Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

Gość iha i hiha
no tak mysle że problem 21 wieku, obojga plci, o sobie też przemilcze hehe:) tylem że ja odwrotnoie do utorki bo ja facet co mi sie zawsze chcem ale niekoniecznie muszem:), a się zagmatwał w wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
obok jest podobny temacik, założyłam, może podłącze go tu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini ratka
dzien dobry wyposzczony:) miło widzieć kogoś ze starej ekipy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaa
wyposzczony juz znalazł jakas niedoruchana zonke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mini ratka;) Wyposzczony nie znalazl zadnej iedoruchanej,bo jest tak beznadziejnym, i brzydkim dewiantem,iz zadna go nie chce.Dlatego wali konia pod jotpegi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
ehh..Ty stary podrywaczu:P jeszcze tu jesteś?:P witam:) no niestety..forum żyje własnymi prawami, tu każdy każdemu może przypisać jakaś łatkę. Dobrze było się wygadać. Taka grupa wsparcia:) Wczoraj rozmawiałam ze swoim facetem. Daliśmy sobie ostatnią szansę, oczywiście będziemy sie starać. Oboje:) Póki co weekend mamy dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaa
heehe wali konia? no nie mozliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja jestem,bo coz mam zrobic zostal mi tylko komp i nic wiecej.Nie prowadze zycia prywatnego,jestem brzydki,beznadziejny.Dobrze ze jeszcze moge sie masturbowac,alu to juz pewnie nie dlugo:P Ciesze sie ze przeprowadziliscie rozmowe,byc moze da to jakis pozytywny efekt,za co trzymam kciuki maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
czy kto nie widzi?? na moim topiku znaleźli sobie kółko adoracji beze mnie, tu nikt nie zauważył... bu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
no..w końcu latka lecą:P zaraz znajdą się ci, którzy będą Ci życzyć, żeby prędzej Ci ręka uschła:P wyposzczony - mnie to się czasem wydaje, że Ty już zrezygnowany jesteś. a może jakiś weekend z żoną?:) jakaś kobieta dołącz do nas jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iha i iha
ale gdzie się to dołącza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
no chyba łaczę, ale tam napisałam o co mi chodzi z tym moim chłopem :-) ok, wkleję tu... momencik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
Mąż wiele lat nie chciał ze mną sypiać, nie chciał z lenistwa, z małych potrzeb, ze zmeczenia itd. Wiem, ze nie miał nikogo. A teraz po latach zabiegania, prowokowania, prób zmiany go, ja też nie chcę z nim sypiać. Układa nam się dobrze w innych dziedzinach, ale nie w seksie. Robimy to raz na parę tygodni, szybko i w ciszy i żadne nie zabiega o więcej. On chyba jest zadowolony, ale ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaa
ja tez przeprowadzilam rozmowe powiedzialm ze dlaczego on sie wcale do mnie nie dobiera? nie probuje mnie podnienic i sprawic zebym miala ochote? a on ze jak mu odmawiam to mu sie odechciewa a tego kiedy ostatni raz probowal naprawde nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
aż by się chciało powiedzieć " bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chcialo na raz":P jakas kobieta naprawde jest Ci z tym dobrze? nie chciałabyś żeby cos sie zmienilo, nie zalezy ci na tym? olabogaaaaaaa no to weź sprawy w swoje ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaa
juz wzielam sprawy w swoje rece dzisja mam randke ale nic nie bedzie bo mam okres hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja-co mi z wekeendu zebym poszedl wczesnie spac?:)Probowalem juz prosba,grozba,wyjazdami.Moze sie odmieni na miesiac,potem wszystko wraca do normy.Jak mi jedna reka uschnie,to zostanie druga,a jak drugu uschnie,to nie wiem co zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
olabogaaaaaaa kochać się nie musisz, ale pofiglować-czemu nie:P? wyposzczony- daj no tu tą swoją żonkę, porozmawiam z nią:P qurcze, tak sobie myśle, czy czasem znow sobie nie narobiłam jakiś złudnych nadziei. jestem dziś taka szczęśliwa jak myśle o jutrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
w tygodniu - zerowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
majka już mi nie zalezy. wiesz, nie jest mi dobrze, ale po 8 latach zabiegania, staran, kuszenia mozna naprawdę się wpędzić jedynie w kompleksy. a poza tym co mi z seksu z litości? kiedy on coś zaczyna zastanawiam się czy naprawdę chce czy robi to z litosci dla biednej żony. poza tym seks po takich przerwach jest dla mnie fizycznie bolesny, więc wolę unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
U nas częstotliwość jest ok 2-3 tygodnie, ale gorsze jest to, ze nawet wtedy maks 5-10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja jakby tu weszla to by byla zbulwersowana,ze jak mozna o tym pisac na necie,i ze wogole tu same jakies zboczony zdziry siedza:) Pieprzowa no u mnie w miesiacu jak dobrze pojdzie to bedzie z 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas kobieta.
pieprzowa, tak tak, raz na 2-3 tygodnie, sory za skrót myslowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
w miesiącu też zerowa:P 1 stycznia, i kajs w lutym, wiec 2 razy na 3 miechy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×