Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny, a ja dzisiaj bardzo pozytywnie nastawiona jestem :) Okazało się po 2 latach pojawił się piękny śluz i teścik owulacyjny potwierdził owu :) I teraz 2 tyg czekania :) Mam nadzieję, że tym razem się uda :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hejka pośladek mi drętwieje:( 1magdaj24 wszystko na dobrej drodze:) śluz płodny i testy owulacyjne poyztywne:) trzymam kciuki żeby Tobie się udało w tym cyklu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Cześć! Wczoraj okazało się,że dwa pęcherzyki pękły a z jednego zrobiła się torbiel Endometrium 14mm.Teraz trzeba czekać i mieć nadzieję,że może akurat teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Borys również za ciebie trzymam kciuki teraz trzeba tylko czekać ja we wtorek idę sprawdzić czy pecherzyk pekl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Przeczytałam to na temat zastrzyku pregnyl i nie rozumiem jak może być po nim ciąża mnoga skoro ma się jeden pecherzyk ktoś zna odpowiedź? ciąże uzyskane drogą indukowania owulacji za pomocą preparatów gonadotropowych cech**e zwiększone ryzyko wystąpienia poronień. Częściej także występują ciąże mnogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome ty daj sobie spokój z czytanie i odpuść tylko tyle możesz zrobić dla siebie. Nakręcanie do niczego dobrego nie prowadzi, było endometrum był pęcherzyk był zastrzyk i teraz musisz odpuścić i czekać. Wyluzuj, a wszystko będzie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
I tak zrobię teraz trzeba czekać:-) dokładnie odpuszczę sobie bo nakrecanie w kółko już mam dosyć myślenia ci dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula8888 A jak dlugo juz chodzisz do tego lekarza?moze warto byloby go zmenic? Lekarz sam powinien podsuwac rozwiazania i wspierac pacjentke. Pomysl o tym. Moim zdaniem na pewno nie jest tak zle,a czesto te dziewczyny,ktore maja miec takie problemy z zajsciem szybciej zachodza niz te u ktorych generalnie w porzo jest. Glowa do gory bedzie dobrze!:) Lancome23,borys86,1magdaj TRZYMAM KCIUKI! Zycze Wam by sie udalo kibicuje i czekam na realcje:) Dolarcio Milo,ze pytasz:) Bylam u lekarza w czw.wieczorem.Zrobil b.dokladne usg. Powiedzial,ze@ bedzie lada dzien. Powiedzial,ze to nie od ziolek takie rozrehulowanie i ze mam pic dalej. Przypuszcza ze od zwiekszenia dawki euthyroxu- kurde czuje ze po tej dawce czuje sie bardziej depresyjnie:/ mam nadzieje,ze organizm szybko sie przyzwyczai i minie to:) aaa i @ przyszla wczoraj,takze nie mylil sie:) powiedzial ze owu byl z lewego jajnkka bo jest jeszcze zanikajace cialko zolte. Nie patrzyl wczesniej w karte,wiec co do owu chyba tez sie nie mylil. Jutro do niego zadzwonie i umowie sie na ocene cyklu. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja was caly czas podczytuje. Nie mam za bardzo co pisac.... nic mnie nie bolalo i do gin. tez nie chodze. Byly dzialanka :) teraz trzeba czekac na rezultat :) Dzis mnie pobolewa prawy jajnik..... mam nadzieje ze cos z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie trzymam za wszystkie kciuki..... ktoras musi teraz zafasolkowac :) trzeba przelamac bariere..... co nastepne sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
Cześć Wszystkim starającym się :) Trochę czasu mi zajęło przeczytanie wszystkich postów w tym temacie... Zastanawiałam się, czy zioła ojca Sroki pomagają, ale wasze wypowiedzi przekonały mnie... 20 czerwca poroniłam naszą pierwszą ciążę i od lipca staraliśmy się ponownie o dzidzie... niestety bezskutecznie... :( Każdy miesiąc załamywał mnie coraz bardziej... popadłam w taką obsesję, że co stosunek z mężem robiłam test ciążowy... Jakaś paranoja... Zaczęłam winić siebie i wszystkich wkoło... Potem na forum wyczytałam o tych ziołach i wróciła mi chęć życia i nadzieja, że się uda :) Dopiero piję 10 dni...ale wierzę, że po kilku cyklach wszystko się wyreguluje i znów nam się uda :) Trzymajcie za nas kciuki :) Gratuluję każdej, której się udało i życzę owocnych rezultatów, tym które się starają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell no wlasnie chce zmienic lekarza bo ten mnie zalamal i celowo sklamal z tym estradiolem!dlatego powiedzialam ze basta! teraz biore leki na insulinoodp***osc-metformax,moze one mi wyreguluja cykl tak jak kiedys..aczkolwiek nie nastawiam sie.. szukam w poznaniu dobrego lekarza..ale nie takiego co skresli mnie na starcie i bedzie wciskal in vitro tylko dokladnego i poswiecajacego mi duzo uwagi a nie-10min i nara;/ zna ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula napisz@ swojego to napisze Ci cos:) Dziewczyny czy Wa tez skrocil sie cykl po ziolkach?mialam tylko 2dni:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Raszel mi po ziółkach wydłużał się cykl po ziółkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ale mnie wkurza ta reklama C&A się skupić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziołopijąca
