jak moge Trzymam za Was kciuki i czekam na Wasze rezultaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! :) Stosowałam wiele diet, na których nie potrafiłam dotrwać dłużej niż 2 tygodnie . Natomiast dieta 50/50 wydaje się nie być taka restrekcyjna a można zgubić zbędne kilogramy, dlatego podejmuję się i będę walczyła razem z Wami ! Do tego przy tej diecie nie dochodzi do spalania mięśni jak przy niektórych drakońskich dietach do tego jest zdrowa i to jest jeszcze bardziej zachęcające . Jestem zmotywowana zaś moja wymarzona waga to 54kg (moja dotychczasowa waga to 60kg) czyli do zrzucenia 6kg . Będę informowała o efektach . Któraś z dziewczyn się przyłącza do mnie ? Będzie raźniej :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×