Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Anita85
:) dzieki za mile slowa.Ja tez juz nie raz mialam lzy w oczach jak widzialam jakies malenstwo,tak bardzo chcialabym miec swoje....Ale moze my poprostu za bardzo swirojemy,moze powinnismy troche wyluzowac.Dalej robic swoje,tzn.pic ziolka,prosic Bozie,cieszyc sie kazda chwila z mezem.Przeciez jestesmy jeszcze mlode,kiedys i my bedziemy miale swoje malenstwa,dopoki co..dopoki nikt nam nie powiedzial,,Ty nigdy nie zajdziesz w ciaze,,jest przeciez ta nadzieja i ona przyjdzie.Narazie moze powinnismy zadbac troszke o siebie,ze jak zajdziemy w ciaze zebysmy nie wygladaly jak stare ciotki ale jak mlode ,fajne mamuski.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Ja juz az tak strasznie nie swiruje jak na poczatku dalam sobie w 70% na luz, wiec to itak duzy sukces:) Ze mie calkiem fajna bedzie mamuska i z Was napewno tez:P Juz tak czesto nie mysle o tym zeby natychmiast zajsc w ciaze, juz tu i teraz w tej chwili:) Zaczynam myslec jak ma byc dzidzia to napewno bedzie:) Pije ziolka i jeszcze troche przedemna zobaczymy czy moze one pomoga:) Ja jeszcze moge sie pocieszyc tym ze mam siostre 3 letnia wiec zajmuje sie czesto niom i jakos mi to wynagradza brak mojego malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po badaniach. Prolaktyny wynikow nie mam. Natoniast progesteron mam 18,6...... czy ktos wie czy to ok? jestemw 22 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Jeśli wynik jest powyżej 15 ng/ml czyli 47,70 nmol/l, to jest to prawidłowa czynność ciałka żółtego, czyli była owulacja. Czyli mialas owulacje w tym miesiacu. I teraz normy w nmol/l: faza folikularna 0,9-2,3 owulacja 2,1 - 5,2 faza lutealna 15,0- 57,0 menopauza 0,1 - 4,0 I trymestr ciąży 50-130 II trymestr ciąży 65-250 III trymestr ciąży 180-490 To sa prawidlowe normy w nmol jesli wyniki masz podane w ng musisz te normy powyzej podzielic przez 3,18 i wyjdzie ci w ng, wtedy mozesz sprawdzic czy masz prawidlowy wynik. Na moje oko zaczela Ci sie faza lutealna. Mam nadzieje ze pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podany w ng wiec chyba norma. Ale prolaktyna chyba żle :( sama prolaktyna 13,9 ng w 22 dniu cyklu, a po mcp az 149 :(((( Nie znam sie ale to chyba nie najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
5-25 ng/ml: stężenie w normie powyżej 25 ng/ml: możesz mieć nieregularne okresy i cykle bezowulacyjne powyżej 50 ng/ml: może dojść do zupełnego zatrzymania miesiączki powyżej 100 ng/ml: bywa objawem guza przysadki mózgowej Tak sie przedstawiaja wyniki prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
5-25 ng/ml: stężenie w normie powyżej 25 ng/ml: możesz mieć nieregularne okresy i cykle bezowulacyjne powyżej 50 ng/ml: może dojść do zupełnego zatrzymania miesiączki powyżej 100 ng/ml: bywa objawem guza przysadki mózgowej Ale lepiej poczekaj na wizyte u lekarza i on Ci powie konkretnie co Ci tam wyszlo w wynikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulia
hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum ale z podobnym problemem.... mam stwierdzone PCOS i niedoczynność tarczycy, brałam euthyroks ale przerwałam i zaczęłam cykl z ziółkami ojca sroki nr 3. Dziś mam 18 dzień cyklu z ziółkami. Moja Pani endokrynolog powiedziała, że czym szybciej z mężem zdecydujemy się na bobasa tym lepiej i większe szanse... tak jak dziewczyny wcześniej pisały czułam fabrykę w brzuchu :) zobaczymy jak będzie później... czytałam, że dużo dziewczyn zachodziło w ciążę na ziółkach więc i ja piję. Mam nadzieję, że nam wszystkim się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulia
i jeszcze jedno... endometrium w 10 dniu cyklu tylko 4 mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Witamy na forum Dzulia:) No mamy wszystkie podobny problem ale ja tez wierze ze sie nam wsystkim uda:) A ile juz sie staracie o dzidzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulia
we wrześniu wyszłam za mąż ale staramy się pół roku... czym szybciej zaczniemy tym lepiej... dużo czytałam o tych ziółkach i jestem pod wielkim wrażeniem, że niektórym dziewczynom udało się w pierwszym cyklu... tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam, że przestałam brać euthyroks. Nie brałam tego dużo bo N25 pół tabletki rano... czy któraś z was łączyła inne leki z ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Nie zalecane jest brac ziolek razem z lekami ktore wywoluja owulacje badz pomagaja w wywolaniu, poniewaz moza przestymulowac sobie jajniki. Euthyroks ma wsumie ie wiele wspolnego ze stymulacja jajnikow a wiec chyba powinnas brac leki dalej. Niestety nie jestem lekarzem i 100% pewnosci dac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
No i przyszla ta malpa @:) No ale powiem wam ze strasznie regularnie az sie zdziwilam, wiec ziolka jednak pomagaja:) Oby do nastepnego cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wszystko wskazuje ze moja tez przyjdzie :( no kurcze!!!!! Ale nie wiem czy ziółka mi nie przestawiły czegoś, Zgodnie z planem powinna pojawić sie w weekend tj 1.12. a od soboty boli mnie brzuch, piersi tkliwe , i wogole dno! kurcze. mam zaczac ten monitoring a jak tu sie umowic na wizyte jak termniny dlugie, a ta małpa kto wie kiedy zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy zaczynacie pić zioła ? ja włąśnie za chwilę je zamawiam okres mam dostać ok 30 myślicie że dojdą? ;/ szkoda by było nie zacząć w 1 dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2545
Ja zamówiłam w środę a w piątek już były ziółka, więc nie przejmuj się, zdążą przyjść pewnie. Lepiej jest zacząć pić od pierwszego dnia cyklu, bo potem Ci się wszystko może przesunąć. Ja w tym miesiącu mam jakieś zaburzenia, bo nie miałam jeszcze chyba owulacji. Więc okres powinnam mieć 04.12 a tutaj coś czuję że będzie dopiero koło 18. Chyba pójdę na badania hormonów, bo coś mi się wydaje że tu jest problem. A ziółka zaczynam brać jak tylko dostanę okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam hormony w porządku tylko wysoki testosteron (mam prawdopodobnie PCO) :/ dlatego chcę sprobować z ziółkami... cykle regularne owylacja prawdopodobnie występuje w każdym cyklu (skok temp) więc nie wiem co jest nie tak ni emiałam monitoringu więc nie mam pewności co do owulacji o i czy pęcherzyk pęka itd zobaczymy z ziołami już zamówiłąm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Ania- ja mialam takie dno 2 przez 2 tygodnie przed tym malo spodziewanym @:P Wiec chyba te ziolka tak na to wplywaja:) Ja zaczelam 2 cykl zobaczymy czy cos z tego wyjdzie czy tez nie:) Juz sie przestalam tak spinac strasznie bo doprowadzilabym sie chyba do upadku psychicznego;) Znalazlam sobie fajne zajecie ktore pomaga mi przestac myslec na temat dzidzi:) No i mam kompanke do picia ziolek:) Moja siostra tez zaczela pierwszy cykl:) Kurde dziewczyny musi byc dobrze i tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Ale tu cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie cichutko. ja wczoraj dostałam @ :( wiec smutas mi się włączył. Jezcze wczesniej przyszła , no kurde........ Ach, 10.12 ide rano do lekarza na monit. Po wizycie napewno napisze co mi wywróżono :) Póki co piję dalej te ziółka i licze na cud. beznadzieja :( :( :9 ja nie umiem sie jeszcze przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