Cześć dziewczyny! Piję zioła o. sroki 3 cykl. Chciała bym zacząć pić też zioła klimuszki. Myślicie że można je łączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome miało być czy miesiączka się skróciła;) w pośpiechu pisałam:) cykl nie trwał dwa dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja po ziółkach długo czekałam na okres to dziwne że miałaś tylko 2 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Magdalena1984 widze że jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja poroniłam pierwszą ciązę 23 maja, również staramy się z mężem o dziecko ale póki co bezskutecznie. Po poronieniu miałam wrażenie, że występowały u mnie cykle bezowulacyjne, zero śluzu płodnego itd. Zioła piję od miesiąca prawie, śluz jest zdecydowanie lepszy o 100%, posiada wszystkie właściwości jakie mieć powinien, niestety w tym mscu raczej nam sie nie udało, myślę że na dniach dostanę okres ale nie poddaję się. Niestety widuję męża troche rzadko a t nie sprzyja poczęciu, testów tez już nie robię, bo szkoda tracić nadzieję przy każdym z nich. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszel ją tak miałam okres dostałam jak zegarku po 28 dniach zero boleści zero napięcia jak nigdy do tego trwał 3 dni. Dziewczyny mam problem dziś mija 14 dzień cyklu ją mam mleczno kremowy śluz i jest go mega dużo wydaje mi się że owulacje miałam kilka dni temu ale z drugiej strony nie miałam dużo sluzu plodnego tylko troszeczkę. Poznałam że to owulacja po znacznym skoku temp ale słuchajcie od tych ziolek okropnie bolą mnie jajniki ciągną i jakby parza? Sama nie wiem jak to ująć martwię się mój gin powiedział że mój jajnik bardzo się po nich rozszalal ale te bóle mnie dobijaja są dość intensywne do tego obolale i nabrzmiale piersi a tego też nigdy nie miałam kochane ile wy sypiecie tej herbatki? Ją daje lyzeczke mała czubata... Maxim martwilam się o ciebie dobrze, że jestes:-)jesteś trzymajcie kciuki mój D idzie dziś na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dawno mnie tu nie było, ale nadrobiłam zaległości :) Dziewczyny, od tygodnia mam doła. Coś we mnie pękło, jestem zrezygnowana, brak mi pozytywnego nastawienia i chęci walki. Opadłam z sił. Nie chce mi się już walczyć. Resztkami sił staram się nie poddawać. Zioła piję dalej, jutro 10 dc, idę na usg. Tylko nie wiem po co, jest mi już wszystko obojętne. Nie chciałam się tu pojawiać, że nie przenosić na Was swojego samopoczucia, ale z Wami jednak jest mi łatwiej. Musi którejś w końcu się udać, żeby powróciła wiara. Trzymam kciuki za każdą z Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena80
Właśnie kupiłam wczoraj zioła i zrobiłam mieszankę. Prosze powiedźcie mi od kiedy powinnam pić zioła i czy mąż także może je pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, wszystko co opisujesz odczuwałam przez całe swoje dojrzałe życie przy każdej owulacji. Przy ziołach jest inaczej u mnie, ból bardzo zmalał. To, że jajnik się rozszalał, to chyba nic złego. Niech pracuje :) ja sypię czubatą łyżeczkę od herbaty, czasem więcej. W tym cyklu też jakoś czuję bardziej jajnik, wczoraj miałam uczucie grzania. Ale myślę, że to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena80 mąż nak najbardziej może pić zioła. Mój pije ze mną już 3 cykl. Ja zaczęłam od 2 dc, myślę, że chyba nie ma większego znaczenia od kiedy zaczniesz, ale jeśli jesteś już w połowie cyklu to poczekałabym do pocZątku następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena80
Dziękuje Kropeczko. Czy 1dc to 1 dzien miesiaczki? i mam pić ziółka cały czas, aż do nastepnej?Mój mąż bardzo sie ucieszy ,że także może jej pić. Oczywiście ironizuję. Życze wszystkim staraczkom tej wymarzonej fasolki, wiary bo ona potrafi przenosic góry. Dziewczyny głowa do góry i walczmy o nasze macierzyństo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Witaj Kropeczko:):):) tak bardzo się cieszę że do nas wróciłaś:) cały czas czekałam aż coś napiszesz:):) ja też mam czasmi doła strasznego ale wierzę że w końcu musi nam się udać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Kur.... skasowalo mi sie! :( U mnie nic ciekawgo..... za tydz w pon. mam dostac @ ..... Oby nie :) Dolarcia- zrob testa.... :) @tylko 3 dni i mleczny sluz... plis!!! Przelam bariere..... potem wszystkie poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
A Jak mnie w*****a ta reklama z c&a cały czas mi się to włącza i nic nie widze... atena80 1 dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki zgadza się:) z tego co wiem to ziółka się piję przez cały czas aż się skończą nie robi się przerwy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×