No ten @ jest koszmarny:) No oby Ci wszystko dobrze wyszlo:) Ja juz sie przelamalam i nie mysle tak o tym co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zioła już przyszły dziś albo jutro mam dostać @ więc zaczynam pić... dziewczyny czy to się pije przez cały cykl czy do owulacji? kurcze trochę się boje że mi się coś rozreguluje... :( myślicie że mogą te zioła jakoś zaszkodzić? sama już nie wiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Z tego co ja iwem ziolka pije sie przez trzy cykle caly czas bez przerwy. Czyli od @ do @. Ziolka moga cos rozlegurowac ale nie jest powiedziane ze to zrobia. Napewno nie zaszkodza, bo to naturalne ziolka wiec moga najwyzej pomoc ale napewno nie zaszkodzic. Jezeli nie bedziesz laczyla ziolek z innymi lekarstwami to nie powinno sie nic stac, ewentualnie cykl moze ci sie przesunac o pare dni:) Nie martw sie zacznij pic ziolka jak cos bedzie nie tak zawsze mozesz je odstawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita85
Witam serdecznie..ja tez sie na poczatku balam ze ziolka mi cos rozleguluja lub zaszkodza,ale jakos sie przelamalam i pije,oposcilam niestety dwa razy ale mam nadzieje ze to nic nie poposlo.Zobaczymy jak to wyjdzie w tym miesiacu z ziolkami,chodz moze jeszcze za krotko bo dopiero pije je pierwszy miesiac.CO nam pozostalo dziewczyny...probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Probowac nie zaszkodzi napewno:) Ja zrozumialam ze nie mozna sie tak spinac i stresowac, niestety to nie pomaga a tylko szkodzi. Wiele osob mi mowilo ze bym sie tak nie stresowala zebym to zostawila swoijemu biegowi strasznie sie wtedy wsciekalam, ale niedawno zrozumialam ze maja racje, ze ciagle myslenie o dziecku nie pomaga. Wec pijmy ziolka i zostawmy los swojemu biegowi:) Przynajmniej ja zostawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co udaje sama przed sobą że się nie martwie i nie przejmuje wmawaim to sobie i że co ma być to będzie ale tak naprawdę w to nie wierzę i nie wiem jak to zrobić żeby sobie 'odpuścic' dziś przyszła znienawidzona @ :/ poryczałam troche do monitora w pracy i tyle nie wiem co dalej dziś pierwsza dawka ziół ciekawe jaki mają smak... dziewczyny trzymam na Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Wiesz ja juz sie staram 3 lata wiec moja psychika padala juz nie raz, wiec postanowilam ze sobie odpuszcze co ma byc to bedzie. Ciezko jest sobie tak odpuscic wiem o tym, ale przyjdzie u was tez taka pora ze wkoncu odpuscicie bo naprawde mozna zwariowac. Ziolka w smaku sa wmiare smakuja mniej wiecej jak mieta:) Da sie przezyc ich smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że @ przychodzi do nas odpowiednio dzień po dniu :) ziółka znosny smak nawet mają. Wlasnie ja tez mam problem z wiarą. Nie wiem, ja wogóle nie czuje ze to bedzie mozliwe ze bede miala fasolke kiedys w sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1989
Wiec mamy wsumie takie same cykle:D A moze wszystkie razem bedziemy mialy fasolke w tym samym czasie:) Bedziesz miala bedziesz miala wkoncu swoja wymarzona fasolke:) Wszystkie wkoncu bedziemy mialy swoje upragnione maluchy:) Tak to juz jest ze jednym przychodzi to latwo i pozniej nie chca tego dziecka a inni bardzo chca a nie moga miec. Taka wlasnie sprawiedliwosc na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia84
Zioła o. Sroki są podejrzane. Być może należą do ziół energetyzowanych a to byłby okultyzm, za którym idą poważne zagrożenia duchowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×